Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Propeller Clock
 
Témaindító: vicsys, idő: Jún 3, 2005
Lapozás: OK   418 / 489
(#) Mircsof válasza kly hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Szia.
Igen a wordpad egész mást mutat... Bár az is érdekes nem folyamatos szöveg hanem számokkal tarkítva, de gondolom az olyannak kell legyen.

Közben kiderült, hogy csak csináltattak nekem sablont... felnagyítva jónak tűnik. Egy helyen sincs átszakadva. Bár az egyik oldalán van egy kis elcsúszás, de szerintem az is tökéletesen használható. Mást nem felénél meg kell fordítani.
(#) kly válasza Mircsof hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
A szövegnek olyannak kell lennie. A számok az előtte lévő karakter színét jelölik.

0 FEKETE
1 KÉK
2 ZÖLD
3 CIKLÁMEN
4 PIROS
5 MAGENTA
6 SÁRGA
7 FEHÉR
(#) patexati válasza Mircsof hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Tökéletes lesz ha a méretarány is jó! Ha nem akkor el kell vágni azt kicsi dekádokban pasztázz..
(#) Mircsof válasza patexati hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Hát a méretarányt sajna nemigen tudom megmérni.... max csak közelítéssel....
Elméletben minden további nélkül jónak kell legyen, mert kly által megosztott fájlból lett kivéve és coreldrawba mentve és onnét nyomtatva minden átalakítás nélkül.
Én már ezzel nem pasztázok, én már felkínlódtam a panelre a ledeket festékégetővel.. de lehet másnak még jól fog jönni.
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2017
(#) patexati válasza Mircsof hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Milyen vastag a lemez ??Nekem mi van kereken 0.1 mm..
(#) Mircsof válasza patexati hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Ez 0,3 de ahogy nézem teszi a dolgát. Kár hogy nem volt kéznél amikor a ledeket raktam fel.
(#) patexati válasza Mircsof hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Az lehet sok alá.. Akkor görbék a ledek ha sok a paszta és a zárlat is nagyobb esélyes..
(#) Mircsof válasza patexati hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Én mikor trutymákoltam sokkal több volt alatta. Egyébként nem jön ki a lukból az összes paszta, és marad ott a peden. Csak az alsó részből jön le valamennyi mintha csak egy "lecseppenne" mikor elveszem.
Viszont végül igazad lett, nem méretarányos most kivettem a kijelzőt a szekrényből hozzámértem, és vagy 3cm hiányzik.
Rövid darabokat lehetne csak használni belőle.
Mondjuk nem értem én ezt, mikor egy az egyben lett kivéve abból ami itt közzé lett téve. Franc esne bele ezekbe ezekbe a különböző formátumokba. Dicsérem itt erre ugy ahogyy van kukázható.
(#) kly válasza Mircsof hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Az az érdekes hogy gyártattam már vagy 20 helyen nyákot de soha nem szóltak hogy nem ismerik a formátumot. És biztos nem konvertálgattak kétségbeesve mert mindíg halálpontos volt a végeredmény. X akta...
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2017
(#) Mircsof válasza kly hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Persze! Félre ne érts ez nem a te hibád!
Gyártatni tuti megfelel, de egy olyan nyomdába ahol nem nyákkal dolgoznak, csak épp van egy olyan nyomtatójuk, ami eltudja készíteni a maszkot azok vakarják a fejüket hogy hát oké, de akkor mi is ez??

Nekem mind egy mert már készen van, kkobrának akartam elpasszolni, hátha könnyebb dolga lett volna mint nekem, de így akkor tárgytalan. Az az 500 forint meg tanulópénznek sem sok.
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2017
(#) patexati hozzászólása Márc 1, 2017 /
 
Ezt a méretet csak erre a célra készített nyomtatók tudják!Én nyomtattam teszeket úgy állítottam be,de így sem lett pontos teljesen mert a laminálós gyártásnál is nyúlik kicsit..Mondjuk mit közvetlenül a Sprint Layout tervből nyomok az sokkal pontosabb..
(#) kly válasza patexati hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Szerintem nem így van. Ez nem nyomtató hanem software függő.
Ha van olyan sw ami eszi a formátumot akkor jó lesz a méret legyen bármilyen a nyomtató.
(#) patexati válasza kly hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Lehet nem tudom..Iyen kis méretnél szerintem sok minden bejátszik..Layoutban nem tudtam megcsinálni a sablont úgy rémlik..Azért ha ráérsz valamikor nyomtasd ki sw-ből és mérd össze a nyákkal..Ha gyártáskor az egész megcsúsik akár egy millimetert is azt nem venni észre a nyákon mert eloszlik az alkatreészek beültetésén..
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2017
(#) kly válasza patexati hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Dehogynem venni észre. Az nem csúszhat el még egy tizedet sem. Ez olyan mintha azt mondanád hogy a cnc gép elcsalhat 1mm 1 méteren. Hidd el ha gyártatod a nyákot az századmilliméter pontos.
Különben hogy lehetne tervezni egy 30 cm nyáron furatokat a felfogatáshoz? Stb
Ha elcsúszás van valamiért egy pici is az selejt.
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2017
(#) patexati válasza kly hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Jó a gyári profi gépen igen de hazai gyártásnál könnyen előfordulhat..Majd azért próbáld kinyomni mezei nyomtatóval..Csak mezei léptetőmotorok hajtják nem szervo..
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2017
(#) kly válasza patexati hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Ok kipróbálom
(#) patexati válasza kly hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Azt hozzáteszem én kövület hp lasejet 6l nyomtatóval dolgozom mert ez van és jó a tonerpor laminálni (talán a legjobb) 600dpi csak..
(#) patexati válasza patexati hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
A 67 ledest kinyomtam az tökéletesen egyezik a gyári nyák méretével..Valami illesztési baj lehet a háttérben..Szerintem abból kéne kinyomni mivel lett tervezve..
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2017
(#) kly hozzászólása Márc 2, 2017 /
 
4db felprogramozva !!!!!!! Ez az igazi gömbkapcsolás
Nyüves PK3 at csinálhatták volna kicsit erősebbre . Kicsit szívatott a külső táp igény.....
A hozzászólás módosítva: Márc 2, 2017

1.jpg

2.png
   
(#) patexati válasza kly hozzászólására (») Márc 2, 2017 /
 
Nem tudom miért spórolnak a tápfesz teljesítményén..Anno a Pickit2 klónokkal is szívás volt mire észrevettem,hogy egyik fajtának nem mindegy a tápfeszültség..4,8 volton ment tökéletsen,5,1 Volton izzott bent a kis tekercs mi az MCLR feszültségét állította elő állandó hibaüzenetet adott ha nem a nyúlfaroknyi volt a program mit beírt..
A hozzászólás módosítva: Márc 2, 2017
(#) kly válasza patexati hozzászólására (») Márc 2, 2017 /
 
Biztos van valami tudományos oka de én soha nem fogok rájönni....

Biztos hülye ötlet egy programozóval csak úgy adhoc programozni....Mit is gondoltam. Én merek nagyot álmodni.
A hozzászólás módosítva: Márc 2, 2017
(#) patexati válasza kly hozzászólására (») Márc 2, 2017 /
 
Szerintem alulméretezett vezetősávokon leesik a feszkó..Rövid tömzsi usb kábellel esetleg kehet jó..Persze a külső táp biztos csak elfelejtheti az ember a klónban kikapcsolni az lehet gubanc mire észreveszi nem tudom tolerálja e ....
A hozzászólás módosítva: Márc 2, 2017
(#) Hp41C válasza kly hozzászólására (») Márc 2, 2017 /
 
Sajnos mások is álmodnak....
Így hát sok-sok éves eredményként létrejött egy tápfeszültséges kontrollerek után megjelennek a két tápfeszültségesek: PIC32DAxxx . A lapka ugyan 3.3V -ról megy, de a memória illesztő már 1.8V -ról. Ez utóbbit külső tápegységgel lehet biztosítani. Aztán jönnek majd a háromtápfeszültségesek ... Vbat. És így tovább. Ezeket nem fogja tudni kellő terheléssel és időzítéssel előállítani a programozó.
A legjobb megoldás mégis a cél rendszer tápellátását használni, azt minden követelményt kielégítőre megtervezték.
(#) kly válasza Hp41C hozzászólására (») Márc 2, 2017 /
 
Hát igen. Ez szívatás a javából.
De lesz még rosszabb az vígasztal
(#) kly hozzászólása Márc 2, 2017 /
 
Nicsak!

Bővebben: Link
(#) patexati válasza kly hozzászólására (») Márc 2, 2017 /
 
Csak az ár a mi kis országunkban mindig jóval magasabb mint az unioban sajna..Ez nem fér az én tudatlan agyamba,hogyan is van ez..Itt még használtan is drágább mint az új..
(#) attika hozzászólása Márc 6, 2017 /
 
(#) kly válasza attika hozzászólására (») Márc 6, 2017 /
 
van tovább is még kb 8 perc. Sötétben még jobb lenne.....
(#) patexati hozzászólása Márc 6, 2017 /
 
Már kíváncsi vagyok milyen élőben,talán hamarosan öeszeáll nálam is..Mekkora a fordulatszám?Középen erősebben fénylik?
A hozzászólás módosítva: Márc 6, 2017
(#) kly válasza patexati hozzászólására (») Márc 6, 2017 /
 
Lehet nem egységes aramkorlatozokat kéne használni. Bentről kifelé növelni kéne az áramot.?
Végülis logikus. Ugyanaz a teljesítmény sokkal rövidebb hosszon oszlik el.
Következő: »»   418 / 489
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem