Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki hol gyártatja a NYÁK-ot ?
 
Témaindító: kaqkk, idő: Ápr 16, 2018
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 66
(#) Moderátor hozzászólása RoliNyh hozzászólására (») Máj 11, 2018
 
"Lájkvadász" hozzászólás és válaszai eltávolítva.
(#) PepeLopez hozzászólása Máj 12, 2018 /
 
Én Seeed Studio Fusion PCB szolgáltatását szoktam használni, 2-3 hét alatt itt van.
(#) niedziela válasza PepeLopez hozzászólására (») Máj 12, 2018 /
 
Szia !
Mennyi pénz a szállítás, és milyen szállítások közt lehet választani ?
(#) pipi válasza niedziela hozzászólására (») Máj 12, 2018 /
 
árak itt Bővebben: Link
a postát akkor látod ha továbblépsz
a 10db 100*100-as nyák 10-15$ a posta
(#) niedziela válasza pipi hozzászólására (») Máj 12, 2018 /
 
Mennyire tovább, mert a kosár sem tartalmazza ?
El kell/kellene jutnom a fizetésig ?
(#) fidelcastro hozzászólása Máj 12, 2018 /
 
Én PCBway-től rendeltem. 23$ 10db 10x10cm-es nyák postával együtt. Nekem 3 hét alatt itt volt.
Szerintem bőven megérte.
(#) niedziela válasza fidelcastro hozzászólására (») Máj 12, 2018 /
 
Itt is ez a kérdés, milyen postával ?
pcbway 3 hét 10db 10x10cm china post 18$
(#) pipi válasza niedziela hozzászólására (») Máj 12, 2018 /
 
Március végén ez volt a seeednél:
Fusion PCB $4.90 a 10 db nyák
Shipping: $10.98
Discount: -$0.49
Grand Total: $15.39
(#) Peter65 hozzászólása Máj 13, 2018 /
 
Sziasztok!
Ha a magyar gyártóknál a nyák belsejében akarok kontúrmarást mondjuk a kúszóút növelése érdekében, akkor az mindig külön kell megadnom, hogy le ne maradjon. A külföldi gyártóknál hogyan megy ez? Csak a gerber fájlból észreveszik, ha a nyák belsejébe belerajzolok a külső határvonallal? Vagy szöveges megjegyzést kell mellé írni?
(#) Tasznka válasza Peter65 hozzászólására (») Máj 13, 2018 /
 
Én mecha1 -re adtam meg a körvonalát a panelnek,oda nem kell semmi infó,tudni fogják.
Max. add meg,nekik,hogy melyik rétegen mit nézzenek.De ha több mecha réteg lesz,akkor elméletileg tudni fogják.Nagy valószínűséggel megnézik,hogy mit küldtél .
(#) Peter65 válasza Tasznka hozzászólására (») Máj 14, 2018 /
 
Köszönöm a választ.
Remélem boldogulok. A dologhoz hozzá tartozik, hogy a magyaroknak leggyakrabban nem gerber fájlt küldök, hanem a forrás fájl, a gerbert ők hozzák létre. Nem tudom, hogy a kontúrmarásnál miből indulnak ki. Azt gyanítom a tapasztalataim alapján, hogy ők hozzák létre, nem pedig a nyák tervező program által generált fájlokat használják.
(#) zotya1983 hozzászólása Máj 14, 2018 /
 
Innen , ha meghívsz valakit, valakiket még akár ingyen is lehet a nyák.. Meglepően gyorsak is.
(#) niedziela válasza zotya1983 hozzászólására (») Máj 14, 2018 /
 
Az alap 31$, ez mennyire konvergál a 0$ -hoz ?
A hozzászólás módosítva: Máj 14, 2018
(#) Elektro.on válasza niedziela hozzászólására (») Máj 14, 2018 /
 
Nekem 15$ jött ki.
Kollégám rendelt tőlük kb 50*100 -as panelt. Forintban kb 5000 ből jött ki a 10 db , jó minőség. DHL -el 1 hét alatt itt volt.
(#) sdrlab válasza Elektro.on hozzászólására (») Máj 14, 2018 /
 
Ez csak 5db, 50*50-es panel!
A pcbway-nél ugyenennyiért 100*100-as, 10db panel kapsz, ha nem DHL-t választasz ki...
(#) hian hozzászólása Jún 4, 2018 /
 
Üdv!
Eddig még nem gyártattam nyákot. A panelizálást nem értem.
Pl., ha https://www.seeedstudio.com/fusion_pcb.html -nél rendelek, akkor ha egy 100x100 -as panelre egy terv helyett két kisebb tervet teszek, akkor 4.90$ helyett 16,90$ -ba kerül ???
(#) Alkotó válasza hian hozzászólására (») Jún 4, 2018 1 /
 
Igen.
Ez nem egy racionális üzlet, hanem támogatás az amatőrök részére. A feltétel elég világos, 10 db maximum 100x100-as panel. A kedvezményes ár akkor is annyi ha a panel csak 30x30 mm, és a panelok nem halmozhatóak.
Az meg talán majdnem természetes, hogy a magyar amatőrök próbálják kijátszani a rendszert, mindenféle trükkökkel.
(#) nedudgi válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Nem csak a magyar amatőrök próbálják kijátszani a rndszert.
(#) hian válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Köszi a gyors választ. Ha jól értelmezem, akkor ugyanabból a tervből többet is rárakhatok a 100x100-as panelre, akkor az ár nem változik.
(#) Alkotó válasza hian hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Nem jól érted, nem rakhatsz rá többet. És biztos vagyok abban, hogy mindjárt lesz néhány hozzászóló, aki majd fotóval is alátámasztja ennek az ellenkezőjét, de az alapelv szerint akkor sem lehet.
(#) hian válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Bocs, hogy ellenkezem, de szerintem a https://www.seeedstudio.com/fusion_pcb.html linken a "No. of Different Designs" sorban az example, illetve az 'információ' ' Learn More ' azt mutatja, hogy lehet.
(#) Alkotó válasza hian hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Próbáld ki, aztán majd kiderül. Én is teljesen gyakorlatlan panelrendelő vagyok, és egy másik gyártóval vagyok kapcsolatban. Az információm a honlapjukról és levelezéseinkből van.
(#) Tasznka válasza hian hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Én rendeltem 6 féle panelt,az egyiknél 9db-ot raktam egy tervre.Már a vámon van,1-2 napon belül megérkezni,és akkor tudok konkrét választ adni.
Amúgy ott a leírás,hogy ha csak 100*100-as panelt szeretnél,ami olcsó,akkor tehetsz rá 3-féle tervet is,csak az a lényeg,hogy csak egyenesen legyen a vágás megcsinálva,vagyis ne lógjanak egymásba. Van jó kis help-jük,ott megmutatják,hogy hogyan is gondolják .
(#) RoliNyh válasza hian hozzászólására (») Jún 4, 2018 /
 
Rendelj a JLCPCB -től, én rátettem 3db 33x100mm -es tervet egy 100x100mm panelre,
és megcsinálták felár nélkül. A három terv az alsó szitanyomaton külön be voltak keretezve.
Megkérdezték, hogy kérek -e marást. Visszaírtam nekik, hogy ha ingyenes, akkor igen, ha fizetni kell, akor nem. Kimarták felár nélkül.
10db 100x100mm -es méretben 2$ volt az anyag és gyártásköltség, 14$ a szállítás.
(Elvileg, de az is lehet, hogy ez csak a mézesmadzag, és valójában fordítva van...)

Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Jún 4, 2018
(#) niedziela hozzászólása Jún 4, 2018 /
 
Ez mindenhol igy működik.
Ami 1 design vagy 1 kinds az nem több egynél.
(#) Tasznka hozzászólása Jún 5, 2018 /
 
Megjöttek a panelek. A csatolt képen látható a vágás,és a ritzelés .

bill.jpg
    
(#) Skori válasza Alkotó hozzászólására (») Jún 5, 2018 /
 
Gyártófüggő, hogy több panel összerakva egy nyákra feláras-e vagy sem. Volt amikor vagy 3...4 féle panelt raktam össze 10x10-es nyákra, olyan marással, hogy kézzel fel lehessen tördelni. Probléma, kérdés, felár stb.. nélkül legyártották. Talán még van is belőle, amit még nem tördeltem, majd készítek fotót.

nyákok.jpg
    
(#) gerry hozzászólása Jún 5, 2018 /
 
Én is ráállok a kínai gyártatásra! Egy ismerősöm rendelte meg nekem a 52*57mm-es nyákokat 10db-ot. Ő nem tudom mennyit rendelt és az sem hogy honnan, de 1db. nyáklap 370Ft-ra jött ki nekem úgy hogy DHL-el jött. Ja és 14nap alatt itt volt Mo-n! Kibontottam a csomagot és raktam össze az alkatrészeket, de sehogy sem jött ki az alkatrész a nyáklaphoz, mire kiderült, hogy 10db helyett 12db-ot küldtek!
(#) Skori válasza gerry hozzászólására (») Jún 6, 2018 /
 
Ez néha elő szokott fordulni, nekem is volt már olyan miből többet küldtek.
(#) zsolt58 hozzászólása Jún 7, 2018 /
 
Helló.
Tudja valaki, hogy a jlc kinai nyák gyártó milyen vastagságú vonal szélleségel tud dolgozni?
Már mint, hogy milyen vastagság alá ne menjek le?
Következő: »»   3 / 66
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem