Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   424 / 649
(#) vargham válasza lazsi hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Idézet:
„Tápegység. 3-4 db van belőle. Jó nagy, cserébe mindössze 20VA-es, viszont nem értem miért van rajta 1 mV-os, 75 Ohm-os UHF kimenet...”

Ez a Primo nevű számítógép tápegysége és TV modulátora egyben.
(#) Gafly válasza vargham hozzászólására (») Okt 26, 2020 / 1
 
Csak úgy mondom, hogy Action2K fórumtársunk múzeumot rendez be (bár nem halad jól vele ). Lehet nem kellene elbontásra elpocsékolni. Én egy komplett PRIMO-t vittem neki, tartalék tápegység meg sohasem árt...
(#) lazsi hozzászólása Okt 26, 2020 /
 
Ingyen elvihető Lágymányosról, munkaidőben, csak személyes átadással.

6. Banándugós vezetékek. A dobozban mindenféle régi (retró...) csatlakozóval (a nagy képen a fekete és ahhoz hasonló). A két kupacban az adott kinézetű banándugóval. Van közöttük javítandó is, de a többségük teljesen jó. A régiek között vannak olyanok is, amikbe oldalról bele lehet dugni egy másik banándugót.
7. Csatlakozós vezetékek. Többnyire monitorokból bontottak. A két kupacban lévőknél eltérő vastagságú a tüske, ami a panelben van. Nincs mindegyikhez ilyen aljzat.
8. Paneltartó, vagyis sín, amibe becsúsztatható a nyák lemez. A feketékből rengeteg van, az átlátszóból csak 9 db (ahogyan azt írtam is).
9. Trafók, ismeretlen állapotúak. A nagy toroid egy szabályozható, de nem leválasztós!
10. Vegyes cuccok. Sok TV-ből bontott (pl. KF tekercs), az jobb oldali kis dobozban magnófejek, 5 db. valami kiöntött/bedobozolt egység, pár régi jaxley (de régen írtam le ezt a szót, lehet, hogy nem is így kellene...).
(#) antiktelefon válasza lazsi hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Üdv, a trafókból érdekelne pár darab.
(#) szikorapéter válasza lazsi hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Szia a szabályozható toroid érdekelne.
(#) granpa válasza lazsi hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
A toroidért megyek akármikor (Szikorának). Meg 1-2 trafót még elhoznék.
Plusz Gaflynak néhány kiöntött izét.
A hozzászólás módosítva: Okt 26, 2020
(#) szikorapéter válasza granpa hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Köszi, akkor Kálmánnál jó helye lesz még érte tudok menni.
(#) orbana válasza Gafly hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Nem bontásra szeretném én sem. Van két Primo-m meg egy OC-118-am, egyikhez sincs tápom.
(#) Discoking98 hozzászólása Okt 26, 2020 /
 
Szia a kimenők érdekelnének meg ami marad a trafókbol.
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
A "kiöntött izé"-ből hozzál nekem is, ugyan nem cső, de bemutatónak jó lehet...
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Rendben.
(#) Kinka István válasza lazsi hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Szia!
A banándugós dolgokra jelentkezek. A következő héten tudok délelőtt elmenni érte.
(#) Discoking98 válasza granpa hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Szikora Petivel beszéltem a szabályozható toroid mellé elhozod nekem a kimenőket meg pár trafót ha marad ott. Csöves trafókat?
(#) granpa válasza Discoking98 hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Lehet róla szó. Nem tudom messziről, melyik "csöves", de majd meglátom, mi van. Antiktelefonnal egyezkedek majd. (Ő jelentkezett elsőnek.)
(#) antiktelefon hozzászólása Okt 26, 2020 /
 
Elsősorban most engem is az R magos és a csöves tápnak vagy kimenőnek használható vagy áttekerhető trafók érdekelnének.
(#) szikorapéter válasza antiktelefon hozzászólására (») Okt 26, 2020 / 2
 
A csöves tápnak a két alsó sarokban lévő hipersil tökéletes mivel azok gyárilag adják azt amit keresel.
Ha elhozod őket és megírod a rajtuk lévő TC számot adok neked pontos bekötést, tekerecsadatokkal mindennel.
(#) antiktelefon válasza szikorapéter hozzászólására (») Okt 26, 2020 / 1
 
Nem akarom szétoffolni a topicot, de meglátjuk, az orosz trafóknak szokott adatlapja lenni, csak a képekről nem tudtam leolvasni a típust, azért is írtam pár trafót Ha nem találok részletes adatokat, vagy mással elakadok (valószínűbb) majd zaklatlak privátban
(#) Bubuka57 hozzászólása Okt 26, 2020 /
 
Ingyen vihető, Sárszentmihályról.
Hobbielektronika újság 90-től 99-ig kb 90darab.
1-2 teljes évfolyam többi hiányos, van amelyikhez meg van film is.
Van még rádió technika újság és évkönyv is egy rakat
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Okt 26, 2020 / 1
 
Plusz esetleg segitek elvinni, hogy bele szakadjál.
Mondjuk 8.-án ha addig ráér.
(#) mineral válasza Bubuka57 hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Szia! Szeretnék rá jelentkezni. Régen nekem is megvolt sok példány. De eláztak a garázsban egy nagy esőben...
(#) Bubuka57 válasza mineral hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Szia! Rendben Tied.
A rádiótechnikák is kellenek?
Nem Te vitted el a VHS kazettákat.
A hozzászólás módosítva: Okt 26, 2020
(#) mineral válasza Bubuka57 hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Szuper. Köszönöm szépen. De igen én vittem azokat is még Január környékén. Pontosan nem emlékszem.
(#) Bubuka57 válasza mineral hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Igen már rájöttem.
Azóta írtam is, hogy van még jó pár darab.
Előre láthatólag mikor jössz?
(#) mineral válasza Bubuka57 hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Írok privátot!
(#) gumibaba válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
szia swich elérhető még esetleg lehetne olyant kérni posta? Csak mert Sopronba lakok
(#) mikrokapcsolo válasza gumibaba hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Hello, sajnos a szkenner (maradvány) kivételével elvitték.
(#) gyerek67 válasza Gafly hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Nemááár!
Neked van/volt eredeti Primod?
És nem jöttél a topicomba???
A hozzászólás módosítva: Okt 26, 2020
(#) gyerek67 válasza gyerek67 hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
87-ben (vagy akkoriban) volt szerencsém egy olyan darab javításához, amiben a proci "kicsit ferdén" lett beforrasztva.
Ez annyit jelentett, hogy a Z80-as 16-20, illetve a 21-25 lábak már nem értek át a nyák fóliás oldalára, ezért "a Zépítő" pici vezetékdarabokkal oldotta meg a hiányosságot!
Amit még láttam (azt hiszem) Primo kapcsán (vagy HomeLab?): 8"-os floppy és az illesztője!
A hozzászólás módosítva: Okt 26, 2020
(#) szikorapéter válasza gyerek67 hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
HomeLab-on láttad, primo-hoz is létezett de az nem 8" -es volt kisebb már.
(#) Gafly válasza gyerek67 hozzászólására (») Okt 26, 2020 /
 
Már nincs, mert elajándékoztam kiállitási darabnak.
Következő: »»   424 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem