Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   456 / 653
(#) mnyugger válasza Rosszmáj hozzászólására (») Ápr 2, 2021 /
 
Az viszi a bőrt is rendesen.
(#) Moderátor hozzászólása Ápr 2, 2021
 
Kérjük, hogy maradjatok a topik témájánál, sok lesz az OFF-ból.
(#) nedudgi válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 3, 2021 /
 
A kazetták, lejátszók elkeltek.
(#) gépromboló hozzászólása Ápr 5, 2021 /
 
Sziasztok, van két AirWick XPress légfrissítőm, palackok és elemek nélkül. Gyakorlatilag soha nem használtuk őket, az elem beléjük is folyt, de működőképesek. Ha valakinek időzítőre van szüksége, szívesen odaadom.

airwick.jpg
    
(#) Remci hozzászólása Ápr 6, 2021 /
 
Üdv!
Ingyen elvihetők Bócsáról:

-DVD lejátszók,video magnók, javításra,vagy bontásra
-Rossz DVR-ek ( lehet hogy valamelyik működik )
-Bontott beléptető panelek olvasókkal
-Egy doboznyi bontott mozgásérzékelő,flopy meghajtók,bontani való panelek.

Postázni jelenleg nem tudom,mert reggeltől estig dolgozom, a szülőket meg most nem akarom velük terhelni, így ha kellenek valakinek, akkor érte kell jönni.
(#) Remci hozzászólása Ápr 6, 2021 /
 
Ingyen elvihetők Bócsáról:
-Bontott riasztó központok,ledes kezelők
Leginkább bontásra,de ha valakinek van hozzá kedve, akkor mókolhat velük.

Postázni jelenleg nem tudom,mert reggeltől estig dolgozom, a szülőket meg most nem akarom velük terhelni, így ha kellenek valakinek, akkor érte kell jönni.
(#) merlingerin válasza Remci hozzászólására (») Ápr 6, 2021 /
 
Szia! Az járható esetleg, hogy utalok Neked postát, futárt, meg picit többet csokira, sörre, sonkára.. ami Neked jobb, és ha a vírushelyzet rendeződik, feladod? Nem sürgős, ha ősszel, akkor ősszel...

Ha mégis megoldható, akkor a dsc cuccok, a mozgásérzékelős doboz, a dvr-ek, kártyaolvasós cuccok éedekelnének.

De a covid miatt szüleidet semmiképp ne terheld most...
(#) Remci válasza merlingerin hozzászólására (») Ápr 6, 2021 /
 
Szia!
Esetleg úgy megtudom oldani, hogy ha intézed a futárt, akkor elviszem hozzájuk, és ott felveszi. A dvr- eket úgyis nehéz postázni, mert nagy doboz kell nekik.
(#) Temela válasza Remci hozzászólására (») Ápr 6, 2021 /
 
Szia!

A dvr-k esetleg engem is érdekelnének...
Köszi.
(#) merlingerin válasza Remci hozzászólására (») Ápr 6, 2021 /
 
Szia! írok privátban Köszi!
(#) Remci válasza Temela hozzászólására (») Ápr 6, 2021 /
 
Szia!
Megvárom mit dönt merlingerin és ha mégsem vinné el, akkor a tiéd.
(#) merlingerin válasza Remci hozzászólására (») Ápr 6, 2021 /
 
Részemről rendben, küldtem mailt, nem privátot. (a HE-n megadott mailcímedre..)

Köszi!
(#) Remci válasza merlingerin hozzászólására (») Ápr 6, 2021 /
 
Küldtem pü-t.
(#) Remci válasza Remci hozzászólására (») Ápr 6, 2021 /
 
A DVR-eket, beléptető paneleket,a papírdobozban lévő cuccokat, valamint a kezelőket,riasztó paneleket és az Akai cd lejátszót lefoglalták.
A videók, DVD lejátszó és a számkódos riasztó még vihető.
(#) lazsi hozzászólása Ápr 7, 2021 /
 
Lehet jelentkezni a következő dolgokra. A jelen helyzetre való tekintettel a következőképpen működik:
1. Most jelentkezel rá.
2. Én félreteszem (konkrétan kiveszem a kidobásra és megsemmisítésre ítélt cuccok közül).
3. A járvány lefutása után (ha be lehet jönni a munkahelyemre) eljössz érte (Bp. Lágymányos, munkaidőben).

Trafó-anyag:
Ingyen vihető, de azzal a kitétellel, hogy ha pénzért adod tovább (pl. elviszed a MÉH-be, stb...), érezd erkölcsi kötelességednek a hasznod 25%-át eljuttatni nekem. Ha felhasználod, vagyis trafót csinálsz belőle (akár magadnak, akár eladásra - természetesen pénzért), akkor továbbra is ingyen vihető. Szeretném, ha valóban felhasználásra kerülne!
Nagy dobozban - trafóvasak, többnyire EI, különböző méretben, de van benne (ahogy látszik is) tekercselt lemez is.
Többi dobozban - bakelit csévetestek különböző méretben. Némelyiken részben tekercselt huzal (megkezdett, de nem befejezett vagy részben bontott trafó)
A méretet jól illusztrálja, hogy a jobb szélen lévő fehér doboz A4-es méretű, a súlyát hozzá lehet képzelni. Nem a "szatyorban elviszem" kategória...
A jelentkezés sürgős lenne (az elvitel nem!), mert ha nincs rá jelentkező, pár napon belül elviszik.

Trafó:
Sajnos az adatlapja nehezen olvasható, így nem tudom megmondani, hány wattos, de sok.
2 x 190 V / 42V Ha érdekel, megmérem a méreteit. (A súlyát nem, mert nincs 10 kiló fölött mérő mérleg a közelben...)
A jelentkezés sürgős lenne (az elvitel nem!), mert ha nincs rá jelentkező, pár napon belül elviszik.

Kimenőtrafók:
3db, egyforma, nagy eséllyel csöves TV-ből való kimenőtrafó. Valaki korábban már vitte volna ezeket, de a COVID miatt akkor nem tudott jönni. Ha jelentkezik egy héten belül, akkor az övé mindhárom, különben a szokásos jelentkezési sorrend, akár egyesével is.
A hozzászólás módosítva: Ápr 7, 2021
(#) gcsabee válasza lazsi hozzászólására (») Ápr 7, 2021 /
 
Szia! A 42V-os trafón kivül a többire jelentkezem.
(#) lazsi válasza gcsabee hozzászólására (») Ápr 7, 2021 /
 
Rendben, a trafó-anyag a tied, a kimenőtrafók feltételesen (vagyis, ha a korábbi érdeklődő nem jelentkezik).
(#) gcsabee válasza lazsi hozzászólására (») Ápr 7, 2021 /
 
Rendben!
(#) granpa válasza lazsi hozzászólására (») Ápr 7, 2021 /
 
Ha valaki nem kívánja meg nagyon, akkor a 42 V-osra jelentkezem.
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Ápr 7, 2021 / 1
 
Segitek elvinni, ha kell.
(#) wadember válasza gépromboló hozzászólására (») Ápr 7, 2021 /
 
Szia! MPL csomagautomatába postázást vállalod? Természetesen a költségét utalom!
(#) lazsi válasza granpa hozzászólására (») Ápr 7, 2021 /
 
Rendben, tied a 42 V-os trafó. De ugye figyeltél, hogy a primerje 2 x 190 V. Tehát 380 V.
(#) granpa válasza lazsi hozzászólására (») Ápr 7, 2021 /
 
Persze, de nálam 3~ van, tehát mindegy. Valamint nekem, áttekerni, könnyű ujjgyakorlat. Még ha 20 kg is.
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 7, 2021 /
 
Érzed a ritmust, mert épp rád gondoltam!
A hozzászólás módosítva: Ápr 7, 2021
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Ápr 7, 2021 /
 
Mert szinkronban vagytok.
Ha véget ér ez a nyavaja akkor mehet az offline osztogatás csak szóljatok hova kell menni. Nálam már gyűlnek a dolgok.
(#) janigel hozzászólása Ápr 9, 2021 /
 
Sziasztok !
Elvihető kőbányáról.
Válogassatok, de Személyesen, posta nincs !!
Érdeklődést ide várok.
Nézd meg az adatlapomat.

Könyvek.jpg
    
(#) teglascs válasza janigel hozzászólására (») Ápr 9, 2021 /
 
Jani,
köszönettel lestoppolnám a könyveket.
Köszönöm.
(#) janigel válasza teglascs hozzászólására (») Ápr 9, 2021 /
 
Rendben, a tiéd az összes könyv.
Írj privátot.
(#) antiktelefon válasza janigel hozzászólására (») Ápr 10, 2021 / 1
 
A bal fölső egy hatalmas kincs, én egy vagyonért vettem meg, nem kevés keresés után.
(#) teglascs válasza antiktelefon hozzászólására (») Ápr 10, 2021 /
 
Emlékszem, egyetemen az elektro tanár szavajárása volt, hogy "Nézzétek meg a Ticce-Senk-ben." Most nekem is lesz saját Tietze-Schenk-em.
A hozzászólás módosítva: Ápr 10, 2021
Következő: »»   456 / 653
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem