Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   552 / 649
(#) vision61 válasza tepike hozzászólására (») Szept 28, 2022 1 /
 
Szia!

Nincs meg, az első jelentkező elvitte egyben a csomagot. Azok egyébként nem egyszerű "radiátor gombok", hanem a szelepek (radiátorok) hőmérséklet szabályzói.
A hozzászólás módosítva: Szept 28, 2022
(#) Remci válasza Alex555 hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Szia!
Engem csak a 110 Pocket Camera érdekelne, persze csak ha posta szóba jöhet.
(#) Alex555 válasza Remci hozzászólására (») Szept 28, 2022 /
 
Szia !
Megoldható a posta ,a többit privátba megbeszéljük...
(#) ftirius hozzászólása Szept 29, 2022 /
 
15. kerből elvihető, ill. postázom is ha szükséges.
Mikró elektronikák. Az időzítőket kiveszem.
(#) vilamvili hozzászólása Szept 30, 2022 /
 
Van 1 xerox lézer fekete fehér nyomtató. üzemképes. Csak a papírt 2 vezérlésre húzza be, 3db festék patron kód kiütve csak festék és mehet. Én 86 tőlem fizikailag ne várj sokat ha kel fogod és viszed.
Eredeti telepitő lemez megva és jó, külső sérülés nincs.
(#) tbarath hozzászólása Szept 30, 2022 / 2
 
Ingyen vihető Bp. IX. kerületből

1. Hibás monitorok. Esélyes, hogy táphiba, legalábbis ilyesmire utal, hogy többedik próbálkozásra bekapcsoltak, és utána működtek. Illetve korábban is adtam már ilyet másoknak itt, és kaptam olyan visszajelzést, hogy átkondizás után jól működtek. De garantálni nem tudom persze.
1/1. LG Flatron E2453TQ-PF, 24" full HD, DVI és D-SUB bemenet
1/2. valamilyen 17"-es LG monitor, 1280x1024 ha tippelnem kell. Ezt anno szétszedtem, hogy átkondizom, de ez több éve történt, elengedtem a dolgot. Szétszedve pukifóliába van csomagolva, de megvannak a mindenféle műanyag alkatrészek is

2. Működő monitorok (legalábbis működött, amikor legutóbb próbáltam, de szívesen megnézem, ha van rá érdeklődő
2/3. IBM THINKVISION L150 (6636-AC2) monitor, 15", 1024x768, D-SUB, IBM logós
2/4. SUN P/N 365-1431-01 monitor. 17", DVI és D-SUB bemenet, a speckóit neten nem találtam, gondolom 1280x1024, de passz. Van egy zöld pixel rajta, ami folyamatosan világít. De tele van SUN logóval, igazából én is ezért mentettem meg, csak baromira nincs helyem.

Preferáltan mindennek menni kell, ez lenne a prior. Ha van több jelentkező, akik szétdobják, úgy is jó. Nem jelentkezési sorrendben, hanem ennek megfelelően fogok válogatni, ha több ember is jelentkezne ugyanarra.
A hozzászólás módosítva: Szept 30, 2022
(#) RobyBoy válasza tbarath hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
Szia!
Erre szükségem lenne ha a posta megoldható:
1/1. LG Flatron E2453TQ-PF, 24" full HD, DVI és D-SUB bemenet
Van egy ugyanilyenem itthon, hibás, de hátha a kettőből egyet össze tudnék rakni...
Írok P.Ü-t is.
(#) nedudgi hozzászólása Szept 30, 2022 /
 
Technológia váltása miatt pár tucat MCP9700, MCP9701 THT és SMD analóg hőmérő feleslegessé válik a közeljövőben (az év végéig). Érdekel valakit, vagy mehet a hulladékudvarba?
(#) nyamnyam válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
MCP9700 típus érdekelne !
(#) nedudgi válasza nyamnyam hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
Vettem, ahogy a projekt halad mennek a neked szánt gyűjtőbe.
(#) nyamnyam válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
Oké köszönöm
(#) nyamnyam válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 30, 2022 /
 
A másik típust is tedd hozzá légysziles ( MCP9701 )
(#) antiktelefon válasza tbarath hozzászólására (») Okt 1, 2022 / 1
 
Hi, ha Bp személyesen előnyt élvez akkor a 24-es LG erdekelne, van donorom hozzá 100%.
Illetve ha valaki kéri, ami bkvn vihető mellé, azt a dêlihez at tudom hozni. Szóval ami BKV kapacitassal elvihető és 1-2 hónapon belül értejönnek, azt szívesen elhozom mellé.
A hozzászólás módosítva: Okt 1, 2022
(#) Skori válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 1, 2022 /
 
Ha esetleg sok van/lesz, ill ha jut belőle, akkor az MCP9700/9701-ból engem is érdekelne egy adag.
(#) dani555 válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 1, 2022 /
 
Ha marad 1 2 darab, akkor engem is érdekelne!
(#) Electronix válasza tbarath hozzászólására (») Okt 1, 2022 /
 
Jótékonysági felhasználásra köszönettel elfogadom a két működő példányt

Ha még nem kelt el, megpróbálok szállítást szervezni hozzá.

Ugyanitt: TESCO vízforraló elvihető. Rendrakás közben bukkantam rá, évek óta a szekrényben volt. Rendben működik, de koszos, illetve a kiöntő szűrője nem rögzíthető rendesen. Ettől függetlenül olyan helyre, ahol nem számít az esztétikum megfelelhet. (Posta OK)
(#) RobyBoy válasza Electronix hozzászólására (») Okt 1, 2022 /
 
Szia ismét.. Érdekelne a vízforraló, a többi PÜ....
(#) Electronix válasza RobyBoy hozzászólására (») Okt 1, 2022 /
 
Megnyerted
(#) kalmi.kalmi válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 2, 2022 /
 
9700 engem is érdekelne (ha jut!)
(#) nedudgi válasza kalmi.kalmi hozzászólására (») Okt 2, 2022 /
 
A pár tucatot szó szerint kell értenetek, egy kisebb családi ház hőmérőit számolom fel.
(#) Kera_Will válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 3, 2022 /
 
Szia !

3 -5 darab engem is érdekelne ebből az analóg hőmérőből, THT verziók.

Köszönöm!

Feltéve ha nem késtem le ...
A hozzászólás módosítva: Okt 3, 2022
(#) kalmi.kalmi válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 3, 2022 /
 
Írtam privátot. 5db engem is érdekel.(A kazánom termosztátját 9700-assal szereltem.) Utalom a postadíjat.
(#) janir18 válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 3, 2022 /
 
Hello!
Néhány darab érdekel postázva. Természetesen küldöm az árát.
(#) nedudgi válasza janir18 hozzászólására (») Okt 3, 2022 /
 
Annyi azért nincs, hogy ekkora igényt ki lehessen elégíteni.
(#) sargarigo válasza nedudgi hozzászólására (») Okt 4, 2022 / 2
 
Szerintem számold össze, mielőtt az egész HE fórum a küszöbödön tapossa egymás sarkát!
(#) kalmi.kalmi hozzászólása Okt 4, 2022 /
 
A 9700 nagyon jó hőmérő ic ! Analóg de pontos.
(#) bodgabo hozzászólása Okt 5, 2022 /
 
Sziasztok!
Elvileg működő (régóta nem voltak bekapcsolva) hagyományos CRT TV-k Debrecenben ingyen elvihetők. (A csokoládét szeretem )
(#) vision61 hozzászólása Okt 12, 2022 /
 
Sziasztok!

Hulladékudvartól megmentendő, személyesen átvehetőek az alábbiak:
Orion DVD 4200M lejátszó (VGA kimenete is van), működőképes, felbecsülhetetlen értékű eredeti SCART kábellel.
Hibátlan HP Compaq nc6320 billentyűzet.
Törött kijelző miatt elbontott hibátlan Samsung Syncmaster 940B teljes elektronika.
3 db menetmetsző hajtókar.
Csak egyben az egész.

(Esetleg valami finom étcsokoládé ellenében postán is feladom, MPL automatába. Jelenleg ez olcsóbb, mint a Fox.)
A hozzászólás módosítva: Okt 12, 2022
(#) miertcsak válasza vision61 hozzászólására (») Okt 12, 2022 /
 
Szia Vision61!

Kérem szépen. A többit privátban.

Jó éjszakát!
miertcsak
(#) AoC válasza miertcsak hozzászólására (») Okt 12, 2022 /
 
A billentyűzetet elkérhetem? Jól jönne
Következő: »»   552 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem