Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2952 / 3550
(#) tbarath válasza wbt hozzászólására (») Okt 16, 2018 /
 
Ha jól tudom pártunk és kormányunk épp most szántja be az egész cafeteria-rendszert, lehet már meg is szavazták. Szóval ha most van is, egyáltalán nem biztos hogy jövőre bármi is marad belőle.
(#) wbt válasza tbarath hozzászólására (») Okt 16, 2018 /
 
Ahhh, köszönöm! Akkor nem számítunk ilyenre.
(#) pucuka válasza Gafly hozzászólására (») Okt 16, 2018 /
 
Az orrod is betört?
(#) kameleon2 válasza wbt hozzászólására (») Okt 16, 2018 /
 
Idézet:
„"Repülésben vérrel írják a szabályokat."”
Ezt hívják SIL-nek nemde? Avagy "Safety Integrity Level"-nek. Én azt szoktam inkább mondani, hogy egy baleset bekövetkeztéhez legalább 2 hiba kell. Egyet lehet rendszerszinten kezelni.
(#) Gafly hozzászólása Okt 18, 2018 /
 
Ki kell csappantani, mert különben hiába rángatod
(#) DuMatyi hozzászólása Okt 22, 2018 2 / 5
 
Sziasztok újból - ha még valaki emlékszik rám...
(#) Gery78 válasza DuMatyi hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Szia Matyikám! Üdv újra itthon. Hát lehet Téged elfelejteni?
(#) DuMatyi válasza Gery78 hozzászólására (») Okt 22, 2018 4 / 1
 
"Engem nem lehet elfelejteni: Engem nem lehet elfelejteni, Értem könnyeket illik ejteni, Lehet így, lehet úgy [..]"

Oka volt annak, hogy eltűntem, aki ismer, pontosan tudja, miért.
Oka van annak, hogy visszajöttem, annak is, hogy miért pont most, és majd kiderül, hogy megérte-e?

Mindenesetre a tudásom senkit nem érdekel - nagy részét megtartom magamnak. Az elveim, elvárásaim a másik ember főleg gerincessége felé ódivatúak, vitázni nem óhajtok róla.
Akivel passzol, megérti, akivel nem, nem óhajtom meggyőzni, mert az élet engem igazolt hosszú távon.
(#) lóri válasza DuMatyi hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Szia!
"gerincessége felé ódivatúak" Ezen átmentem én is, de nézegettem Norberto adatlapját és ő is furákat ír. Üdv. a bázison!
(#) DuMatyi válasza lóri hozzászólására (») Okt 22, 2018 2 / 1
 
Norberto-t személyesen ismerem, és annak is van oka. Először nem jöttünk ki egymással, aztán találkoztunk személyesen is, aztán szent a béke csatabárd elásás, onnantól meg közös pizzasütés és hasonlók
(#) SALáta hozzászólása Okt 22, 2018 / 1
 
Ez nem semmi. Vannak emberek... Na de ne írná le. Van aki azért durván áltlépte a határt amit a jóízlésnek lehet nevezni. Minden esetre én gratulálni tudok az ilyennek. Egyből hányingerem is lett az ilyentől Gerincesség... Na hát ahhoz gerincének is kéne lennie.
(#) DuMatyi válasza SALáta hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Pontosan tudod mi történt, mikor történt és megdöbbent ez a hozzáállás. Pont tőled nem vártam volna ezt a hangnemet, és viszonyulást.
Ha akartam volna, előbb is visszajöhettem volna, ezt te is tudod. Nem írtam sem nevet, sem konfliktust, sem időszakot, és ennek is oka van. Az, amit feszegetsz, a tisztesség.
(#) SALáta válasza DuMatyi hozzászólására (») Okt 22, 2018 / 1
 
Én csak a vak világba írtam. Valakit eltalált! De biztos ebbem is van OK! Az amit te csináltál -és csak páran sejtjük- na azt máshol büntetik! Te is sejted a visszatérés okát! Na ehhez nem kell ám gerinc. Nekem ettől hányingerem van. Hallgathattál volna, bölcs maradtál volna. Viszont.így a valódi éned előjött. Ami egyáltalán nem szép. Aki nem ismerte mi volt meg a hülye aki nem rakja össze a képet. Ez engem mélységesen lesúlyt. Hogy süllyedhettél eddig?
(#) DuMatyi válasza SALáta hozzászólására (») Okt 22, 2018 /
 
Szíved joga ítélkezni, az meg az enyém, hogy ez mennyire releváns a számomra. Máshol büntetik? Ugyan mit? Ejnye... Nem gátlástalan dolog lövöldözni célzottan, utána meg "vak világba írtam"-mal mosakodni? Mindketten tudjuk, te mire írtad, és én mit miért írtam. Te NEM véletlenül írtál.
Nem, nem óhajtok pontosan megnevezni semmit, mindenki értsen azt alatta, amit. Sem az amiért elmentem, sem az, amiért visszajöttem, nem ma történt. Éppenséggel egy éve is visszajöhettem volna.
(#) pjg válasza DuMatyi hozzászólására (») Okt 22, 2018 / 2
 
Nem lehetne privátban?
(#) Gafly válasza pjg hozzászólására (») Okt 22, 2018 / 2
 
Most akkor ki fikáz kicsodát és miért?
Biztosan rettenetesen fontos lehet mellesleg...
A hozzászólás módosítva: Okt 22, 2018
(#) Zeusz1212 válasza Gafly hozzászólására (») Okt 22, 2018 1 / 3
 
Mint egy primadonna antréja. Hatásos bejövetel. Tapshoz szokott színész, már előtte botjával üti a díszletet, zajong, jelzi közeledtét. Négyen az első sorban már felállva tapsolnak.
(#) DuMatyi válasza Zeusz1212 hozzászólására (») Okt 22, 2018 3 / 1
 
Végül is igazad volna, ha ismernéd a hátteret, engem ismernél, 8 éve itt lettél volna, és mondjuk beléd álltak volna fröcsögve, de persze scak "vakvilágba írva", amikor csak annyit közölsz NEM ELŐRE, hogy visszajöttem, és AZTÁN meglátjuk, hogy megérte-e?
Nem tartom relevánsnak, hogy 8 éve miért léptem le, csak jelzem a tényét. Ha akkor itt lettél volna, tudtad volna, hogy elég aktív tag voltam.

Annyiban talán helyes a meglátás, hogy benéztem volna némán, konstatálom, hogy de minek, legyintek, és vissza sem jövök...

Primadonna helyett pedig inkább művész úr, ha kérhetem, mivel nemváltoztató műtétet nem szeretnék végrehajtani.
(#) Zeusz1212 válasza DuMatyi hozzászólására (») Okt 22, 2018 / 11
 
Szerinted ismeretlenül milyen belépő ez, akár az újak számára, egyetlen hivatkozási alapként a nyolc évet és a sérelmeid hangoztatva? Mi szükség van a sérelmeid hangoztatására? Ha annyia sérelmesnek tartod még mindig, miért tértél vissza? Mit vársz? Akik nyolc éve szerettek, most is fognak, akik nem, nem fognak. Akik meg ismeretlenek, hát szerintem most kicsit furán pislognak. No, de gondolom ez mit se számít.

Egyébként béke.
(#) Gafly hozzászólása Okt 23, 2018 / 3
 
(#) DuMatyi válasza Gafly hozzászólására (») Okt 23, 2018 /
 
Gyémánttal Ez a kedvencem, mert néha ez van az életemben.
(#) Moderátor hozzászólása Okt 23, 2018
 
Attól még, hogy OFF topik, a sértegetésnek nincs helye.

Köszönjük!
(#) mineral válasza DuMatyi hozzászólására (») Okt 23, 2018 / 1
 
Nicsak, nocsak. Kit látnak szemeim. Üdv újra a fedélzeten.
(#) DuMatyi válasza mineral hozzászólására (») Okt 23, 2018 /
 
Olvasgatok, más nálam okosabb emberek hozzászólásain mosolygok.
(#) bbb hozzászólása Okt 23, 2018 /
 
Sziasztok!

Betonlemezek közti hézagban elburjánzott gaz ellen szeretnék tenni idehaza. Az odáig rendben is van, hogy kitépkedtem a növényzetet, majd ki is kapartam gyökerestül, de így ragyogó hézag (árok) keletkezett, amit fel kellene tölteni valami anyaggal. Régen ezt kátránnyal oldották meg, de manapság erre valamilyen bitumenes anyag lenne. Hirtelen felindulásból vettem is 5kg polycem bitumenes ragasztót, ami jónak is tűnik, viszont cserébe drága.
Valaki tud hasonló anyagot, amit erre lehetne felhasználni, csak normális áron?
A hozzászólás módosítva: Okt 23, 2018
(#) SALáta válasza bbb hozzászólására (») Okt 23, 2018 /
 
Homok... Lehetett venni 20 kilós zsákba szurkot. Ha lenne nálatok a tüzépen gondolj rám, kell a címük . Azt modta a tüzépes hogy már ilyen kis tételben nincs, nem tiltott hanem nem érte meg csomagolni azaz olcsó.
(#) Epu2 válasza bbb hozzászólására (») Okt 23, 2018 /
 
Azt tervezem, hogy a kifogyott sziloplasztos "hurkatöltőt" frissen szétszedem, új csőr, és zárókupak. Van némi alvázvédőm, alváz nélkül. Beleöntöm megfelelően híg állapotban és a sziloplaszt kinyomójával, betöltöm a hézagokba. Dugattyú ki és újratöltés.
Jut eszembe, ilyen kátrányalapú gél, alapból kapható és forróvízben kell felmelegíteni, hogy kinyomható legyen. Persze a Széll Kálmán tér fugázásához nem kifizetődő.
(#) rockersrac hozzászólása Okt 23, 2018 /
 
Kissé a parázs vita kialakuláshoz kapcsolódó, remélem maradhat. Szóval a moderátorokat kérdezem, miért lett törölve a gyászhíres topic?
(#) sany válasza rockersrac hozzászólására (») Okt 23, 2018 /
 
Itt megtalálod rá a választ.
A hozzászólás módosítva: Okt 23, 2018
(#) rockersrac válasza sany hozzászólására (») Okt 24, 2018 /
 
Köszi!
Következő: »»   2952 / 3550
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem