Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1 / 3546
(#) Topi hozzászólása Nov 18, 2007 / 20
 
Kedves Fórumozók!

Sokszor nyílt már olyan téma, ami nem tartozik szorosan az oldal tematikájához, ám mégis szükség van olyan nagyon fontos témák kitárgyalására, mint például: esik a hó, kisfiam ma végre csöndesen aludt este, láttam egy macskát fejjel lefelé mászni a hipertérben és hasonló eszméletlenül fontos téma.
Ezek a témák jók, mert sokunk egész nap melózik vagy tanul, és este jól esik neki, egy kicsit szabadabban, elektronikától nagyon távol álló dolgokról beszélgetni.

Ígyhát álljon itt egy olyan téma, ahol szabadon lehet beszélgetni bármiről, ám itt is érvényesek a szabályok, amik a fórum egészében is érvényesek. Ajánlom mindenki figyelmébe a fórum szabályzatunkat, mely nagyon közérthetően fogalmazza meg, hogy mit szabad és mit nem.

Röviden a szabályok:
- Minden ami elektronika és komoly dolog, annak itt helye nincs. Ha elektronikai kérdést teszel fel, akkor azt tedd fel ott, ahova való...
- Weboldal reklámok, továbbra is tiltottak és ezért kitiltás is jár.
- Ha vicceket meséltek, akkor az inkább a Viccek, Mókás történetek topicba tegyétek, hogy egy helyre legyenek gyűjtve a vidám dolgok, hogy ha valaki kiégette a fél évig épített erősítőjét vagy processzoros térgörbítőjét, az felvidulhasson.
- Ha káromkodtok, vagy gyűlölködésbe megy át egy beszélgetés akkor kezdeményezőtől függetlenül egy kis piros háromszöget (Warn) adunk ajándékba, minden résztvevőnek.
- Továbbra is kérném megtartani a színvonalat, és a kultúrált beszéd stílust.

Nyíljon hát meg a téma, mindenki egészségére, beszélgessünk cseverésszünk jókat.

Első off topic thread start: Szerintetek fehér karácsony lesz?

Üdv. Topi

Ui.: Diódának volt az ötlete, hogy fogjuk össze a sok off topicot, és akkor nem lesz olvashatatlan a fórum a sok offtopictól, csak egy lesz.
(#) szabi83 válasza Topi hozzászólására (») Nov 18, 2007 1 /
 
Ha ma eset 6 cm, csak fog szent este is
(#) Dióda válasza szabi83 hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Ha Katalin kopog karácsony locsog ugyebár.
Bár szép ugyan nagyon a fehér karácsony de utálok havat lapátolni. A másik problémám vele hogy lehet hogy szolgálatban leszek és akkor nagyon nem szeretem a hideget és főleg a havat.Na és ugye nem mellékes a fűtésszámla sem ami kevesebb ha nincs hideg és hó.
(#) Topi válasza szabi83 hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Jó lenne, ha 24-e délelőtt esne a hó, estére szép 3-4 centis biztos hótakaró keletkezne, és 25-e reggelre már rügyeznek a fák, és újra nyár van, lehet fürdeni

Nekem kifejezetten "teccene" a globális felmelegedés... nem hiányzik a tél. Mi úgyis a kárpát medencében vagyunk, ha felolvad az északi-sark, még akkor is megvéd minket a természeti adottságaink
(#) ensium válasza Topi hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Ez jó, örülök ennek a topicknak!

Nem nem lesz, mer nem volt fehér a liba csontja.
(#) Dióda válasza ensium hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
És ezt te honnan tudod?

Apropó mit csinálsz ha libabőrös lessz a micsodád?
?
?
?
?
Lehúzod róla a libát.
(#) kaszarobert hozzászólása Nov 18, 2007 /
 
Akkor ez azt jelenti, hogy ezt a topikot nem fogja Topi zárolni? Azaz nem lessz a topik off? Csak háromszöget ne kapjak! :bohoc:
(#) Skip válasza Topi hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Sziasztok! Oltári ötlet... bár a sok drót búrájú ember aki olyan mint én nem nagyon tud sűrűn teljesen elvonatkoztatni a szakmától de ha a fehér karácsonyról van szó akkor mindent félre dobunk.(főleg a hógolyókat! ) és véleményem szerint nem lesz fehér karácsony... sőt idén már nem is lesz nagyobb hó... maximum majd januárba ha már ilyen mindent bele totyik lett ez akkor muszály megkérdeznem, hogy valaki más is követi-e figyelemmel a Snooker közvetítéseket a Tv ben rajtam kívül?! most ez nagyon nem ide vágó téma... de végül is itt ez a jó!és ez engem mindig is érdekelt, hogy csak én szeretem az egész országba vagy más is?!
Skip
(#) Dióda válasza kaszarobert hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Így igaz nem lessz topik off!

De az ésszeű viselkedés elmaradhatatlan.
(#) ensium válasza Dióda hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Onnan, hogy Márton napján libát ettem kérlekszépen
(#) szabi83 válasza Dióda hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Ha vicceket meséltek, akkor az inkább a Viccek, Mókás történetek topicba tegyétek
(#) Sergei válasza Topi hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
szerintem is kellett ez a topic
apropo nálunk jelenleg is esik a ho kb 10-12 centi lehet most jelenleg.remélem karácsonykor is lesz egy kevés belöle
(#) Topi válasza kaszarobert hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Ma már annyit kellett kiosztani, hogy lassan kiszáradunk Nem jókedvből tesszük ezt... sajnos akiknek adunk, ki is érdemlik. Sokan olyan gusztustalan szövegeket írnak privátban a moderátoroknak, hogy eszméletlen...
(#) Sergei válasza Skip hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
én az euro sport-on szoktam nézni a snookert Davis és Higgins a kedvenceim
(#) valve válasza Topi hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Neha egy-ket vicces v gusztustalan szoveget be lehetne dobni ide is, (nevtelenul) amit a modik (Ti) kaptok, lassunk be mi is a kulisszak moge,.. Amgy nalunk mar a hegyekben a hotakaro 20-70cm kozott mozog Remelem, h Karacsonykor akkora ho lecc, h ha kiccskket megzsibbadva ballagunk majd haza, akkor nem esunk akkorat az aszfaltra mint a nagykabat, hanem a hoba zsuppanunk,..
(#) Topi válasza valve hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Ezt nem szeretném... Most be tudnék idézni, jópár őrizgetett levelet, de nem akarom hogy ebből utálkozás meg mittomén mi legyen. A tulaj ráismer, és kapom majd a második felvonást...
(#) Dióda válasza valve hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Ne riogass ilyennel!

Multkor is szívinfarktust kaptam egy zakatoló hókupactól.Utánna megnéztem jobban és egy kis az a nem is tudom hogy hívják talán "bobcat" tolta a havat az utcán .Ki sem látszott a hókupacból.De az egészben az volt a legröhelyesebb hogy még nem esett le eggy 5 centi sem de a csuklósbusz már az árokban kötött ki.
(#) Norberto válasza Sergei hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Ne csesszetek már ki velünk!

Én is akarok havat Pesten! Nagyot!!!

Küldjetek ide is!
(#) Moderátor hozzászólása Topi hozzászólására (») Nov 18, 2007
 
Itt, ha már offolunk, szeretnék azért mindenkit kérni, hogy bőszen kattintgasson hirdetésre... A hobbielektronika oldalhoz saját szervert üzemeltetek, aminek igen csak megvan a költsége. A reklám egy nagyon kis százalékát fedezi, de jobb mint a semmi. Ha tetszik az oldal, egy klikkel még támogatni is tudod... Nem mindig jelennek meg hirdetések, de amikor látsz, akkor... ...

Köszönöm, a többiek nevében is, hiszen ez közérdek. Úgyhiszem.
(#) valve válasza Topi hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Akkor azok tenyleg durvak lehettek,.. Amgy teljesen igazad van! Csak azt nem ertem, ez itt azert van, h az emberkek segitsenek egymason es megis; egyesek ezekszerint ilyeneket irnak! Amgy nalatok nincsen HO?
Ja es lattam a Norberto altal kepviselt; Help! Plíz...segíccsetek! Akarok egy 4-bites PIK-et építeni itthon, sok időm van! topicot, szerintem be kenne tenni regisztraciokor Ezt Is VegigOlvasni!!! Hogy Ne viselkedjunk,..
(#) MaSTeRFoXX válasza (») Nov 18, 2007 /
 
Jó ötlet volt szerintem is ez a topic. A chat felület helyett szerintem ez a jobb megoldás
(#) uli válasza (») Nov 18, 2007 /
 
HI Topi!
milyen hirdetésre kell kattintgani?
(#) Skip válasza Sergei hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
nálam a favorit a Roni O'Sullivan és persze a nagy öreg Davis viszont megszivattak az elmúlt versenyen... mer az Euro-Sport kettőn adták a szemetek
(#) Sergei válasza Norberto hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
adnék én szivesen de erre köztudott hogy ho esö vihar nem megy felétek. viszont ha nálatok esik ho esö viharvan az kb 1-1.5 ora alatt ide ér kérj valaki mástol csak van valaki akiknél ez forditva müködik :yes:
(#) Topi válasza uli hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Pl. Az apróhirdetésnél van zóna, amiben néha megjelennek hirdetések, meg a hírek olvasó felületénél a hírbe beágyazva. De az apróhirdetés oldalon van layer is meg mindenféle jó... Csak ott van ilyen hirdetés, mert nem szeretném ha a fórum oldalon pl hirdetéseket kellene kerülgetni, és zavaró legyen. Az apróhirdetés a hirdetésre épül, tehát ott nem zavaro egy popup layer.

Csak az a legnagyobb baj, hogy korlátozva van a megjelenés... Így elég ritkán vannak.
(#) Sergei válasza Skip hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
amikor van idöm és eszembejut akkor megnézem :yes: feltéve ha nincs áram szünet mert akkor marad a net-es tv
(#) Topi válasza Sergei hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Én késő este szoktam látni a jurosporton, körling-et... Az még egy jó sport lehet. Nézni elég vicces
(#) Sergei válasza Topi hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
azis joo :yes: pláne mikor partvissal sikáljkák a jeget az ufo szerü golyo elött.meg mikor elcsusznak véletlenül a nagy koncentrálástol
(#) Topi válasza Sergei hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Tényleg az a poén, hogy úgy koncentrálnak, olyan mintha egy agysebész egyszerre műtene két agyat.
(#) Dióda válasza Topi hozzászólására (») Nov 18, 2007 /
 
Eggy érdekes játéknak tartom mint a biliárdot.
Következő: »»   1 / 3546
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem