Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Androidos okos telefonok
 
Témaindító: Igi13, idő: Feb 26, 2012
Lapozás: OK   37 / 58
(#) D Wye válasza Szasza9668 hozzászólására (») Aug 30, 2018 /
 
Utána mentem a dolgoknak és 2018 július 24 után tényleg nem igényelhető kód. Mivel a készülékek egyedi kóddal rendelkeznek, így sajnos ez már így marad. Sajnos ez az átka annak, ha a gyártó mindent úgy old meg, hogy ha kell odaadja, csak ennek az a hátulütője, hogy ha meggondolják magukat, akkor nem lehet megkerülni. Ebben az esetben sajnos nem tudok segíteni neked.
(#) Szasza9668 válasza D Wye hozzászólására (») Aug 30, 2018 /
 
Nekem a legfontosabb a root jogosultság lenne, gondolom akkor ez is kapufa....
Olvastam valahol, hogy kód nélkül is lehet valahogy downgradelni 5.0-ra és akkor már lehet rootolni. Erről esetleg van infód?
Köszönöm!
(#) D Wye válasza Szasza9668 hozzászólására (») Aug 30, 2018 /
 
Kingroot nevű applikáció. Nem kell PC sem hozzá. Az elvileg nem törődik a kódokkal
(#) Szasza9668 válasza D Wye hozzászólására (») Aug 30, 2018 /
 
Próbáltam de nem jó.
Kingroot, kingoroot.
(#) Udvari Zsombor válasza D Wye hozzászólására (») Aug 30, 2018 /
 
Android 5.1! Rendesen a beállításokban próbálom a háttereknél, viszont csak alapértelemzett háttereknél reagál úgy hogy a zárolásira alkalmazza, saját háttérnél pedig eleve úgy jön fel mintha eleve a kezdőképernyő hátterét állítanám! Pedig valójában nem azt akarnám állítani!
(#) Szasza9668 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Aug 30, 2018 /
 
Nos kipróbáltam még több root apkt de egysem tudja megoldani a problémámat.
Köszönöm az eddigieket!
(#) gerleimarci válasza Szasza9668 hozzászólására (») Aug 31, 2018 /
 
Pedig az lesz, csak előtte downgrade.
Itt leírják hogyan. És utána tudsz bootloadert is nyitni.
(#) D Wye válasza gerleimarci hozzászólására (») Aug 31, 2018 /
 
Gondoltam erre én is, csak nem voltam biztos benne, hogy ez esetben is sikerülhet.
(#) D Wye válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Aug 31, 2018 /
 
Próbáld meg az asztalon hosszan megnyomni a hátteret. Ha feljön a beállítási menüje, menj a háttérképekre. Ott válaszd ki a képet és ha megkérdezi, akkor be tudod rakni bárhová.
Vagy galériából felhozod a képet és a három pöttynél rámész a felhasználásra. Itt válaszd ki a zárolási képernyőt.
(#) Udvari Zsombor válasza D Wye hozzászólására (») Aug 31, 2018 /
 
Háttérre való hosszú nyomás nem megy mert már telepítve van egy launcher app, a galérián keresztül pedig meg se kérdezi hogy hova szeretném beállítani és azonnal a kezdőképernyőre való beállítást hozza fel! És most akkor mi van?!
(#) D Wye válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Aug 31, 2018 /
 
Lépj vissza gyári launcher-re és csináld úgy. Aztán mad visszaállítod.
(#) Udvari Zsombor válasza D Wye hozzászólására (») Aug 31, 2018 /
 
Álj! Szedjem le a launchert a hozzá való skinnel együtt és utána állítsak hátteret, végül rakjam újra vissza?! Akkor inkább "ne" legyen saját hátterem, de hogy a launchert nem fogom leszedni az biztos!
A hozzászólás módosítva: Aug 31, 2018
(#) D Wye válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Aug 31, 2018 /
 
Az ismeretlenbe háborodsz fel!
A beállítások menüben van egy olyan ablak, hogy "indító" vagy "főoldal". Ott kattints rá a gyárira, elvileg "launcher3" lesz a neve. Ezután állítsd be majd ugyan így vissza. Nem kell letörölni és nem fog belenyúlni a skinekbe. De így meg lehet kerülni!
A hozzászólás módosítva: Aug 31, 2018
(#) Udvari Zsombor válasza D Wye hozzászólására (») Szept 1, 2018 /
 
A beállításoknál? Ott én ilyet nem találok... Viszont ilyenek vannak:
WLAN, Bluetooth, Adathasználat, Továbbiak; Megjelenítés, Hang és értesítés, Tárhely, Akkumulátor, Alkalmazások; Tartózkodási hely, Biztonság, Fiókok, Nyelv és bevitel, Biztonsági mentés és visszaállítás; Dátum és idő, Be- és kikapcsolás ütemezése, Kisegítő lehetőségek, Fejlesztői lehetőségek, A telefonról.
A hozzászólás módosítva: Szept 1, 2018
(#) D Wye válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Szept 1, 2018 /
 
Hát akkor nem tudom, melyik gyártó általi átszabdalt rendeszert használod, de ezeknél jobb ötletem maximum a harmadik féltől származó alkalmazások általi rákényszerítés mint olyan, maradt.
(#) krauszkrisztian14 hozzászólása Szept 4, 2018 /
 
Üdv! Lehetséges az, hogy egy régi androidos telefonnal okosítsak hifit Bluetooth-osra? Van olyan alkalmazás? Én nem találtam. Az lenne a lényege, hogy ugyan úgy meg tudjam találni a telefonommal, mint egy rendes bt hangszórót.
Előre is köszönöm!
(#) gerleimarci válasza krauszkrisztian14 hozzászólására (») Szept 5, 2018 /
 
Nem igazán. De kb. 400Ft-ért már tudsz rendelni erre kitalált eszközt.
(#) Udvari Zsombor válasza D Wye hozzászólására (») Szept 10, 2018 /
 
Elnézést hogy hirtelen elhalgattam, de a suli kezdés nem könnyű dolog...
Már próbáltam PlayStore letölteni ingyenes appot de még sajnos annak se sikerült egyéni hátteret kitenni a kezdő képernyőre...
(#) Szasza9668 hozzászólása Szept 16, 2018 /
 
Sziasztok!

Nos kiműveltem magam picit. Huawei p8lite témában. A telekomos romhoz nincs rollback. Sajnos a 6.0 droidot meg nem lehet rootolni. Az eggyetlen amit tudok tenni, hogy függetlenítem a telekomos kóddal amit meg is kaptam. Ehez már csak egy nem telekomos sim kártya kell. Esetleg ha van valakinek fölösbe valahol budán az jelezze kérem! Csak pár percre kell amíg beütöm a kódot.

Esetleg android 6.0 root megoldása valakinek?

Üdv!
A hozzászólás módosítva: Szept 16, 2018
(#) D Wye válasza Szasza9668 hozzászólására (») Szept 20, 2018 /
 
Mivel kielemeztük, hogy a készüléked Bootloader zárját Nem lehet kinyitni, így sajnos a pre-loader alóli ROM, vagy simán Recovery csere sem játszik a root érdekében.
(#) Epu2 válasza D Wye hozzászólására (») Szept 20, 2018 /
 
Ez a biztonság!
(#) Szasza9668 válasza Epu2 hozzászólására (») Szept 20, 2018 /
 
Igen erre ráfaragtam. Szerencsére ingyen volt.
(#) D Wye hozzászólása Szept 20, 2018 /
 
Sziasztok!

Inkább érdekesség, mint probléma, legalábbis engem nem zavar. Pár napja a naptár alkalmazás lekerült legalulra, és elveszítette a nevét.
Huawei P20
A hozzászólás módosítva: Szept 20, 2018
(#) Szasza9668 válasza D Wye hozzászólására (») Szept 20, 2018 /
 
Én is gondoltam a p20-ra karácsonyra megleptem volna magam. De megszüntették a boot loader kód szolgáltatást. Innentől kezdve nálam kapufa.
(#) D Wye válasza Szasza9668 hozzászólására (») Szept 21, 2018 /
 
Én majd megoldom magamnak
(#) Szasza9668 válasza D Wye hozzászólására (») Szept 21, 2018 /
 
Erről mesélhetnél akár priviben is! Érdekelne. Telefont veszek karácsonyra de ettől függ milyet.
A p20 pro nagyon tetszik, csak az a fránya bootloader lock ne lenne.
(#) Epu2 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Szept 21, 2018 /
 
Bocsi, hogy bele trollkodok!
A telefonnal boot-ot akarsz loader-elni, vagy telefonálni, böngészni, zenét hallgatni, videót nézni, stb?
(#) Szasza9668 válasza Epu2 hozzászólására (») Szept 21, 2018 /
 
Használok pár alkalmazást amihez kell a root jogosultság, meg a google szutykokat ki szoktam törölni és feltölteni a romot olyanokkal amiket szeretek használni.
(#) Epu2 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Szept 21, 2018 /
 
Idézet:
„a google szutykokat ki szoktam töröln”

Ezt megértem.
(#) Szasza9668 válasza Epu2 hozzászólására (») Szept 21, 2018 /
 
Sziasztok!

Telefonoknál a natív android rendszer az mit jelent? Nincs tele a google szutykokkal?

Üdv!
Következő: »»   37 / 58
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem