Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   297 / 652
(#) Northleam válasza Hutty hozzászólására (») Júl 2, 2019 /
 
Szia!
Én köszönettel elfogadnám. Amire nincs szükségem, vagy már megvan, azt továbbadom.

Az alábbi könyvek még mindig keresik gazdájukat: Bővebben: Link
(#) Hutty válasza Northleam hozzászólására (») Júl 3, 2019 /
 
Ön nyert.
(#) Moderátor hozzászólása Júl 3, 2019
 
Témaidegen hozzászólások eltávolításra kerültek. Majdnem mindenről lehet beszélgetni, de csak a helyén!
(#) (Felhasználó 116638) hozzászólása Júl 3, 2019 / 1
 
És amit töröltetek, annak hol a helye? Melyik hivatalnok intézi?
Nyitok neki új témát, úgy megfelel?
(#) Moderátor hozzászólása (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Júl 3, 2019
 
Javasolnám pl. az OFF topicot, bár nem igazán a HE felülete az, ahol ezzel kellene foglalkozni. Az eladók értékelése éppen ezért került bevezetésre az Apróhirdetési részben.
Egyebekben pedig a polgári peres eljárás a módja az ilyen jellegű károk rendezésének.
(#) (Felhasználó 116638) hozzászólása Júl 3, 2019 / 1
 
Értem.És TI konkrétan mivel tudjátok segíteni a dolgok rendezését?
Gondolok arra, hogy a tegnap nevesített felhasználó még mindig tag a történtek ellenére...
Mint írtam vevővel volt probléma. A HE felületén történt dolgok akkor hova tartoznak? Gondolom nem a vakerára, vagy tévedek?
A hozzászólás módosítva: Júl 3, 2019
(#) Moderátor hozzászólása (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Júl 3, 2019
 
Minden bizonnyal olvastad Te is ezt:
Idézet:
„Frissítés (2019.03.18): 9. Ami az apróhirdetésben történik, az ott is marad. Kérjük, törölj lábat mielőtt a fórumba belépsz. A fórumon tilos mindennemű apróhirdetéssel kapcsolatos értekezés, vita, panasz ügyintézés, érvénytelenítési - moderálási vita. Ezen szabály megsértése esetén a hozzászólások törlésén túl, MINDEN résztvevő némításban részesül, ugyanis az ilyen viták rengeteg olvasót zavarnak.”
A hozzászólás módosítva: Júl 3, 2019
(#) Pulyka hozzászólása Júl 4, 2019 /
 
Sziasztok.

Megválok ezektől a régi CD olvasóktól, mert sokáig gyűjtögettem őket, hogy majd jók lesznek valamire, de már csak a helyet foglalják.(akad 1-1 dvd-s is és/vagy vagy CDRW.)
Nincsenek kibelezve, minden "bennük" van.
A kép szerint 8db van, de amugy 9.(egy előkerült még valahonnan.)

Postázni nem nagyon akarózik, de ha kell, hát legyen. (előre utalva a postaköltséget.)
Budapesten, a Deák Ferenc téren személyesen átvehető, a Király utca sarkánál, de kényelmesebb lenne Albertirsán. Időpont előre megbeszéltek szerint.
A hozzászólás módosítva: Júl 4, 2019
(#) GARFIELD13 válasza Pulyka hozzászólására (») Júl 5, 2019 /
 
Szia!
Az 1-1 DVD olvasóra jelentkezhetek?
IDE-s házimoziba tenném, mert a benne lévő már nem megy.
Viszont jövő hét után tudnám csak átvenni Bp-en, mert elutazunk.
Üdv.
(#) Peter65 válasza Pulyka hozzászólására (») Júl 5, 2019 /
 
Szia!
Hány db LG gyártmányú van közte? Igazából csak azok érdekelnének. Ha van több, akkor jelentkeznék rájuk.
(#) janigel hozzászólása Júl 5, 2019 /
 
Sziasztok !
Elvihető kőbányáról egy zenélő karórából készült kapucsengő, és egy sima hangszóró.
Személyesen, posta nincs !!
Érdeklődést ide várok.
Nézd meg az adatlapomat.
(#) Pulyka hozzászólása Júl 5, 2019 /
 
Garfield13 es Peter65:
2db DVD lejátszó van, viszont azt nem írtam, de nem tudom, hogy mukodnek-e, elképzelhető. :..es egyik sem LG gyártmányú, viszont a feketenek PHILIPS az optikai része, az áll a matricán.

Úgy a korrekt, ha Garfield13 viszi el mindkettő DVD-s lejátszót, hisz ő jelentkezett előbb.(..de ha neki csak egy kell, masik Peter65-e.)
(#) Pulyka válasza Pulyka hozzászólására (») Júl 5, 2019 /
 
CD lejatszokat kidobhatom?
(#) Gafly válasza Pulyka hozzászólására (») Júl 5, 2019 /
 
Szerintem ne dobd ki.
Sajnálnám őket...
(#) Jurij Dolgorukij válasza Hutty hozzászólására (») Júl 5, 2019 /
 
Ha nem nagyon sürgős el vinném a könyveket! Meg persze ha más nem rabolt még rá!
Egy részét tovább is osztanám nem kell mind mert van. Ami meg van már!
(#) Peter65 válasza Pulyka hozzászólására (») Júl 5, 2019 /
 
Szerintem félreértettél, nem konkrétan a dvd lejátszókra gondoltam, hanem bármelyik meghajtóra. A fénykép alapján szerintem a kupacban alulról a harmadik LG, de lehet, hogy rosszul látom.
A DVD lejátszókra nem tartok igényt, vigye el Garfield13.
(#) Pulyka válasza Peter65 hozzászólására (») Júl 5, 2019 /
 
Igen, felre ertettelek.
Igen, az bizony LG, a matricakat, es a DVD logót neztem.
Ez az egy LG van, de ez is regi CD-s, viszont ez tuti, hogy mukodik, mert play gomb van az elejen, es a régi zenei CD-t lehet rajta hallgatni(elolapi jack dugon keresztül)

Gafly: En is sajnalom őket, de valószínűleg soha nem fogom hasznat venni nekik. Maximum 100 év múlva lesz neki értéke, akkor azért, mert antik lesz a ketto ezres evek elejéről.
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2019
(#) spark2 válasza Pulyka hozzászólására (») Júl 6, 2019 /
 
A megmaradt CD olvasókat elvinném, ha nem probléma Budapesten, a Deák Ferenc térnél a személyes átvétel.
(#) Hutty válasza Jurij Dolgorukij hozzászólására (») Júl 6, 2019 /
 
Northleam tettestárs viszi eddig a rabolt cuccot.
(#) Jurij Dolgorukij válasza Hutty hozzászólására (») Júl 6, 2019 /
 
No problemo erről le csúsztam! no majd máskor!
(#) PetAd hozzászólása Júl 6, 2019 /
 
Sziasztok!

BP. IX. ker Boráros tér közeléből elvihetőek a következők:

Kijelzőhibás féligmeddig szétszedett HP LP2065-ös 20"-es LCD monitor a hozzávaló pivotos VESA álvánnyal (10x10cm) A kijelző még annyira működik, hogy a sz.gép kimenetét ellenőrízni lehessen vele.

Szétbontott kisteljesítményű trafók ahogy a csatolt képen láthatóak. A két felső hang- ill. képkimenő trafó volt elekcsoncsöves tv-ben.
Méretek (mm):
hangkimenő 0, 3 17, 7 18
képkimenő 0, 25 31 22
táp 0, 45 42, 5 22
+1 kicsi pár W-os trafó

Bontott CRT monitor panel + 1 erősen hiányos ATX táppanel, a trafók közül egyedül a bázismeghajtó van rajta.

2m-es VGA apa-apa kábel + DVI-VGA átalakító

3 floppy és 1 CD-RW meghajtó, régen használtam őket, most nem tudom kipróbálni, hogy működnek-e

bontott laptop alkatrészek:
1GB 2Rx8 PC2-5300S Samsung DDR2-es memória (ennek a párját beépítettem, az évek óta működik)
ismeretlen intel wifi modul
T7500 SLA44 2.2GHz-es CPU

5db 100ml-es kis kerek doboz alkatrész tárolásra, ebből 4db fém+belül műanyag

4db ismeretlen GANZ gyártmányú 2 áramkörös relé (a képen)

2db nagyáramú yaxley, adatok a képen

+2 régi HDD alu háza
(#) Hutty válasza Jurij Dolgorukij hozzászólására (») Júl 6, 2019 /
 
Azért még semmi sincs elveszve.

" Szia!
Én köszönettel elfogadnám. Amire nincs szükségem, vagy már megvan, azt továbbadom."
(#) Jurij Dolgorukij válasza Hutty hozzászólására (») Júl 6, 2019 /
 
Hát ha a Sipos féle könyvre nincs rá izgulva a szerencsés nyertes. Azt szívesen át venném!
meg volt ez nekem de eltűnt. Hogy hová a búbánatos f....a tűnt el az egy x akta! Nem keresgélem tovább inkább szereznék másikat!
(#) Szasza9668 válasza PetAd hozzászólására (») Júl 6, 2019 /
 
Szia!
Az ismeretlen wifi modult elfogadnám szívesen!
Köszönöm!
(#) bored válasza PetAd hozzászólására (») Júl 6, 2019 /
 
Szia! A két yaxley érdekelne.
(#) vteo válasza PetAd hozzászólására (») Júl 6, 2019 /
 
Szia,
Ezekre jelentkeznék:
Kijelzőhibás féligmeddig szétszedett HP LP2065-ös 20"-es LCD monitor a hozzávaló pivotos VESA álvánnyal (10x10cm) A kijelző még annyira működik, hogy a sz.gép kimenetét ellenőrízni lehessen vele.

1 kicsi pár W-os trafó

Bontott CRT monitor panel + 1 erősen hiányos ATX táppanel, a trafók közül egyedül a bázismeghajtó van rajta.

bontott laptop alkatrészek:
1GB 2Rx8 PC2-5300S Samsung DDR2-es memória (ennek a párját beépítettem, az évek óta működik)
T7500 SLA44 2.2GHz-es CPU

5db 100ml-es kis kerek doboz alkatrész tárolásra, ebből 4db fém+belül műanyag

Köszönöm.
(#) grimbuszkulcs válasza PetAd hozzászólására (») Júl 7, 2019 /
 
Szia PetAd!

"2m-es VGA apa-apa kábel + DVI-VGA átalakító"-t elvinném.

Ha bored-nek mégsem kellene valami okból a két yaxley vagy csak az egyik akkor azt is vinném.

Köszi!!
(#) sargarigo hozzászólása Júl 7, 2019 /
 
Van egy tábla zöld gipszkartonom. Sajnálnám kidobni, ha valakit érdekel Jakabszállásról viheti!
(#) Remci válasza sargarigo hozzászólására (») Júl 7, 2019 /
 
Szia!
Mennyire sűrgős eltakarítani? Járok arra majd, akkor el tudnám hozni.
(#) sargarigo válasza Remci hozzászólására (») Júl 7, 2019 /
 
Tied, csak szólj hogy mikor jössz! Kb mikorra várjalak? Jó nagy tábla, ne biciklivel gyere
Következő: »»   297 / 652
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem