Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3042 / 3550
(#) zolika60 válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 19, 2019 /
 
Nálam tökéletesen működik évek óta. Nem kényes technika, ha véletlenül homokot szív az sem viseli meg túlzottan.
(#) enree hozzászólása Jún 19, 2019 / 1
 
Nagyon elkeserített ez a nagy eső... két hete ilyen jó idő volt. Hátha Nektek is jobb kedvetek lesz tőle!
(#) nagym6 válasza enree hozzászólására (») Jún 20, 2019 /
 
Nálunk nénik nem jönnek a jó idővel , úgyhogy akár eshet is.
(#) Alkotó válasza enree hozzászólására (») Jún 20, 2019 /
 
Ízlés dolga, de nekem a fotós sokkal jobban tetszik. Határozottan van benne egy erős kisugárzás. Ő akármilyen időben szép tudna lenni.
(#) enree válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 20, 2019 /
 
A fotós csaj amúgy profi modell
(#) gkari válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 20, 2019 /
 
Azért maga a mozi is jó - szerintem.
(#) enree válasza gkari hozzászólására (») Jún 20, 2019 /
 
Csak egy kis délutáni bohóckodás, nulla rákészüléssel, meg kb négy óra alatt vágtam össze, de mégis jó hangulata lett, azért is jutott eszembe itt a nagy esők közepedte...
(#) Karesz 50 hozzászólása Jún 21, 2019 /
 
Kedves Moderátor!

Szeretném töröltetni magam fórumról és ha lehetséges, az összes eddigi hozzászólásaimat is.

Köszönöm!

További sikeres munkát és kellemes kikapcsolódást mindenkinek!

Tisztelettel: Soós Károly
(#) (Felhasználó 116638) válasza Karesz 50 hozzászólására (») Jún 21, 2019 /
 
Szia !

Ez a kiváltó ok?

Szinvonal
(#) Karesz 50 válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Jún 21, 2019 /
 
Ez. Majd meatek elbeszélget highand-dal a kábelek hangjáról.
(#) CIROKL válasza Karesz 50 hozzászólására (») Jún 21, 2019 /
 
Amíg ló van addig lessz lósz.. is .
(#) antiktelefon válasza Karesz 50 hozzászólására (») Jún 21, 2019 / 3
 
Szia!
Láttam, mi ment a kábelek hangja topicban, és megértem, ha töröltetni akarod a profilod és a hozzászólásaid, ugyanakkor sok topicban (például a fejhallgató erősítős oldalon) nagy mennyiségű hasznos információ hangzott el, kár lenne, ha az elveszne.
Többször megesett már, hogy a felhasználó törlése miatt hozzászólások százai tűntek el, és teljesen követhetetlen, hiányos beszélgetések maradtak vissza.
Ha akarod, a korábbi példák alapján van rá mód, hogy mindent töröljenek, de biztos vagyok benne, hogy nem csak én örülnék annak, ha megmaradna a fórum hasznos része, amit vissza lehet olvasni évek múlva is.
(#) (Felhasználó 116638) válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 21, 2019 / 1
 
Még vasárnap (16-án) jeleztem a Modiknak, hogy tegyenek rendet az említett topicban.
Azóta sem reagáltak a dologra, süket fülekre talált a kérésem.
Pedig mennyi minden megelőzhető lett volna....na mindegy.
A hozzászólás módosítva: Jún 21, 2019
(#) tbarath válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 21, 2019 / 2
 
Egyetértek, én is nagyon hasznosnak tartom Karesz_50 fórumtárs munkásságát, noha csak olvasgattam, nem reagáltam rá. Örülnék neki, ha maradna...
(#) Bakman válasza tbarath hozzászólására (») Jún 21, 2019 / 8
 
Szavazzuk meg, hogy nem engedjük el!
(#) Topi válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Jún 21, 2019 / 1
 
A bővebb fejtegetést megelőzendő, azért érdekes felfogás, hogy nem a topikban garázdálkodó trollok zavarták egymást, és tették tönkre a topikot, hanem a modik nem töröltek elég hozzászólást. Na ez igen
(#) (Felhasználó 116638) válasza Topi hozzászólására (») Jún 21, 2019 / 1
 
Tudod, ha a jelzésem után közbelép egy modi, akkor nincs katyvasz.
Talán nem 4-5 napig kéne ülni egy kérelmen, akkor lenne haladás, meg rend.
De verd rám nyugodtan a balhét, ez biztos könnyebb mint időben intézkedni...
(#) Topi válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Jún 21, 2019 /
 
Csak a tisztánlátás kedvéért, mind a moderátorok, mind pedig a topiklakók bőszen töröltek hozzászólásokat.

Szerk: és mint látható volt számodra is (saját menüdben), a moderálási kérelmed napokon keresztül nyitva, folyamatban volt. Direkt azért, mert folyamatos dolog volt vele
A hozzászólás módosítva: Jún 21, 2019
(#) (Felhasználó 116638) válasza Topi hozzászólására (») Jún 21, 2019 / 1
 
Örvendetes, de sz..r java még ott van,és az általad említett trollok is még ugyanúgy user-ek.
(#) Topi hozzászólása Jún 21, 2019 /
 
Rendben, elfogadom a véleményed és az általad megjelölt bűnbakot. Véleménye minden résztvevőnek akad gondolom az ott történtekről, ám mindenképp elgondolkodtató, hogy most kellett 6. alkalommal fagyasztani a topikot, ami csak a nagy számok törvénye alapján is gyanús, hogy nem mindig csak a modik műve

Vajon a többi topikra ez miért nem igaz?
(#) (Felhasználó 116638) válasza Topi hozzászólására (») Jún 21, 2019 /
 
Nem bűnbakot keresek, hanem igazságot.
De sok mindenben igazad van, felesleges vitázni más hülyeségéről.Részemről téma elengedve.
Bízom benne hogy helyreállnak a dolgok,és minden mehet tovább a saját medrében.
(#) Topi válasza (Felhasználó 116638) hozzászólására (») Jún 21, 2019 /
 
Bízom benne, hogy csillapodnak a kedélyek, és "Karesz 50" fórumtárs is látja, hogy talán nem a legjobb megoldást választaná a viták "megoldására".
(#) zolika60 válasza Topi hozzászólására (») Jún 21, 2019 / 4
 
Mondjuk egy topic ami eleve a címe alapján is zöldség mindig is konfliktus forrás lesz szerintem. Mint régen az ingyen energiás volt például.
(#) Ge Lee válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 22, 2019 /
 
Ez teljesen természetes annak fényében, hogy két "halló" között is szöges ellentétek vannak a véleményben, akkor hogy ne lenne a halló és nem halló között, így a véleménykülönbség személyeskedéshez fog vezetni. Vagy be kell csukni végleg a topikot, vagy el kell fogadni hogy ez így működik, és olykor bizony moderálni kell.
(#) nagym6 válasza Ge Lee hozzászólására (») Jún 22, 2019 / 2
 
Ha két halló között ellentétek vannak, akkor már valami nem igaz.
Itt jön a baj, hogy más vélemény nem elfogadást, dolog megtárgyalását, hiteles érvelését, hanem vélt támadást, dühöt, ennek következményeként ellentámadást vált ki.
Máshol ha én hülyeséget írtam, valaki kijavított megköszöntem. De ott a szóban forgó topicban...
A hozzászólás módosítva: Jún 22, 2019
(#) Topi válasza Ge Lee hozzászólására (») Jún 22, 2019 / 6
 
Nekem személy szerint az egyetlen problémám az a topikkal, hogy valaki mindig megtalálja a módját, hogy egy hozzászólást nevetségessé tegyen.

Ezen túl pedig abszolút szubjektív véleményeket támad meg X, miután Y leírta a véleményét. Hiányoznak a topikból a tények, az adatok, a mérések, így mindig csak vélemények csatároznak.
Olyan kijelentések is világra jönnek néha, amikél egy méréstechnikával foglalkozó csak fogja a fejét. Frekvencia spektrum vizsgálatok, THD vizsgálatok, mindig hiányoznak. Audiofil érvek hangzanak el 0.14mm2 meghajtott hangszórókkal, és sorolható lenne napestig.

Eszem ágában nincs az OFF topikban újranyitni egy parttalan vitát, de valahogy senki nem foglalkozik a mérésekkel, adatokkal, bizonyításokkal. Mindig csak "én úgy gondolom" torkának eső vita van, ahelyett, hogy mérne. Elektronika egy borzasztóan egzakt tudomány, mérni, mérni, mérni, eredményt összehasonlítani... Ezt kellene.

Szerk: és ami a legrosszabb, komoly és hozzáértő szakik, hozzájuk nem méltó vitákba keverednek akár önhibájukon kívül is.
A hozzászólás módosítva: Jún 22, 2019
(#) Ge Lee válasza Topi hozzászólására (») Jún 22, 2019 / 7
 
Na de pont a nem mérhető dolgokról szól az a topik! Hogy lehet ott akkor eleve bármi hiteles, vagy objektív? Csak szubjektív lehet. Nézd meg a csöves topikot, az is egy vicc, annak is kb. annyi értelme van. Pedig ott még mérhetőek is a dolgok, és mérhetően éppen elég gyatrák, mégis felháborodnak rajta ha valaki oda be mer szólni. Mert épp azért építgetik a műszakilag rosszabbat, mert szerintük hangzásban meg az a jobb, . Most akkor mi van? Ja, és ott ugyanúgy megvannak az ellenérvek, hogy SE, PP, félmillás, cső, vagy a kukázott orosz, drága minőségi vas meg a bontott rozsdás vacak, és egyéb nyalánkságok...

Nekem a legrosszabb, mert én éppen a két ellentábor között vagyok félúton, így olvasnám is meg nem is. Ugye, van aki ragaszkodik ahhoz az elvhez, hogy csak a műszakilag kifogástalan, minél jobb paraméterekkel rendelkező valami szólhat a legjobban. A gyakorlat meg ennek teljesen ellentmond, mert sokan hallgatnak vacak minőségű dolgokat, azt jobb hangúnak tartva.
Akkor ki fogja eldönteni hol az igazság? A moderátor? Vagy nincs is igazság? Vagy mindenkinél van egy igazság?

Én kezdem egyre inkább azt gondolni, hogy ez az audiofil dolog pont ugyanaz mint az egyéni ízlés. Aki nem szereti a spenótot, annak nem lehet megmagyarázni hogy azt egye a pörkölt helyett. Mögiszterék majd igazságot tesznek.
(#) Karesz 50 hozzászólása Jún 22, 2019 / 10
 
Köszönöm, hogy ennyien mellém álltatok és maradok, mert nekem is rossz éjszakám volt emiatt a balhé miatt.
Ezután próbálok csak olvasója lenni a zűrzavar topic-nak
(#) pucuka válasza Karesz 50 hozzászólására (») Jún 22, 2019 / 3
 
Szerintem még a csak olvasást is mellőzheted nyugodtan. Mert azért csak csak felpiszkálja az ember vérnyomását, és igen nehéz megállni, hogy ne szóljon bele akár szakszerűen, akár félig meddig humorosan is.
Azért én is figyelemmel kísérem munkásságodat, és tetszik a hozzáállásod is.
A hozzászólás módosítva: Jún 22, 2019
(#) TAttila77 válasza Ge Lee hozzászólására (») Jún 22, 2019 /
 
Ge Lee te most nagyon igazat írtál! Személy szerint örülök neki hogy nem egyedül gondolkodom hasonlóképp.
Következő: »»   3042 / 3550
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem