Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Golf IV elektronika
 
Témaindító: Tomszy, idő: Jún 28, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   25 / 48
(#) liderces válasza turbolader hozzászólására (») Feb 14, 2016 /
 
Az enyémben a 1C0 962 258 J tipusu komfort modul van tudom a softver számát is. De akkor ez valszeg nem tudja. Telepités betanítás nélkül reagál e valamit az autó ha mondjuk van benne távirányító vevő de elveszett stb. egy másik autóé meg gondolom nem fogja csak ugy nyitni de megállapítható e annélkül hogy kommunikálnak e egyáltalán? Vagy ez csak betanítás után fog müködni akár milyen szinten is? Ugye jól gondolom? Köszönöm szépen válaszodat!
(#) turbolader válasza liderces hozzászólására (») Feb 14, 2016 /
 
Ha ráguglizol a cikkszámára, kiderül, hogy a tied nem tudja sem a távirányitó,sem a riasztó funkciót.
A komfortmodult is tanitani kell a távirányitóhoz (szerencsére).
(#) Tony80 hozzászólása Feb 23, 2016 /
 
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Golf 4esemben nem működik az elektromos tükör behajtás funkciója. Minden más tökéletes (fűtés, állítás). Előre is köszönöm!!
(#) doczens hozzászólása Ápr 4, 2016 /
 
Üdv.
Valaki nem ismeri véletlenül a Galaxy 100 tipusú autóriasztót? Az a problémám hogy a kocsit (golf4) nem lehet nyitott ajtónál beindítani csak ha az összes ajtó csukva van. Ha beindult akkor már ki lehet nyitni. De lehet hogy a belső villágítással van kapcsolatban mert ha becsukom az ajtót akkor is meg kel várnom hogy teljesen elhalványodjon a lámpa. Csak nem lehet ezt valahogy kikapcsolni?
(#) Benteng17 hozzászólása Ápr 5, 2016 /
 
Sziasztok! Ma szerettem volna használni a klímát az autóba, de nem működik, ventilátor forog, de egyszerűen nem nyomja a hideget! Mi lehet a baja?
(#) Benteng17 hozzászólása Ápr 8, 2016 /
 
Megint csak előjött a fél évvel ezelőtti hiba! Az ablaktörlő nem mindig jó helyen áll meg. akkor nem én csináltam, most kiszedtem az egészet kitakarítottam befújtam WD40el, de semmi javulás! Mindig mikor ráadom a gyújtást elkezd törölni, akkor is ha éppen a megfelelő állásban állt meg előtte! Most kivettem a biztosítékot, így nem töröl feleslegesen. Aza baj, hogy nem tudom már akkor mit mondtak mi volt a baja, és nem tudom oda most visszavinni, viszont holnap reggel kell az autó.
(#) zolika60 válasza Benteng17 hozzászólására (») Ápr 8, 2016 /
 
A végállás kapcsolót nézd meg.
(#) Lacsko hozzászólása Ápr 9, 2016 /
 
Helló mindenki segitséget szeretnék kérni Golf IV 2001 1.9 TDI riasztóval kapcsolatban ha kulcsal zárom a kp zár működik be is riaszt viszont a távirányitóval semmi reakció elem kilett cserélve biztositékot is megnéztem. valakinek ötlete van ??
(#) Benteng17 válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 9, 2016 /
 
Azt hol találom?
(#) zolika60 válasza Benteng17 hozzászólására (») Ápr 9, 2016 /
 
A motor fogaskerék áttételén. Lehet, hogy szegecselve van a fedele, de fúrd le bátran és javítás után rakd össze csavarokkal.
(#) Mustafa007 hozzászólása Ápr 10, 2016 /
 
Sziasztok! Nekem az lenne a problémám, hogy 4-es golfom tetőablaka nem működik. Kiemeli az ablakot, de ugyanazon lendülettel vissza is engedi. Szerintetek mi lehet a baj?
(#) Benteng17 válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 15, 2016 /
 
Relé volt szétégve!
(#) kala1982a hozzászólása Ápr 15, 2016 /
 
Sziasztok. Vezető oldali zár nem működik, vagyis az autót le lehet vele zárni, viszont nyitni már csak a másik oldali zár nyitja. Hol kezdjek neki? Kárpit le az ajtóról? Valaki leírná a lépéseket? Köszönöm.
(#) akos_ hozzászólása Ápr 15, 2016 /
 
Sziasztok! Van valakinek ötlete arra, hogy hogyan lehet kinyitni egy beragadt ajtót? A jobb hátsó ajtóm megadta magát, a központi zár nem nyitja. Nemrég a zárásával szarakodtam, de aztán az megoldódott, most meg nyitni nem tudom.

https://www.youtube.com/watch?v=EqQSnqLfc84
Hasonló a jelenség nálam is.
(#) VIM válasza akos_ hozzászólására (») Ápr 16, 2016 /
 
Szia! A hasonló esetekben benne van a gyerekzár működtetése, ami csak a hátsó ajtóknál van eszközölve és azt a kulcsos bal első ajtónál kell oldani az indító kulccsal, majd akkor válik nyithatóvá a gyerekzáras ajtó és akkor lehet kivenni a reteszt belőle (az ajtó zárszerkezete alatt a kör alakú reteszelőnek vízszintesen kell állnia nyitott helyzetben). Elképzelhető, hogy valaki működtette ezt? (gyerekek, kisgyermekes anyuka?)
(#) VIM válasza kala1982a hozzászólására (») Ápr 16, 2016 / 1
 
Szia! A szétszedésről INNEN kezdődik a leírás és a következő oldalon is találsz megnyitható linkeket amik segíthetnek a szétszedésben. Az a bizonyos mikrókapcsoló nagyon gyanús, hogy el van kopva a bütyökje.
(#) Benteng17 hozzászólása Máj 10, 2016 /
 
Sziasztok! 1.9 TDI-ről van szó és ez minek a biztosítéka lenne?
(#) zolika60 válasza Benteng17 hozzászólására (») Máj 10, 2016 /
 
Izzítás, vagy a vízcsonkban lévő fűtés.
(#) Benteng17 válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 10, 2016 /
 
nekem mondtak olyat is már, hogy abs, elktromos szervóé
(#) zolika60 válasza Benteng17 hozzászólására (») Máj 10, 2016 /
 
Azt észre vennéd, ha nem működne.
(#) mtomihun válasza Benteng17 hozzászólására (») Máj 10, 2016 /
 
Helló
G4ben nincs elektromos szervó!
Kapcsold be a klímát és nézd meg hogy mennek-e a motortérben a hűtőventik.
Szerintem annak a biztije.
(#) Benteng17 válasza mtomihun hozzászólására (») Máj 11, 2016 /
 
klíma az jó, meg úgy minden más is!
(#) zolika60 válasza Benteng17 hozzászólására (») Máj 11, 2016 /
 
Ha a vízcső fűtés, vagy az izzítás nem megy azt télig mérés nélkül észre nem veszed.
(#) mtomihun válasza Benteng17 hozzászólására (») Máj 11, 2016 /
 
Megy mindkét venti?
(#) Benteng17 válasza mtomihun hozzászólására (») Máj 11, 2016 /
 
Igen, azok rendben vannak.
(#) Marine hozzászólása Máj 12, 2016 /
 
Helló!

Adott egy Golf 4 1.9 TDI (2001-es)
Az összes belső tér be lett ledezve! Minden izzó helyére LED került.
Ha nyugalmi állapotban van az autó akkor ahelyett hogy minden LED aludna, kissé villódzik mind! Ez éjszakai vezetésnél nagyon kellemetlen! Magyarul sohasem alszik el teljesen. Az izzó természetesen totál kialudt. Milyen megoldás lehet erre?
(#) Davidd válasza Marine hozzászólására (») Máj 17, 2016 /
 
A számitógép nem nagyon érzi hogy van benne valamifele "terheles". Én az egyik ismerősömnek, ugy oldottam meg, hogy a ledes izzóra tettem még egy ellenállást, amivel mar annyi áramot fogyaszt, hogy nem probléma belole. Nekem is golf 4 1.9 TDI m van (1.9) és az lenne a kérdésem hol találom meg a központi zár vezérlőt, mert most vettem ami távirányitos es kiszeretném cserelni.

0260050wi.pdf
    
(#) Tomi111 hozzászólása Jún 6, 2016 /
 
Üdv! Egy Golf 4 1.6-os benzinesben lévő 409 feliratú relé bekötéséről lenne rajza valakinek? Melyik lába hova csatlakozik? Ha minden igaz az AC pumpa reléje, de nem sima relé, elektronika is van benne, ha jól néztem PIC-kel. Egyáltalán miért kell egy AC pumpa reléjébe PIC??
(#) VIM válasza Tomi111 hozzászólására (») Jún 6, 2016 /
 
Üdv! Erre gondoltál? .... vagy így jobb?
(#) Tomi111 válasza VIM hozzászólására (») Jún 7, 2016 /
 
Üdv! Köszi!! A linkelt fórumban nézegettem, arról vannak képek, a kapcsolási rajz nem egészen az, szerintem régebbi, a szóban forgó autó 2002-es.
Üdv! Tomi
Következő: »»   25 / 48
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem