Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   420 / 652
(#) Stage válasza Stage hozzászólására (») Okt 11, 2020 /
 
A panelokat elvitték, a kábelek meg megvannak, ha nem kell senkinek, akkor holnap reggel megy a kukába.
(#) mikrokapcsolo hozzászólása Okt 11, 2020 /
 
Üdv! Elvihetőek az alábbi eszközök. Egy szkennelős nyomtatóbol (epson stylus) átalakított/kitermelt szkenner, működőképes, de eléggé tákolt. 2db 16 portos 10/100-as ethernet switch, valamint egy 4 csatornás DVR. Minden ezköz kipróbálva, a fehér switchnek 2 portja halott, a DVR-t pedig rca monitor hiányában nem tudtam teljesen tesztelni, ventik pörögnek, power led világít, áramot felvesz. Néhány éve még használtam. A szkenner a kinézetét leszámítva tökéletes, win8-on magának telepíti a drivert is.
Postázni nem szeretném őket, átvehető személyesen napközben kőbányán a Kocsis Sándor sportpálya mellett vagy délután Kispesten a 42-es villamos végállomása közelében.
(#) Kinka István válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 11, 2020 /
 
Szia!
A switch és a DVR érdekel, jelentkezek rá.
Üdv.: István
(#) mikrokapcsolo válasza Kinka István hozzászólására (») Okt 11, 2020 /
 
Rendben, írok privátot.
(#) kerekx hozzászólása Okt 13, 2020 /
 
Sziasztok!

Bp. X.ker Éles sarok közeléből ingyen, de csak egyben elvihető 7db régebbi típusú számítógép vegyesen. (Dell, HP, épített) Van működő (Linux, XP op), van ami nem indul el, az egyik ház üres. A monitor 19", működik, de bal szélén néhány cm széles függőles kék csik, -alatta a képtartalom látszik.
(#) catpisti válasza kerekx hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
Szia .! Engem érdekel jelentkezek rá.
Üdv: István
(#) compozit válasza kerekx hozzászólására (») Okt 13, 2020 / 1
 
Nem rég én is felajánlottam kb. ilyen mennyiségű pc-t, meg monitort. A kutyának sem kellett, elvittem a hulladékudvarba. Te szerencsés vagy, hogy nem kell kidobnod.
(#) FAZ1 válasza kerekx hozzászólására (») Okt 13, 2020 1 / 1
 
Kicsi üres házat vinnék, ha van ...
(#) kerekx válasza catpisti hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
Szia!

Rendben Tied, írok privit
(#) kerekx válasza FAZ1 hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
Szia!
Sajnos, egyik sem kicsi
(#) Electronix válasza kerekx hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
Ha van esetleg olyan gép a brand Dell/HP-k között, amin van licensz matrica akkor az engem is érdekelne.

Viszont sajnos én nagyon nem lakom a közelben, ezért csak a posta játszana. Természetesen ha ez így gond, és jön érte valaki, akkor nyugodtan vigye el más. (Nem szeretnék senkit sem dolgoztatni, ha már ingyen adja.)
A hozzászólás módosítva: Okt 13, 2020
(#) FAZ1 válasza kerekx hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
Pedig - ahogyan én a képet nézegetem róluk (ha egyáltalán azokról készült), ott azért én látok néhányat.
Vagy valóban ennyire torzítana képméretben a monitorom?
(#) Stage hozzászólása Okt 13, 2020 /
 
Ingyen vihető, foxpostal tudom küldeni.
A jelzőlámpa foglalatból 10db van, izzó nélkül.
(#) Epu2 válasza FAZ1 hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
A kicsi, relatív. A balt nézem a legkisebbnek, de ez még tízszerese az enyémtől, egy fekvő háznak is az két-háromszorosa. Bökjél.
(#) FAZ1 válasza compozit hozzászólására (») Okt 13, 2020 1 /
 
Kár volt hulladékudvarba bevinned, onnan aztán már minden "elmegy világgá" ...
Inkább ajánlgattad volna fel többször.
Én egyszer mentettem meg magamnak az egyik pesti hulladékudvarból egy ASUS 16"-os LCD monitort, ki volt dobva ott egy csomó, s ott verte őket halomra az eső. (volt vagy 10 db.)
Gondolom - valami céges irodából dobálhatták ki mindet.

Ott én egyet felvettem, oszt elhoztam szépen haza. A portán meg csak néztek rám (kezemben a monitorral), hogy ma akkor most mi van?

Azóta persze rendre fémkonténerbe zárják az ilyesmi, másra még felhasználható elektromos cuccokat. Fájt a szívem a komlett számítógépekért, vagy a jobbnál jobb minőségű Compact kazettás magnódeck-ekért...
(#) kerekx válasza Electronix hozzászólására (») Okt 13, 2020 / 1
 
Szia!
Már elígértem CatPistinek az egészet, így Ő diszponál a cuccokkal. Meg egyben szeretném ha elvinné valaki.
Egyébként, igen van Microsoft matricás közöttük, próbáld megkérdezni CatPistit hátha.
(#) compozit válasza FAZ1 hozzászólására (») Okt 13, 2020 1 /
 
Én Veresegyházára vittem, ott permanens dolog, hogy várják aki központilag elszállítsák, mert nincs hely a sok hulladéknak. Ott semmiféle konténer nincs... Viszont van minden... így lesz a földünkből elektronikai temető.
(#) kerekx válasza FAZ1 hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
Szia!
Igen az elvihető cuccok vannak a képen. Egyik sem desktop, valamennyi méretes álló ház. Ami eltérés h.HOGY van amelyikben 2db és van amelyikben 3db cd/dvd olvasónak van hely.
Egyébként CatPisti volt az első jelentkező, odaígértem az egészet. Lehet nem kell neki az összes, én szeretném egyszerre vigye valaki mindet. Ha van ami téged is érdekelne, kérdezed meg tőle.
A hozzászólás módosítva: Okt 14, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) FAZ1 válasza Epu2 hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
Én is a bal felső feketét néztem ki.

Ha megoldható, megpróbálok egyezkedni a mindent egyben elvivővel.
Nekem csak az üres ház kell.
(#) Electronix válasza FAZ1 hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
Én mit nem adnék egy olyan hulladékudvarért, ahova akár csak lakossági ügyfélként be lehet menni, és kg áron visszavásárolni a kidobott holmikat. De ilyen ahol én lakom nincs
(#) dB_Thunder válasza Electronix hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
van..
(#) Rosszmáj válasza dB_Thunder hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
Hol? Ha nem titok ...
(#) jani1987 válasza Electronix hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
A környéken csak a maszek vasas engedi meg, hogy bármit elvigyek. Hivatalos helyen nem engednek be.
(#) dB_Thunder válasza jani1987 hozzászólására (») Okt 13, 2020 /
 
Fehérvár...
Elektronikai hulladékként vettem PLC-t, 800Ft / kilo...
Rozsdamentes anyagokért is oda járok, mikor van időm.
(#) granpa hozzászólása Okt 13, 2020 / 1
 
A helyeket, lehetőségeket, magánban, ha szeretnétek, hogy maradjon ilyen hely.
(#) afp hozzászólása Okt 13, 2020 /
 
Ingyen elvihető Pestlőrincről (Budapest, XVIII. kerület):

- Grundig M10 minihifitoronyból bontott kétkazettás magnó-mechanika (motorokkal együtt).
- Aiwa CX-NS22EZ minihifitoronyból bontott kétkazettás magnó-mechanika (motorokkal együtt).

Nem postázom, csak személyesen!
(#) Stage hozzászólása Okt 14, 2020 /
 
Ingyen elvihető Maglódról vagy foxpostal tudom küldeni.
Van benne 56VA 2x20V trafó, mágneskapcsoló, motorvédő stb.
3db van.
Vannak meg bontott hálózati kábelek is.
Ha valaki egyben vinne, annak örülnék.
(#) orbana válasza Stage hozzászólására (») Okt 14, 2020 /
 
Szia! Vinném egyben foxposttal. Üdv: Árpi
(#) Stage hozzászólása Okt 14, 2020 /
 
Árpi írt először, úgyhogy az övé.
(#) madzagos válasza Stage hozzászólására (») Okt 14, 2020 / 1
 
Ok azért töröltem a hozzászólást.
Következő: »»   420 / 652
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem