Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   7 / 3550
(#) Frankye válasza MPi-c hozzászólására (») Nov 23, 2007 /
 
Igazatok van, bocsánat! Nem néztem utána a szakirodalomban, hanem "fejből" írtam...
(#) vtsoftware hozzászólása Nov 23, 2007 /
 
Sziasztok

Volt egy téma régebben, csak nem emlékszek melyik volt, de azt tárgyaltátok benne hogy aki rendel ingyen IC-t és felteszi az auktióc oldalakra az egy PONTPONTPONT
Vagy valami ilyensmi...

A lényeg ez:
EZ NI

Abban a témában aki ilyet látott az bezáratta a hirdetést.
Én is találtam egyet csak nem akarom én nem tudok okot hogy miért zárassam be.

Ha valaki megtenné

Ez azért hihetetlen...
(#) kobold válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 23, 2007 /
 
Egyesek jelzőtáblákat lopnak, hogy színesfémként csináljanak belőlük pénzt.
Tiltsuk be a lopást
(#) valve válasza kobold hozzászólására (») Nov 23, 2007 /
 
S ezt, h gondoltad? Kartonokra csereljuk a kanalistetot es befessuk karijokaval?
(#) kobold válasza valve hozzászólására (») Nov 23, 2007 /
 
Igazad van, nehéz volna betiltani a lopást, igen elterjedt össznemzeti sport...
Csatornafedelet nem gyakran lopnak, az nehéz, meg vasból van, túl olcsó Az alumíniumot jobban szeretik, legalábbis itt a környéken. Ha lecserélnék a táblákat műanyagra, talán segítene... szőlőkaróból meg oszlopot neki, úgyis egyre kevesebb a szőlős... bár, akkor meg tüzelőnek vinnék
(#) Lucifer válasza vtsoftware hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
Ez nem minta. Nem tudom melyik cég küldene 7805-öt mintába. Ez kérlekszépen valami PC tápból kibontott feszstab. Nincs ezzel semmi gond.
(#) Balázs válasza Lucifer hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
Igen, ilyen szempontból tisztességes aukció, de én mindig elgondolkozom az ilyeneken. Kinék éri meg 100Ft-ért elárverezni valamit? És ki a moha fogja megvenni a bolti ár duplájáért?
(#) kobold válasza Balázs hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
Pl. aki nem tudja, mennyi a bolti ár... Láttam már olyan kérdést a fórumon, hogy
Idézet:
„hol vehetek 5mm-es piros diódát?”
, akinek ennyire nincs róla fogalma, az az első találati helyen megveszi.
(#) Lucifer válasza kobold hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
Jaja....
Voltam én is ilyen valamikor. Vettem egy ezeréves ISA-s bővítőkártyát 300 HUF-ért a helyi zsibogón, mert volt benne egy 74HC14-es inverter. Akkor még fogalamam nem volt hogy mi az IC mit is csinál valójában. De ott volt a rajzon, így be kellett szerezni. A sors furcsa fintora hogy amit építettem vele Irda port soha sem működött. A tanulópénzt meg kell valamikor fizetni.
(#) Skip válasza Lucifer hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
tanuló pénz... hát igen az egyre csak több és több egy idő után elboizonytalanodik az ember, hogy mér nem jó nekem egy bolti eladónak lenni?! mér kell nekem ilyenekkel "szenvednem" de az igazat megvallva élvezem nagyon mikor már a harmadik ic megy tönkre akkor már kicsit gáz azért.
(#) Gery hozzászólása Nov 25, 2007 /
 
Hellosztok
Énmég visszatérnék ehhez a szzíntévesztés témához. Azóta durkáltam interneten, de amit akartam nemtaláltam. Olyan teszt nincs ami megmondja hogy vörös vagy zöld színtévesztő vagyok? Egy egyszerűt találtam csak, de az nemvalami tuti bár az alapján én inkább a vöröset nemvágom Ja és arrol se találtam leírást, hogy most hogy van ez a vörös vagy zöld színtévesztés? Ha én vörös színtévesztő vok a piros árnyalatait nemlátom, ha zöld akkor meg a zöld árnyalatait nem? De akkor mi a helyzett azzal az állítással hogy a színtévesztők a zöldnek 17árnyalatát látják?
(#) kaszarobert hozzászólása Nov 25, 2007 /
 
Két dolog:
Mért van az hogy habár van 15 varrógép a lakásban, az asszony 20 éve nem varr, én mégsem gyárthatok vau pedált a varrógéppedálokból? Pedig kompatibilisre készíteném...

A másik:
Nem lehetne az off témának az ideje is off, így mindig elöl lenne, és nem kerülne hátrébb a listában?

Ja és mi van Boldikával régen nyitott témát?
(#) kobold válasza kaszarobert hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Az asszonynak van három vasalója, ebből kettő szinte zsírúj, gőzölős, a harmadik őskori, szovjet, agyonvert. Mégis egy hétig könyörögtem érte, mire ez utóbbit nyákvasalónak nekem adta...

Boldika büntetése percekkel ezelőtt járt le, garázdálkodhat szabadon
(#) Lucifer válasza kobold hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Nemigen mer az most rosszalkodni egy darabig.
Bár ki tudja.
(#) kobold válasza Lucifer hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Nem mernék én erre fogadni Nem sokat komolyodhatott egy hét alatt
Annak idején, ha rossz voltam, anyám jól elnyakalt, és állhattam a sarokban. Ahogy kiengedett onnan, két percig bírtam is rendesen viselkedni...
(#) sound.man válasza Gery hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
El kell menni egy ilyen mit tom szmészorvoshoz és ilyen tök sötét szobába belenézel ilyen mikrószóp szerű akármibe és ott látsz két félgömböt az egyik zöld a másikat ahogy tekred piros és talán citrom de már nem nagyon emlékszem... Nah az a lényeg tekergeted úgy be kell állítani hogy a két félgöm ugyanolyan legyen szerinted Nah utána ott még számol valamit és megmondja hogy milyen színtévesztő vagy Én zöld :yes:
(#) Boldika válasza kobold hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Mindenki idióta dilisnek néz engem?
(#) mokus válasza Boldika hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Ööö... Ez magaslabda akar lenni?
(#) Sergei hozzászólása Nov 25, 2007 /
 
hát srácok ma ledöbbentem.tesom hazajött melobol (mentös gk vezetö) és azt mondta hogy nem kaptak téligumit a mentöre mert nincs.és nyárigumit se tudnak adni mert azt már felrakták a másik metöre.(igy maradt a régi kopott nyárigumi a kocsin)normálisak ezek ? tudom hogy az egészségügy romokba hever na de ennyire?hova jutunk ezután?nincs pénz 4 darab téligumira.nonszensz vagy inkább szerintem nincs is rá szo vagy jelzö.
(#) Boldika válasza mokus hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Mi van?
(#) Gery válasza sound.man hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Óhh akkor itthon nemtom megvizsgálni magam
Kicsit lusta vok elmenni szemorvoshoz, de egyszer ha lesz időm tuti megvizsgáltatom magam :yes:

Boldika:
Nekem már öszintén semmi bajom nincs veled, szerintem már lerágott csont ez...
(#) kobold válasza Boldika hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
ha ez most kétszer lesz meg, bocs, valamit carakodik előttem az IE

Most mondjam azt, hogy felismerem a magamfajtát?
Ejnye, Boldika.
(#) sound.man válasza valve hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Én azon gondolkoztam hogy a videoton 6383 erősítőnek rajzolom vissza a nyákját De minek?? "Ez kizárt dolog mert nem tudom" Lehet visszarajzolom majd és felteszem hátha kapok érte egy pontot
(#) valve válasza sound.man hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Nyitac neki egy topicot, es ahogy Norberto irta, h nem cabad topicot nyitni,.. Megajandekozod magad 50p -tal,.. Amgy nem ismerem azt az erolkodot,..
(#) sound.man válasza valve hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Van már ilyen topic ahol keresték..... De amúgy az már hogy néz ki hogy nyitok egy topicot és magamnak adom az 50 pontot Ez olyan mint ha most nyitnék egy topic-ot hogy keresem a Denon pma 1060 kapcsolási rajzát és feltenném gyorsan és enyém a pont vagy egyből a kezdő hozzászólásba betenném a kapcsit és enyém a pont Tuti warm-ot kapnék Nem baj de szerintem visszarajzolom a nyákot és feldobom abba a topicba ahol kérték
(#) valve hozzászólása Nov 25, 2007 /
 
szabi83; az teljesen komolytalanul volt irva,.. (athelyezheted ide )
(#) kobold válasza Sergei hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Ilyenkor azért hagynék a mentősöknek egy kis szabadságot, hogy eldöntsék, merre indulnak... Aztán, ha nem érnek oda időben ahhoz, aki ilyen hasznosan elosztotta a lóvét, még segítenék is eltitkolni.
Naponta jön vagy kettő velem szemben, sziréna, villogó stb., és meg sem fordult a fejemben, hogy nem elég félrehúzódni előlük, de még a rezsibe is be kellene szállni.
Bezzeg ha át akarnám operáltatni magam, abba beszáll a TB...
(#) szabi83 válasza valve hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
hmm????

bővebben?
(#) valve válasza szabi83 hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
Topicnyitasok occevicca, irtam egy hsz -ben par perce, es ne OFF -oljunk meg ne buzditsuk a tobbieket,.. No az nem komolyan volt irva es athelyezheted ide, halehe meg valaki vegye komolyan,.. Castone CPA400BV / (#146759) szabi83
(#) Sergei válasza kobold hozzászólására (») Nov 25, 2007 /
 
elég szomoru dolog az ilyen.és szinte semmire nincsen pénz. a régi ablakok höszigetelését is a saját pénzükböl csináltatták meg.a garázs az meg szo szerint életveszélyes.romokban hever.év elején volt a garázsfelujitásra 4 milla mostmár egy fillér sincs belöle.abban biznak a fiuk hogy valamelyik éjjel rászakad a tetö a KIM-es kocsira és igy lesz uj garázs.ahol tudunk ott segitünk de ez édes kevés sajnos
a minap történt hogy vonulás közben egy teherauto elvitte a jobb tükröt.2 hétig nem volt auto miatta mert nem tudtak venni uj tükröt és hozzá azt a kis müanyag takaro lemezt.megjegyzem bontoba 10e huf-ért utánnad dobják.de nem nekik ujj kell 120e huf-ért hát meg is vették.
itt az értelem nem a hivatalba....
Következő: »»   7 / 3550
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem