Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3089 / 3550
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 29, 2019 /
 
Olyat is kereshetsz, hogy "dekupázs" rakasztó/lakk. Van kis kiszerelésben is...
A hozzászólás módosítva: Nov 29, 2019
(#) antikzsolt válasza Gafly hozzászólására (») Nov 29, 2019 /
 
Pentart matte vernish vízbázisú lakk. Az nem jó a célra? Hobbiboltokban kapható. Gyertyások használják. A gyertyákat elég szépen megfogja.
(#) kameleon2 válasza Ge Lee hozzászólására (») Nov 29, 2019 /
 
Én elindítom. Emiatt van már 3 cnc és két 3D nyomtató.
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Nov 29, 2019 /
 
Olyat találtam 2000 pár százért 375g és a felirat szerint "MŰGYANTA, RAGASZTÓ, HIBAJAVÍTÓ ÉS FORMÁZÓ ANYAG"
(#) kameleon2 válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 29, 2019 / 3
 
(#) jani1987 válasza kameleon2 hozzászólására (») Nov 29, 2019 /
 
Nekünk meg van két sodró fánk különböző méretben.
(#) lóri válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 29, 2019 / 1
 
Milyen fánk, a sodró fánk?
(#) Secret válasza lóri hozzászólására (») Nov 30, 2019 /
 
A mi fánkon terem.
(#) Kovidivi hozzászólása Nov 30, 2019 /
 
Sziasztok.
Írtam Droot felhasználónak, hogy miért dislike-olja az összes hozzászólásom, erre káromkodott párat válasz helyett, én pedig nem tudok neki üzenetet írni, mert az ablakban ennyi áll: "ERROR: ...". Mi történhetett?
(#) Bakman válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 30, 2019 / 1
 
Tiltólistára rakott. A kicsinyes bosszú második lépcsője.
(#) Kovidivi válasza Bakman hozzászólására (») Nov 30, 2019 / 1
 
Azt hittem, legalább leírja, hogy mi a baj.
Milyen lépcsők vannak, mire számíthatok vajon?
A hozzászólás módosítva: Nov 30, 2019
(#) mnyugger válasza Kovidivi hozzászólására (») Nov 30, 2019 / 3
 
verőlegények, bérgyilkos
(#) lóri válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 1, 2019 / 2
 
Én rájöttem valamire a helyesírás kapcsán. Könnyebb megsértődni, mint tanulni vagy beismerni, hogy hibázik az ember. Kevesebb energia kell hozzá.
(#) Kovidivi válasza mnyugger hozzászólására (») Dec 1, 2019 /
 
Azt azért nem hiszem, annak börtön lenne a vége.
Egyébként pont ugyanezt kérdeztem az embertől, mi lenne ennek a dislike-olásnak a vége? Hová szeretné, ha eljutnánk, de nem mondta el. Nem szép dolog, ha valakit kérdeznek, és nem válaszol!
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2019
(#) Ge Lee válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 1, 2019 /
 
Én is találkoztam már ilyennel, ez valami betegség lehet. Az illetőnek észérvek hiányában nem maradt más lehetősége mint a negatívok nyomkodása minden egyes hozzászólásomra. Továbbmegyek, olyan is volt aki a fórum vezetésével fenyegetőzött, hogy majd kitiltat innét, csak mert nem egyezett a véleményem az övével. Mint az oviban... És végül olyan is volt, aki némi kellemetlenséget helyezett kilátásba számomra egy esetleges személyes találkozás alkalmával. És még csak az sem fordult meg a fejében, hogy nem biztos hogy azzal ő járna jobban.
Az ilyenekről mindig az orosz autós közlekedési morál jut eszembe, rengeteg videó van a neten ezzel kapcsolatban, ahol is a közlekedő kiugorván a gépjárműből a nem tetszését azonnal tetlegességgel próbálja megoldani, több vagy kevesebb sikerrel. Minap láttam egy olyat ahol az illető nem járt túl jól, mert szerette volna kirángatni a delikvenst a járművéből, mire az az arcába küldött egy jelzőrakétát.
Itt a fórumon nincs ilyenre lehetőség, marad a negatív nyomkodása. Ami nem az illetőnek kellene hogy szóljon, hanem az esetleges nem túl szakmai hozzászólásának.
(#) Gafly válasza Ge Lee hozzászólására (») Dec 1, 2019 / 1
 
Idézet:
„az orosz autós közlekedési morál jut eszembe”

Az már nem jut eszembe, hogy hol olvastam/hallottam, hogy náluk a keleti végeken sok jobb kormányos import "roncs" autó van, mint nálunk az "import német használt autó".
Ezzel az a gond, hogy a felpaprikázott másik sofőr, feltépi az ajtót, és jól orrba veri az anyósülésen békésen üldögélő utast.
(#) rolandgw válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 1, 2019 /
 
Ekkora lelki traumát okoz, avagy feldobja a napod, hogy ki mit nyomkod? Ennyire nem szabadna virtuális világban élni. Menj be egy kocsmába és szólj be a legerősebb embernek...na ez a dislike a való világban. Erre a posztra nyomhatsz százat is, nyugodtan fogok aludni.
(#) granpa válasza rolandgw hozzászólására (») Dec 1, 2019 / 3
 
A lényeget sikerült megragadni!
(#) Kovidivi válasza rolandgw hozzászólására (») Dec 1, 2019 /
 
Más nyomkodta a dislike-ot, nem én. Akkor neki szól a tanácsod ezek szerint.
(#) lóri válasza Ge Lee hozzászólására (») Dec 1, 2019 /
 
Ha nincsenek észérvek, akkor jön a személyeskedés.
(#) Gafly válasza lóri hozzászólására (») Dec 1, 2019 / 1
 
Személyeskedéssel kapcsolatban, szerintem a fizikai találkozás sokat szokott segíteni a fórumtársak közötti konszenzus kialakításában.
Legalábbis akivel eddig személyesen találkoztam (elmentem/eljött), az már nem akart megverni.
Legutolsó inzultusom Sany mesterrel volt, aki tegnap hozzám vágott egy magnetront. Szét is vertem a búráját.
Nem neki, a magnetronnak.
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2019
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Dec 1, 2019 /
 
Teee szadista.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 1, 2019 / 1
 
Tudod, csak semmi cicó.
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Dec 1, 2019 / 1
 
Idézet:
„akivel eddig személyesen találkoztam (elmentem/eljött), az már nem akart megverni.”
Ebből az következik, hogy én meg akarlak verni? Sosem találkoztunk.
(#) rolandgw válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 1, 2019 /
 
Nem akartam személyeskedésbe vinni ezt a fészbukos játszóházat. Más szakmai fórumokon úgy oldják meg, hogy van egy "megköszönték" jelzés és ennyi. Akinek ingere van, azt nyomkodhatja.
(#) nedudgi válasza rolandgw hozzászólására (») Dec 1, 2019 /
 
Sajnos elég szerencsétlen változtatás volt az ikoncsere a f*búkra hajazó képecskére. Bár a jelentés és következmény nem változott (szerintem helyi értékelés, és f*búkhoz semmit köze), sokan félreértik. Ez az én személyes véleményem.
Annyi a hatása, hogy ha körülbelül öt felhasználónak nem tetszik, automatikusan eltűnik.
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2019
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Dec 1, 2019 / 1
 
Ha erre jársz és kell még egy, akkor lehet még egy inzultus.
(#) Kovidivi válasza rolandgw hozzászólására (») Dec 2, 2019 /
 
Szerintem itt is elég lenne csak a köszönöm.
A fórumozók azért itt elég kulturáltak, hogy ne írjanak olyat, amit 1percen belül törölni kellene. Annyi az előnye a negatívnak, hogy a modik munkája kevesebb lesz (gyorsabban működik a rendszer), de azt nem tartom jónak, ha valaki csak nyomkodja, de nem reagál a hozzászólásra, amivel nem ért egyet.
A hozzászólás módosítva: Dec 2, 2019
(#) nagym6 válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 2, 2019 / 1
 
Idézet:
„azt nem tartom jónak, ha valaki csak nyomkodja, de nem reagál a hozzászólásra, amivel nem ért egyet.”
Illenne megindokolni, megbeszélni, ilyenkor arra is lehetne gondolni a negatívolónak, hátha ő téved. Éngem már negatívoltak jópárszor úgy, hogy teljesen biztosan a negatívoló tévedett. De ha ő nem szól, én sem magyarázom el mit tud rosszul, maradjon úgy az illető.
(#) Kovidivi válasza nagym6 hozzászólására (») Dec 2, 2019 / 3
 
Nem is csak segítő hsz.-okat jelölünk meg, hanem azt is, amivel egyetértünk, vagy tetszik (vicces topicban). Igazából 3 jelentése is van ennek az ujjacskának.
Következő: »»   3089 / 3550
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem