Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2652 / 3551
(#) Gafly válasza CHZ hozzászólására (») Okt 14, 2016 /
 
Idézet:
„Biztos szerencsém volt, senki nem vágott át (eddig).”

Engem itt viszonylag ritkán, olyan akit már személyesen ismerek (pl. eljön a találkozóra) szinte soha...
(#) Ricsi89 válasza granpa hozzászólására (») Okt 14, 2016 /
 
Én egyszer megjártam, felhúztam magam, bementem a rendőrségre, megtettem a feljelentést. 20 ezer Ft-ért kaptam egy üres parfümös üveget. Ráadásul direkt utánvéttel kértem, nehogy za legyen, hogy elutalom és nem jön semmi. Jött.
Mindegy. Megtettem a feljelentést, zajlott az ügy. Kapom a levelet, hogy megvan az illető, kihallgatták, tagad mindent. De mivel alacsony az összeg, ezért megszüntetik az eljárást és átadják a bíróságnak. Később jön a levél, a bíróság bűnösnek nyilvánította, meg kell fizesse 30 napon belül az okozott kárt és még valamennyit a bíróságnak is, vagy leüli, vagy közmunka. Ez történt tavasszal. Azóta sem kaptam vissza a pénzemet. De remélem legalább az illető tanult belőle, hogy máskor ne szórakozzon. Bár ha elment 10 nap közmunkára az nem volt túl megerőltető számára. Tehát ennyi a mai igazságszolgáltatás. Ha valakit becsapnak és meglopnak 20 ezerrel, akkor kap egy dádá-t, aztán éli tovább életét.
Másik eset. Csak egy 10-essel vertek át, de azzal nem is foglalkoztam. Egyszer jön a rendőrség, hogy kihallgatnának. Utólag kiderült az illető legalább 10 embert átvert 30-40 ezrekkel. És még a végén ő is megúszta! Gratulálok. Szép példák.
(#) nagym6 hozzászólása Okt 14, 2016 /
 
Én sokat postázok, küldöm saját gyártású kütyüimet a vevőknek, kizárólag utánvéttel. Így látom, hogy néha az eladót (engem) is próbálják becsapni a vevők.
Telefonál, üres csomagot kapott, mondom ott a posta mérte súly a papíron, annak bizony volt súlya.
Másik: telefonál nem kapta meg a csomagot. Mondom a pénz, a vételár pedig megjött. Azt hitte még egyet küldök ingyen. Ajánlott levélben is küldök néha ingyen tartozékokat. Telefon, nem kapta meg. Nem tudják, hogy a posta az ajánlott levelet is nyomon követi. Postától percek alatt megkapom az infót, hogy pontosan mikor ki vette át, visszaszólok, mindjárt eszébe jut, hogy megkapta. És még egyéb trükkök, amik most nem jutnak eszembe.
(#) szamóca válasza Kinka István hozzászólására (») Okt 14, 2016 /
 
Pedig de!
(#) sany válasza nagym6 hozzászólására (») Okt 14, 2016 /
 
A postás elkeverte, nem értesítette, ismerős a dolog...
(#) Koncsar hozzászólása Okt 15, 2016 /
 
Sziasztok!
Valaki segítene? Mert nem tudok semmilyen formátumú és méretű képet sem feltenni a hobbira. Ez mi a bánat miatt lehet? Köszönöm az ötleteket.
A hozzászólás módosítva: Okt 15, 2016
(#) mineral válasza Koncsar hozzászólására (») Okt 15, 2016 /
 
Szia! Maximum 2MB-os lehet. És csak jpg kiterjesztés. Ezekre kell odafigyelni.
(#) Koncsar válasza mineral hozzászólására (») Okt 15, 2016 /
 
Bármit csinálok jpg kis méret , semmi.
(#) mineral válasza Koncsar hozzászólására (») Okt 15, 2016 /
 
Akkor próbálj egy Ctrl+F5-öt nyomni. Van amikor engem nem enged be az oldal. Ilyenkor ezzel a csodafegyverrel döngetem a HE kapuit. Hátha itt is segít.
(#) Gafly válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 15, 2016 /
 
Egy pont Köbzolinak, én is szoktam png-ket feltenni, van ahol az az alapértelmezés és a fene se konvertálja...
(#) mineral válasza Koncsar hozzászólására (») Okt 15, 2016 /
 
Illetve nézd meg a sajátmenü , beállítások alatt, hogy hányszor vagy bejelentkezve. Léptesd ki az összes többit ha van
(#) SzervízMacska válasza mineral hozzászólására (») Okt 15, 2016 /
 
Ne viccelj! Most csatoltam .png-t az androidosba...
(#) Gafly válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 15, 2016 /
 
A múltkor bementem a közeli optikushoz:
- Elveszett az egyik csavar a szemüvegemből.
- Nem találtam meg
(#) mineral válasza SzervízMacska hozzászólására (») Okt 15, 2016 / 1
 
Oké. Akkor nem.

Szermacs.PNG
    
(#) jdani hozzászólása Okt 15, 2016 /
 
Üdv. Szükségem lenne egy olyan,, modulra,, ami :
Van egy kamerás megfigyelőrendszer. Ha kimegy az áram, akkor aksiról működne tovább. Hogy hivjak az ilyet, hogy keressek ra a topicra?
(#) granpa válasza jdani hozzászólására (») Okt 15, 2016 /
 
Szünetmentes témában nézz szét.
(#) Sam Seed válasza jdani hozzászólására (») Okt 15, 2016 / 3
 
Antikimegyazàram elhàrîtó.
(#) zenetom hozzászólása Okt 17, 2016 /
 
Sziasztok,
Lehet kicsit off lesz, de Békéscsabán (vagy Gyulán) lehet valahol leadni elektronikai hulladékot? TV, rádió ..stb panelok főleg, illetve CRT monitor. Ja és ne kelljen érte fizetni.. Csak elviszem, leadom, és kész. (Azért gondolom hogy van ilyen, mert Pesten olyan is van, ahol nekem fizetnek, ha viszek).
(#) Gafly válasza zenetom hozzászólására (») Okt 17, 2016 /
 
DAREH
TAPPE
De kisebb paneleket felénk a Tesco bejáratnál is be lehet dobni.
Vagy marad a klasszikus: Ingyen vihető
(#) pjg válasza zenetom hozzászólására (») Okt 17, 2016 /
 
A MédiaMarkt-ba szoktam vinni. Sokat. A Csabacenter udvarára kell menni az autóval. A sorompónál kaputelefon van. Bemondod, hogy elektronikai hulladékot hoztál és beengednek.
(#) zenetom válasza pjg hozzászólására (») Okt 17, 2016 /
 
Köszi (Gaflynak is)!
Az nem baj, hogy ezeréves, félig bontott, törött NYÁK-ot is vannak? Meg már-már algás a TV?
Szerk.: az udvarra hogy tudok bemenni? A Jókai útról a parkolón át?
A hozzászólás módosítva: Okt 17, 2016
(#) pjg válasza zenetom hozzászólására (») Okt 17, 2016 / 1
 
Nem hinném. Vittem be üres monitor házat képcsővel, meg üres printerházat. Jókairól az épület alatt. Majd jobbra. Nem fordulsz be a parkolóházba, hanem egyenesen tovább.
A hozzászólás módosítva: Okt 17, 2016
(#) szikorapéter válasza zenetom hozzászólására (») Okt 17, 2016 /
 
Ezeréves nyákok érdekelnek.
(#) zenetom válasza szikorapéter hozzászólására (») Okt 17, 2016 /
 
Nagyon régi panelok nincsenek, esetleg 1-2. De holnap viszem őket Békéscsabára, leadni hulladéknak. Nincs nagyon időm, se energiám tartogatni, illetve sok alkatrész ki is van már belőlük bontva.
(#) mohinger hozzászólása Okt 18, 2016 / 1
 
Sziasztok!

Remélem, nem haragszik meg senki, ha felhívom a tisztelt fórumtársak figyelmét egy közelgő programra a városunkban. Köszönöm, hogy elolvassátok.
A hozzászólás módosítva: Okt 18, 2016
(#) szikorapéter válasza mohinger hozzászólására (») Okt 18, 2016 /
 
Kár hogy messze van ,pedig szívesen mennék.
(#) BarnaPili válasza mohinger hozzászólására (») Okt 18, 2016 /
 
Köszi az infót! Beírom a filofaxomba...
István
(#) zenetom válasza pjg hozzászólására (») Okt 18, 2016 /
 
No, délelőtt be is vittem, csak le kellett rakni és kész.
Köszi!
(#) Petyaa hozzászólása Okt 18, 2016 /
 
Üdv mindenkinek!
Van valakinek olyan színész / énekes ismerőse, akivel egy verset (saját) fel tudna olvasatni, majd azt hanganyagba elküldeni? Karácsonyra lenne egy meglepetés.
Köszönöm előre is.
(#) pjg válasza mohinger hozzászólására (») Okt 18, 2016 /
 
A munkahelyemtől 3 sarokra van, de ezeket átéltem. Elég is volt. De köszi az infót.
Következő: »»   2652 / 3551
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem