Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   592 / 649
(#) lazsi válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 9, 2023 / 1
 
Kb. az elmúlt 5 évben valamikor már elhangzott, hogy "sehol sincs" már analóg TV-s adás. Nos, akkor nálunk (Lakihegy - PR Telekom) még biztosan volt, mert akkor még volt analóg TV-m és amikor az okos TV megbutult, azt állítottam be a helyére. Azóta nincs már meg a TV (szelektív udvar, mert itt senkinek sem kellett egy egyébként tökéletes nagyképernyős Orion TV...), tehát nem tudom ellenőrizni ezt.
Én simán el tudom képzelni, hogy még ma is lehet olyan hely, ahol működik a kábeles analóg TV adás a digitális mellett...
Ha rákeresek az "analóg TV adás"-ra kb. a második találat írja (2023. márciusi cikk...), hogy pár éven belül megszűnik az analóg TV adás. Tehát jövő időben...
Tehát még létezik...
És ahogyan más is írta, pl. Spectrumhoz, amiben egy analóg tuner a kimenet még teljesen jól használható, és az az eredeti funkciója szerinti használat.
A hozzászólás módosítva: Jún 9, 2023
(#) Moderátor hozzászólása Jún 9, 2023
 
Kérjük, hogy a topik eredeti célját őrizzétek meg, és az analóg TV adásokkal kapcsolatos OFF-ot fejezzétek be a topikban.

Köszönjük!
(#) nedudgi válasza Skori hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Elnézést kérek, az USB TV kártya elkallódott.
(#) szs válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Többszöri okosmondás és ellenmondás (sőt, hsztörlés) után kiderült, hogy nincs is az, amiről több hsz is születék
Ekkora poént!
A hozzászólás módosítva: Jún 11, 2023
(#) nyamnyam hozzászólása Jún 11, 2023 /
 
Válogatás nélkül ingyen vihető a kupac van benne HDD , Pc kártya , lézeres távolságmérő stb van ami működik van ami nem , vagy javítani kell !

Csak egyben !!
(#) deandras válasza nyamnyam hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Jelentkeznék rá, ha foxposttal küldhető.
A hozzászólás módosítva: Jún 11, 2023
(#) img válasza nyamnyam hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Köszönettel elkérném.

Oké, ez deandras-é.
A hozzászólás módosítva: Jún 11, 2023
(#) nedudgi hozzászólása Jún 11, 2023 / 3
 
Megejtettem a sordolást, a sorrend:
Krisztoszteron
AoC
vargham
xxxyyy
janir18
Stefy
Megértéseteket kérem, de nem tudok az ágyból felkelni, ezért ez a megkötés az átadásra.
Jó lenne, ha meg tudnátok egymással egyezni, lehetőleg privát üzenetben.
Köszönöm!
(#) nedudgi válasza szs hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
A TV kártyát egy kolléga kérte.
(#) nyamnyam válasza deandras hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Oké rendben !
(#) nyamnyam válasza img hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Bocs de deandras már viszi
(#) img válasza nyamnyam hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Igen, semmi probléma.
(#) szs válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Nem is vontam kétségbe a jelentkezők számát. (1)
(#) somitomi hozzászólása Jún 11, 2023 /
 
Samsung DVD-lejátszó és LG merevlemzes/DVD felvevő VIII. vagy X. kerületből elvihető. A Samsung CD-vel próbálva működik, az LG-ből valamikor sikerült valami Batman rajzfilm hangját hallani, de SCART- csatlakozó híján fogalmam sincs, kép van-e.
(#) bbb válasza somitomi hozzászólására (») Jún 11, 2023 /
 
Jelentkeznék rájuk. Többit privátban.
(#) bobba16 hozzászólása Jún 12, 2023 /
 
Sziasztok!

Lomtalanítok, szeretném ha valaki minél előbb megszabadítana ezektől a dolgoktól.
A feltételek:
nem postázok, érte kell jönni Pécelre.
Az alapján döntök hogy ki tud a leghamarabb érte jönni, ki az aki a kupacnak a legnagyobb részét viszi, illetve megpróbálom azt is figyelembe venni hogy a legjobban hasznosuljanak a dolgok. Ezért azt kérem hogy akinek megtetszik valami a kupacból az irja le hogy mikor tud érte jönni, mi tetszett meg neki, és mi az amit csak elvinne hogy ne legyen nekem útban.
A kupac ingyen vihető, de annyi feltételem van hogy aki elvisz valami olyat amire nincs szüksége, vagy miután szétbontott valamit utánna megfelelően, elektronikai hulladékként adja azt le, ne kerüljön kommunális hulladékba.

Ezekről van szó:
1. kb. 20-30 vinyl "bakelit" lemez, elég viseltes állapotban vannak, néhánynak tokja sincs.
2. Akai kazettás deck, CS-F110, mutat életjeleket, VFD megy, teker előre-hátra, stop gomb nem működik, kazettával nem próbáltam
3. Sony kazettás deck, életjelek vannak, teker előre-hátra, tape type LED világított, nem próbáltam kazettával, VU métere sötét maradt de ez lehet a jel hiánya miatt volt.
4. Fujitsu siemens monitor, pár éve amikor utoljára használtam a felső 1 centin nem volt kép.
5. Pioneer SA-950 erősítő, van benne egy szép öklömnyi trafó, de sajnos semmilyen életjelet nem mutat, lehet hogy csak egy biztosíték csere kellene neki vagy lehet hogy merev zárlat benne minden, zsákbamacska.
6. Cisco 861-es router, 12V 5A tápról működött, sajnos a tápja már nincs meg, pár éve amikor utoljára használtam a WAN portja nem ment, 4db switchportja viszont még jó volt.
7. vegyes elektronikai mindenféle, nagyrészt ipari környezetből, szenzorok. (A taligámról ne is álmodjatok )
(#) FAZ1 válasza bobba16 hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
Szia!

Az AKAI kazettás magnódeck érdekelne, ha azt külön is el lehet hozni.
(#) ptibor válasza bobba16 hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
A pioneer erősítőt magában el lehet hozni?
Nagyon szép erősítő meg szeretném javítani.
(#) ptibor válasza bobba16 hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
A talicska mellett a karton dobozban a szürke műanyag fekete kábellel azok mik?
Azok az ipari szenzorok? Ha másnak nem kell engem érdekelnének.
(#) bobba16 válasza bobba16 hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
Csak akkor lehet külön elhozni dolgokat hogyha szerdáig nem jelentkezik valaki aki több mindent is elhozna.
A 7. Képen a talicska és a dobozok tartalma együtt van. Szürke műanyag fekete kábellel azok szerintem ultrahangos távmérők, de nem tudom biztosra mert azokat én is kaptam.
(#) doktor válasza bobba16 hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
Szia!
Köszönettel egyben elkérném.
(#) jpaulin válasza bobba16 hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
Sziasztok! A Sony deck, a vinyl lemezek érdekelnének Esetleg a Cisco is. . Ha nagyon számít az egyben elvitel, akkor elhozom Budapestre az erősítőt és az AKAI magnót is, aztán legfeljebb tőlem
viszi tovább valaki.
(#) FAZ1 válasza jpaulin hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
Ha elhoznád az AKAI magnót Pestre, az engem érdekelne. (és nem kellene lemennem Pécelre)
(#) jpaulin válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
Kb. így gondoltam
(#) FAZ1 válasza jpaulin hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
Előre is köszi! A többit priviben.
(#) bobba16 válasza jpaulin hozzászólására (») Jún 12, 2023 /
 
Szia,
Úgy érzem hogy nálad hasznosulna leginkább a pakk, írtam üzenetet, beszéljük meg hogy mikor tudnál érte jönni.
(#) lazsi hozzászólása Jún 13, 2023 /
 
Ingyen elvihetők Kőbánya Városközpontból (esetleg Lágymányosról) a képeken látható dolgok.
Panelek 1 és 2: TV bontásból antenna csatlakozó, tuner, hangoló rész (előlapi kezelőszerv), KF hangolókör, nagyfesz trafó
Unisef autórádió, a látható állapotában.

Annyit nekem nem ér meg, hogy postára vigyem... tehát csak személyes átvétellel.
A hozzászólás módosítva: Jún 13, 2023
(#) lazsi hozzászólása Jún 13, 2023 /
 
Ingyen elvihetők Kőbánya Városközpontból (esetleg Lágymányosról) a képeken látható dolgok.
Motorok, ismeretlen állapotúak:
- 2 db 330W 12000 1/n (valószínűleg porszívóból)
- 1 db MD-010 400W (szovjet gyártmány)
- 1 db semmi infó
Mosógépvezérlő:
- Vagy legalábbis annak látszik... szovjet gyártmány

Annyit nekem nem ér meg, hogy postára vigyem... tehát csak személyes átvétellel.
A hozzászólás módosítva: Jún 13, 2023
(#) lazsi hozzászólása Jún 13, 2023 /
 
Ingyen elvihetők Kőbánya Városközpontból (esetleg Lágymányosról) a képeken látható dolgok.
Trafók:
- TV-ből bontott
Mivel 12 db van a nagyokból (talán képkimenők?), ezért ha többen is jelentkeznek érte, akkor szeretném megkérni az első jelentkezőt, hogy a második jelentkezőnek is juttasson belőle 2-3 db-ot. (De ez csak jófejség lenne a részéről, nem kötelező...)

Forrlécek:
- Sokat gondolkoztam, hogy feltegyem-e ezeket... De egy régi készülék restaurálásához, vagy retro építéshez akár még jól is jöhetnek...

Annyit nekem nem ér meg, hogy postára vigyem... tehát csak személyes átvétellel.
(#) lazsi hozzászólása Jún 13, 2023 /
 
Ingyen elvihetők Kőbánya Városközpontból (esetleg Lágymányosról) a képeken látható dolgok.
- Ismeretlen állapotú porszívó. AKA Electric HSS 14-750
- µMagazin 1985/1, 2, 4 és 1986/2 számai
- Alaplap 1993 /3, 7, 8, 9, 11, 12 számai
- Csővázas hátizsák: fekete, vállhevederek csatlakozásait (fém részek) javítani kell, a vászon részei jók
- Sátor: Klasszikus '70-es évekbeli (Csehszlovák?), rudazat hiánytalan, belső ponyva problémás, külső ponyva jónak tűnik.

Annyit nekem nem ér meg, hogy postára vigyem... tehát csak személyes átvétellel.

(Ha a hátizsák és a sátor "nem fér bele", akkor törlés után porszívót és az újságokat ismét felajánlom.)
Következő: »»   592 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem