Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   164 / 252
(#) kadarist válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Dec 21, 2018 /
 
Szia! Keress rá az esp01s alkalmazásokra a Play áruházban.
(#) zsoltee0001 válasza kadarist hozzászólására (») Dec 21, 2018 /
 
Szia
Ezekkel így nem fog működni, rendeltem hozzá programozó interfészt, aztán majd megismerkedek vele.
Van is ezzel foglalkozó fórum itt Bővebben: Link

Üdv
(#) nedudgi válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Dec 21, 2018 /
 
Ehhez minek programozó interfész? Egy USB-TTL soros átalakító elég hozzá....
A hozzászólás módosítva: Dec 21, 2018
(#) atus1981 hozzászólása Dec 23, 2018 /
 
Sziasztok!
Ali-ról szeretnék rendelni egy cuccot, de se az alipay, se a rendelés alatt nem fogadja el a kártyámat az oldal. OTP-s, debit mastercard.
Mi a baja?
Köszi
(#) nedudgi válasza atus1981 hozzászólására (») Dec 23, 2018 /
 
Kiválsztottad, hogy Mastercard?
(#) tbarath válasza atus1981 hozzászólására (») Dec 23, 2018 /
 
Dombornyomott a kártya?
(#) Alkotó válasza atus1981 hozzászólására (») Dec 23, 2018 /
 
A kártyának is alkalmasnak kell lennie, meg van amelyiknél még külön engedélyezni is kell a NET-es fizetést.
Ha valamilyen alapvető okból nem idegenkedsz tőle, akkor a Pay-Pal fizetést javaslom. Mióta ezt használom -az Alin még nem próbáltam-, semmi gondom a fizetéssel. Egyszer kell regisztrálni -pár perc az egész- és megoldja az összes NET-es pénzköltésed. Jól áttekinthető opció, rendszeresen küldi a kimutatást, mindent kézben tudsz tartani. Csak előnyét láttam eddig.
(#) attika válasza Alkotó hozzászólására (») Dec 23, 2018 /
 
Alin nincsen Paypal.
(#) nedudgi válasza Alkotó hozzászólására (») Dec 23, 2018 /
 
Függetlenül attól, hogy lehet-e, nem gondolod, hogy felelőtlenség olyasmit javasolni, amit nem próbáltál?
A hozzászólás módosítva: Dec 23, 2018
(#) Alkotó válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 23, 2018 /
 
Nem gondolom. A Pay-Pal jó, bárkinek szívesen ajánlom.
(#) Alkotó válasza attika hozzászólására (») Dec 23, 2018 /
 
Akkor a választott terméket az EBAY-on kell megvenni. Ott van.
(#) dara válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 23, 2018 / 1
 
A Paypallal való fizetés biztonságos és garanciális.Nem gondolod hogy ezt a topikot nyitásnál lezárták volna ha nem igy lenne?A fél világ fizet vele.Az hogy akármelyik áruda nem fogadja,miböl gondolod hogy felelötlenség?Magán személyek is fogadnak ezen keresztül akkor azok is felelőtlenek?Még itt a HE is van aki fogadja.Ez a kijelentés volt a felelőtlen.
(#) nedudgi válasza dara hozzászólására (») Dec 23, 2018 /
 
Érdekes hozzáállás. Mire alapozod azt a kijelentést, hogy szerintem nem biztonságos a PP?
Valószínűleg ott vesztetted el a fonalat, hogy én azt kifogásoltam, hogy a kolléga olyasmit javasolt, amit soha nem próbált.
(#) nedudgi válasza Alkotó hozzászólására (») Dec 23, 2018 /
 
Akkor mit lehet tenni, ha az adott termék, (amit én szeretnék) nem kapható eBay platformon? Én két lehetséges megoldást tudok:
a) Lemondok róla, pedig nagyon kellene. Sebaj, nem a Te gondod.
b) Megkérlek, hogy segíts, mert én vagyok a béna, hogy nem találom meg azt, pedig ott van.
(#) dara válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 23, 2018 /
 
OK.Akkor Alkotó felelötlen mert még nem próbált az alin Paypallal fizetni.Azt hogy nem lehet,azért még nem kéne ráverni a balhét.De sok ember van aki még sok mindent nem próbált,azokkal mi van?
(#) nedudgi válasza dara hozzászólására (») Dec 23, 2018 1 /
 
Nem azért felelőtlen, mert nem próbálta. Azért felelőtlenség a javaslata, mert nem próbálta, mégis ajánlja.
(#) dara válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 23, 2018 / 1
 
De akkor irhattad volna azt hogy az alin nem lehet Paypallal fizetni.Ennyi.Nem kellett volna egyből biróság elé idézni.
(#) nedudgi válasza dara hozzászólására (») Dec 23, 2018 /
 
Azt, hogy az AliExpressen nem lehet PayPallal fizetni, előttem már megírták.
Nem bíróság elé idéztem, (pedig jogosan kérhettem volna moderációt reklám miatt), hanem felhívtam a figyelmét egy apróságra.
(#) dara válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 24, 2018 / 1
 
Akkor maradjunk ennyiben.De ez a reklám miatti dolog csak piszkálja a csőröm.Talán a te céged ellenében reklámozott valamit?Vagy valamit reklámozott?Ha reklámozott volna,valamit,akkor te miért kérnél moderációt?Ez a nem tetszik szöveg vagy reklám,vagy csak nem tetszik amit nekem irtak és kérem töröljék ki,ezt nem tudom felfogni.Vagyis azt hogy tényleg kitörlik.Akkor bárki bárkinek a szólását kimoderáltathatja,ha neki nem tetszik.Ó az enyémet sokszor törölték.Fájt az igasság?Lehet.De kamu dumával etetni hozzánem értőket,na hát az kiakaszt.
Azért jól elbeszélgettünk.
A hozzászólás módosítva: Dec 24, 2018
(#) nedudgi válasza dara hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Nincs, nem is volt, de soha nem is lesz cégem.
Te most veszekedni akarsz velem? Abban nem leszek partner.
(#) dara válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Dehogy akarok.Csak kiváncsi lennék miért és milyen reklám miatt kértél volna moderációt?Nekem még soha nem fordult meg a fejembe hogy a nekem beszolókra moderátórt küldjek.Ha törölnek a szövegből, a szöveg értelmezés ugye más értelmezéssel kerül az olvasó elé,pláne ha az övét megtartották.
(#) atus1981 válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Igen.
(#) atus1981 válasza tbarath hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Nem.
(#) atus1981 válasza Alkotó hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Van paypal-om, ebay-en rendszeresen használom is.
Ali-n nincs paypal fizetési mőd.
(#) atus1981 hozzászólása Dec 24, 2018 /
 
(#) kadarist válasza atus1981 hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Kisebb értékű árut sem enged fizetni? Ha így van, akkor a bankodnál kell beállítani az internetes kártyás fizetést.
A hozzászólás módosítva: Dec 24, 2018
(#) Alkotó válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Bármi megeshet, de jellemzően meg lehet vásárolni mindkét helyen mindent. Ha szükségét érzed, próbálok segíteni bárminek a beszerzésében.
A kártyás fizetés is működik, de alkalmas kártya, és megfelelő beállítás kell hozzá.
(#) atus1981 válasza kadarist hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Fizettem már drágábbat is paypal-lal. Szóval nem értem mi lehet.
(#) zsoltee0001 válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
Bocsánat, erre gondoltam:
Bővebben: Link
(#) kadarist válasza atus1981 hozzászólására (») Dec 24, 2018 /
 
De most nem palról van szó, hanem internetes kártyás fizetésről.
Következő: »»   164 / 252
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem