Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   150 / 172
(#) Topi válasza zamatőr hozzászólására (») Júl 5, 2018 /
 
Köszönjük! Javításra is került!
(#) zolee1209 hozzászólása Júl 9, 2018 /
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy EBBŐL a termékből, vagy más alternatívából van-e kisebb? Kettő, vagy három digitre való. Úgy néztem, hogy a DMH-3 típus a 0,56" karaktermagasságú, 4 digites kijelzőt tud fogadni...


szerk.: Bocsánat, duplán vak voltam. Nem vettem észre, hogy a dimenziók után ott vannak a DMH-3 méretei, illetve hogy a táblázat első sorában a DMH-4 méretei szerepelnek. Szóval már van is 3 digites keret a kínálatban.
A hozzászólás módosítva: Júl 9, 2018
(#) Panhard hozzászólása Júl 13, 2018 / 1
 
Sziasztok. EZ a modul nagyon túl van árazva.
Bővebben: Link
(#) Bakman válasza Attila86 hozzászólására (») Júl 13, 2018 /
 
Már ha megjön egyáltalán. Bővebben: Link
(#) Panhard válasza Attila86 hozzászólására (») Júl 13, 2018 / 2
 
Pont azért kerestem rá itt is, mert gyorsan kellett volna. De eszembe nem jutna ennyiért megrendelni. Akkor inkább várok rá 3 hetet. 1 modul helyett lesz 5 ugyanannyiért. Annyira azért mégsem sürgős.
(#) Panhard válasza Bakman hozzászólására (») Júl 13, 2018 / 2
 
Miért ne jönne meg? Ti még semmit nem rendeltetek külföldről? Nekem többszáz rendelésem van aliexpressről, eddig minden megjött szépen. A rekord egyszer 5 nap volt. De átlagosan 2-3 héten belül mindig itt van.
(#) Bakman válasza Panhard hozzászólására (») Júl 13, 2018 /
 
Nyílván igen, de volt olyan is, ami nem jött meg. Ugyanakkor ez érdekes logika:
Idézet:
„... gyorsan kellett volna... ...inkább várok rá 3 hetet...”
(#) Panhard válasza Bakman hozzászólására (») Júl 13, 2018 / 2
 
Igen, sürgős lett volna, de annyira nem, hogy ennyiért megvegyem, inkább várok rá 3 hetet. Így már érted?
(#) Kovidivi válasza Panhard hozzászólására (») Júl 13, 2018 2 / 2
 
A Hestore lehetőséget kínál számodra, hogy egy terméket garanciával megvehesd, ha kérdésed van megválaszolják, foglalkoznak veled. Ha nem kell a szolgáltatásuk, nem veszed igénybe. De miért kell pocskondiázni? Nézz szét az aukciós oldalakon. Minden egyes embernek beszólsz, aki drágábban adja a cuccát, mint ami neked megéri? El kellene kicsit gondolkodni szerintem. Senki sem tart a fejedhez fegyvert! A tescoban is olcsó a zsemle meg a kenyér, de cserébe más termék drágább. Ott is leállsz veszekedni, hogy a piacon olcsóbb a nutella? Vagy kínából olcsóbb az mp3 lejátszó?
(#) Panhard válasza Kovidivi hozzászólására (») Júl 13, 2018 / 2
 
Nem pocskondiázok, csak írtam egy megjegyzést. Máskor olyan is volt már, hogy valamit 20X-os áron adtak, valaki megjegyezte, másnapra javítva lett az ára. Gondolom az ár megállapításánál sokat nem gondolkodnak. Vagy gondolják: Hülyegyerekek úgyis megveszik.
De nincs ebből semmi probléma, értem én amit mondasz, csak megjegyeztem a dolgot. Részemről ennyi is lett volna, nagyon választ sem vártam az első hozzászólásomra. Csak pár embernek, akik istenítik ezt a boltot belegázoltam a lelkivilágába. Bocsi.
Egyébként teljesen mindegy ki mit ír ide, hamarosan az összes hsz törölve lesz.
(#) Bakman válasza Panhard hozzászólására (») Júl 13, 2018 1 /
 
Idézet:
„Hülyegyerekek úgyis megveszik.”
Ha hobbistaként vásárolsz az egy dolog, választhatsz. Ha munka miatt, akkor kicsit más a leányzó fekvése, mert bizony kell a számla, PayPal kivonatot nem fogadnak el. Ne gondold, hogy csak a hobbisták vásárolnak ott, szerintem azok megrendeléseitől akár be is csukhatnák a boltok.
(#) Robin2 válasza Kovidivi hozzászólására (») Júl 14, 2018 /
 
A garanciális ügyintézésről van tapasztalatod? Nekem van. (Koràbban leírtam, visszakereshető). (Nem hobbivásárló vagyok). Amúgy vásárlójuk vagy?
Probléma esetén máshol vagy visszafizetik a pénzt vagy újraküldik a terméket.
Kíváncsi lennék, hogy amikor elcserélnek egy tételt a rendelésben, mi az eljárás?
Más boltokban tételesen átadják a termékeket, itt nem.

Elvitathatatlan érdeme a boltnak a széles modul választék, raktárról, ez semmilyen más hazai boltban nem elérhető.
(#) Topi válasza Panhard hozzászólására (») Júl 14, 2018 / 1
 
A probléma az, hogy hamisítják a HMC5883L-t. Nagyon csábító dolog összehasonlítani az aliexpresses hamis HMC5883-al szereltet az igazi HMC5883-al.
Egy egész szállítmánnyi HMC5883 modul kötött ki a darálóban azért, mert még a beszállítóhoz is olyan került.

Hamisítvány HMC5883-al szereltet a HESTORE is tudna adni 2 dollárért, csak az a probléma, hogy amit linkeltél, az nem az eredeti GY-271, így nem teszi.

Igen, a kínai modult hamisítják a kínaiak... Ez annyira általános, hogy még a disztibútornál is van "original" és "normal quality". Namármost a normal quality az, aminél az IC felirat klón.
Az Alis termékfotótól tekintsünk el, de a klónon "DA5883" felirat van, míg az eredetin (aminek az ára sajnos 4-6x-osa a klónénak) már L883. Az árkülönbség nem véletlen. Keress csak rá a neten a klón DA5883-ra, vagy a klón QMC5883-ra. A megtalálható ezernyi probléma és inkompatibilitás nem véletlen, de mindegyiket GY-271-ként és HMC5883-as fotóval árulják a kiskerek.

A HESTORE ezt nem teheti meg, hogy GY-271 néven klón IC-vel szereltet áruljon.
(#) Ivan93 válasza Ivan93 hozzászólására (») Júl 20, 2018 /
 
A történet folytatása, hogy újrarendelésnél már a megjegyzésben kértem Őket, figyeljenek az összeállításnál. Ennek ellenére 1 jó és 3 rossz volt a csomagban. Még az átvevőponton észrevettem, így elkezdtük a problémám megoldását. Telefonálás után kiderült, beszállítói hiba történt. A 3db rosszat otthagytam és indítottunk egy RMA-t. A folytatás remélhetőleg megoldást hoz.
Az ügyintézők egyébként nagyon segítőkészek voltak eddig, köszönöm Nekik.
(#) Melphi hozzászólása Aug 5, 2018 /
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy ti nem tudjátok beszerezni ezeket a csatlakozókat, kis méretükhöz képest komoly áramokat tudnak, ráadásul nem is túl drágák.
Csatlakozók
(#) Bakman válasza Melphi hozzászólására (») Aug 5, 2018 /
 
(#) Ge Lee válasza Topi hozzászólására (») Aug 5, 2018 / 1
 
Mi a fene... Éveken keresztül üldözve voltunk, néha még a hozzászólások is törölve lettek amiatt, hogy le mertük írni a tényt, miszerint hamis egy adott alkatrész. Most meg "kiderül" hogy mégiscsak van ilyen.
(#) Melphi válasza Bakman hozzászólására (») Aug 5, 2018 /
 
Nem, ez nem az.
(#) Gabó válasza Melphi hozzászólására (») Aug 5, 2018 / 1
 
Ha nem sos a beszerzés, nézd meg alin. Rendelj egy kört, és meglátod milyen minőség. 1-2 dolcsi közt mozog, tehát ha még silány is, az ember nem bukik olyan sokat....
(#) Topi válasza Ge Lee hozzászólására (») Aug 6, 2018 /
 
Amúgy elolvastad a hozzászólást amire választ adtál?
Pont az a hozzászólás lényege, hogy eredeti Honeywell HMC5883-at tartalmaz a modul, nem klónt.
(#) ndavid87 hozzászólása Aug 6, 2018 /
 
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy ehhez a nyomógombhoz be tudtok szerezni sapkát?
Olyanra gondolok, mint ami ezen a panelen is van.
(#) Remci hozzászólása Aug 27, 2018 /
 
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy ehhez a műszerhez kell-e külső shunt ellenállás,vagy bele van építve?
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Aug 27, 2018 / 1
 
5 A-es kistesójával játszottam már, abban benne volt. Valószínűleg ebben is benne van.
A hozzászólás módosítva: Aug 27, 2018
(#) Remci válasza Bakman hozzászólására (») Aug 27, 2018 /
 
Köszönöm, akkor rendelek egyet.
(#) usane hozzászólása Szept 13, 2018 /
 
Üdv!

Érdeklődnék, hogy forrasztás mentes LED-szalag táp-csatlakozóból 3 tűset be tudtok-e szerezni.
(#) HESTORE válasza usane hozzászólására (») Szept 20, 2018 /
 
Köszönjük a türelmet, számtalan kört futottunk beszállítóinknál, de sajnos a keresett kivitelű tápcsatlakozó nem elérhető beszállítóinknál, így sajnos a kínálatunkba sem tudjuk felvenni.
(#) Kastler hozzászólása Szept 22, 2018 /
 
Sziasztok, szakmai jellegű kérdésem lenne, esetleg bárkihez aki segíteni tud. Bővebben: Link ez a tápegység megfelelő lehet egy poe tábfeladós wifi antenna litebeam m5 zselés akkumulátorról való üzemeltetéséhez? ( A poe tápfeladás nem gond mert úgy csinálom az ftp kábelt akkor hogy erre a tápra tudjam kötni) Az antennára 24v 0.2A van írva . Illetve ennek a tápnak a bemeneti feszültség változástól függetlenül stabil a kimenete gondolom.
(#) HESTORE válasza Kastler hozzászólására (») Szept 24, 2018 /
 
Kedves Kastler!

Igen, a linkelt típusú táp megfelelő lehet a leírt célra. Ha a bemeneti feszültsége változik, a kimenete stabil marad.
(#) usane válasza HESTORE hozzászólására (») Szept 24, 2018 /
 
Értem. Köszönöm a választ és az utánajárást.
(#) Kastler válasza HESTORE hozzászólására (») Szept 24, 2018 /
 
Köszönöm szépen a választ, akkor rendelek belőle...
Következő: »»   150 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem