Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   384 / 649
(#) SzZ válasza Sebi hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Szia!

Sikerült hiteles infóra akadnom a rajzoló tábláról. A doboza ugyan nincs meg, de pontosan olyan, mint ami az alábbi linken van:
Genius EasyPen
Úgy látom onnan az eredeti driver is letölthető.
Ha még érdekel szerintem ebből ki tudod nyomozni és ha kell odaadom szívesen.

Zoli
(#) SzZ válasza Sebi hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Szia!

Helyesbítek.
Amint a google kiadta a doboz képét nekem is beugrott hova tettem, tehát minden megvan.
Van benne driver CD Win '95, Win '98, Win NT 4.0-ra sőt egy driver floppy Win 2000-re.
A dobozán van egy büszke "Support Windows 2000" matrica.

Zoli
(#) SzZ hozzászólása Máj 30, 2020 /
 
Sziasztok!

Megint találtam egy (szerintem) egzotikus eszközt, ami nem más, mint egy kézi scanner. Aki elég ügyesen tolja a lap fölött az akár 1600 DPI-ben is scannelhet a leírás szerint.
Találtam róla egy nem hivatalos videót is:
Scanmate color
Nem tudom mennyire számít ritkaságnak. Ha pl. valaki info tanárként iskolában mutogatná a srácoknak annak örülnék, de aki más értelmes felhasználást talál rá az is viheti. Porfogóként nálam már állt pár évet, valami hasznosabb célra szánnám.

SzZ
(#) uniman válasza SzZ hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Nem biztos, hogy soros portos, talán saját "kártya" is kell hozzá...a nélkül csak "mutogatásra" jó.Bővebben: Link
Persze, ha megvan, akkor nem szóltam.
(#) SzZ válasza uniman hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Párhuzamos port-ra kell csatlakoztatni. (Még egy régi párhuzamos port-os nyomtató is rádugható "átmenős" üzemmódban.) Amikor anno eltettem működött, de persze az már rég volt. (Nehogy keveredjenek a témák: a kézi scanner párhuzamos portos külső táppal, a digitális rajztábla soros portos. Mindkettő Genius)
(#) bta válasza SzZ hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Küldtem pü-t
(#) FAZ1 válasza SzZ hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Nekem valamikor volt ilyenem (vagy valami hozzá hasonló - de így látatlanban? Viszont már a Windows 3.11 és a Win95 se igazán akarta meglátni.
Feltehetően
- vagy valami saját szoftver kellett volna hozzá,
- vagy valami speciális ISA-s avagy PCI-os kártya, mert bár a kábele végén "PS2 jellegű" dugó volt, sosem volt rá lehetőség bedugni sehová se.
Bár a videokártyákon néha szintén akad hasonló dug-aljzat, ám annál mintha másutt lennének (+ több is) az érintkező tüskék. No meg persze - az feltehetően nem kimondott adat-kommunikációs port, inkább valami S videójel be-, vagy kimenet lehet.
(A kézi videókamerámon pl. volt hasonló dugesz, így azzal /+ a megfelelő kábelével/ simán ment video-digitalizáláskor a kártya.)
Én bizony elég hamar lapátra tettem, amint azt a 30 GB-os winchestert is, amit egyszer valamikor valahonnan kaptam Nagyobb volt (dupla vastag) mint a jelenlegi CD-DVD lejátszók.) Bár az még simán floppy-jellegű lapkábelre hajazott de semmi se ismerte fel.
Mint ahogyan a kazettás adat-tárolómat sem. Ha összehoztam a számítógéppel - szépen eltekergette előre-hátra - a szalag 2 végékig - oszt viszlát!
Azt talán még nem dobtam ki ...
(#) PetAd hozzászólása Máj 30, 2020 /
 
Sziasztok!

BP. IX. ker Boráros tér közeléből elvihetőek a következők:

MSI 6870 videókártya, elkezdett "szemetelni" a kép, egy sütést megérhet, vagy fel lehet használni a 3 hőcsöves hűtését valamire.

Ibanez LU10 hangoló

Logitech G35 USB-s 7.1-es fejhallgató, a 2 hangszórórészt tartó rész eltörött, már csak a vezetékek tartják, amikor évekkel ezelőtt felkerült a szekrény tetejére még mindegyik hangszóró szólt.

És még pár apróság (kivétel a trafók):

Bővebben: Link
(#) bta válasza PetAd hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Vinném a hibás MSI 6870-et, a linkelt cuccokból pedig az Ibanez LU10-et, a hálókártyát és a reléket. Előre is köszönöm!
(#) otvenkilenc válasza FAZ1 hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Ha azt a kazettás adattárolót nem dobtad még ki és nincs rá szükséged akkor elvinném. Meg a 30 GB Winchestert ha még megvan. Köszi
(#) FAZ1 válasza otvenkilenc hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
A kazettás tárolót elő kellene keresnem. Gyakorlatilag - ha jól emlékszem reá - valahol lenn van a pincében. De a 30GB-os winyót már rég kidobtam
(még előtte egy kicsit szétszedtem, de sajna semmit se lehetett belőle másra felhasználni, talán csak a nyákba forrasztott szabványos MOLEX csatlakozóját.)
(#) maim válasza PetAd hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Szia!
A Logitech G35 USB-s 7.1-es fejhallgatóra jelentkeznék. Bármikor érte tudok menni. Előre is köszönöm.
(#) sucuka hozzászólása Máj 30, 2020 /
 
Ingyen elvihető két darab régi, de működő vérnyomásmérő: Az egyik egy Dimarson, a másik pedig egy Braun.
Valamint szintén ingyen egy működésképtelen Siemens SITOP 240/24V 20A kapcsolóüzemű táp.
Posta vagy futár megoldható ha fizeted.
(#) dolargaan válasza sucuka hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Szia,

Kérem őket.
(#) sucuka válasza dolargaan hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Oké Tied.
(#) dolargaan válasza sucuka hozzászólására (») Máj 30, 2020 /
 
Köszönöm.
(#) neogeo2 hozzászólása Máj 31, 2020 /
 
Sziasztok

Békéscsaban elvihető a képeken látható lézer nyomtató. Papír továbbítassal vannak gondjai. Toner töltött, van benne festék. Fenyhenger jó. Javításra vagy alkatrésznek.

Meg van még a nemrég kirakott scanner és a monitor is.
Nem szeretnénk kerülgetni ezeket sokáig...
(#) antikzsolt válasza neogeo2 hozzászólására (») Máj 31, 2020 /
 
Monitorrol lehet tudni valamit?
(#) xxxyyy hozzászólása Jún 1, 2020 /
 
Sziasztok

Egyelőre csak "igényfelmérés": Érdekelhet valakit egy kupac, öreg notebook bontásából származó kijelző?
Javarészt 15,1 és 15,4"-osak. Fedlappal együtt adnám. (Még nincsen kibontva; posta is játszik)
(#) gépromboló válasza xxxyyy hozzászólására (») Jún 1, 2020 /
 
Csak tipp: hamis ablakot, vagy dizájnos világítást lehet csinálni belőlük, némi barkácsolással.
Ugyanez a srác csinálja egy másik videójában a lámpákat is.
(#) antiktelefon válasza xxxyyy hozzászólására (») Jún 1, 2020 /
 
Üdv, ha van olyan, amin a kisebb 30-40 pines LVDS vagy eDP csatlakozó van, azokból pár érdekelne.
(#) xxxyyy válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 1, 2020 /
 
"Fedlappal együtt adnám"
Bocsi, de nem bontom szét.
(#) SlyChocolate válasza xxxyyy hozzászólására (») Jún 1, 2020 /
 
Szia ezekben a lapikban hőcsöves a hűtés?
(#) xxxyyy válasza SlyChocolate hozzászólására (») Jún 1, 2020 /
 
Szinte biztos. ránézésre 2002-2007 közöttiek.
(#) Travolta válasza xxxyyy hozzászólására (») Jún 1, 2020 /
 
Szia!

Pár darab érdekelne vegyesen.

üdv
Travolta
(#) xxxyyy válasza Travolta hozzászólására (») Jún 1, 2020 /
 
Rendben, akkor félreteszem őket.
(#) SlyChocolate válasza xxxyyy hozzászólására (») Jún 1, 2020 /
 
Ha lenne olyan amiben a hőcső hossza több mint 10 centi az érdekelne.
Persze ha kiszednéd az lenne az igaz.
Mert így a többi részeket más tudná használni.
Ha nem az se gond.
(#) SzZ válasza uniman hozzászólására (») Jún 1, 2020 /
 
Bocs most néztem a képet.
Ami nálam van az majdnem pont ilyen, de párhuzamos portos, tehát nem kell hozzá kártya. Nem is tudtam, hogy létezett soros változata is.
(#) Travolta válasza xxxyyy hozzászólására (») Jún 1, 2020 /
 
Köszönöm!
Hamarosan kereslek PM!
Következő: »»   384 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem