OK
Mégsem
Hobbivasút
|
HESTORE
|
Kislexikon
Hírek
Cikkek
Fórum
OK
Hírek
Cikkek
Fórum
Lexikon
Segédprogramok
Apróhirdetés
Fórum témák
Elektronikában kezdők kérdései
Ki mit épített?
NYÁK-lap készítés kérdések
Ez milyen alkatrész-készülék?
[OFF] Pihenő pákások témája
- Elektronika, és politikamentes topik
ARM - Miértek hogyanok
AVR - Miértek hogyanok
PIC kezdőknek
•
Hegesztő inverter javítás
•
Felajánlás, azaz ingyen elvihető
•
MPLAB kérdések
•
Fejhallgató erősítő
•
Rádió építés a kezdetektől a világvevőig
•
Klíma szervizelés, javítás
•
Napelem alkalmazása a lakás energia ellátásában
•
Ki hol gyártatja a NYÁK-ot ?
•
Elfogadnám, ha ingyen elvihető
•
Klíma beszerelése, fűtés-hűtés házilag
•
Számítógép hiba, de mi a probléma?
•
3D nyomtatás
•
Digitális forrasztóállomás
•
Ózon képző 12V AC-ről
•
Villanyszerelés
•
Analóg oszcilloszkóp javítása
•
Kombikazán működési hiba
•
Vicces - mókás történetek
•
ATX-táp problémák, meghibásodás
•
Villanypásztor
•
DC motor/lámpa PWM szabályzása
•
Vásárlás, hol kapható?
•
LCD TV probléma
•
Transzformátor készítés, méretezés
•
AI szerver házilag - olcsón?
•
Ki mit gyűjt, retro cuccok
•
Alternativ HE találkozó(k)
•
Autóelektronika
•
135.6 kHz-es HGA22 vevő
•
Hifi erősítők tervezése
•
Mosógép vezérlők és általános problémáik
•
Gázkazán vezérlő hibák
•
Erősítő építése elejétől a végéig
•
Inverteres hegesztőtrafó
•
Üzemanyagszint mérő
•
Hangváltók (készítése)
•
Hangsugárzó építés, javítás - miértek, hogyanok
•
Akkumulátor töltő
•
Meteorológiai műholdvevő (137Mhz)
•
Kapcsolóüzemű tápegység
•
DC-DC konverter
•
Hibrid erősítő
•
DSC riasztó
•
Laptop tápegység
•
Reprádió
•
Elektroncső
•
Robotfűnyíró vagy fűnyíró robot
•
Mosogatógép hiba
•
Frekvenciamérő
•
Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
•
Napelemes rendszerek töltésszabályozása
•
TV hiba, mi a megoldás?
•
Rádiófrekvenciás kutyakerítés
•
Autórádió (fejegység) problémák, kérdések, válaszok
•
DCF77 óra
» Több friss téma
Fórum
» Digitális vasútmodellezés
Új kérdés a topikon belül
Digitális vasútmodellezés
Témaindító:
mspike
, idő: Júl 7, 2005
Témakörök:
Alapismeretek
»
Motorok
Lapozás:
1. oldal
2. oldal
3. oldal
4. oldal
5. oldal
6. oldal
7. oldal
8. oldal
9. oldal
10. oldal
11. oldal
12. oldal
13. oldal
14. oldal
15. oldal
16. oldal
17. oldal
18. oldal
19. oldal
20. oldal
21. oldal
22. oldal
23. oldal
24. oldal
25. oldal
26. oldal
27. oldal
28. oldal
29. oldal
30. oldal
31. oldal
32. oldal
33. oldal
34. oldal
35. oldal
36. oldal
37. oldal
38. oldal
39. oldal
40. oldal
OK
40 / 40
(#)
berez
hozzászólása
Jan 20, 2021
/
Sziasztok,a dekódernek a mozdonymotoron kell lennie,vagy tudok mérni külön a vezetékeken is?
(sima multiméterrel ,DC állásban.)
Következő:
1. oldal
2. oldal
3. oldal
4. oldal
5. oldal
6. oldal
7. oldal
8. oldal
9. oldal
10. oldal
11. oldal
12. oldal
13. oldal
14. oldal
15. oldal
16. oldal
17. oldal
18. oldal
19. oldal
20. oldal
21. oldal
22. oldal
23. oldal
24. oldal
25. oldal
26. oldal
27. oldal
28. oldal
29. oldal
30. oldal
31. oldal
32. oldal
33. oldal
34. oldal
35. oldal
36. oldal
37. oldal
38. oldal
39. oldal
40. oldal
»»
40 / 40
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Jegyezz meg!
Belépés
» Elfelejtett jelszó
» Regisztráció
Hirdetés
A használat feltételei
•
Adatvédelem
•
GY.I.K., Használati útmutató és szabályok
•
Impresszum
•
Elosztó
•
Hiba jelentése
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az
adatvédelmi szabályzatban
olvashatsz.
Megértettem