Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Airhorn
 
Témaindító: vanzerr, idő: Feb 13, 2006
Lapozás: OK   2 / 3
(#) erobi82 válasza vanzerr hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Nemhiszem hogy az IC-nek baja lenne viszont sztem más lesz a hangszín.Viszont ha erőssítöre kötöd annak valszeg nagy a belső ellenállása és nem lesz gond
(#) vanzerr válasza erobi82 hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Igen a hangszíne egy kicsit más lett. Akkor ellenállás és kondi nélkül is mehet az erősítőre?
(#) erobi82 válasza vanzerr hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Szerintem igen annak nagy a belső ellenállása.Közvetlenül a hangszóróra azért nem tanácsos mert azoknak mint tudjuk csak néhány ohm az ellenállásuk
(#) vanzerr válasza erobi82 hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Köszi a segítséget, most még keresek valami jó végfokot amivel egy kicsit nagyobb hanghatást el tudnék érni.
(#) erobi82 válasza vanzerr hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Neked milyen hangsugárzód van ha nem titok nemlenne róla egy kép??
Ugyanis én ennél a dolognál akadtam el!!
(#) vanzerr válasza erobi82 hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Most nemtudom mi a márkája, de csatolok egy képet, kb. ehhez hasonlít a legjobban.
(#) vanzerr válasza vanzerr hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Van még hozzá egy ilyenem is csak az javítás alatt áll.
(#) erobi82 válasza vanzerr hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Olyan hangszórót honnan lehet szerezni???
(#) erobi82 válasza erobi82 hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Nade azon a 3672-en van horn akkor......??????
(#) vanzerr válasza erobi82 hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Én több kézen keresztül szereztem, de ha van rendőrismerősöd akkor az biztosan tud szerezni. Ha ráérek megnézem jövőhéten egy üzletben (Combat Kft.) ott talán lehet kapni. De nem olcsó mulatság.
(#) erobi82 válasza vanzerr hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Ok nemsürgős csak kiváncsi lennék rá!Tudom hogy drága én is kértem ajánlatot Federal Sign. hangszóróra de valami 50.000HFt-be került volna
(#) vanzerr válasza erobi82 hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Ennek az ára magyarországon egy kicsit őrült drága annak ellenére, hogy néhány forintos alkatrészekből áll. Ha esetleg nem tudják megjavítani megpróbálok egy hasonló cuccot összeállítani. A szirénát már sikerült megépíteni, Neked köszönhetően a horn is úgy néz ki működik, szóval a végfok kivételével minden készen áll egy ahhoz hasonló dolog megépítésére.
(#) vanzerr válasza erobi82 hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Nekem még talán van egy beszerzési forrásom, hétfőn felhívom ha mondanak valami konkrétat majd privizek egyet.
(#) erobi82 válasza vanzerr hozzászólására (») Feb 18, 2006 /
 
Ok Tnx.
(#) vanzerr válasza Sebi hozzászólására (») Feb 19, 2006 /
 
Szia Sebi!
Találtál már valamit azzal a Kojak szirénával kapcsolatosan?
(#) erobi82 válasza vanzerr hozzászólására (») Feb 19, 2006 /
 
Ezt ismeritek???
(#) erobi82 válasza erobi82 hozzászólására (») Feb 19, 2006 /
 
Ja bocsi lehet hogy a sziréna rovatba kellett volna betennem!!
(#) Frankye válasza erobi82 hozzászólására (») Feb 19, 2006 /
 
Hümm-hümm... Érdekes!
(#) Frankye válasza erobi82 hozzászólására (») Feb 19, 2006 /
 
Mind1, én megtaláltam
(#) rajki hozzászólása Márc 1, 2007 /
 
Sziasztok!

Sikerült már valakinek épkézláb, működőképes és eredetihez naggggyon hasonló air horn kapcsolást összerakni???
(#) Frankye válasza rajki hozzászólására (») Márc 2, 2007 /
 
Persze! A lánglovagok.hu fórumában hirdetnek többet is! Kell hozzá egy kompresszor, egy hangképző egység...
(Bocs, de ezt nem hagyhattam ki!)
(#) még1MbR hozzászólása Márc 2, 2007 /
 
Sziasztok!
Egy ismerősöm lehet tud szerezni eredeti Air Horn-os sziréna panelt 5-6eFt-ért, de nem lehet lemásolni, mert PIC van benne Vagy van itt valaki, aki képes ennek feltörésére?
(#) Frankye válasza még1MbR hozzászólására (») Márc 2, 2007 /
 
Az attól függ!
Ha a PIC-be a programot védelemmel égették be, akkor nem lehet feltörni, legalábbis eddig még senkinek sem sikerült, tudtommal. (Ha mégis, akkor az kérem jelezze! :hehe: )
Márpedig miért ne úgy égették volna be? De egy próbát azért megér(het)!
(#) rajki válasza még1MbR hozzászólására (») Márc 2, 2007 /
 
Üdv!

Engem mindenképp érdekelne, a suliban lehet meg tudjuk berhelni, elvégre is műszaki fősuli, PIC programozás (is) megy ezerrel )))
Ha nem sikerül, akkor lesz egy példányom saját használatra, viszont ha igen, akkor nyilvánosságra fogom hozni!
Amugy mit takar ez a panel? És mi kell még hozzá? Erősítő benne van, csak egy tölcsér kell és viszon'látás?
(#) még1MbR válasza rajki hozzászólására (») Márc 2, 2007 /
 
Ez csak maga a szirénapanel, egy kimenete van és 4db bemenete, ami kiválasztókapcsolóra van kötve.
A kimenet kis jelszintű, párszáz ohmos fejhallgatóval lehet csak rálépni, ekkor hallható halkan a kimenőjel. Bika erősítő kell mögé nyilván.
(#) blowfly hozzászólása Jún 13, 2007 /
 
Akkor most végülis melyik az a kapcsolás, amelyiknek a hangja legjobban hasonlít a rendőrségi airhorn-os hangzáshoz?
(#) Roleebaby hozzászólása Jún 14, 2007 /
 
Szia mindenkinek!Szinte teljesen amatőr vagyok, mégis szeretnék segítséget kérni. Szeretnék építeni egy "rendőrségi" Airhorn-t, amivel lekürtölik az autósokat. Nem a sziréna részét szeretném, hanem a leállító kürtöt. Tudok házilag ilyet kreálni: Segítene valaki? Előre is köszönöm...
(#) Moderátor hozzászólása Roleebaby hozzászólására (») Jún 15, 2007
 
Ide írtam választ! Nem szükséges mind a két (több) topicban feltenned a kérdést, ha valaki tud válaszolni, akkor fog egyben is, ha nem tud, akkor egyikben sem tud.
(#) Matnorbi hozzászólása Feb 11, 2008 /
 
Üdv. Everybody!

Valakinek vmi MŰKŐDÖ Airhorn kapcsoilási rajza van?

Ha van és tudjátok legyetek szívesek feltenni!

Üdv. Norbi!
(#) még1MbR válasza Matnorbi hozzászólására (») Feb 11, 2008 /
 
Sziréna topikban van ilyen, PIC-es megoldással. A cikkek között is fent van, kürt néven, Watt cikke.
Következő: »»   2 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem