Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   764 / 967
(#) yulo5310 válasza david10 hozzászólására (») Jan 31, 2018 / 1
 
Nálunk"20 évvel ezelőtt" betelepült a Bosch,minden féle embereket felvettek,aki már látott tyúkbelet,de szó szerint,a fejő állásból jöttek 6 órát vezetékezni,szó szerint tehénganés gumicsizmában,és mikor magyaráztam nekik a szinkódos saruzási sorrendet,csak röhögtek(nemmindegy,drót az drót),két hétig bírtam,pedig extra magas bérem volt!
(#) erbe válasza david10 hozzászólására (») Jan 31, 2018 / 1
 
Rég volt, tán igaz se volt.
(#) Droot válasza david10 hozzászólására (») Feb 1, 2018 / 1
 
Ócsárold csak tovább nyugodtan akkor, egészségedre. Visszahozta az neked az árát többszörösen. Ha nem tetszik lehet más fajtát venni.
(#) Moderátor hozzászólása Feb 1, 2018
 
Valaki árulja már el, legyen szíves, hogy ebben a beszélgetésben mi a vicces-mókás, mert én nem tudom!
(#) Gafly hozzászólása Feb 2, 2018 / 4
 
A hozzászólás módosítva: Feb 2, 2018
(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Ez tényleg vicces
Esküszöm hogy nem direkt csináltam az előző hozzászólást, valamint ilyen semmitmondó postokat (elvileg) lehetetlen csinálni
(#) nagym6 válasza Gafly hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Nem semmitmondó, hanem sokatmondó. Mi a vicces kérdésre a válaszod semmi. Én így értelmeztem, viccesen.
(#) Gafly válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Nincsen ebben semmi vicces, csak annyi, hogy ÉN megcsináltam a lehetetlent.

Mellesleg, nem direkt, és még kevésbé szándékosan. De nem értek hozzá
(#) Remci válasza Gafly hozzászólására (») Feb 2, 2018 / 3
 
Hú,ilyet nem szabad . Amint megcsinálod a lehetetlent, a főnököd felveszi a napi teendőid közé
(#) ronin75 válasza Remci hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Kivéve, ha ő a főnök.
(#) 7DU válasza Remci hozzászólására (») Feb 3, 2018 / 1
 
És a főnök még hozzá teszi:
-Lehetetlen,nem tudok ezért több pénzt fizetni!
Más:az időpont az 1980-as évek legeleje.Az egyik kollegámmal egyetembe, elvégeztük a tech-
nikus minősítőt.Az alapfizetésünket át kellett sorolni egy magassabb fizetési kategóriába-
kaptunk 250Ft-ot.A főnökömmegjegyezte:
-Tudja Lacika, ezzel bérfeszültséget okoztak!
Szégyeltem is magamat.Nem tudom, mit üzenjek a mai fiataloknak,hogy ne legyen lelkiismeret furdalásuk?
Üdv:Laci bá
(#) pjg válasza 7DU hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Ezt nekem is mondta a főnököm. Én technikus, a kollégák szakmunkások.
De nekik több a gyakorlatuk.
Erre megnyertem a Szakma ifjú mestere versenyt előbb mint villanyszerelő, később mint elektró műszerész. Erre nagy csend lett. meg 2x 1Ft órabér emelés. Ezután áthelyeztek fejlesztő műszerésznek. Ott teljesen egyedül dolgoztam, semmi segítséget nem kaptam a volt kollégáktól.
Piszok irigy tekinteteket láttam, ha találkoztam velük. Volt időm alaposan kitanulni a szakmát. Amikor ott is kikezdtek elmentem a számítástechnika irányába. Fel is számolták a műhelyemet, mert senki sem vállalta azt a munkát. Pedig jó volt, kényelmes volt. Gondolom a tudás hiánya miatt. (Nagy elégtétel volt ez nekem). Azóta sem láttam egyiküket sem.
A hozzászólás módosítva: Feb 3, 2018
(#) Epu2 válasza pjg hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Érdekes, hogy az első címed nekem is megvan. Kaptam pár ezer Ft-ot érte, de feledésbe merült.
(#) 7DU válasza Epu2 hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Én nem panaszkodom,engem megbecsülnek!Orvosomnál könyökmankót iratok fel és Ő előzéke-
nyen megkérdezi :
-Jobbossat vagy balosat?
Azon imádkozom ne legyen vashiányom,mert képes lenne a régi Róma megsérült gladiátorainak
receptjét(recipe ferrum!)alkalmazni az esetemben.
Üdv:Laci bá
A hozzászólás módosítva: Feb 3, 2018
(#) Gery78 válasza Remci hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Vagy azt mondja a főnök, hogy a lehetetlen most már meg tudjuk csinálni, de a csodára még várni kell egy kicsit.
(#) Gery78 válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2018 / 1
 
A hozzászólás módosítva: Feb 3, 2018
(#) Orbán József válasza 7DU hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
A barátom kezelte vashiány ellen így anno a kutyáját: Az orvosságnak fanyele volt és (vas)lapátban végződött...
A hozzászólás módosítva: Feb 3, 2018
(#) Gery78 válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Nekem is sikerült, rájöttem hogy kell semmitmondó választ írni.
(#) sany válasza Gery78 hozzászólására (») Feb 3, 2018 / 1
 
Szaporodnak a "szellem" hozzászólások.
A hozzászólás módosítva: Feb 3, 2018
(#) 7DU válasza Orbán József hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Ismerem ezt az orvosságot.Mifelénk szívlapátnak hívják.Külön kiemelendő, hogy mennyire hu-
mánus gyógymód,mivel fát,vagyis természetes anyagot is tartalmaz.Csak az a hátránya,hogy
bőrön keresztül hat és súlyossabb esetekben többször kell alkalmazni.
Üdv:Laci bá
(#) tothbela válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Beletenyereltél a szóközbe.
A hozzászólás módosítva: Feb 3, 2018
(#) Gery78 válasza tothbela hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Vagy ráesett a sonkás zsömle.
(#) tothbela válasza Gery78 hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Informatika órán a sonkás zsemle miatt könnyű egyest kapni. Szöveg és bekezdések tologatására a tabulátort illik nyomogatni, nem a space gombot sonkás zsemlével. Ezért tabu órán a sonkás zsemle. Vagy a sonkás zsemle a tabu? Csak hát az én koromban még nem volt informatika, viszont a sonkás zsemle már akkor is divat volt. Ha órán elővettem, nem járt érte informatika egyes, csak egy akkora füles, hogy a számban lévő falat ráeshetett volna a klaviatúrára ha lett volna. Hát úgy rémlik, jobban csípett az akkori sonkás zsemle, mint a mostani "Nagy giros pitában, csirkéből, csípős öntettel".
(#) tothbela válasza Orbán József hozzászólására (») Feb 3, 2018 / 1
 
Aplikátoros mint a "tampax" , hogy kéz mosás nélkül se gyulladjon be a kezelt terület. A daganat elmúlása után azonnal ismételhető a kezelés.
(#) tothbela válasza pjg hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Nálunk volt egy kötelező bérlépcső. A cégnél a takarító volt a legalacsonyabb jövedelmű. 5000 Ft-al felette volt a raktáros. Majd így tovább. A főnököm kétségbe esve sorolta, hogy mekkora érvágás neki, hogy a minimálbér megemelkedett. Így mindenkit előbbre kell tolni. Másnap mosolyogva sorolta, hogy megoldódott a probléma. A raktárossal kiváltatta a vállalkozóit, és attól kezdve ő külsős lett. Mellesleg a takarító az ő alkalmazottja ez után, így most már e két embernél nem köti a kötelező bérlépcső betartása.
(#) pjg válasza tothbela hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Az én munkaadóm ezt megoldotta. Bele***t a bértáblába és F kategória alatt mindenki minimálbéres. 10 év óta nem volt béremelés. A táblához képest 46 ezer pótlékot kapok, hogy elérjem a garantált bérminimumot. 10 éve a nettó bérem a minimálbér duplája volt.
Ja! Állami alkalmazott vagyok.
De már csak 727 napig!
A hozzászólás módosítva: Feb 4, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) pucuka válasza pjg hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Ahogy hallom, fogynak is az alkalmazottai.
(#) pjg válasza pucuka hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
A következő 5 évben a mi korosztályunk megy nyugdíjba. Lesz jajveszékelés. Nagyon sokan vagyunk. Mi leszünk a dolgozói szegénységből az éhező nyugdíjba vonuló korosztály. Ahogy számolom jó, ha 80 ezer lesz a nyugdíjam. Az utolsó 12 év padlóra tesz.
Volt egy időszak, (vgm) amikor az átlagbér 10 szeresét kerestem második műszakban. Akkor levonták a nyugdíjjárulékot, de most nem számítják be jövedelemként.
A hozzászólás módosítva: Feb 3, 2018
(#) Gafly hozzászólása Feb 3, 2018 /
 
(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Idézet:
„Beletenyereltél a szóközbe.”

Tényleg működik a 6 szóköz
Következő: »»   764 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem