Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   553 / 658
(#) miertcsak válasza AoC hozzászólására (») Okt 12, 2022 /
 
Szia!

Igen. De nem tudom postázni, esetleg személyesen Gödöllő vagy Gyöngyös környékén tudnám átadni. Vagy Vision61-et kérdezd.
(#) bitmixer hozzászólása Okt 13, 2022 /
 
Nagy, üres PC ház; 49*42*21 cm. Ha okt. 19 estig nem viszi el senki (17. ker. Madárdomb), megy a lomtalanításba.
(#) vision61 válasza miertcsak hozzászólására (») Okt 13, 2022 /
 
Szia!

Rendben, a részleteket egyeztetjük.
(#) hege88 válasza tbarath hozzászólására (») Okt 15, 2022 /
 
Hello!

Engem (ha még megvan) az IBM monitor érdekelne, de sajnos hódmezővásárhelyi vagyok.
Foxot, postát állom, megtoldva egy sör árával.
A monitor pont passzolna a gyűjteményemben lévő valamelyik Thinkcentréhez.
(#) neogeo2 válasza hege88 hozzászólására (») Okt 15, 2022 /
 
Szia!
Van egy valamilyen régi IBM CRT monitorom, ha esetleg érdekelne kipróbálhatom. Persze nem is biztos hogy VGA és így lehet hogy nem tudok rá jelet küldeni. Nem tudom működik-e. Békéscsabán van. Ha érdekel, kérlek keress privátban.
(#) antiktelefon válasza hege88 hozzászólására (») Okt 15, 2022 /
 
Nem válaszolt nekem privátra sem, de ha kell Bp-n el tudom tárolni 1 évig vagy ha találok jó dobozt felőlem el is küldhetem.
(#) Fats Domino hozzászólása Okt 18, 2022 /
 
Jó reggelt! Ipari botmixer, kicsit hiányos, duplakazettás rádió működik,de recseg a hangerőszabályzó és egyéb ami a fotókon van. Postázást nem vállalom,bocs és csak egyben. XI.kerület BAH csomópont
(#) Fats Domino hozzászólása Okt 18, 2022 /
 
Elnézést,két tárgy lemaradt. Egy Polaroid gép,törött, csak alkatrésznek, és egy 8 csatornás video képrögzítő, nincs kipróbálva, de működő szett volt
(#) lefituta válasza Fats Domino hozzászólására (») Okt 18, 2022 /
 
Szua! Köszönettel elfogadnám az egészet, az előzőekkel feltettel együtt.
(#) kalmi.kalmi válasza Fats Domino hozzászólására (») Okt 18, 2022 /
 
Szia ! Esetleg pár kamera nem-e maradt ?
(#) Fats Domino válasza kalmi.kalmi hozzászólására (») Okt 18, 2022 /
 
Talán van valahol. Megkeresem
(#) ftirius hozzászólása Okt 18, 2022 /
 
Kézikönyv elvihető a 15. kerből.
Posta is lehet esetleg.
(#) david87 hozzászólása Okt 18, 2022 /
 
Sziasztok!
Laptop és laptop alkatrészek ingyen elvihetőek. Balmazújváros on van a cuc
(#) antiktelefon válasza david87 hozzászólására (») Okt 18, 2022 /
 
Üdv! Bármi info vagy esetleg kép? Mert ez lehet 20 éves laptop burkolat is és leselejtezett irodai gépek 1-2-3 gen Intel core procival stb.
(#) kalmi.kalmi válasza Fats Domino hozzászólására (») Okt 18, 2022 /
 
Nagyon köszönöm, ha megkeresed a kamerákat !!! Ha megvan írj privátot ! Postát fizetem !
(#) kalmi.kalmi válasza lefituta hozzászólására (») Okt 18, 2022 /
 
"lefituta" ha úgy alakulna, hogy lemondanád a rögzítőt akkor én elfogadnám. Természetesen tied az elsőbbség.
(#) david87 válasza antiktelefon hozzászólására (») Okt 18, 2022 /
 
Samsung laptop alkatrészek zsanér web kamera alaplap hibás billentyűzet 1 gomb hiányzik róla burkolata nincs cd vagy dvd rom van wifi kártya meg 4 giga ram
Egy Sneider D630SU laptop akkumulátor nélkül a gép hibálya kilyelőhöz menő kábel szakadt 1.6 GHz-es processzor 1.5 giga ram 20Gb winyo van benne. A gép müködik kűlső monitoral.
(#) lefituta válasza kalmi.kalmi hozzászólására (») Okt 18, 2022 /
 
Nem tudom, melyik a rögzítő de ha van. akkor a tied.
(#) kalmi.kalmi válasza lefituta hozzászólására (») Okt 18, 2022 /
 
Nagyon rendes vagy ! Köszönöm !
(#) kalmi.kalmi válasza Fats Domino hozzászólására (») Okt 18, 2022 /
 
"lefituta nekem adta a rögzítőt. Nagyon köszönöm neki.
(#) lelkes amatőr hozzászólása Okt 18, 2022 /
 
Vihető 6db. IDE HDD. 1.7, 6.4, 40, 40, 60, 80 GB.
Mindegyik üzemképes, törölve, tesztelve.
Szétszerelni én is tudnám, de inkább az jelentkezzen érte aki régi gépben szeretné felhasználni.
sör nem akadály, de nem feltétel.

6xHDD.jpg
    
(#) ptibor hozzászólása Okt 18, 2022 /
 
Ha valaki budapesti kéri el nekem adná az 1.7 Gigásat?
(#) vargham válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Okt 19, 2022 /
 
Jelentkezem! Régi gépekbe lesz.
(#) vargham válasza ptibor hozzászólására (») Okt 19, 2022 /
 
Ha megkapom, megkapod.
(#) lelkes amatőr válasza vargham hozzászólására (») Okt 19, 2022 /
 
Rendben, viheted. Privátban a többit.
(#) ptibor válasza vargham hozzászólására (») Okt 19, 2022 /
 
Köszönöm.
(#) lazsi válasza david87 hozzászólására (») Okt 19, 2022 / 3
 
Máskor figyejj lyobban oda a hejesírásra...
(#) Electronix válasza david87 hozzászólására (») Okt 19, 2022 /
 
A Samsung laptop típusát meg tudnád mondani? Illetve postázod is? Előre is köszi a választ!
(#) Tomi94 hozzászólása Okt 19, 2022 /
 
A képeken látható rádiós magnókat ingyen átadnám valakinek, aki igényt tart rá akár felújítási alapként, akár bontásra. Még a nyáron hozta egy ismerős több más készülék mellett, de ezekkel már nem látom anyagilag értelmét foglalkozni, és saját részre sincs szükségem rájuk. Átnézés, rövid próba eredményei:

- Az első Philips még úgy-ahogy normálisan néz ki, a rádiója működik is, a magnó nem: a fej ki van szerelve belőle, és a mechanikának a gyártóra jellemző fogaskerék-problémái lehetnek, mert még forog, de már ütemesen kattog (foghiányos kerék). Elemtartó ép, de volt benne pár kiesett alkatrész lezacskózva, amiket adok hozzá.

A többiről csak azért hiszem el, hogy építkezéskor találták és nem a kukából szedte ki, mert ismerem az adományozót... Nagyon koszosak, biztos, hogy apróra kéne szedni és elmosni szobai állag eléréséhez.

- Panasonic: ez legalább nem sáros, csak valami olajköd beborította (nem festék szerencsére, volt egy másik is köztük ilyen állaggal, amit felújíthatónak ítéltem, és arról szappanos vízzel lejött minden). Ellenben nulla életjelet mutat (se forgó motor, se alapzaj, se kattanás bekapcsoláskor), és a kazettaajtó is törött.

- Noname kétkazettás: motorhang van (de nem hajt, szíjak nyilván szakadtak), magnón alapzaj szintén. A rádió skála itt megy, ellenben az nem szólal meg, zaja sincs. Antenna roncs, skálája hiányzik, de ez már a 90-es évek szokásos mechanikáját tartalmazza, így az még alkatrésznek felhasználható lehet belőle (görgői pl. nem repedtek, még a régebbi sárga műanyagmagosak a tartósabb gumival).

Átvétel csak személyesen a lakásomnál (Bp. 14. kerület Hungária körúthoz közeli részen). A kosz miatt táskába sem akarom betenni, ill. ingyenes dologért nem akarok kartont, kitöltőanyagot keresni, postán sorban állni.

Feltettem pár napja egyéb helyre is, így máshol is jelentkezhetnek érte! Bár pont azért jutott eszembe ez a talán szűrtebb társaság, mert a FB-on még csak unatkozó hülyék írogattak eddig..
A hozzászólás módosítva: Okt 19, 2022
(#) hege88 válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Okt 19, 2022 /
 
Ha lesz ilyesmi pakk 2.5" IDE-ben, érdekelne. Pár régi laptopot élesztenék...
Következő: »»   553 / 658
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem