Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   281 / 580
(#) lukovicsek válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 10, 2014 /
 
Nem tudom, nem is néztem mert áramtalanitás után elvileg el kell hogy felejtse a hibakódot és tiszta lappal kell hogy induljon a gép és ha majd progi válsztás után inditunk akkor kellene neki érzékelni, hogy rosz akármi is a gépbe, de ez ahogy kihuzom utána bedugás után egyből hibakód van pont mint ahogy kihuztam.
(#) botesz válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 10, 2014 /
 
Én is jártam így.Nem felejti el.Nekem alig hogy bekapcsoltam az ominózus F23 at dobta és természetesen nem volt hajlandó elfelejteni.De ha lehúztam a védőt a fűtőről akkor természetesen nem dobta a hibát.Fűtőszál csere után természetesen minden jó lett.
(#) lukovicsek válasza botesz hozzászólására (») Márc 10, 2014 /
 
Én már ugy is próbáltam, hogy kiszedtem a gépből és semmi nincs rákötve csak a 220, ilyenkor be kell neki kapcsolni programot is lehet választani már többször igy javítottam ezeket a paneleket, de ez nem enged semmit csinálni.
(#) lukovicsek válasza botesz hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Hát megoldódott! Ez sem felejtett, mivel a gépet nem hoztam el ezért kerestem egy kábelköteget és rákötöttem mindent, ujj fütőszálat ntc, motor stb, és egyből elfelejtette a piszkosa.

Kösz mindenkinek a segitséget!!!
(#) dave500 válasza dave500 hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Valaki segítsen, kérem!
(#) lukovicsek válasza dave500 hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Üdv.
Meg kellene nézni mondjuk a motorban a szénkeféket hátha elkoptak, vagy kitakaritani a kefeportól elsőnek.
(#) kubota hozzászólása Márc 11, 2014 /
 
Sziasztok olyan problémám lenne hogy a mosógép gondolt egyet és mosás közben leállt és azóta se kép se hang mi lehet a probléma.
(#) botesz válasza kubota hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Először is kéne egy típus mert több millió van belőle.
(#) kubota válasza botesz hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Na ezzel megfogtál mert anyósomé valami régi fajta whirpol mechanikus .
(#) botesz válasza kubota hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Ha mechanikus akkor lehet pl az ajtózár is.
(#) kubota válasza botesz hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Amiatt nem kapna áramot sem?
(#) botesz válasza kubota hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Amíg nem zár le addig nem is fog elindulni.De ellenőrizheted te is hogy jó e.Ki lehet iktatni ugy hogy a 3 vezetékből 2 db ot összekötsz.
(#) Horvath65 hozzászólása Márc 11, 2014 /
 
Tisztelt Fórumozók! Egy fagor mosógéppel gyűlt meg a bajom. A typusát nem tudom mert nem találtam rajta semmi infót, valószínűsítem, hogy 738-as, de ez nem biztos. A problémám az,hogy a csapágyakat szeretném cserélni, de nem jövök rá, hogy miként lehet eltávolítani a szíjtárcsát, mert a végén lévő mágneses jeladót sikeresen letörte egy "segítő kész munkatársam" mert úgy volt ráragasztva.(meg ragasztottam pillanat ragasztóval, nem tudom fog-e működni) Nem tudom, hogy a szíjtárcsa hogyan van rögzítve, éken, menet, zsugor? Tud-e valaki valami jó ötletet adni? Előre is köszönöm. További szép estét!
(#) kubota válasza botesz hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Most konzultáltam az anyóssal és nem az a gond valami más lehet .
(#) zolika60 válasza kubota hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Anyós kiszerelte a zárat? Nem semmi.
(#) kubota válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 11, 2014 /
 
Tud valamit az öreg
(#) raingirl hozzászólása Márc 14, 2014 /
 
Tudna valaki segíteni? Indesit WIDL 126 mosó-szárító gépem van. Bekapcsolás után a Start gomb benyomásával sem indul el, hanem folyamatosan villog az ajtózár lámpa, de az ajtó rendesen be van csukva. Elméletileg az ajtózárral nincs probléma..
(#) mrrr74 válasza zoz11 hozzászólására (») Márc 14, 2014 /
 
Ma visszakerült a panel megjavítva. Nem tudom mi volt a baja, de most legalább működik. Forrasztásonként ca. 1.000 ft-ba került :o)
Mégegyszer köszönök mindent!
(#) dave500 válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 15, 2014 /
 
Szia! A motor-szénkefék jók, az a mágnesszelep, ami a mósóport/öblítőt mossa ki, abból az egyik szorult, de megcsináltam, tökéletesen működik, de a gép továbbra sem indul, elkezdi engedi az öblítőbe a vzet, maximum fél másodpercig, és leáll..
Mi lehet a probléma?
(#) V1rusH hozzászólása Márc 16, 2014 /
 
Sziasztok!

Tegnap elszakadt a bordás szíj a mosógépünkben. Típusa Whirlpool AWT 2284, és 1204 H MA típusú szíj volt benne. Ez egy felültöltős típus, akinek így számról nem lenne ismerős.
Szolnokhoz közel tud valaki boltot ahol beszerezhető, vagy esetleg kompatibilis szíjja van-e valakinek? Ki fizetem, ha használt sem baj, amíg nem veszek újat, megtenné.
Sürgős lenne, mert nincs tartalék gép, és még kölcsön sem tudunk kérni.

Előre is köszönöm a segítséget!
A hozzászólás módosítva: Márc 16, 2014
(#) velegiistvan válasza V1rusH hozzászólására (») Márc 17, 2014 / 1
 
Szia V1rusH!

Ezek ugyan pesti boltok, Nem tudom, szállítanak-e házhoz, de szerintem itt jó eséllyel találsz:
http://www.orczy.com/

Vagy talán még itt, de ebben sem vagyok biztos:
http://www.hqelektronika.hu/

Vagy
http://www.rotovill.hu/termekcsoport/163/Mosogep_alkatreszek.html

vagy
http://www.cmedical.hu/webshop/webaruhaz.html?page=shop.browse&..._id=40

Üdv:
István
(#) Gafly válasza V1rusH hozzászólására (») Márc 18, 2014 /
 
Csattogj be Szolnokon (vagy környékén) egy komolyabb autóalkatrész boltba a lepukkant szíjjal, kezedbe nyomják a hasonló számokkal rendelkező cseredarabot.
Az úgy van, hogy ékszíj nem csak mosógépben van...
(#) V1rusH válasza Gafly hozzászólására (») Márc 18, 2014 /
 
Köszönöm a segítő válaszokat!
A hozzászólás módosítva: Márc 18, 2014
(#) help hozzászólása Márc 20, 2014 /
 
Szép napot,

csak egy kis tanácsért fordulok hozzátok:
Egy ismerősünk megvételre kínál nekünk egy "Privileg sensation 962 S" mosógépet. 5 éves, elvileg szépen megy, az ismerős megbízható, és elég jó az ár is.

Nekünk egy 10 és fél éves Whirlpoolunk van, már rozsdásodik fent, félünk hamarosan elromlik. És akkor hirtelen egy újat venni nekünk nagyon drága mulatság lenne.

A kérdés tehát, hogy milyen gép ez a Privileg-masina, javasoljátok-e megvételre?
(#) szolnok95 hozzászólása Márc 21, 2014 /
 
Sziasztok!

Nekünk egy BEKO WMD 24500T-nk van.

Nos mikor ma elkezdtünk volna mosni, az indító gomb fölötti kulcs LED csak zölden villogott és nem folyamatosan, s így a mosás nem indul el. Kérdezlek titeket, mi lehet a probléma?

A segítséget előre is köszönöm.

UI: Itt a kép, hogy miről lenne szó: http://kepfeltoltes.hu/view/140321/mosogep_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
(#) botesz válasza szolnok95 hozzászólására (») Márc 21, 2014 /
 
Ajtót lezárja?Mert amíg nem zár le addig indulni sem fog!
(#) botesz válasza help hozzászólására (») Márc 21, 2014 /
 
Újat semmiképp ne vegyél az a Privileg tökéletes.De szerintem nem 5 éves több az annál de annál jobb minél öregebb.
(#) szolnok95 hozzászólása Márc 21, 2014 /
 
Igen többször is kinyitottuk és becsuktuk.
(#) botesz válasza szolnok95 hozzászólására (») Márc 21, 2014 /
 
És kattan?Szerintem ott lesz pedig a gond.
(#) palko0125 válasza szolnok95 hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
Az a kérdés, hogy ha elindítod a programot és villog a led, akkor azajtó nyitható e, mert ha igen akkor azért nem indul, mert nem zárja be.
Következő: »»   281 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem