Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2601 / 3552
(#) MikulaSan hozzászólása Jún 21, 2016 /
 
Érdemes böngésződbe adblock bővítményt leszedni
(#) bicorp hozzászólása Jún 21, 2016 /
 
Üdv.
Valaki ajtó cserében jártas?
Én most akarok belevágni és jól jönne pár jó tipp.
(#) granpa válasza bicorp hozzászólására (») Jún 21, 2016 /
 
Milyen ajtó? Beltéri, kültéri, bejárati, kamra, tyúkól? Követelmény: betörés-védett, átlátható, csak bevilágító, légzáró, nem légzáró, stb.?
(#) bicorp válasza granpa hozzászólására (») Jún 21, 2016 /
 
Jujj ez egy beltéri 210*100 ás semmi extra csak széleségében több a rés kd 10 cm ez a purhabnak szerintem sok, falazni kevés.
Itt a gond .
(#) pjg válasza bicorp hozzászólására (») Jún 21, 2016 /
 
Egy gerendát gyalultass oda.
(#) granpa válasza bicorp hozzászólására (») Jún 21, 2016 /
 
Az pont egy 210×25(30)×5 cm-es palló félbe vágva, és kész. Néhány ~20 cm-es csavarral a falba kötve.
(#) szamóca válasza granpa hozzászólására (») Jún 21, 2016 /
 
A betörés-védetthez egy szösszenet. Mikor elmondtam egy ilyen téren jártas ismerősömnek, hogy ötpontos, acélbetétes, ilyen olyan zárral rendelkező ajtót tetettem fel, csak annyit mondott, kár volt.
Mondom, me mé? "Mert ráakasztok a pick-up-al és kiszakítom ha be akarok jutni." Na ennyit a védelmekről.
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 21, 2016 /
 
Az meg senkinek sem tűnik fel, ha az ajtó elé áll a pick-up-al? Csak észre venném, ahogy bejön az udvarra vele. Pláne nehéz dolga volna egy panelben a harmadikon.
(#) ktamas66 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 22, 2016 / 2
 
Egyszer egy ismerősöm nekem is mutogatta a szuper ajtaját. Mondtam is neki: ha én betörő lennék tuti visszarettennék egy ilyen ajtótól, de a mellette levő 180x180-as erkélyajtón minden kiférne.
(#) vaszil29 hozzászólása Jún 22, 2016 /
 
Víg napot!!
(#) szamóca válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 22, 2016 /
 
Nem akkor mennek oda, mikor otthon vagy. Nem rablógyilkosságot akarnak élből elkövetni.
Sok olyan hely van, ahová simán beállhatsz az udvarra akár egy kamionnal, senki egy szót nem szólna. A panel az meg egy külön kategória. Oda más ügyeskedéssel jutnak be, már ha tudják, lesz miért?
Az a gond, hogy nem az Ő fejükkel gondolkodsz. Az egy nagyon más világ.
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 22, 2016 /
 
Idézet:
„Az a gond, hogy nem az Ő fejükkel gondolkodsz.”
Szerintem nem olyan nagy gond az.
(#) nagym6 válasza ktamas66 hozzászólására (») Jún 22, 2016 /
 
Sok ismerősömnek van kertes házban szuper acél ajtó, százkulcsos zártömegekkel. Mellette, házon körbe hatalmas ablakok, kis luk az ablak nyitója mellé az üvegre, és be lehet nyúlni kinyitni. A bóvli faajtó helyett is inkább az ablakon mennek be.
(#) szamóca válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 22, 2016 /
 
Nekem a műhelyajtón 3-as acéllemezből van a külső borítás, elektronikus vezérlésű, rejtett nyitással, csapdákkal, és az ablakrács is 32-es acélrudakból áll. Mikor megkérdeztem ide hogy jutnál be, egyszerűen annyit mondott, a tetőtérből. Azóta azt is levédtem, de még így sem lehetek biztos. Annyira máshogyan gondolkodnak ("primitíven") ezekről a dolgokról, hogy ezért nehéz védekezni ellenük.
(#) nagym6 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 22, 2016 /
 
Ismerősöm rejtett kamerás felvétellel fogta visszajáró tolvaját, az volt a szerencséje, hogy ismerőse volt, így tudta ki az. Átadta neki a felvételt annyit mondva, ha ráér nézze meg. Jött is másnap hozzá a tolvaj bocsánat, kárt térítem, stb. De ha nem ismerős a tolvaj, akkor ez a módszer nem működik.
(#) Ge Lee válasza nagym6 hozzászólására (») Jún 23, 2016 /
 
Tudják hogy az ablak van a legkevésbé védve (pedig azt lenne a legegyszerűbb), ezért annak a feszegetésével szokták kezdeni. Manapság már sokan vannak úgy, hogy az elektromos készülékeken kívül (TV, PC, stb.) nincs otthon semmi komoly érték amit el tudnának vinni, arra meg inkább kötnek biztosítást mintsem hogy vasalatokkal erősítsék az ajtót.
Meg ugye divat lett a műanyag ajtó, azon meg egy gázpákával is be lehet menni, még hangja sincs.
(#) voodoo hozzászólása Jún 23, 2016 /
 
Üdv!

Nem tudja valaki, honnan lehet megszerezni a régi kb 2005-2009 év közötti tipikus magyar dance remixeket?
Akármilyen oldalra felmegyek: már nem elérhető, nem lehet meghallgatni stb.
Néha jól esne egy kicsit "nosztalgiázni". Régen volt vagy 20 giga ilyesmi zeném mp3-ba, csakhát hol van már az a winyó?
(#) Buvarruha válasza voodoo hozzászólására (») Jún 23, 2016 /
 
Kóron van néhány 2008-2009-es.
(#) voodoo válasza Buvarruha hozzászólására (») Jún 23, 2016 /
 
Nem nagyon vagyok ott hivatalos.
(#) Buvarruha válasza voodoo hozzászólására (») Jún 23, 2016 /
 
Ha mondasz konkrét előadókat, talán elő tudok kotorni valami lemezt és elküldöm a zenéket, annó kocsma meg pincebuliztunk, tehát biztos vannak, de jó lenne tudni pontosabban, hogy mikre, kikre gondolsz.
(#) voodoo válasza Buvarruha hozzászólására (») Jún 23, 2016 /
 
Amik csak így hirtelen most eszembe jutnak előadók-remixelők néhány példa: Peat jr Fernando, Dred, Páz, Lotters, Danceland, Dj szatmári, Crazy Deejayz, ygs, Dance4ever stb. Annyi ilyesmi volt. Meg van hol egyetlen egy zene tetszett 5 féle remix közül, de már nem ugrik be ki is volt az. Aztán volt olyan is, hogy nem egy ismertebb remixelgető zenéje valahonnan előkeveredett, anno tudtam is a címét, de már nem. Szóval egy ilyen nagy zene pack kéne, ha egyáltalán gyűjt még ilyet valaki. Szóval tudod ezek az igazi régi kocsma handz-up! zenék közt lenne kedvem bogarászni. Nagy kedvencem a T-boy féle remixek voltak. Kb nem találok róluk semmit.
(#) Buvarruha válasza voodoo hozzászólására (») Jún 23, 2016 /
 
Így már világos, kutakodok kicsit.
(#) Buvarruha válasza Buvarruha hozzászólására (») Jún 23, 2016 /
 
Elkezdtem pucolgatni a lemezeket, nem semmi miket találok, még az öszödi beszéd is megvan.
(#) voodoo válasza Buvarruha hozzászólására (») Jún 23, 2016 /
 
Vagy egy jó kis apa kezdődik beteg hardstyle remix. Bár mondjuk az youtubeon is fennt van.
(#) Buvarruha válasza voodoo hozzászólására (») Jún 23, 2016 /
 
Majd kiválogatod, eddig 2GB a pakk.
(#) voodoo válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 24, 2016 /
 
Várjunk, ez most hogy is van ? Mobilról vagyok és rámegyek egy csatornára de nem indítja el.
(#) voodoo válasza Buvarruha hozzászólására (») Jún 24, 2016 /
 
Remek ! Hazaérek es belekukkantok. Köszi!
A hozzászólás módosítva: Jún 24, 2016
(#) Petyaa válasza voodoo hozzászólására (») Jún 24, 2016 /
 
Helló ezen az oldalon sok ilyen remixet találsz, 2007 ig lehet visszamenni ezen
Egyet ki is kerestem: 2007
(#) Buvarruha válasza Petyaa hozzászólására (») Jún 24, 2016 /
 
Ezek mixek, komplett szettek, ő remixekről beszélt, a kettő nem ugyanaz.
(#) voodoo válasza Buvarruha hozzászólására (») Jún 24, 2016 /
 
Pontosan, bár sajnos még a torrent is 0.0% -n tart. Pedig belenéztem a tartalmába, nem rossz.
Következő: »»   2601 / 3552
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem