Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   402 / 649
(#) sucuka válasza Stadi hozzászólására (») Aug 5, 2020 /
 
Ok, válaszolok majd, csak még nem jutottam odáig.
(#) ftirius hozzászólása Aug 5, 2020 /
 
Az elfigadnámban láttam, hogy esetleg van "igény" szalagos nyomtatókazettára. Pont olyat nem találtam, de emezeket szivesen odaadom:
(#) Leraz hozzászólása Aug 6, 2020 /
 
Elvihető egy Canon PIXMA MG5550 nyomtató. "feltehetően nyomtatófej hibás" szöveget ír ki.
(#) Leraz hozzászólása Aug 6, 2020 /
 
Ezek szintén elvihetők egyben az egész.
(#) Gafly hozzászólása Aug 8, 2020 /
 
Akvárium, szerda estig.
Koszos állapotban, csak a viz van leeresztve (tartozékokkal (bluggyogtató, csobogtató, szűrögető, stb...)).
Posta nincs, csak személyes átvétel, Budapesten.
(#) GARFIELD13 válasza Gafly hozzászólására (») Aug 8, 2020 /
 
Szia!
Jelentkezem!
Többi pü.
Üdv.
(#) Gafly válasza GARFIELD13 hozzászólására (») Aug 8, 2020 /
 
Tied.
(#) jani1987 hozzászólása Aug 8, 2020 /
 
Régebbi telefonokat keres valaki donornak? Hátlap, kijelző stb. Van közte LG, Siemens stb. Pontos típust most nem tudok mondani de amint találkozok a zasszonnyal lefotóztatom mindet.
(#) nedudgi válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 9, 2020 /
 
Ismét lefotóztam két újabb kupacot. Augusztus végéig elkerülgetem, utána hulladékfeldolgozó lesz a sorsuk. Postázni nem tudok, esetleg Újpest 2020-08-24 este átadom.
21. TV panelek és darabjaik, rézbányából.
22. TV paneldarabok, TBA800, Brio2000 szivattyúvezérlő leselejtezett. Hyudai PFC kontroller.
23. Toyota ventillátor, TV tunerek, 27C256 EPROM (szalagkábeles panelre forrasztva.
24. Golyós egerek elektronikája, távolkeleti AAM/FM rádió panelja, USB 1.1 HUB, monitor bemeneti panel, kompakt fénycső elektronikája.
25. fúrógépek, LM338 hűtőbordán, gyerektelefonok, koax/ADSL modemek, fali egyenirányítós táp fix feszültségre alakítva, réz CPU hűtőborda, keresztszemes hímzőkészlet, Singer? hajó, GB dugasztáp doboza, az EI trafó I lemezei a dobozban.
26. Piko mosógép, ajtó rögzítőkarja letörött, vérnyomásmérő (mandzsetta nélkül), a két 3,6V csavarhúzóból össze lehet rakni egy működőt, ADSL modemek, PCL86, AC9,6V dugasztáp, Nokia kihangosító, kávédaráló nem zárlatos, NDK játékmotor, VBKM VMK100 behúzótekercs (0,3 zománcdrót), dióda hűtőbordák, M30trafó, autórádió kazettás, rossz hálókártya, retro fokozatkapcsoló.
(#) Jurij Dolgorukij válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 9, 2020 /
 
újpesti át vétellel az egészet el vinném ha lehet. köszönöm.
(#) nedudgi válasza Jurij Dolgorukij hozzászólására (») Aug 9, 2020 /
 
Tiéd.
Még mindig elvihető a második adag, valamint az első adag nagy része (1,2,4,5,6,7,8,9,10,11,15,16, 17,18,19,20) még szabadon vihető.
(#) Jurij Dolgorukij válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 9, 2020 /
 
köszönöm majd priviben egyeztesünk! további kellemes 7 végét kívánok J.
(#) ftirius válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 9, 2020 /
 
Szia!
Ha az újpesti átvétel él, akkor jelentkeznék rájuk.
Anti
A hozzászólás módosítva: Aug 9, 2020
(#) nedudgi válasza ftirius hozzászólására (») Aug 9, 2020 /
 
Él, de korlátozott a csomagtartó mérete, és Jurij kolléga lefoglalta már egy részét. Amit tudok, begyömöszölök. Ezen kívül az augusztus 24 este, esetleg a 25. este szigorú megkötés, visszavinni nem szabad.
Összefoglalva: a 1,2,4,5,6,7,8,9,10,11,15,16, 17,18,19,20 tételeket felviszem.
A hozzászólás módosítva: Aug 9, 2020
(#) ftirius válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 9, 2020 /
 
Megfelel mindkét nap!
(#) deniel hozzászólása Aug 10, 2020 /
 
Sziasztok,

ingyen elvihetőek az alábbi dolgok:

-Hólánc, szerintem használva se volt, méretek látszanak a képen

-Xerox Phaser 3117 lézernyomtató: működik, de a lapbehúzó görgő eléggé elöregedett

-Switch: 3Com 24 portos switch, működőképesen lett leszerelve (3Com 3c16980)

Helyileg a XI. kerületből, esténként. Postázni nem szeretném.
(#) synergy válasza deniel hozzászólására (») Aug 10, 2020 /
 
Szia,

hólánc és a switch érdekelne.
(#) user1914 válasza deniel hozzászólására (») Aug 11, 2020 /
 
Hi!
A nyomtató érdekelne.
Üdv. M.
(#) deniel válasza synergy hozzászólására (») Aug 11, 2020 /
 
Rendben, tiéd.
(#) deniel válasza user1914 hozzászólására (») Aug 11, 2020 /
 
Rendben, viheted.
(#) nedudgi hozzászólása Aug 11, 2020 /
 
27. 120V trafóval 5V 13W DC táp (Iomega), 100V..240V trafóval DC24V 2,4A kapcsolóüzemű táp, 3,5" Mitsumi floppy
28. Panasonic EB-G450 telefon három darab, csomó (hibás, kifolyt akkuval), autóstöltővel. Az egyik nagyon leharcolt. Két darab trafós töltő is van hozzá.
29. Telefonos krimpelőfogó, bontott VHS motor, fej, HP centronics nyomtató alaplapja, TSSC DVD író, hibás, szék görgő öt darab, bontatlan csomag, szovjet Szignál rádió órája (tisztítani kell, nem jár)
30. Skil 9,6V töltőcsatlakozó, 12V AC táp valamilyen világításhoz, átfolyásmérő (javítani kell, a Hall szenzor lábáról levált a forrasztás). MSI N9600GS videokártya, Híradátechnika szélessávú erősítő, Abit hangkártya, Eagle videokártya
31. 10W 8Ω ovál TV hangszóró, 6,3 jack foglalattal, Intel processzorhűtő
32. kép nélkül Canon BJC-230 szervízkönyv.
Semmi nincs tesztelve, guberált...
Agárdról elvihető, csak személyesen, becsomagolni nem tudom. Legalább tíz pozitív értékelésű érdeklődőnek Újpestre felszállítom 2020-08-24-én esti (éjfélig) tartó átvételre.
A hozzászólás módosítva: Aug 11, 2020
(#) nedudgi hozzászólása Aug 11, 2020 /
 
Agárdról, teszteletlen holmik, csak személyesen.
33. Satronik vezeték nélküli riasztó roncs, RC41, T28 két darab, és egy azonosítatlan infra távvezérlő, elemfedél nélkül, kézibeszélő, bolgár zsebrádió, antenna nélkül.
34. két darab méretes (EI82, EI102) trafó, ismeretlen, azonosíthatatatlan, szovjet lemezjátszó motorja (50 éve működött).
35. Sony 35mm filmes boxgép és vaku. Motoros filmtovábbítás, 6,3/50 objektív (=bóvli). Szmena, Carena filmes gép, Fed-3 magyar gyártmányú (?) bőrtokkban, mosógépcső akasztója 2 darab.

Fellelt, gubizott állapotban.
(#) merlingerin válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 11, 2020 /
 
Szia! A homokszűrős csomag mellé elvinném még a signal órát, a szék kerekeket, és látok a jobb sarokban egy műanyag áramlásmérőt... Azt is... Szerintem jövő héten megyek feléd..
(#) nedudgi válasza merlingerin hozzászólására (») Aug 11, 2020 /
 
Remélem nem kerülte el a figyelmedet, hogy az áramlásmérőt javítani kell... Tied.
(#) merlingerin válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 11, 2020 /
 
Szia!

Nem gond
(#) FAZ1 válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 11, 2020 /
 
Helló!
Érdekelne a krimpelő fogó és az MSI N9600GS videókártya.
A hétvégén úgyis megyek Agárdra, majd megoldjuk az átvételt.
(#) nedudgi válasza FAZ1 hozzászólására (») Aug 11, 2020 /
 
Tied, félreteszem.
(#) Jurij Dolgorukij válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 11, 2020 /
 
szia nem értettem jól. A komcsi fényképezők érdekelnének. fed3 a komplett tokjában meg egy szmena?

Ha igen és jól értelmeztem. Akkor szeretném kérni ezeket is a medő hányó meg tetű bánya meg a többi korábban általam kért lomis cuccok mellé.

bocs hogy ilyen f...sul írok vannak problémáim írás olvasással!

újpesti átvételt szeretném ha lehet. Meg mondod mikor menjek értük és oda megyek. előre is nagyon köszönöm!
(#) nedudgi válasza Jurij Dolgorukij hozzászólására (») Aug 11, 2020 /
 
Tied a Fed3, és a Szmena. Elfér a többi mellett.
(#) Jurij Dolgorukij válasza nedudgi hozzászólására (») Aug 11, 2020 /
 
Köszönöm uram a leg jobbakat addig is míg át vehetem a szajrét!
Következő: »»   402 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem