Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   1232 / 1674
(#) CHZ válasza l48 hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Köszönöm!
Te sokkal jobbat tudsz készíteni, láttam!
(#) CHZ válasza CIROKL hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Köszönöm!
Próbálkozom követni munkáid.
(#) Vales válasza CHZ hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Szóhoz sem jutok, ez Gyönyörű! Feltételezem, hogy nem csak a külcsíny, hanem a hangja is meseszép!
(#) CHZ válasza Vales hozzászólására (») Okt 5, 2014 / 1
 
Köszi, hagnját a phono bemenet meghatározza, ARC PH3 egyik legjobb RIAA amit próbáltam.
(#) vicsys válasza CHZ hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Tényleg nagyon profi lett, jó nézegetni a munkáidat! Gratulálok! Bővebben: Link
(#) szili83 válasza CHZ hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Még1x szép munka. Jól láttam a hátulját, és jó ötlet.
(#) CHZ válasza vicsys hozzászólására (») Okt 5, 2014 / 1
 
Nagyon köszönöm.
Hamarosan a Te munkád is dobozolnom kell.
(#) papus51 válasza CHZ hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Őszintén gratulálok! Nagyon szép, esztétikus munka. Gondolom a műszaki paraméterei is tükrözik a külcsín színvonalát.
(#) CHZ válasza papus51 hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Köszönöm!
Műszakilag rendben, kicsit féltem a brummtól, RIAA fokozat érzékeny, de szerencsére nem jelentkezett brumm. Sikerült jól huzaloznom és a trafó is kellő távolságba került, nem kell árnyékolnom sem.
(#) Johnny0004 válasza CHZ hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Gratulálok, szuper!
(#) Andrasirex válasza CHZ hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Csak csodálni tudom ezt a mesterművet!Letisztult,igényes,profi alkotás.
Ha nem titkos akkor el tudnád küldeni nekem a potméteres panel tervét mert ugyan ilyen potmétereim vannak itthon amiket beépítenék a készülő erősítőmbe de még nincs megfelelő paneltervem hozzá és ez a megoldás tetszik amit alkalmaztál.
(#) CIROKL válasza CHZ hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Szerénységed határtalan , ha én így tudnék akkor jó lenne !
(#) (Felhasználó 46585) válasza CHZ hozzászólására (») Okt 5, 2014 / 1
 
Gyönyörű. De én hagynám a tetejének ezt a színt. Esetleg valami szürke lehetne helyette. Inkább domináljon a fa- és az előlap színe!
(#) aulac válasza CHZ hozzászólására (») Okt 5, 2014 / 1
 
Elnézést, hogy kritizálom, de a hátlap köszönő viszonyban sincs az előlappal.
Ha már igényes az eleje, elkészíthetted volna a hátlapot is rézlemezből.
A feliratok hibásak. El csúszott az aljzatot központjától. Szerintem sablonnal kézzel írtad.
Ráadásul a hátlapi csavarok jellege is eltér egymástól, így rontva az amúgy is erős kontrasztot.
Különben a belseje megint rendezett és letisztult, gondos munka.
Kár érte.
(#) KKobra válasza aulac hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Ritkán szólalsz meg! Magasról bírálsz! Láthatnánk a te munkáid közül valamit ?
Egyébként szép munka! Csak az irigységből keres benne hibát.
(#) szikorapéter válasza aulac hozzászólására (») Okt 5, 2014 /
 
Talán valameik gyártó cég egyik főnöke vagy? Szerintem amit készített lenyűgöző ahhoz képest amit szerintem házilag kivitelezni lehet. Minden készüléknek vannak hibái amit az ember kézzel készít,mégis örömét leli a használatában mert ő készítette,és általában ellátja a feladatot amire szánta. Eléggé gonosz dolog mások készülékeit így bírálni,főleg ha nem is kérték. Elnézést a sok OFF-ért a moderátoroktól. Gyönyörű munka remélem egyszer én is készíthetek majd olyat ami ezt a szintet egyáltalán megüti.
(#) Hujikolp hozzászólása Okt 6, 2014 / 5
 
Sziasztok!

Elértem negyed évemhez, mely alkalomra különleges torta lett készítve. Sok kapcsolás megtekinthető rajta, melyeket én készítettem. Sajnos, a korlátozott hely miatt nem lehetet mindent felsorakoztatni.
6 réteges, mindegyik külön ízesítéssel, nutellával töltött via-kkal.
Remélem, sikerül jó ötletet adnom vele
(#) Moderátor hozzászólása Okt 6, 2014
 
Uraim!
A vélemény-nyilvánításhoz mindenkinek joga van, akár pozitív, akár negatív véleményt fogalmaz meg. Az, hogy a jelen lévők többségének valami tetszik, nem jelenti azt, hogy más(ok)nak nem lehet eltérő véleménye. A pozitív kritika nem csak megengedhető, de egyenesen kívánatos is. Természetesen az öncélú, nem jobbító szándékú ellenvélemény-hangoztatásnak nincs helye, de itt, jelen esetben, nem erről volt szó.
Kérem, ne dorongoljátok le e miatt a fórumtársakat!
Köszönöm.
(#) Frankye válasza Hujikolp hozzászólására (») Okt 6, 2014 /
 
Minek a negyed éves fordulója volt? Egyébként szuper torta lett! Egészségedre váljék!
(#) kameleon2 válasza Hujikolp hozzászólására (») Okt 6, 2014 /
 
Szia! Egyrészt gratulálok! Másrészt remélem, hogy a felpakolt panelek ROHS technológiával készültek...
(#) don_peter válasza kameleon2 hozzászólására (») Okt 6, 2014 /
 
Én meg azt remélem, hogy minimum azok is Dr. oetker alapanyagokból rakták össze

Hujikolp: Ejnye, bejnye Elhízol
(#) CHZ válasza aulac hozzászólására (») Okt 6, 2014 /
 
Igazad van, hátlap kényszer megoldás, az előlaphoz használt lemez gyenge lett volna, mivel a hátlapot az aljzatok terhelik, erősebb anyagra volt szükség. Felirat vasalt, az elcsúszás az aljzatok fordított felhelyezéséből adódott, amikor terveztem a feliratokat fordítva sikerült, már nem volt kedvem újat készíteni.
(#) (Felhasználó 46585) válasza aulac hozzászólására (») Okt 6, 2014 / 1
 
Kicsit talán spórolós volt a hátlap. De van nekem egy AKAI GX620 magnóm még a békebeli időkből, aminek az eleje egyszerűen álomszép. A hátulja meg farostlemezből van... nem vagyok benne biztos, hogy CHZ-nak egy ekkora rézlemezt el kellett volna herdálnia egy hátlapnak.
(#) CHZ válasza (Felhasználó 46585) hozzászólására (») Okt 6, 2014 /
 
Jól gondolod, megmunkálni is nehezebb lett volna. Aljzatok helyének kivágása is sokkal körülményesebb és az 1mm sárgaréz lemez nem lenne annyira stabil, hálózati csati bedugása eléggé megviselné a vékony anyagot. Mindent összevetve előnyösebb ez a hátlap számomra.
Előlapot egyszerű volt megcsinálni, csak néhány furat kellet rá.
(#) Hujikolp válasza kameleon2 hozzászólására (») Okt 6, 2014 /
 
Köszönöm mindenkinek!

Az àramkõrõk sajnos mèg NonRoHS technològiàval kèszūltek, emiatt az àramkõrõk ès a csoki bevonò kõzè egy rèteg sütőpapírt tettem, hogy az olmos forrasztàssal ne èrjen össze.
Hobbis pólót èszrevettètek?
(#) aulac válasza CHZ hozzászólására (») Okt 6, 2014 /
 
Moderátor. Elnézést az off-ért.
Köszönöm CHZ.
Legalább Te megértetted amit neked írtam.
Nem fikáztam a készüléket, hanem a véleményemet írtam le.
A rézlemezt rosszul írtam. 3-4-5-ös alulapot kellett volna.
Igen, amikor a saját munkámat tettem fel azt is kritizálták.
Tudomásul vettem.
Ezennel lezártnak tekintem az ügyet. Üdv: aulac
A hozzászólás módosítva: Okt 6, 2014
(#) papus51 hozzászólása Okt 6, 2014 / 3
 
Készült egy logikai állapot jelző. A doboza egy néhai rost iron lesz.
Négy LED ad információt:
1. Log. 0
2. Köztes, nem értelmezett szint
3. Log. 1
4. Impulzus (5 MHz-ig)
A méretek: 10cm x 1cm

LogPen 1.jpg
    
(#) pilotitalia válasza papus51 hozzászólására (») Okt 6, 2014 /
 
Gratulálok szép igényes munka!
Már régen használtam ilyen Log.szintjelzőt de mivel rengeteg Digitális IC-m van(sok Orosz IC) így kell építsek egy ilyet mint a tied
(#) pjg válasza pilotitalia hozzászólására (») Okt 7, 2014 /
 
Van valami jó kapcsolásod? Nekem is van egy fióknyi TTL IC-m.
(#) pilotitalia válasza pjg hozzászólására (») Okt 7, 2014 /
 
Igazán olyanra gondoltam,hogy Digitális óra,számláló stb... ezekkel kicsit frissitem a dolgot,node akkor is kell szintjelző ceruza
Legalább apad az több száz IC !
Következő: »»   1232 / 1674
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem