Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Quad 405-ös erősítő tapasztalatok és hibák
Lapozás: OK   343 / 398
(#) Ge Lee válasza pjg hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Nem. 8 ohmon az kb. 0,008W.
(#) pjg válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Az nem szobahangerő. Fejhallgatón is kevés.
(#) Alkotó válasza trickentrack hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Igen.
(#) trickentrack válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Köszönöm!
És 32v ról is működik?
(#) Ge Lee válasza pjg hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Eljössz, szkóppal beállítom, és hallani fogod hogy nem kevés.
(#) pjg válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Messze laksz. Inkább elhiszem.
(#) reloop válasza Melphi hozzászólására (») Szept 8, 2017 /
 
Idézet:
„de mint High-End erősítő elbukott”

Készítettem szimulációt, hát bizony el. A 2k7 / 1 nF aluláteresztőnek kellemetlenül nagy a fázistolása és az A-osztályú fokozatnak is igencsak fel kell kötni a gatyát a nullátmenet közelében, úgy mint eddig.

DCD_mod3.png
    
(#) Alkotó válasza reloop hozzászólására (») Szept 9, 2017 / 1
 
Én hallottam szólni ezt a DCD mod3-at. Nem volt egy hosszadalmas tesztelgetés, de egészen rendben volt a hangzás.
(#) gepesz13 hozzászólása Szept 9, 2017 /
 
Sziasztok!
Az OPA 604 tápfeszültségének nem jó egy egy stabilizátor IC?
Valamint a -15V nak miért kell a biztosíték elől jönnie?
Üdv és köszi!
(#) reloop válasza gepesz13 hozzászólására (») Szept 9, 2017 /
 
Szia! Jó a stabilizátor, csak teljesen felesleges. A biztosíték elől jövő -15 V-ra mutass egy példát!
(#) Ge Lee válasza reloop hozzászólására (») Szept 9, 2017 /
 
Erre gondolhat.
(#) reloop válasza Ge Lee hozzászólására (») Szept 9, 2017 /
 
Ahá! Úgy nézem így jött ki kényelmesen a NYÁK-on.
(#) Melphi válasza reloop hozzászólására (») Szept 10, 2017 /
 
Köszönöm.
(#) gepesz13 hozzászólása Szept 10, 2017 /
 
Én Alkotó cuccát gondoltam megépíteni.A biztosítékokat a tápegység panelre szeretném tenni, ezért célszerűbb lenne, ha az R29 lábáról lehetne a -15 volthoz levenni a feszültséget.
(#) reloop válasza gepesz13 hozzászólására (») Szept 10, 2017 /
 
A pozíciószámnak akkor lenne értelme, ha belinkelnéd a hivatkozott rajzot.
Minden esetre a műveleti erősítő tápja lehet a biztosíték után is.
(#) gepesz13 válasza reloop hozzászólására (») Szept 10, 2017 /
 
Bocsi egy kissé lemaradtam!
(#) reloop válasza gepesz13 hozzászólására (») Szept 10, 2017 /
 
Kár duplikálni a képeket a téma mellékletében, elég a "LINK" gomb használatával megadnod az elérési útvonalat hozzájuk így és így.
Ludwig módosításai az eredeti panel meghagyásával készültek, ez magyarázza az IC-táp forrásának sajátos bekötését.
Alkotó kolléga átrajzolatában ez nem képezte megfontolás tárgyát, hiszen jól működött így is az áramkör.
(#) gepesz13 hozzászólása Szept 10, 2017 /
 
Próbálkoztam a LINK gombbal, de feljött az ablak, hogy "http://" és itt elakadtam, hogy mit kellene beírni.
(#) Alkotó válasza gepesz13 hozzászólására (») Szept 10, 2017 /
 
A hivatkozás linkjét kell ide beírni, amit a címsorból célszerű bemásolni amikor az adott dokumentum éppen meg van nyitva.
Hozzászólást is tudsz hivatkozni, aminek a linkjét a sor elején lévő (#) jelre kattintva kapod a képernyőre.
(#) gepesz13 hozzászólása Szept 11, 2017 /
 
Ehhez egy kissé sügér vagyok.
Én általában a gépemen levő képeket tenném be, de azt hiszem, hogy ehhez előbb fel kell valahová töltenem. Vagy rosszul tudom? Sajnos nagyon sokszor találkozom olyannal, hogy a linkre kattintva hibaüzenet jön, hogy a fájl nem található.
(#) Alkotó válasza gepesz13 hozzászólására (») Szept 11, 2017 /
 
Az említett linkek a HE fórum sajátjai, és a hivatkozásukkal megkönnyíted a többiek dolgát, mert azonnal látják mire gondolsz.
(#) Johnny0004 hozzászólása Szept 11, 2017 /
 
Udv! Keith Snook oldalan talalhato egy atalakitas a sima panelrol DCD mod 3-ra. Erdeklodnek erdemes megcsinalni, jobb lesz a hang vagy a parameterei az erositonek? Pl. a tularam vedelmet kidobta egy az egyben, ez miert jo? Koszi.
(#) Melphi válasza Johnny0004 hozzászólására (») Szept 11, 2017 /
 
Csak 2 oldalt olvass vissza, pont erről beszéltünk.
(#) Johnny0004 válasza Melphi hozzászólására (») Szept 11, 2017 /
 
Szia. Egy oldallal van csak visszabb, es azt olvastam is, de amit kerdeztem arra nincs valasz benne. Errol beszelek:
A hozzászólás módosítva: Szept 11, 2017
(#) gepesz13 válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 12, 2017 /
 
Ok!
De ha az én C:\ zabpehely.jpg állományt szeretném itt közzétenni, akkor mit kellene beírnom a http:// helyett, vagy után a LINK-be?
Üdv és köszi
A hozzászólás módosítva: Szept 12, 2017
(#) Naszrai válasza gepesz13 hozzászólására (») Szept 12, 2017 /
 
Amikor uzenetet irsz van az ablak alat F A D betu. az alatt: fajl kivalasztasa.
(#) Alkotó válasza gepesz13 hozzászólására (») Szept 12, 2017 /
 
Összemosol két különböző dolgot.
Eddig arra próbáltam megoldást adni, hogy a már eleve a fórumtémák valamelyikében fent lévő rajzot, hozzászólást, képet, vagy egyéb mellékletet hogyan tudsz meghivatkozni.
Amit te mondasz az egy új fájl csatolása a saját gépedről, amire szintén van lehetőség a "Tallózás" gomb használatával.
(#) Gafly válasza Alkotó hozzászólására (») Szept 12, 2017 /
 
Méret megkötés temésztesen van, akkor nem sikerül, ha nagyon nagy a csatolmány...
(#) Tiggey válasza Melphi hozzászólására (») Szept 24, 2017 /
 
Az alapelv ugyanaz. Attól hogy duplázva vannnak a végtranyók, vagy nem zéneres feszstab van +-15V-hoz, hanem stabkocka, meg hasonló marhaság, maga az alapkapcsolás ugyanaz. Minden 3 oldalon van kapcsolás. Kicserélnek egy ellenállást, és már új verzió, szenzáció. Google, urbános 3 tekercses kapcsolást keress, de ne az ő paneltervükkel, mert az előnytelen vonalvezetésű, de használható az is. Vagy a 200W-os verzió, élből TO3 van benne. Túláramvédelmi feszosztó van variálva, semmi más. Kérdés nélkül építhető. Azt ajánlanám.
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2017
(#) Melphi válasza Tiggey hozzászólására (») Szept 24, 2017 /
 
Köszönöm Tiggey!
Következő: »»   343 / 398
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem