Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   591 / 642
(#) tlorincz72 válasza robis01 hozzászólására (») Jún 5, 2023 /
 
Szeretném, ha egyben vinné el valaki..
(#) robis01 válasza tlorincz72 hozzászólására (») Jún 5, 2023 /
 
Semmi gond. Megértem.
(#) bbalazs_ válasza tlorincz72 hozzászólására (») Jún 5, 2023 /
 
Ha elhozná valaki egyben, én az Omnibookokat szeretném elkérni.
Köszönöm.
(#) Electronix válasza tlorincz72 hozzászólására (») Jún 6, 2023 /
 
Én ugyanígy lennék a PC tápokkal, természetesen beállok a sorba

Forma és csatlakozók alapján nekem régebbi brand gépek tápjainak tűnnek (<500W), de a tévedés jogát fenntartom.
(#) em válasza em hozzászólására (») Jún 6, 2023 /
 
Ezek a porszívó motorok még várják a megmentőt. Hétvégén veszélyes hulladék leadás lesz.
(#) hege88 válasza tlorincz72 hozzászólására (») Jún 6, 2023 /
 
Azt lehet tudni, hogy az alaplapok mért kerültek bontásra? Rosszak voltak, vagy csak egyszerűen lerakott régi gépekből való alaplapok? Utóbbi esetében én kérnék az alaplapokról fotót, vagy listát, hogymilyen típusúak.. Foxot fizetem..
(#) tlorincz72 válasza hege88 hozzászólására (») Jún 6, 2023 /
 
Szia, az alaplapok között van működő is és hibás is. A tápok 250-350W-osak, szintén van közöttük hibás, és működő is. Nincs időm listát írni, postázni sem fogom. A korábban leírt szállítási lehetőségeket tudom felajánlani.
(#) Electronix hozzászólása Jún 6, 2023 /
 
Márkóról/Veszprémből elvihető autórádió. Fogalmam sincs, hogy működik-e. Posta OK.

Cserébe régi PC alkatrészeket elfogadok, de természetesen ez nem feltétel
(#) Moliapa válasza sucuka hozzászólására (») Jún 6, 2023 /
 
Szia foxposttal "megvettem" köszi üdv további szépnapot
(#) sucuka válasza Moliapa hozzászólására (») Jún 6, 2023 /
 
Pontosítanék, mert a topik megkívánja, és mert így kerek:

Szóval Moliapa viszi a következőket a pakkból: Inverter, "Dremel-utánzat" és kábelek.
(#) nedudgi hozzászólása Jún 6, 2023 /
 
1. Mitsumi Circle Sound hangprocesszor
2. Microsoft USB<>PS2 adapter; 1.2A golyós egér
3. USB TV vevő
4. FM rádiókártya
5. USB belső/külső kábel
6. SMC 1255 hálókártya
7. KWorld TV kártya
8. Commodore kézi szkenner
Márciusban fotóztam, nincs meg minden tartozék, kábel.
Nincs módom elküldeni, csomagolni, így csak egyszeri, személyes elszállítás jöhet szóba. Lehet, hogy pár tétel elkallódott időközben. Hétfőn hulladéklerakóba kerülnek. Kifejezetten retro gyüjtők jelentkezzenek érte, jelentkezési sorrend helyett sorsolás dönt.
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2023
(#) AoC válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 6, 2023 /
 
Jelentkezek a sorsolásra (főleg a scanner miatt, ha kell a többit átadom)
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2023
(#) vargham válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 7, 2023 /
 
Hello! Én is jelentkezem.
(#) Skori hozzászólása Jún 7, 2023 /
 
Engem esetleg a 3. tétel érdekelne (USB tv), ha valaki elhozza a pakkot, és erre nem tart igényt
(#) Stefy válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 7, 2023 /
 
Szia A 4.számù FM kártyát elvinnèm.köszi
(#) kalmi.kalmi hozzászólása Jún 7, 2023 /
 
Van aki nem érti ! Sorsolás van !!!!
(#) Remci hozzászólása Jún 7, 2023 / 1
 
Nem értem ezt a sorsolásos módszert, hogy mire jó? Főleg úgy sorsolni, hogy csak személyesen lehet elvinni, posta nincs. És ha olyan nyeri, aki nem tud személyesen érte menni? Félre értés ne essék, én nem jelentkeztem, csak nem értem az ideológiát.
(#) lazsi válasza kalmi.kalmi hozzászólására (») Jún 7, 2023 / 1
 
Ha AoC nyeri a sorsolást, akkor a szkennert megtartja, a többit átadja Varghamnak.
Ha Vargham nyeri, akkor eldönti, hogy minden kell-e neki, vagy a neki felesleges dolgokat továbbítja a többi jelentkezőnek.
Ha Skori nyeri, akkor az USB tv-t megtartja, a szkennert átadja AoC-nek, a többit átadja Varghamnal.
Ha Stefy nyeri, akkor az FM kártyát megtartja, átadja AoC-nek a szkennert, a többit Varghamnak, akinek, ha nem kell az USB tv, azt átadja Skorinak.

Ez teljesen világos nem???

Remci:
Olyan minek jelentkezik, aki nem tud érte menni?
Skori pedig a leendő nyertesnek jelezte, hogy ha úgy adódik, szeretné elkérni az egyik cuccot.
A hozzászólás módosítva: Jún 7, 2023
(#) lefituta válasza Remci hozzászólására (») Jún 7, 2023 / 1
 
Érthető módon, nem akar sokat foglalkozni vele és kisorsolja a sok jelentkező közül, aki kiveszi ami érdekli és a többit szétosztja. Van egy járulékos előnye is nevezetesen, nem biztos, hogy az ilyen sorsolásos felajánlást is nagyjából ugyanazok viszik, akik szokták, mikor nem sorsolnak. Így több jelentkező is részesül bennük, mindenki, aki kér valamit és nem az egész adag, az első jelentkezőé! Én így értelmezem.
(#) Krisztoszteron hozzászólása Jún 7, 2023 /
 
Engem a 7-es KWorld TV kártya érdekelne, ha a "nyertes" nem tartana rá igényt, és saját költségemre elpostázná.
(#) FAZ1 válasza Skori hozzászólására (») Jún 7, 2023 1 /
 
Nekem is van egy hasonló USB TV-m, ámde megsúgom Neked - nem jön be rajta/vele semmi.
A szolgáltatók rendre átálltak a nem földi műsorsugárzásra, így az egész, amint pl. a szintén felajánlott TV tunerkártyák - teljes mértékükben használhatatlanok!
Nekem is van 2db. TV tunerkártyám, de az egyiket szerencsére még videó-magnókazetták digitalizálásra itt-ott néha fel tudom használni, de valójában más egyébre sajnos már nem jók!
(#) Gafly válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 7, 2023 / 1
 
Lehet hogy nem is arra akarja ám használni.
(#) xxxyyy válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 7, 2023 / 1
 
Én is jelentkezek a sorsolásra.
A nagy részére nincsen szükségem, de vállalom a továbbpostázást/továbbadást az előttem konkrét termékre jelentkezőknek.
(#) FAZ1 válasza Gafly hozzászólására (») Jún 8, 2023 2 /
 
Lehet - igazad van.
Ám ha egy régi TV (és rádió) tunerkártyával már nem jön be semmi, attól persze bele lehet tenni az alaplap egy üres slotjába, hogy vele többet fogyasszon a gép,
de tényleg nem jó semmi másra. Az már a múlt - sajnos.
(#) Kinka István válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 8, 2023 / 3
 
Műhelyi gépbe berakva, analóg kamerát még köthet rá, használhatja mint "mikroszkópot" .Vagy így lesz egy monitora régi számítógépek , TV-játékok kipróbálására. Egy darabig így használtam a C64-et.
(#) bbb válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 8, 2023 / 6
 
Tévedésben vagy. Egyrészt rögtön kimondtad a varázsigét a videokazetta digitalizálással (magyarul analóg jelforrás rögzítésére továbbra is alkalmas), másrészt nem néztél körül, hogy egyébként ezeket lehet az eredeti rendeltetési céljuktól eltérő célokra is használni. Csak keress rá a kártyában lévő vezérlőchip és SDR kulcsszavakra, s viszonylag nagy esélyed van rá, hogy találsz rá élő példát, ahol SDR rádiónak használják. De a BT878-ast láttam már szkópként is használni. Szóval attól, hogy szerinted nem jó már semmire, nem lesz igaz az állításod.
(#) janir18 válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 8, 2023 /
 
Hello!
Jelenkezem én is arra a sorsolásra.
(#) interferi válasza granpa hozzászólására (») Jún 8, 2023 / 1
 
ilyenen

lcd mon.jpg
    
(#) burgdavid válasza burgdavid hozzászólására (») Jún 8, 2023 /
 
Update: Az egyik hibátlan, de törött az érzékelője, a másik ép viszont rossz a LED panel, mert villog. X. kerületbe is oda tudom adni.
A hozzászólás módosítva: Jún 8, 2023
(#) szs válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 9, 2023 / 9
 
Úgy latom, nem tűnt fel, hát elmondom neked:
Ez a "Felajánlás, azaz ingyen elvihető" című topik.
Nem azon agyalgatás, hogy mások cucca mire nem használható, Pláne, hogy (úgy láttam) már el is kérte valaki ( mégha áttételesen is) -aki tudni fogja, mire szeretné használni.
Itt nem kell megmagyaráznod, és senki nem tartozik neked magyarázattal. (Esetleg ha kérdezted volna, akkor a felajánló elmondhatja neked -de erre az esumefuttazásodra itt semmi szükség nem volt)
A hozzászólás módosítva: Jún 9, 2023
Következő: »»   591 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem