Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2888 / 3546
(#) pjg válasza kameleon2 hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
Nálam a 2016 fut. 3 gépen. A 2017 és a 2018 a videókártya képességeit kevesli mindhárom gépben. Pedig az egyik i7-es.
(#) kameleon2 válasza pjg hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
Nekem tök szépen elmolyol. Pedig összetett rajzokat csinálok. Igaz van egy 3d Épület, amitől összecsinálta magát. Egy épület van rajta meg néhány fa, amin a levelek egyesével vannak textúrázva...
(#) jani1987 hozzászólása Máj 11, 2018 / 2
 
Első kürtős kalács próbálkozásom.
(#) Bakman válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
Fimon? Ha igen, mindegy, hogyan néz ki.
(#) jani1987 válasza Bakman hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
Picit több cukor a tésztába és vékonyabbra kellett volna. A tűz inkább füstölt mint parázslott.
(#) jani1987 hozzászólása Máj 11, 2018 /
 
A zsákai találkozó ügyébe az alternatív találkozó rovatba írok.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 11, 2018 /
 
Ott is lesz kürtőskalács?
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 12, 2018 /
 
Ha jösz akkor lesz.
Eltört az öntvény kályha lap kivezető csöve. Mivel nem tudom hegeszteni másik csövet raknék a helyére. Szerencsére három ponton csavarozható csak nem tudom honnan szerezzek anyagot hozzá.
(#) jani1987 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 13, 2018 /
 
Mondani valóm illusztrálására itt a példa.
(#) jani1987 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 14, 2018 / 1
 
És itt az új verzió.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 14, 2018 /
 
Nagyon jó (már, ha olyan anyagból van és nem vetemedik el majd), de ha ezt meghegesztetted (vagy meghegeszttetted), akkor az öntvényt is lehetett volna, csak öntvénypálca, és előmelegítés. Én egyébként összetalpaltam volna egy (két) hajlított lemezzel: fúrás, csavarozás.
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Máj 14, 2018 /
 
Nem vagyok híve a rakd össze ha tudod módszernek. Az öntvénynek nem ugrok neki de a sarok hegesztéstől kicsit megijjedtem hogy jaj csak jó legyen. Volt egy próba gyújtás. Az eredmény siralmas. A vaslapok nem zárnak így füstölt. Az enyém fullon zárt így sehol nem tud ereszteni. Ha nagyon neki ugrok egy lapból oldom meg hogy ne legyen illesztési hiba.
(#) jani1987 hozzászólása Máj 15, 2018 /
 
Flexbe való nagy koronghoz ekkora motor kell? Csinálni akarok egy szögbeállítós daraboló asztalt.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 15, 2018 /
 
Ha mekkora akart lenni a kérdés, akkor minimum 1500W.
(#) pjg válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 15, 2018 /
 
Az enyém 2000-es, de ha biztonságos gyors darabolót szeretnél akkor vegyél egyet használtan. Annak ráadásul még nagyobb a vágótárcsája.
A csinált sohasem lesz olyan jó, vagy sokkal többe kerül.

Ez a legolcsóbb amit hirtelen találtam.
A hozzászólás módosítva: Máj 15, 2018
(#) jani1987 hozzászólása Máj 17, 2018 /
 
A sütő üveg nem nyert. Lásd a mellékelt ábrát. Szóval marad a vaslap vagy a drágább üveg. Még volt híja így most szükségből gyújtottam be.
(#) Robin2 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Végülis amíg nem potyog ki belőle, mi a baj ezzel?
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Biztos, hogy az üveggel volt a baj? Volt helye mozogni?
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Fekete színű tőmítő anyagot nyomtam köré ami 1000 fokig bírja.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
De vajon hozzáért-e a vaskerethez? Elég ha egy kicsit befeszül és már el is tört.
(#) AZoli hozzászólása Máj 17, 2018 /
 
Sziasztok!
Jövő héten érkeznek hozzánk messziről barátok, akikkel szeretnénk megnézni pár dolgot Budapesten.
Többen leszünk, ezért a városnéző buszoknál kicsit költséghatékonyabb megoldást keresnénk. Melyik az a villamos / busz járat, amelyik a legtöbb nevezetességet érinti, mint például, Opera, Bazilika, Nemzeti Múzeum, Dohány utca...
(#) pucuka válasza AZoli hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
A Kálvin tértől elindultok (3 metro, 47, 49 villamos, 9 busz) a Deák tér felé a Múzeum körúton, először a Nemzeti múzeum, Astoria (becsaptok egy jó fagyit, süteményt) Dohány u, Zsinagóga, Király utca, (romkocsmák) Nagymező u, balra Andrássy u, balra vissza a Deák tér irányába, Opera, keresztül a Bajcsy Zs u, József Attila u, első sarok jobbra, kis séta, Bazilika.
A Deák téren felszálltok a 16 .os buszra, felmentek vele a várba. Onnan szabadfoglalkozás, lementek a Duna partra, (a Halászbástyáról lefelé van lépcső) Batthányi tér, Ha nem elég 2 -es metróval vissza a Deák térre, egy kis Óriás kerék.
A hozzászólás módosítva: Máj 17, 2018
(#) Gafly válasza AZoli hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Napi jegy. Kisföldalatti. Láb.
16-os busz, fel a várba?
Sikló?
Hány napra jönnek?
Mi érdekli őket?
Segítség.
Takarmányozás átgondolandó (ne a belvárosban!).
A hozzászólás módosítva: Máj 17, 2018
(#) antiktelefon válasza AZoli hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Szia!
Ha leszállsz bármelyik villamosról megnézni valamit, akkor mindegy, hogy hányféle járatot használsz, úgyis új jegy kell, amikor visszaszállsz.
Szerintem nem érdemes ezzel vacakolni, lehet kapni egész tűrhető áron napijegyet, ami 4 (gyűjtőjegynél 5) utazás felett már olcsóbb, mint jeggyel:jegyek
Persze ha nem akartok leszállni és megnézni mindenfélét, csak kívülről ránézni a villamosból, akkor más. Viszont akkor is minimum napi 2-4 jegy, úgyhogy megfontolandó a napijegy a kényelme miatt. (bárhol, bármire felszállni, nem a semmi közepén több megállót gyalogolni spórolásból)
(#) pucuka válasza Gafly hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Igen, azt elfelejtettem mondani, hogy a Deák térről fel lehet menni a várba gyalog is, nem egy nagy táv, a Lánchídon keresztül. Már ha addíg nem zárják le néhány évre.
(#) antiktelefon válasza Gafly hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Megelőztél, pont ezt írtam.
A metrók, 2, 4-6, 47, 16 és egyéb buszokkal több hétnyi programot lehet szervezni

Ha valaki nagyon kifogyna programokból, akkor ez is egy olyan hely, ahol egy napot el lehet tölteni (már akit érdekel az ilyesmi):Műszaki Tanulmánytár
(#) pucuka válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Amit felsorolt, azok mind egy viszonylag kis területen bellül találhatók, gyakorlatilag gyalog bejárhatók. Az út mentén több étkezési, nassolási hely is van, meglehetősen széles választékban.
A Dohány utca elején a Zsinagógával szemben van egy kebabos, fel szoktam izgatni, mert a kebabja pulykahúsból van, amit én annyira nem szeretek. Pedig ehte török a pasi. Remélem egyszer majd csak lesz neki igazi Döner Kebabja.
(#) nedudgi válasza AZoli hozzászólására (») Máj 17, 2018 /
 
Csoportos napijegy ha öt többszöröse a létszám, 3300 Ft.
Napijegyek: Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Máj 17, 2018
(#) kitartás válasza AZoli hozzászólására (») Máj 18, 2018 /
 
Kisföldalatti ?
(#) job335577 hozzászólása Máj 18, 2018 /
 
Tisztelt Webmester, vagy admin, Azért nem mailt írtam, mert nem találtam elérést Önhöz. Remélem, elér Önhöz az üzenetem. Minap feltettem egy apróhirdetést, miszerint egy légtartályt eladnék. Törölve lett a hirdetésem, mivel "nem idevaló" Tegnap nálam járt az egyik fórumtárs, ingyen felajánlás miatt. Meglátta a légtartályt, és közölte, hogy az Neki kellene. Mondtam, hogy az nem tartozik a felajánlás körébe. Mondta, hogy nem baj, Ő kifizeti. Nem értem, miért nem tartozhat az elektronikához. SZERSZÁM. Csípőfogót lehet hirdetni? Elektronikában használatos levegős szerszámok: ónadagoló, hőlégfúvós páka, stb. Tapasztalatom, hogy az itteni adminok kicsit túlbuzgóak, és amit Ők nem tartanak idevalónak, az nem is lehet. Múltkor láttam léptetőmotort, mechanikát. Az sem tartozik ide? Ismerek személyesen olyan Valakit, aki régen azt a feladatot töltötte be, amit Ön is csinál, mondhatom lövése sincs az elektronikához. Köszönöm, nem kell válaszolni, ha gondolja, törölje is ki a kommentemet.
Más. Ma reggelre a honlap megjelenésében problémákat érzékeltem. Több lapot meg is néztem, nem-e az én gépemmel van hiba, de sehol nem tapasztaltam, amit itt. Görgetésnél fekete kockák jelennek meg, a szöveget kitakarva. Inkább ezekkel kellene foglalkozni, mint az "ide nem illő" hirdetésekkel.
Köszönöm.
Következő: »»   2888 / 3546
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem