Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   371 / 1674
(#) Attila86 válasza Ballage hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Nekem van kb 40db lap 100grammos, már hetek óta kínálom a nyák-készítős topikban teljesen ingyen, de nem kell senkinek.
A börzére kivihetem és odaadom szívesen. Csak nem biztos hogy ki tudok rá menni. Meddig szokott tartani?
(#) interferi válasza Ballage hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Üdv
igen megyek
(#) Ballage válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Na, ezt megnézem, mert eddig csak olyan ulp-m volt, ami egy lbr-t méretez át. A börze, ha jól tudom, akkor kb. 8-tól van, délre vagy egyre már vége szokott lenni. Nekem még sosem sikerült 10-nél előbb odaérnem, de majd most! Egyébként köszönöm szépen a felajánlást. Ha amúgy is kijönnél, akkor átvennék valamennyit.

Interferi2: Volt egy olyan érzésem, hogy te is fent vagy a HE-n ...
(#) interferi válasza Ballage hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
és viszem a münyomo papírt hátha mást is érdekel
(#) san398 válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
Ezt a kétoldalas M3-as anyás dolgot szemléltetnéd valahogy mert nem tudom elképzelni,(lehet hogy csak nekem gyenge a fantáziám meg a felfogó képességem)Eddig nem vasaltam kétoldals nyákot de ha így jobb lesz a minősége akkor szeretném tudni a "titkot"
(#) zoly15 válasza san398 hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
Ha jól értem akkor az M3-as anya egy távtartó hogy a vasaló sehogyan se tudja szétnyomni a nyákon a festéket azaz a nyák felett kb 2mm re van a forró vasaló...
(#) san398 válasza zoly15 hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
OK! értem már! ezek szerint tényleg velem van a baj
(#) Attila86 válasza san398 hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
Nagyon egyszerű: A 4db M3-as csavaranyát egyszerűen ráteszem a vasaló talpára (mivel vízszintesen van így nem csúszik le) és erre rakom rá a nyákot.
(#) llaci56 válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
És mivel nyomod rá a papírt (fénymásolatot) a nyákra?
(A hintalovam vakuljon meg, ha értem...)
(#) Moderátor hozzászólása llaci56 hozzászólására (») Feb 6, 2009
 
Van nyák készítés téma. Tisztelettel kérlek titeket, ne OFF-oljátok szét a Ki mit építettet!

Köszönöm!
(#) mex válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
Nemérted,nemérted.... Olvass vissza,leirta,hogy ez a művelet már a papir leáztatása után következik.

Bocs Topi!
(#) san398 hozzászólása Feb 6, 2009 /
 
Tegnap lett kész az RLC mérőm, már csak be kellene kalibrálni.A kalibráláshoz kérnék segítséget , orosz emberke tervezte és oroszul van leírva a kalibrálás menete és jól jönne ha valaki lefordítaná nekem, Bővebben: Link (Próbáltam a Google Translate segítségével lefordítani de nem igazán ment) itt van leírva az oldal közepén a leghosszabb hozzászólásban.Privátban jöhet a segítség!Előre is köszi.
(#) Doncso válasza san398 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Szuper lett, de miért privátban kérsz segítséget? Másnak is jól jöhet nem?
(#) Laca150 válasza san398 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Szia!
webfordítás
Használd az oldal nyújtotta lehetőségeket!
Üdv.: Laca
(#) zoly15 válasza san398 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Ez nagyon jó lett!
Gratulálok!
(#) san398 válasza Laca150 hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Kösz, de ezeket én már végigzongoráztam és akkora baromságokat fordítanak.Azért volna jó ha olyan fordítaná le aki az elektronikában is jártas.
(#) san398 válasza Doncso hozzászólására (») Feb 7, 2009 /
 
Tőlem jöhet ide is csak Topi meg ne haragudjon érte, hogy itt szét off-oljuka témát
(#) Moderátor hozzászólása san398 hozzászólására (») Feb 7, 2009
 
Létezik RLC mérős topik, ha jól tudom (LC-mérős illetve LCF-mérős legalábbis biztosan). Ott például az OFF-olás gyanúja nélkül, kötetlenül, akár 2 éven keresztül is lehet beszélgetni az adott témáról.
(#) Moderátor hozzászólása Feb 7, 2009
 
Ez itt a Ki, mit épített? című topik!

Ahogy a kiemelés is mutatja, ott a múlt idő jele! Azaz ki, mit épített a múltban, amit be tud vagy akar mutatni?

A Peltier-elemes kérdés áthelyezve IDE
(#) llaci56 válasza (») Feb 7, 2009 /
 
Azt hittem van akvárium topic. :hide:
(#) zenetom hozzászólása Feb 8, 2009 /
 
Egész jól szól...
(Elnézést a kép minőségéért)
(#) mutatvanyos válasza zenetom hozzászólására (») Feb 8, 2009 /
 
modern köcsögduda
(#) Action2K válasza zenetom hozzászólására (») Feb 8, 2009 /
 
Ez inkább a PÁF-ba illene. (Pocsék Áruk Fóruma)
(#) sny válasza Action2K hozzászólására (») Feb 8, 2009 /
 
ez épült ma..

Class D m.jpg
    
(#) Action2K válasza sny hozzászólására (») Feb 8, 2009 /
 
Ugye csak rutinból nyomtál a válaszol gombra, mert a terméked igencsak nem PÁF kategória! :kalap:
(#) FMSound hozzászólása Feb 8, 2009 /
 
Mostanában elég kevés művet mutattok be... miért??? :no: :no:
(#) zolee1209 válasza FMSound hozzászólására (») Feb 8, 2009 /
 
Lehet, hogy a gazdasági világválság a hobbisták pénztárcájába is belenyúl?! :hide:
(#) Attila86 hozzászólása Feb 9, 2009 /
 
Üdv.!

KÉP1
KÉP2
KÉP3
KÉP4
KÉP5
KÉP6
KÉP7
KÉP8
KÉP9
KÉP10


Köszönöm annak a fórumtársnak, aki beszerezte és méretre vágta nekem teljesen ingyen azt a 2mm vastag alumínium lemezt, amivel a készülék közepe elektromágnesesen le lett árnyékolva. Meglepő hogy mennyire önzetlen és segítőkész emberkék vannak...
(#) Müszi válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 9, 2009 /
 
Barátom, egyszerűen gyönyörű!
Látom nincs kispórolva semmi, van benne anyag rendesen!
Attila minőség!

üdv: Müszi

:kalap:
(#) Istike88 válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 9, 2009 /
 
Idézet:
„Azt a hét meg a nyóccát”
:eek2:
Ez nagyon ott van! Nem gondoltál még rá, hogy el add valami cégnek a gyártási jogot? Persze nem komolyan kérdem, csak azért mert szebb mint egy gyári, viszont nagyot kaszálhatnál vele az biztos!
Nem lehet kapni az ilyen dobozhoz csak külön elő és hátlapot? mert van egy ilyen dobozom és nem akarok még egyet venni azért mert üres csak szét van furkálva az eleje meg a hátulja?!
Következő: »»   371 / 1674
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem