Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   730 / 967
(#) elektroncso válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 8, 2016 / 1
 

Érdekességképpen pont ma reggel láttam madarakat szépen sorban üldögélni a 22kV-os távvezetéken is. Viszont a 120kV-os távvezetéken még nem láttam madarat. Lehet, hogy az már kicsit bizsergeti őket? Valaki látott már esetleg? De az alapiskolás biológia! tanárnőm volt a legnagyobb akkor is. Ő szerinte a gólya azért nem ül fel ezekre a vezetékekre, mert leszakad alatta!
(#) zsoltee0001 válasza mineral hozzászólására (») Szept 8, 2016 /
 
És hol volt elrejtve a kucsszó amiből rá kellett volna jönni?
//bocsi, de ilyenkor már nem fog az agyam
(#) elektroncso válasza elektroncso hozzászólására (») Szept 8, 2016 / 1
 
Hibajavítás: Az a távvezeték amit én látok Révkomáromnál, "csak" 110kV. Elnézést a hibáért!
(#) Kovidivi válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 9, 2016 / 1
 
A kép neve i7 volt.
(#) mineral válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 9, 2016 / 1
 
A kép neve i7. Iphone 7. Amit az Apple gyárt. Illetve gyártat Kínában de ez most mellékes. A lényeg , hogy az ilyen félőrültek nem csak százezreket kiadnak egy telefonért. De még képes azért Berlinbe utazni. Ahol egy üzlet előtt sátraznak, sorban állnak, egymást megölik egy telefonért. Amit fél év után a budiba ejt, megtapossa, kutya megrágja, stb stb. De legalább menő lesz egy időre a 18 éves lányok szemében...
A hozzászólás módosítva: Szept 9, 2016
(#) sonajkniz válasza mineral hozzászólására (») Szept 9, 2016 / 1
 
Már elnézést!
De a 15 éves lányom szerint is, csupán sznob, de még véletleül sem menő az, aki iPhone- val villog.
(#) Massawa válasza mineral hozzászólására (») Szept 9, 2016 /
 
Söt az Apple az I7-l az elektronikus szemétgyártok élcsapatába küzdötte fel magát, azzal, hogy nagyvonaluan kihagyta a foglalatot a fülhallgatohoz. Igy az uj I7-hez csak a saját drotnélküli füllhallgatok használhatok (160 USD), amik teljesitménye (beépitett akkuk) eléggé kétséges, és fele már akkor el lesz vesztve, amikor még használatba sem veszik.
Amit az Apple nagyon megtanult, hogyan lehet a szemetet eladni. Sok évvel ezelött én is hullára röhögtem magam, amikor már szombaton sátoroztak az egyik New York-i bolt elött, hogy hétfön reggel megvehessék az elsö (éppen aktuális) Ipadot.
Már Rejtö is irta, hogy csak feleszüekre lehet gazdaságot alapozni.......
(#) mineral válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 9, 2016 /
 
Elnézem!
(#) mineral válasza Massawa hozzászólására (») Szept 9, 2016 1 / 2
 
Pontosan nem tudom melyik típus. De van olyan laptopja az apple-nak amelyiken nincs USB csatlakozó. Külön meg kell venni hozzá egy adapter szerűséget. Szintén 100 dodó fölötti áron.
De a sznobok úgyis megveszik. Hiába minden intelem.
(#) sonajkniz válasza Massawa hozzászólására (») Szept 9, 2016 /
 
Idézet:
„Már Rejtö is irta, hogy csak feleszüekre lehet gazdaságot alapozni...”

Idézz pontosabban!
"Mikor jön rá végre, hogy épelméjű üdülővendégekre nem lehet világfürdőhelyeket bazírozni!"

Amúgy az axomia nagyon találó!
(#) granpa válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 9, 2016 /
 
Sőt az axióma is.
(#) Buvarruha válasza sonajkniz hozzászólására (») Szept 9, 2016 /
 
Mert a lányod egy értelmes emeber, de sokakról ez nem mondható el, légy rá büszke!
(#) sonajkniz válasza granpa hozzászólására (») Szept 9, 2016 /
 
Bocsánat!
Botnyelvés volt.
(#) szamóca válasza Massawa hozzászólására (») Szept 9, 2016 /
 
(#) zsoltee0001 válasza mineral hozzászólására (») Szept 9, 2016 /
 
Igy már értem, de nekem ez újdonság, ilyenről nem is tudtam
Azt tudtam, hogy van samu, hüvely, ifon, egykutya, max az tűnik fel rajtuk, hogy mekkora a TV-je, mert minél nagyobb a TV annál könnyebben reped.
Edzőterembe is kirakja mindenki a telóját, minél nagyobb annál menőbb, persze be van repedve a TV-je, szerintem eleve repedt tv-vel vette, de nem gond, mert úgy is csak a méret a lényeg
(#) zsoltee0001 hozzászólása Szept 10, 2016 / 1
 
Ezt a képet tegnap lőttem szolnok külvárosába egy forgalomirányító lámpa előtt.
Kicsit el kellett gondolkoznom rajta, mire leesett.
Most komolyan közlekednek olyan gk vezetők, akiknek ez nem egyértelmű? Jogosítványt kapott az, akinek ez kérdéses?
Az ilyentől nem, hogy elvenném a jogsiját, de még felkeresném az oktatót és azt is elszámoltatnám.
De, hogy ne csak a hibát lássam, pár dologgal kiegészíteném ezt a táblát.
-Kezdj el fékezni a tábla előtt.
-Nyomd be a kuplungot.
-Nézd meg, hogy jönnek-e szemből.
-Vegyél levegőt
-Fújd ki.
-Tedd be egyesbe ....
A hozzászólás módosítva: Szept 10, 2016
(#) Bakman válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 10, 2016 /
 
Lehet, hogy nemrég változott meg a forgalmi rend. Akkor szoktak ilyen táblákat kitenni, hogy ne megszokásból vezessen az, aki gyakran jár arra.
(#) zsoltee0001 válasza Bakman hozzászólására (») Szept 10, 2016 /
 
Valóban, ki lett építve egy lámpás kereszteződés oda ahol eddig nem volt, nehéz nem észre venni.
Amire te gondolsz az egy "forgalmi rend megváltozott" feliratú tábla, amivel nem is lenne semmi gond, de ez már dedó és félek, hogy közlekednek olyanok akiknek ez plusz információt jelent.
Üdv
(#) Bakman válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 10, 2016 /
 
Hidd el, van olyan, akinek kell az ilyen figyelmeztetés (is).
(#) Kinka István válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 10, 2016 /
 
Szia!
Budapest 23. kerületében is van egy telezöldes kereszteződés, ahol hetente 2-3 karambol történik. A kanyarodók nem tudják, hogy a szembejövő is szabad jelzést kap, mert az ő oldalukon az egyenesen haladóknak és a balra kanyarodóknak két külön sáv van. Itt jól jönne egy olyan tábla.
(#) zsoltee0001 válasza Kinka István hozzászólására (») Szept 10, 2016 /
 
Külön sáv van a kanyarodónak, akkor oda nem tábla kéne, hanem balra kanyarodást jelző lámpa, jó agyrém lehet, tudnál küldeni erről egy gogle maps linket? Kíváncsi lennék.
Üdv
(#) Kinka István válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 10, 2016 /
 
Szia!
Megtaláltam: Bővebben: Link
(A bal oldali járdaszigeten láthatók a törmelékek is.)
(#) Gafly hozzászólása Szept 10, 2016 /
 
(#) zenetom válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Szept 10, 2016 / 1
 
Hát, azért a belvárosban (biztos van rengeteg más hely is, de a belvárosban már tapasztaltam is) van egy-két olyan rész, amit ha nem ismersz, igen kínos szituációba keveredhetsz.
Én inkább azokat a táblákat tartom feleslegesnek, amiket építés után hagynak ott. Pl. pár hete (hónapja?) Törökszentmiklós - Mezőtúr környékén lett felújítva a 46-os út. Szerencsére egészen penge lett, sima mint a tükör. Ennek ellenére kint maradt a 40-es tábla..
De én amondó vagyok, inkább felesleges legyen egy tábla, mint sem hiányozzon.
(#) BarnaPili válasza Gafly hozzászólására (») Szept 10, 2016 /
 
Így viszont kimarad egy nagyon fontos rész a diafilm vetítésből. A tipikus diafilm illat,amit a meleg hatására bocsát ki. Most is itt van az orromban,pedig 30 éve nem diafilmeztem.
István
(#) Tomi20 hozzászólása Szept 10, 2016 / 1
 
Én kecskeméti vagyok. Van egy kereszteződés, ami telizöldes, Kuruc krt, (nemrég négysávosították, azt is miért?) Műkerti sétány kereszteződés. Átállították a lámpákat, szembe jövőnek nem ad zöldet, viszont maradt a régi teli zöldes lámpa, aki nem ismeri, azt várja induljon már el a velem szembe egyenesen haladó... Ezt a kereszteződést ismerem, tudom hogy a szembejövő nem jön. De sokfelé járok, például Szolnokon is van 1-2 ilyen kereszteződés, ahol a mögöttem haladó rámdudált, hogy miért nem megyek...
A hozzászólás módosítva: Szept 10, 2016
(#) nagym6 válasza BarnaPili hozzászólására (») Szept 10, 2016 /
 
És még az a rész is kimarad, amikor rossz helyre nyúlva a diafilm illat mellet az odaégett emberi bőr illat is jött.
(#) Bakman válasza Tomi20 hozzászólására (») Szept 11, 2016 /
 
Ilyen van több helyen is, ez az igazi agyrém. Kanyarodnék balra, szépen óvatosan, mögöttem meg dudálnak. Persze első pillanatra nem is értettem, mi a gond. A nagy trükk akkor lesz, ha visszaállítják a lámpát.
(#) zsoltee0001 válasza Kinka István hozzászólására (») Szept 11, 2016 /
 
Szia
Én ezt úgy alakítanám át (amire van is példa ilyen esetre) hogy külön lámpa egyenes haladásra és balra kanyarodásra és akkor nem kell balra kanyarodó sáv de mégis megmarad a 4 sáv.
Üdv
(#) Udvari Zsombor válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Szept 14, 2016 / 1
 
Varjú az ablaktörlőn
A hozzászólás módosítva: Szept 14, 2016
Következő: »»   730 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem