Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » TL866A TL866CS programozó
Lapozás: OK   1 / 1
(#) martinus hozzászólása Dec 4, 2013 /
 
Sziasztok!

Vásároltam a címben szereplő TL866A programozót. 29F200/400/800-as chipeket szeretnék vele olvasni/írni. Nem figyeltem és vettem egy univerzális SOP44 - DIP44 átalakítót, majd kiderült az epromíró DIP40-es foglalattal rendelkezik, sajnos nem találok hozzá semmi kapcsolási rajzot. A saját programja is csak mutat egy képet melyik adaptert használjam.

Van esetleg ötlet, hogy lehetne kierőszakolni belőle a bekötést?

Köszönöm előre is a segítséget!
(#) kaqkk válasza martinus hozzászólására (») Dec 5, 2013 /
 
Nem az égetőből kell "kinyerni" az infót ,hanem az égetendő chip adatlapjából . Megnézed a 40 es foglalatnál melyik láb van bekötve , megnézed egy 40 lábú chip adatlapját , akkor már tudod milyen jelöléssel vannak ellátva a programozó lábak , aztán megnézed ezeket a lábakat a 44 lábú nál is...
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2013
(#) martinus válasza kaqkk hozzászólására (») Dec 5, 2013 /
 
Nekem 40-es foglalatom nincs és sajnos nem tudom a programozó lábkiosztását ebbe za üzemmódba, különben a chip adatlapja alapján be tudnám kötni.

A 40 lábú chipeknek is lehet ilyen olyan lábkiosztása elég lutri így szerintem.
(#) szikorapéter hozzászólása Szept 16, 2017 /
 
Sziasztok. Most készülök ilyen programozót vásárolni. Az volna a kérdésem hogy az ablakos UV-val törölhető Epromok közül elvileg szinte mindet tudja írni/-olvasni igaz? A készülék amit rendelnék a TL866CS több típusú gyári adapterével együtt. A válaszokat előre is köszönöm.
(#) david10 válasza szikorapéter hozzászólására (») Szept 16, 2017 /
 
Szia,
Nekem is TL866CS-em van, idáig még nem volt olyan ablakos memória, amit ne tudott volna.
Pontosabban milyen tipusszámú memóriát akarsz vele olvasni?
(#) szikorapéter válasza david10 hozzászólására (») Szept 16, 2017 /
 
Sima 2716-és max 27512 lesz vele írva/olvasva,na meg memória tesztelésére használom majd még.
(#) olika76 hozzászólása Nov 3, 2017 /
 
Kedves Programozók!

Olyan kérdésem lenne, hogy akinek van a témában említett programozója, az meg tudná-e nekem nézni, hogy az ST62T30B-s vagy esetleg röviden az ST62xx sorozatot viszi-e? Gondolom elég megnézni a programban az ST-s listát. Megnéztem az eszköz leírását a neten, abban nem volt benne, de nem tudom elhinni, hogy nem viszi. A leírásban az ST27-es vagy ST93-as példányok vannak.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlettel: olika76
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem