Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Muzeális készülékek-alkatrészek restaurálása
Lapozás: OK   32 / 577
(#) oregtamas0202 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 4, 2009 /
 
Üdv Laci. Megkapta és irtam is. Így már mindnek van gazdája a Szatmár kivételével .
(#) petya54 válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Feb 4, 2009 /
 
Üdvözletem! érdeklődnék, hogy ön vagy te, mész-e Egerből Kőszegre? mert látom nincs gazdája a Szatmárnak és engem érdekelne mert ilyenem még nincs csak én nem tudok elmenni érte mert nagyon messze van heves megyéből 1 rádióért elmenni. És ha mennél Egerből megtudnánk olyat oldani, hogy elhozod és útközben Hatvanban átvenném tőled? a benzin költségbe természetesen beszállok.
Ja és külön egy kérdés még: a B93-asnak is van gazdája?
előre is köszönöm a választ (válaszokat )

üdv:petya
(#) oregtamas0202 válasza petya54 hozzászólására (») Feb 4, 2009 /
 
Üdv Petya. Nem megyek , Lacit a fő szervező.
(#) petya54 válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Feb 4, 2009 /
 
értem. ne haragudj meg utána olvastam el rendesen. és arról tudni valamit, hogy ha Laci felhozza őket Pestre akkor Pest és Eger között fog valaki valamilyen szállító cselekményt végezni?
(#) Bolfi81 hozzászólása Feb 4, 2009 /
 
Estét Uraim!

Nos régebben írtam, hogy van egy Terta 422 esem, ami röviddel a bekapcsolás után elhalkul, és torzitt + nem szoll a kondenzátor hangszoró. Pár órás javitgatás, tisztogatás után odáig jutottam, h megszollalt a kondenzátor hangszoró. Igy majdnem 4 órán átt ment a rádió probléma nélkül, ekkor adta meg magát végleg a hangszoró és teljessen átégett benne a fólia. Ugyhogy most fémgözölt müanyagfoliát keresek égen földön.szerintetek mekkora az esély?Arra is gondoltam, h széttbontok egy kondit, hátha jó belölle a folia...persze nem volt jó...
(#) perlaci válasza Bolfi81 hozzászólására (») Feb 4, 2009 /
 
Üdv
Nem tudom mekkora a gyári hangszóró fóliájának a mérete, de szerintem a legnagyobb stiró kondi is keskeny lesz. A kapacitását tudni kéne és én megkísérelném két alufólia és folpak kombinációt. mérdmeg mennyire közelít hozzá. Vagy hétvégén a bőrzén hátha lesz valami hasonló.
(#) perlaci válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Feb 4, 2009 /
 
Megkérném az urakat küldjenek egy pár sort a privát email-ra, hogy kinek mi kell és hol lenne az átvétel. Én Bp 17 kerben az M0-nál lakom. jövő hét elején leugranék érte.
(#) perlaci hozzászólása Feb 4, 2009 /
 
A börze oldalon a hétvégi találkozót egyeztethetjük aki jön.
(#) Bolfi81 válasza perlaci hozzászólására (») Feb 4, 2009 /
 
folpakktol félek, h átüt....nyers panelról szettem le a rezet, és ontapados matricával szigeteltem.szólt, csak halkan.De a börzén ott leszek.Alig várom. most mindent megveszek amit a párom fölöslegesnek tart, aztán a kocsiba alszom....elküldöm a kapcsolást, hátha kiderül nektek a megfelelö megoldás. A gyári hangszoró fóliájának mérete 2 cm 10 cm kb.(nincs elöttem)

Terta 422.doc
    
(#) bowdy válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Nem néztem utána, csak anyit tudok róla h '77-'79 ig gyártották, és 470 $! volt az ára. Akkor az még elég soknak számított... főleg nálunk.
(#) llaci56 válasza Bolfi81 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
A Pacsirtáé nem jó bele?
(#) perlaci válasza Bolfi81 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Bocsi lehet rossz a szemem de nem találom a rajzon a magassugárzót. A börzére viszek magammal vékony írásvetítő fóliát az biztosan jó. ha kell ott tudok adni. A lényege a vékony fólia hogy kicsi legyen a két fegyverzet között a távolság. A ragasztó meg nem engedi szólni. Feszíteni szabad csak a fóliát. Alufólia a vastagabb elég erős azt lehet feszíteni és valami elvezetést ónozott huzalból csinálni.
(#) Gafly válasza Bolfi81 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Tegyel mar fel egy kepet a kerdeses hangszororol, hatha akad cseredarab...
(#) petya54 hozzászólása Feb 5, 2009 /
 
Sziasztok! Íme legújabb szerzeményem egy Vadásztölténygyári R946F. Nagyon szép állapotban(legalább is szerintem). üdv:petya
(#) masi1 válasza petya54 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Én viszont ehez kezdek neki a hétvégén

2.jpg

1.jpg
   
(#) petya54 válasza masi1 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
"hű a mindenit" szép kis darab gratulálok hozzá, és előre is jó munkát! am. működik? üdv: petya
(#) oregtamas0202 válasza masi1 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Jó estét. No ez a gép a gép !Csak a skála üvegre vigyázz még a víz is eltünteti. Csinálj mindenekelőtt fotót rólla hátha sérül. Gyönyörű ! Öreg T
(#) oregtamas0202 válasza petya54 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Üdv. Ezen meg nincs mit csinálni, csak dédelgetni !
(#) Gafly válasza masi1 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Gyönyörű...
(#) petya54 válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Így van, letakarítottam és gyönyörű lett, már itt van bent a szobámban a szekrény tetején. Kitaláltam, hogy hozok be neki még 1-2 társat ne legyen egyedül üdv: petya
(#) svebis.zoltan válasza masi1 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
üdvözletem!igazi remekmü lessz ha elkészül! ha jól látom a furnérozás sérült? van egy bulgár rádióm hasonló gondal ,a furnérhibát szerintetek hagyan lehet orvosolni?
(#) llaci56 válasza masi1 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Nem győztem csodálni...
(#) oregtamas0202 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 5, 2009 /
 
Szia Laci. Hát ez már műremek. Ez még tőlem is öregebb egy 50-s el !
(#) masi1 válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
Sajnos van rajta mit csinálni. Gerjed a kf-je, a doboz sérült.Egyébként egy Litván kollegátol került hozzám.
(#) llaci56 válasza masi1 hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
Idézet:
„Sajnos van rajta mit csinálni”

Aha... Én is szeretek így panaszkodni! :yes:
(#) kosaga hozzászólása Feb 6, 2009 /
 
Sziasztok!Adott egy őskori,de még működő Videoton Verona de luxe rádió(kb.1972-73-ból-csak a rádiója jó).
A problémám vele,hogy ha bekapcsolom,pár perc elteltével elállítódik a rádió,picit után kell hangolni az állomáskeresővel,utána megint jó egy darabig és ismét finomhangolás.Kikapcsolt állapotban nem állítódik el,visszakapcsoláskor ismét jól szól.Valakinek ötlete ezzel kapcsolatban?
(#) Imi65 válasza kosaga hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
Cseréld ki az ECC85-öst, és várjuk a fejleményeket.
(#) llaci56 válasza Bolfi81 hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
Bolfi! Ha jössz a börzére, viszek neked fémgőzölt fóliát, ha nem, akkor írj címet, és küldöm pistán!
(#) Bolfi81 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
Jó estét mindenkinek.

Hát sajnos a börze ugrott, mert vendégek jönnek hozzánk....örülök is neki

A múltkor se tudtam menni, meg most se .

A fémgözölt fóliát nagyon megköszönném. Azt hiszem ez lenne a legjobb megoldás. Címet megprobállok küldeni, nem vagyok egy nagy internetes....

Pár perc múlva felrakom ujra a kapcs.rajzot, bekarikázom rajta a hangszórót. Képet max hétfőn tudok csinálni róla.
(#) Bolfi81 válasza Bolfi81 hozzászólására (») Feb 6, 2009 /
 
Azt hiszem sikerült.

Terta 422.doc
    
Következő: »»   32 / 577
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem