Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   348 / 429
(#) guny válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Ápr 19, 2018 /
 
eEz nekem válasz?
(bBimetált találtál?)
A hozzászólás módosítva: Ápr 19, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) pompidu válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Ápr 19, 2018 /
 
Bővebben: Link
Ez a magyarországi disztribútor rajtuk keresztül olcsó.
(#) Bakman válasza guny hozzászólására (») Ápr 19, 2018 /
 
Miért ragaszkodsz a mechanikus hőkapcsolóhoz? Digitális termosztátokból Dunát lehet rekeszteni.
(#) guny válasza Bakman hozzászólására (») Ápr 20, 2018 /
 
Nincs lehetőség digitális termosztát alkalmazására.
(#) Doky586 válasza guny hozzászólására (») Ápr 20, 2018 /
 
Szerintem minden termosztát digitális. Vagy ki kapcsol, vagy be..
Vagy attól digitális hogy elem kell bele és lemerül..?
(#) mackomisi3 hozzászólása Máj 3, 2018 /
 
Sziasztok! Egy légtisztító tápja elromlott.A tápja PN8147-el működik. Egyedül az aliexpress-n találtam ilyet.Szeretném magyar országon megvenni,vagy helyettesítőt találni.Minden segítségnek örülök.A válaszokat előre is köszönöm.
(#) mackomisi3 hozzászólása Máj 3, 2018 /
 
Sziasztok!
Az aliexpress-n az alkatrész megrendelhető ingyenes szállítással. Ez hány napot jelent kb?
(#) kokozo válasza mackomisi3 hozzászólására (») Máj 3, 2018 /
 
2-4 hét
(#) tbarath hozzászólása Máj 4, 2018 /
 
Nagyobb, 100-130 mm átmérőjű, flexibilis műanyagcsövet keresek, valami hasonlót mint ami a mobilklímák kimenő csöve.
Szegeden találtam, de nekem Budapesten kellene. A Praktikernél van hasonló, de náluk pont a hozzám közeli Praktikerben nincs. A gugli ez esetben nem volt a barátom, jellemzően vidéken és/vagy Pesten tőlem baromi messze találtam csak olyan boltot, ami árul ilyet, vagy legalább az árlistáján van.
Valaki találkozott már ilyesmivel?
(#) nedudgi válasza tbarath hozzászólására (») Máj 4, 2018 / 1
 
A közeliben is megrendelheted. Ha regisztrálsz a Praktikernél, ingyen és bérmentve átszállítja akármelyik szimpatikus boltba.
A hozzászólás módosítva: Máj 4, 2018
(#) tbarath válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 4, 2018 /
 
Köszi, elvileg van hozzám másik közeli is, csak az melóhelyhez van közel, én pedig holnap otthonról terveztem elugrani venni. Bár lehet elmegyek egy másikba, még meglátom.
(#) Tom-Tom19 hozzászólása Máj 6, 2018 /
 
Sziasztok!

AP3700Z-E1 és APT13003EZ-E1 típusú tranzisztort hol lehet kapni, vagy melyik típussal lehet helyettesíteni?
És mindkettő TO-92 -es tokozású.

Köszi előre
(#) nedudgi válasza Tom-Tom19 hozzászólására (») Máj 6, 2018 /
 
Az AP3700E nem tranzisztor, hanem töltésvezérlő. Adatlapokat mellékelem.
(#) DmANn hozzászólása Máj 7, 2018 /
 
Sziasztok.

ELM327-es adaptert keresek.
De olyat, ami tényleg az.

Ma vettem egyet a Mercator-ban, és nem tudja az ATMA parancsot. (Ezzel lehet monitorozni a teljes busz forgalmat)

Tudtok olyan helyet, ahol Budapesten be lehet valódi ELM327-et szerezni?


Köszönöm!
(#) sepu666 hozzászólása Máj 7, 2018 /
 
Jó estét mindenkinek. Olyan problémám van. Hogy egy Technics SU-Z1-es erősítőm javítom. Nem találok hozzá magyar oldalakon potit. 250k ohm B stereo. Hol tudnák ilyent be szerezni? Vagy esetleg valakinek van elfekvőben? válaszokat előre is köszönöm.
(#) nedudgi válasza sepu666 hozzászólására (») Máj 8, 2018 /
 
(#) attila1 hozzászólása Máj 8, 2018 /
 
Sziasztok!!
Sajnos a kezembe maradt az asztali lámpám világító része,mert elpattant valahogy az alsó forgórésze.
Olyan,mint kettő darab kihúzható bot antenna,3-3 taggal. Hát nem szeretném eldobni ezért az egészet,így valahonnan csak lehetne szerezni ilyen kihúzható tagot. Csak ötletem sincs,hogy honnan... Remélem közületek lesz valakinek!! Ebay,Ali is szóba jöhet. Köszi előre is!!
(#) DmANn válasza DmANn hozzászólására (») Máj 8, 2018 1 /
 
Valaki? Bárki? Hol van olyan ami nem kínai f*s?
(#) Massawa válasza attila1 hozzászólására (») Máj 8, 2018 /
 
Sokkal egyszerübb valamilyen szeméttelepen körülnézni, ezen lámpák egyik fö jellemzöje ugyanis, hogy elolvad a felsö részük, igy csak ki lehet öket dobni. Minap én is onnan hoztam 2 darabot, igaz nekem a trafok kellettek. A többit ott hagytam.
(#) nedudgi válasza attila1 hozzászólására (») Máj 8, 2018 /
 
Ha jól emlékszem, valahol hever egy ilyen, de hogy mikor kerül a kezem közé, azt nem tudom. Akár még Pesten is lehet. Akkor megkaphatod.
(#) attila1 válasza Massawa hozzászólására (») Máj 9, 2018 /
 
Sziasztok válaszolók!!

Az enyémnek nincs olvadásos baja,ebben egy ebay-ről rendelt ledes izzó van,amiben egyenirányítás is van. Jól világít közel 1 éve!
Csak most sajnos a teleszkópja kuka lett.
(#) attila1 válasza nedudgi hozzászólására (») Máj 9, 2018 /
 
Szia! Ha netalán megtalálnád,azt megköszönném,de személyesen sajnos nem tudnám átvenni a távolság miatt. Veszprém megyei vagyok. Szóba jöhetne a Foxpost automata is? Vagy így már tárgytalan lenne?
(#) nedudgi válasza attila1 hozzászólására (») Máj 9, 2018 /
 
Akkor beszéljünk róla, ha megkerült. Akkor küldök üzenetet.
(#) Massawa válasza attila1 hozzászólására (») Máj 10, 2018 /
 
A mieinkben még halogén világit, s fillérekért árulta a svéd butoráruház.
(#) bbb hozzászólása Máj 10, 2018 /
 
Sziasztok!

Panasonic NV-HS950 SVHS-hez keresek VXP1339 számra hallgató alkatrészt lehetőleg idehaza. Komplett K mechanika is érdekel, ha azt tud valaki.

Külföldi forrást találtam, de nem is olyan egyszerű pl. az írektől megrendelni...


Ha valaki olyan szervizt tud, ahol biztosan meg tudják javítani ezt a videót, azt is örömmel fogadom.
(#) tbarath válasza bbb hozzászólására (») Máj 10, 2018 /
 
A hivatalos Panasonic szervÍz azt hiszem a videopart kft, bár a vhs az nagyon 20. századi tech...
(#) bbb válasza tbarath hozzászólására (») Máj 10, 2018 /
 
Őket már felhívtam, meg se próbálják az alkatrészbeszerzést. Igaz külföldön meg lehet hozzá kapni mindenféle jóságot raktárról.

Egyébként meg nem tudom miért zavar, hogy az SVHS videomagnó nem mai darab és kell rá megjegyzést tenni?
(#) tbarath válasza bbb hozzászólására (») Máj 10, 2018 /
 
Félreértettél, egyáltalán nem zavar. Csak baromi régi és ma már ritka cucc, ezért jellemzően már nincs a javításhoz raktárkészlet, sokszor dokumentáció, felszerelés és szaktudás sem.
Szóval csak annyit akartam ezzel írni, hogy jó eséllyel nem tudnak itthon ebben segíteni.
(#) bbb válasza tbarath hozzászólására (») Máj 10, 2018 /
 
Szerencsére dokumentáció az van (szervízkönyv az elektrotanyáról letölthető), raktárkészlet meg csak Írországban, Németországban, Ausztriában, Japánban, Finnországban van (eddigi gugli találatok alapján). Ezért gondolom, hogy nem ördögtől való az se, hogy idehaza legyen beszerzési forrás.
(#) .gdi hozzászólása Máj 10, 2018 /
 
Sziasztok!

Saját billentyűzethez szeretnék flex nyákoz készíttetni.
Az elv a PC-s billentyűzetekből ismert gumikupolával nyomkodós fólia-mátrix.

Sajnos lövésem sincs hol készítenek ilyesmit (ráadásul kis tételben) M.O.-n (kína nem opció a szállítási idő miatt).
Ismertek olyan céget aki ezzel is foglalkozik? 2db egy oldalas fólia lenne összesen, darabja 14x27mm méretben.

Előre is köszönöm, ha valaki hasznos tippet tud adni
A hozzászólás módosítva: Máj 10, 2018
Következő: »»   348 / 429
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem