Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)
Lapozás: OK   31 / 212
(#) varttina hozzászólása Jún 17, 2018 /
 
Szeretnék jelentkezni a találkozóra.
(#) jani1987 válasza varttina hozzászólására (») Jún 17, 2018 /
 
Rajtad kívül mások is jönnek Egerből kocsival. Akkor hozzák nekem az újságokat meg az évkönyvet.
Puskás Feri hoz magával egy srácot a faluból. Most "fertőzte meg".
A hozzászólás módosítva: Jún 17, 2018
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 17, 2018 /
 
Jó lenne, ha a "jegyző úrnak" is jelezné mindenki, aki jön. Hadd lássuk: mennyi az annyi? Már csak 3 hét!
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Jún 17, 2018 /
 
Kettő számjegyűek lettünk
(#) varttina válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 17, 2018 /
 
Ha jól tudom, a kocsi még nem biztos. Ha más nem lesz, akkor elmegyünk tömegközlekedéssel.
(#) Gafly válasza varttina hozzászólására (») Jún 17, 2018 /
 
Vissza meg Szolnok vasútállomásig jó vagy, szokott rutin szerint
(#) jani1987 hozzászólása Jún 18, 2018 /
 
Egyel több asztallal készülök. De még nem jött meg a teteje és egy darabot elszámoltunk.
A hozzászólás módosítva: Jún 18, 2018
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 18, 2018 /
 
Legalább egy "Andrást" tégy bele (akár 1-1 szál betonvasból), mert nem lesz stabil. Mi van a villannyal, egyebekkel?
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Jún 18, 2018 /
 
Még nem voltam a hivatalba.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 18, 2018 /
 
Az gáz, mert 15, -meg 30 napos határidőket illesztenek egy-egy döntéshez. Ki ne fuss az időből!
(#) mohinger hozzászólása Jún 19, 2018 / 1
 
Kedves Fórumtársak!

Ha mégsem jönne össze a zsákai találkozó, akkor rá két hétre, azaz Július 21-én szombaton megtarthatjuk a találkozót Békéscsabán, a Vasutas művelődési házban. Kibérelném az egyik termet, lenne villany, fedett helység, kiállítási lehetőség a ki, mit építettnek, előkerülhetnek a forrasztópákák, valamint használhatjuk a belső udvart főzésre is. Az épületben mosdó és büfé is rendelkezésre áll. Ebben az esetben némi hozzájárulásra is szükség lenne a bérleti díjra, ami pár száz Ft lenne maximum.
Ki mit szól hozzá?
(#) Orbán József válasza mohinger hozzászólására (») Jún 19, 2018 /
 
Üdv!
Elvileg ez már jó nekem.
(#) madzagos válasza granpa hozzászólására (») Jún 19, 2018 /
 
Ma feldobták a labdát Janinak.
(#) jani1987 válasza madzagos hozzászólására (») Jún 19, 2018 /
 
Na akkor szedjük sorba. Bárhova elmegyek 100km-en belül.
Delej csak akkor lesz ha a szolgáltatóval megegyezek vagy a szomszéd épület tulajával mindjárt beszélek. Nem esne jól ha ezt elbuknám. Legközelebb szeptemberbe akarják visszakötni.
(#) mohinger válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 19, 2018 / 1
 
Jani!

Szeretném, hogy tudd, nem ellened, hanem a csapatért, a közösségért vetettem fel az ötletet. A messziről érkezőknek is talán jobban megoldható a békéscsabai helyszín, révén, a vasútállomástól két perc gyalog. Az infrastruktúra is jobb. Mondjuk a kastélykert szépségével nem veheti fel a versenyt, az tény.
Itt egy link, a helyszínről: Vasutas művház Békéscsaba
Ráadásul így magamra veszek egy csomó plusz nyűgöt is, ami a szervezéssel jár, de remélem, megéri.
(#) Gafly válasza mohinger hozzászólására (») Jún 19, 2018 /
 
Nekem ez is jó, az is jó.
Csak találjátok ki.
Aggregátort nem tudok vinni.
Tőlem lehet akár Jani kertjében is, csak a kecskét el kell rekeszteni (kivéve ha őt esszük).

Ami a lényeg:
- Szabad pisilés,
- víz,
- és villany...

Engem az sem zavar, ha kell valamennyi területfoglalást fizetni, úgyis eltörpül a benzin és egyéb költségek mellett...
(#) nagy hoho válasza mohinger hozzászólására (») Jún 19, 2018 1 /
 
Én jobban örülnék Zsákának a távolság miatt.
(#) jani1987 hozzászólása Jún 20, 2018 /
 
Ha csak a szokásos brigád jön jöhettek hozzánk is. Csak udvari vécével tudok szolgálni mivel nem futotta a költségvetésből fürdőszobára. Mit gondoltok? Kiszedtem a ruha szárítót így az udvar is nagyobb lett.
(#) proli007 válasza granpa hozzászólására (») Jún 20, 2018 /
 
Hello! Nem kell abba semmi! Én két asztalt is gyártottam így anno. Fel lehet állni a tettjére a mázsámmal. Igaz én gérbe vágtam a tetejét és az egyik 40*60*4-es volt. De azt kidobták építkezéskor a padlásról a "kőmíves urak" és csak a lába hajlott el cseppet. Inkább 40-es dugó kell a lábába, hogy ne süllyedjen el a földbe.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 20, 2018 /
 
Zsákai kastélykertben is csak "udvari pottyintós" van
Nálad talán legalább áram is
Létszám tekintetében még mindig most léptük át a bűvös két számjegyet...
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Jún 20, 2018 /
 
Itt a faluba kampós villany is van.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 20, 2018 /
 
Mit akarnak szeptemberben visszakötni? Miért van, mi kikötve? Ez most a kastélykertben (bérlő?) szomszéd, vagy a Te szomszédod, akitől a villany jönne?
A hozzászólás módosítva: Jún 20, 2018
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Jún 20, 2018 /
 
A hivatal határozott idejű szerződést kötött a szolgáltatóval és a falunapra kötik vissza. Székeket csak bérelni tudnék így borul a menetrend és már most aggódok megtartsam e.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 20, 2018 /
 
Ez jó nagy baromság, mert lehetne almérő, amivel a főmérő tulajdonosa "gazdálkodik", azaz akkor üzemelteti, ha igény van rá, függetlenül az ELMŰ-től. A ki, -bekapcsoltatás többe kerül.
A székek miatt ne aggódj, betesz mindenki 1-2 (akár több) kihajtós tábori széket, ha csak az a hiány (kocsiban elfér).
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Jún 20, 2018 /
 
Nekem 3 műanyag van. Akkor jobb híján hozzám jöttök ha a villany ekkora macera.
(#) jani1987 hozzászólása Jún 21, 2018 /
 
Na. Hosszas szervezkedés ellenére kénytelen leszek lemondani a rendezvényt mert mind a felszereléssel mind a helyszínnel gondok vannak. A háziasszony nem engedi hogy nálunk legyen a rendezvény. Ha jobb körülmények lesznek akkor szólok.
(#) pjg válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 21, 2018 /
 
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 21, 2018 /
 
(#) mohinger hozzászólása Jún 21, 2018 / 4
 
Tisztelt Fórumtársak!

Miután az idei zsákai topiktalálkozó úgy tűnik, elmarad, újból felteszem a kérdést:

Ki mit szólna, egy Békéscsabán, a Vasutas művházban megrendezendő I. Viharsarki Hobbi Elektronika találkozóhoz július 21-én?
Kibérelném az egyik termet, lenne villany, fedett helység, kiállítási lehetőség a ki, mit építettnek, börze, ingyen elvihető cuccok, előkerülhetnek a forrasztópákák, stb. Az épületben mosdó és büfé is rendelkezésre áll. Ebben az esetben némi hozzájárulásra is szükség lenne a bérleti díjra, ami pár száz Ft lenne maximum. 1 perc sétára a szomszédban egy színvonalas étterem, 3 perc sétára egy olcsóbb, de remek ételbár található.
Kérek mindenkit, hogy itt a fórumban, hozzászólásban jelezze, ha szívesen jönne.
Pontosan egy hónap van még az időpontig, ha elegendő jelentkező lesz, akkor biztosan megtartjuk.
A hozzászólás módosítva: Jún 21, 2018
(#) granpa válasza mohinger hozzászólására (») Jún 21, 2018 /
 
Felőlem (felőlünk) mehet! Remélem a többieknek is megfelel, és még időben van az egyéb programjukat átszervezni.
Következő: »»   31 / 212
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem