Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   274 / 649
(#) Skori válasza tbarath hozzászólására (») Márc 6, 2019 /
 
Köszönöm!
(#) mikrodigit hozzászólása Márc 8, 2019 /
 
Sziasztok!
Ingyen elvihető 1 doboz (kb. 1900 lap) 240 mm x 12" 1 példányos leporellós papír.
Bp. XIII.
(#) Gafly válasza mikrodigit hozzászólására (») Márc 8, 2019 /
 
Kell, viszem.
(#) mikrodigit válasza Gafly hozzászólására (») Márc 8, 2019 /
 
Tied, viheted.
(#) erzsé hozzászólása Márc 9, 2019 / 1
 
Ingyen elvihető videoton RA 4312A S rádió, hangfalak nélkül.
Esztétikai hibái vannak, többet nem tudok róla. Egy autószerelelő műhelyből kaptam.
Bp. 17. ker.
(#) Robin2 válasza erzsé hozzászólására (») Márc 9, 2019 /
 
Szia, engem érdekelne. Köszönöm.
(#) erzsé válasza Robin2 hozzászólására (») Márc 9, 2019 1 / 1
 
Szia! A tiéd! Privátban a többit.
(#) Patópali hozzászólása Márc 10, 2019 /
 
Sziasztok!
Ingyen vihető a képeken látható állapotú GVC képcsöves monitor.
Bp.XXI.
Nem postázom!
(#) Patópali hozzászólása Márc 10, 2019 /
 
Sziasztok!
Ingyen vihető a képeken látható dolgok. Használt, bontott, működnek.
A 12V-os szabályozható táp érintésvédelmi felülvizsgálatot igényel! Azért nincs hálózati zsinórja.
Bővült:
Pár bontott Pc táp panellal és egy működővel.

Csak egyben és csak személyes átvétellel.
Hátha valaki lát benne fantáziát.
Bp XXI.
A hozzászólás módosítva: Márc 10, 2019
(#) dani555 válasza Patópali hozzászólására (») Márc 10, 2019 /
 
Helló, engemet érdekelne mind!
(#) dani555 válasza dani555 hozzászólására (») Márc 10, 2019 /
 
Megvan még? Egyben, és személyes átvétellel ahogyan írtad természetesen!
(#) Patópali válasza dani555 hozzászólására (») Márc 10, 2019 /
 
Szia Dani555!
Megvan és a Tiéd!
Többit privátban.
Üdv.
(#) 06smici hozzászólása Márc 10, 2019 /
 
Sziasztok!

Végül a nyakamon maradt a legutóbbi csomag. Aki lát benne fantáziát viheti.

Van egy Benq G2420HD 24"-os monitorom is. Hibásan került hozzám (asszem a háttérvilágítás adta meg magát), nekem nincs időm foglalkozni vele. Ha kell valakinek alkatrésznek vagy javítani viheti.

Végül van egy doboznyi bontott nyákom és egyéb alkatrészek (kis hangszórók, trafóvas, köszörült tengelyek fax mechanikából, stb). A nyákokról anno én is bontottam, de még mindig van rajtuk egy csomó alkatrész: IC-k, nyomógombok, tekercsek, kijelzők, stb. Van itt minden az alaplaptól kezdve a fénycső gyújtókig... A képeken még nem a teljes doboz látszik, azóta került bele vagy 10-15 nyák. (sajnos a képek minősége nem valami jó)

A 3 csomag egyben vagy külön külön is vihető, kinek mi kell. Viszont csak személyesen, Bp XX. kerületből.
(#) forma3 válasza 06smici hozzászólására (») Márc 10, 2019 /
 
Szia! A monitort elvinném.
(#) Szasza9668 válasza 06smici hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Igen, én vagyok a bűnös!
Sajnos az utóbbi időben az egészségem nagyon megromlott. Bocsánatot kérek tőled is és a kedves fórum társaktól is!
Üdv!
(#) vteo válasza 06smici hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Szia,
A nyákokat köszönettel elhoznám.
(#) Róth Sándor válasza 06smici hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
A maradékot szívesen vinném.
(#) DJ Tacki hozzászólása Márc 11, 2019 /
 
Ingyen elvihető 10db UTP kábelből álló csomag (összesen 146db kábel van, melyekből 10db-os csomagokat készítettem).

Minden 10db-os pack tartalmazza az alábbiakat: (kivétel az utolsó két csomag, de ezt jelezni fogom ha már csak az marad...)
3db rövid (<1m)
5db közepes (1-2m)
2db hosszú (>2m)

Előre egyeztetett időpontban BP Népliget metró állomásnál tudom átadni.
Nem feltétel, de elfogadok számodra felesleges (régi, akár rossz) hálózathoz kapcsolódó eszközöket (switch, router,modem, hálózati kártya, stb...).

Máshol is "hirdtem", jelzem ha elfogyott.
(#) krauszkrisztian14 válasza 06smici hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Engem érdekelne a két kontroller.
Előre is köszönöm!
(#) silent15 hozzászólása Márc 12, 2019 / 1
 
Sziasztok!

Ingyen elvihető Fótról (nem szeretném se postázni, se elvinni sehova, bocsánat érte, esetleg Újpestre beviszem őket) 20-30 db kisebb nagyobb fajta, hosszabb rövidebb tengelyű és különböző értékű huzalpoti (mint a képen). Újak (pár forrasztottól eltérően), nagy része gyári zsírpapírba van, ami nem az kicsit koszos lehet, illetve láttam 1-2 db olyat is aminek az érintkezője meggörbült. Hátha valaki hasznát veszi, nálam csak porosodik.

Minimálár 1 köszönöm, de szívesen elfogadok 1-2 staroprament vagy heinekent, de kizárólag üvegeset!
A hozzászólás módosítva: Márc 12, 2019

potik.jpg
    
(#) Gobe54 válasza silent15 hozzászólására (») Márc 12, 2019 /
 
Szívesen átvenném, Kápmegyer, 30-as busz végállomás jó? Ha nem, akkor Újpesten bárhol.
A hozzászólás módosítva: Márc 12, 2019
(#) silent15 válasza Gobe54 hozzászólására (») Márc 12, 2019 /
 
Nekem jó, írok privát üzenetet, ott beszéljük meg a részleteket!
(#) mohinger hozzászólása Márc 13, 2019 /
 
6 csöves Tom025 féle nixie vezérlő prototípus panel Békéscsabáról ingyen elvihető. Csak kimaratva, lakkozva van, fúrva nincs. Egy-két fóliaszakadás előfordulhat, nem vészes. Postaköltség kb. 600Ft.
(#) 06smici hozzászólása Márc 15, 2019 /
 
Sziasztok!

Folytattam a szortírozást és előkerült még pár doboz alkatrész, amikhez már évek óta nem nyúltam. Van akit érdekelne?

1. doboz: Mindenféle bontott alkatrész. Isostat kapcsolók, elkók, led soros nyákok, potik, antennák, stb

2. doboz: PC-s kábelek, ventilátorok, öreg vinyók alkatrésznek, kis hangszórók, stb

3. doboz: Főleg bontott vezetékek vannak benne. A legtöbb a gyári csatlakozókkal szerelve, sok ferrit gyűrűvel, de van közte hőálló szigetelésű is kávéfőzőkből. Van benne valami táp panel is, meg pár egyéb alkatrész.

Postával nem bajlódnék, személyesen a XX. kerületből elvihető.
(#) xitibi válasza 06smici hozzászólására (») Márc 15, 2019 /
 
Szia.
Jelentkeznék az egészre ha lehet
A hozzászólás módosítva: Márc 15, 2019
(#) Tyutyu 49 hozzászólása Márc 15, 2019 /
 
Felajánlok valakinek egy nem tudom milyen állapotban lévő / egyáltalán működő képes-e?/ 480W.-os szünetmentes tápot,akku,és hálózati kábel nélkül.
Volna még egy ASUS laptop tápom is. Ez biztosan működik,csak a gép pusztult el. Kimeneti feszültség: 19 V, kimeneti áram 4,7 A.
(#) Gabó válasza Tyutyu 49 hozzászólására (») Márc 15, 2019 /
 
Szia!
Helyileg merre található, érdekelnének.
Ill ha úgy van, posta (foxpost) megoldható?
A hozzászólás módosítva: Márc 15, 2019
(#) golem hozzászólása Márc 16, 2019 /
 
Sziasztok!
Ingyen elvihető dolgok Balmazújvárosról.
Az MSI alaplapok halotak alkatrésznek szánom meg hiányosak.
A CD lejátszónak meg van a távirányitója még utóljára használtam akkor olvasta cd is.
A borotvákrol nem tudok semmit.
Meg van némi panel.
Van egy Sony CD rész kompleten.
A hozzászólás módosítva: Márc 16, 2019
(#) zsozso72 válasza golem hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Szia!
Ha esetleg posta futár is megoldható, a Technics cd lejátszó érdekelne.
Üdv. Zsolt
(#) golem válasza zsozso72 hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Sajnos nincs időm postázni mindent személyesen kell el vinni.
Következő: »»   274 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem