Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   231 / 649
(#) Gafly válasza sany hozzászólására (») Okt 2, 2018 /
 
Egy "MULTI BAND PORTABLE RADIO RECEIVER" nekem is jól esne, ha valahogy felsétálna Pestre
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Okt 2, 2018 /
 
Nekem az a baj, hogy bizony oda fel is kéne sétálnia, meg aztán le is. Sajnos tőled is elég messze van.
A hozzászólás módosítva: Okt 2, 2018
(#) zolee1209 válasza alex0 hozzászólására (») Okt 2, 2018 /
 
rockersrac és kissattila88 nem jelzett vissza, igényt tart-e a holmira, így egyelőre nemlegesnek tekintem részükről az igényt. Dobozt már csak az apróságoknak tudok adni szerintem, a nagyobb papírdobozok már a kazánból is kikerültek. Amennyiben le tudod szervezni az átvételt Kecskeméten a Szolnoki Hegy környékére szombat- vasárnap 8:45, vagy 11:00 körüli időben, összekészítem a dolgokat.

Illetve részben gernerakos-nak is címezve, egy kis kooperáció. Ha a VGK-t is elviszik Pécelre, onnan hozzá tudsz jutni?
(#) rockersrac válasza zolee1209 hozzászólására (») Okt 2, 2018 /
 
Ha valaki pesti elhozza pestre, akkor tudok belőle esetleg válogatni, de az a baj hogy ,,picit" messze van a ,,csomag" nekem.
(#) alex0 válasza zolee1209 hozzászólására (») Okt 2, 2018 /
 
Szia!
Akkor elkezdem szervezni az átvételt.
Én be tudom juttatni Pestre, egy barátomnál át is lehet venni. De ezt akkor, ha már minden kialakult.
Hamarosan jelentkezem ismét, de azt már privátban.
Alex
(#) kissattila88 válasza gernerakos hozzászólására (») Okt 2, 2018 / 4
 
Váci vokvagyok.

Vajon miért épp az "agy" marad ki?!
A hozzászólás módosítva: Okt 3, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) veroka válasza sany hozzászólására (») Okt 3, 2018 / 1
 
Hogy pontosítsak, csak a HF12/3 feliratú walkie-talkie CB. Az első képen multiband vevők vannak, többek között a légiirányítás, CB, VHF TV frekvenciákkal. A többiek pedig gyerekjátékok, kivéve a már említett DNT (Drahtlose Nachrichtentechnik) CB adóvevőket. 3 csatornás FM CB rádiók, az 1-9-19 csatornákon. 8 darab AA ceruzaelemmel vagy ugyanilyen akkuval működnek, de akkuval nem érik el a 2 wattot. És ahogyan látom, hiányos.
(#) sany válasza veroka hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Köszönöm a pontosítást. Még gyerekkoromban elég komolynak tűntek.
A hozzászólás módosítva: Okt 3, 2018
(#) videoton6363 válasza veroka hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Üdv! Igen, a HF12/3 CB rádió hiányos, a 4 játék walkie-talkie nem hiszem hogy üzemképesek, módosítások látszanak a belsejükben, pl tekercs csere, KF-ek eltekerve. A multiband rádiók közül egyiket próbáltam de semmit sem fogtam vele, csak sistereg. A másik kettő elem érintkezői kicsit zöld korróziósak, nem tudtam kipróbálni őket. Alkatrésznek, esetleg megjavítani jók, mivel nem hiányzik belőlük semmi. Ezeket sajnos nem írtam le a képekhez, elnézést is kérek ezért.
(#) alex0 válasza zolee1209 hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Szia!
Írtam privát üzenetet. Megszerveztem a szállítást.
Alex
(#) sany válasza videoton6363 hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Ha ha nem lennél ilyen messze, akkor nekem kellenének. De így..
(#) mikrokapcsolo hozzászólása Okt 3, 2018 /
 
Jó estét! Pakolok a műhelyben, szortírozok kifele mindent. Akadt itt pár dolog, ami nekem már nem kell, de kidobni nincs szívem, hátha valakinek még jól jön. A dolgok helyileg Kispesten vannak, esetleg be tudom vinni Rákoskeresztúrra dolgozni magammal, onnan is elvihető. Posta nem játszik, méretük és súlyuk miatt, de ha esetleg valaki átveszi egyben az egészet, akkor Bp-n belül el tudom vinni neki házhoz, de akkor mindent vagy semmit.
Képek szerint sorban:
- 3db 50W-os led refi, elvileg táp hibásak, vagy led hibásak, lehet hogy nincs is meg a bele. Jópofa vízálló lámpa építhető belőle.
- Profog K-50 Füstgép, kazánja jó, vezérlése jó, szivattyúja félig jó (nyomja a lötyit, de nem szívja fel). Legalábbis 3-4 éve ebben az állapotban tettem be a sarokba.
- Két Bazinagy BEAG trafó, valami rack fiók szerűségre szerelve. Adatok a képen.
- Valamivel kisebb trafó, adatok a képen.
- Bontott (és évekig jobbra balra pakolt) kapcsolók és konnektorok.
- Autóriasztó. Asztalon kipróbáltam pár éve, akkor ment, van hozzá két távirányitó is, de odáig nem jutottam el, hogy beszereljem. Azóta már az a kocsi sincs meg amibe akartam volna tenni, így már csak rakosgatom ide-oda.
(#) mikrokapcsolo válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Maradék képek:
(#) szikorapéter válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Szia, kollégát érdekelné a füstgép, a LED reflektor, és a Beag trafók is. Privátban tudunk egyeztetni a többiről?
(#) mikrokapcsolo válasza szikorapéter hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Rendben.
(#) szikorapéter válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Akkor írok privátban.
(#) szikorapéter válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Módosítok: sikerült mobilon elérni a kollégát , ő meg szeretné a teljes pakkot egyben elhozni "ha már arra jár" azt mondta.
(#) mikrokapcsolo válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Akkor tehát pillanatnyilag az egész pakk jegelve szikorapéternek.
(#) teszti válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Ha szikorapéter ismerőse mégsem menne érte, akkor a LED lámpákat szívesen elfogadnám.
(#) szikorapéter válasza teszti hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Akkor hogy itt is meglegyen: "teszti" kolléga javára akkor egy LED reflektorról lemondunk.
(#) attika hozzászólása Okt 3, 2018 /
 
Szia.
A Rhino riasztó az működőképes?
Nagyon szerettem ezt a riasztót, sokat építettünk be és megkedveltem.
(#) teszti válasza szikorapéter hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Igen, köszönöm.
(#) mikrokapcsolo válasza attika hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Szia! kb két éve próbáltam ki, akkor működött, visszaraktam a dobozba, és eltettem a polcra. Ha állásában nem megy tönkre, akkor még igen, működik. Viszont jelenleg szikorapéter és kollegája mondta, hogy eljönnének érte. Amennyiben mégsem jönnek, vagy esetlegf a riasztórol lemondanak a javadra, a tied lehet.
(#) attika válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 3, 2018 /
 
Rendben.
Köszönöm.
(#) job335577 válasza granpa hozzászólására (») Okt 4, 2018 /
 
Szia Granpa!
Úgy néz ki, Tiéd a NYÁK-marató kád, mert a kolléga nem tud jönni érte.
Szólj, mikor jössz.
Üdv
T.
(#) golem hozzászólása Okt 4, 2018 2 /
 
Sziasztok!
uÚgy_látom, hogy a led LED lámpákat érdekielnek midenkit. Ha nekem jutna egy esetleg, meg köszönémmegköszönném. Hha nem, akkor a használtasban nézek egyet, 10_000-ért.
Ha a füstgép sem kell senkiek, jelentkeznék érte.
A hozzászólás módosítva: Okt 5, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) granpa válasza job335577 hozzászólására (») Okt 4, 2018 /
 
Szervusz Tibi!
Írt nekem is Kera Will, én meg írtam Neked, hogy holnap, amikor megfelel, megyek.
Köszönöm: Kálmán
(#) Moderátor hozzászólása kissattila88 hozzászólására (») Okt 5, 2018
 
Na, akkor ezt még egyszer.
(#) granpa válasza janigel hozzászólására (») Okt 5, 2018 /
 
Írtam privátot.
(#) kissattila88 válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Okt 5, 2018 /
 
Az autó riasztó érdekelne!
Következő: »»   231 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem