Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   205 / 649
(#) attika hozzászólása Jún 3, 2018 /
 
Elvihető egy kupac bontott panel kizárólag egyben.
Van benne számítógép alaplap, bontott videó panelek, bontott laptop akkumulátor, kisfloppy, dvd lejátszó panel, stb...
Személyesen átvehető Hatvanba.
Előre egyeztetett időpontban esetleg Hatvan és Bp M3-as metró (bevásárlóközpont) vonalon.
Dunakeszi, Mogyoród, Fót még esetleg szóba jöhet.
Max egy hétig tárolom és utána kuka.
A műanyag ládika nem vihető csak a tartalma.
Postázni nem tudom.
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2018
(#) bbb hozzászólása Jún 3, 2018 /
 
Dunakesziről elvihető egy Hitachi HA-007 stereo erősítő. A gondja, hogy ha kicsit teker az ember a hangerőn, akkor máris kiáll hibára. Elektrotanyán van hozzá útmutató, de nekem nincs kedvem vele többet foglalkozni.

Az első viheti, csak személyesen, posta, futár, stb. kizárva. Esetleg Óbudára még magammal viszem, de az csak munkanapokon, délelőtti átvétel.
(#) latyakosa válasza bbb hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Hoznám!
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2018
(#) antiktelefon válasza bbb hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Üdv!
Óbudával átvenném.
szerk.: Az kimaradt, hogy szinte bármikor jó, természetesen délelőtt is.
Köszönöm: Máté
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2018
(#) krauszkrisztian válasza latyakosa hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Ez aztán a gyorsaság!
(#) latyakosa válasza krauszkrisztian hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Pedig többször futtottam neki a begépelésnek
(#) krauszkrisztian válasza latyakosa hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Mire én utánanéztem a típusnak, már egyből két jelentkező is volt rá...
(#) antiktelefon válasza krauszkrisztian hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Én is utána néztem a típusnak, és rájöttem, hogy egy ilyen roncsom van kb. 5 éve, de lehet a lassú netem miatt bukom a lehetőséget...
Ezek szerint stoppolnom kellene először, és csak utána megnézni, hogy egyáltalán szükségem van-e rá.
(#) latyakosa válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
STK ic-vel tudok segíteni ha az a baja a Tiednek.
(#) antiktelefon válasza latyakosa hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Köszi, nem az, az egész szét van barmolva esztétikailag, trafó kirabolva, a tipikus jó lesz még valamire/ egyszer csinálok belőle erősítőt dolog...
(#) latyakosa válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 3, 2018 / 1
 
Az olyat soham értettem, minek nyúl bele ha nem ért hozzá, sokszor fillérekből javíthatóak,
pl volt olyan 4 db .25w ellenállás szakad csak meg és ezenkívül semmi baja!
(#) krauszkrisztian válasza latyakosa hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Én kaptam egy DVD lejátszót ismerősömtől, mert ,,nem volt jó" (ki dobták volna). Kiderült, hogy csak nem nyílik ki, mert laza volt benne a szíj.
(#) antiktelefon válasza latyakosa hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Ezt nem szimplán barmolták, hanem kb. a másodikról lehajították, még a doboza sem menthető. Szerintem simán működne a végfok, de a panel teljesen szét van törve, annyira meghajlott a doboza.
(#) bbb válasza latyakosa hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Nagyon egyszerre voltatok, de latyakosa volt a gyorsabb, így az övé lesz.
(#) em hozzászólása Jún 3, 2018 /
 
Elvihető Bp XIV kerületben munkaidőben Cansoscan 5000F scanner. Működőképes, de utoljára xp-re adtak ki hozzá drivert.
(#) em hozzászólása Jún 3, 2018 /
 
Elvihető Bp XIV kerületben munkaidőben a képen látható távirányítós autó hiányosan, működésképtelenül. Az mechanikus alap talán nem rossz. Az NDK távirányító adó kapcsolási rajza megvan, más nincs.
(#) em hozzászólása Jún 3, 2018 /
 
Elvihető Bp XIV kerületben munkaidőben egy ülésmelegítő, működik de nem egy nagy szám. Valami masszásnak csúfolt rezgőmotorja is volt, de az nem működik. Továbbá egy doboznyi számítógép maradvány a kép szerint (ventilátor, csatlakozó, telepítőlemez stb.)
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2018
(#) Szasza9668 válasza em hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Szia!

A scanner érdekelne.

Üdv!
(#) em válasza Szasza9668 hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Oké a tied. Privátban egyeztessük mikor jössz érte.
(#) ftirius válasza em hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Szia!
A távirányítós kocsi érdekelne, habár nemlátok róla képet. Mivel gyerekkoromban nemvolt, felnőtt (félnőtt) koromban minden ilyesmit összeszedek.
Anti
(#) sany válasza ftirius hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Jobb késő, mint soha.
(#) em válasza ftirius hozzászólására (») Jún 3, 2018 / 1
 
Rossz képet töltöttem fel. Itt a jó kép. Ha kell jelezd!
Én is sokáig tologattam az asztal szélén mire elfogadtam, hogy ezt már másvalaki fogja működőképessé varázsolni.
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2018
(#) ftirius válasza em hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Elvinném, köszönöm!
(#) em válasza ftirius hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Oké, akkor privátban egyeztessünk mikor viszed el.
(#) ftirius válasza em hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Rendben.
(#) krauszkrisztian válasza em hozzászólására (») Jún 3, 2018 /
 
Engem a gép maradványos doboz érdekelne, minden, ami benne van.
Nem jár esetleg valamikor Esztergom felé?
(#) Banditasz hozzászólása Jún 4, 2018 / 2
 
Kedves, elektronikát kedvelő honfitársaim!
Műhelyemet ellepte a régi alkatrészek gyűjtögetéséből adódó régi dolgok tárháza.
Otthoni ultimátumot kapva felajánlom olyan emberkék részére szükségtelen dolgaimat, akik tudnák használni, mert kidobni nincs szívem. Van itt kérem szépen komplett számítógép, 386-tól p3 tualatinig, kártyák, TV KF egység, STB. A "börze" Vácott deákváron van. (garázs, pince, szobám). Nem fogok külön keresgélni semmit, gyere el, és ami tetszik és tudod használni, vidd el. Remélem ez így korrekt. csak néhány cuccot akarok megtartani, amiből keresem a kenyerem vagy nem az enyém, de azt jelezni fogom. Köszönettel: Banditasz
(#) kissattila88 válasza Banditasz hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Én mennek mikor jó?
(#) em válasza krauszkrisztian hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
nNem járok.
A hozzászólás módosítva: Jún 5, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) krauszkrisztian válasza em hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Posta játszik?
Következő: »»   205 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem