Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)
Lapozás: OK   53 / 205
(#) TAttila77 válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 20, 2019 /
 
Hová nem értem időben? Csabára még ugyan hamar odaértünk Sanyával. Még ócskapiacoztunk is hogy ne túlontúl hamar érkezzünk!
A hozzászólás módosítva: Jan 20, 2019
(#) pjg válasza TAttila77 hozzászólására (») Jan 20, 2019 /
 
Mennyi kell? Hova küldjem. Most hideg van, nem romlik meg a postán.
(#) nagy hoho válasza TAttila77 hozzászólására (») Jan 20, 2019 /
 
Zsákára.
(#) TAttila77 válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 20, 2019 / 1
 
Na Teccen látni, figyelni? Azért nem mentem zsákára, mert igen veszedelmes betegségben voltam és sokat kellett feküdjek, lábamat pedig jegelnem kellett. Ha akartam volna sem tudtam volna elmenni, éppen ezért aki láni kívánt az megnézhetett. Ezért tűnt el egy időre Gergőnk, ha nem tünt volna fel bárkinek. Sanyi kiemelte a tömegből és elhozván a szomszég faluba hogy elém járúljon. Jól is tette, mint az kiderűlt. Na akkor már tudod.
A hozzászólás módosítva: Jan 20, 2019
(#) nagy hoho válasza TAttila77 hozzászólására (») Jan 20, 2019 /
 
Tudtuk, hogy beteg vagy, csak kicsit vicceltem.
(#) jani1987 hozzászólása Feb 28, 2019 / 1
 
Szeretnék egy felmérést végezni hogy idén kik azok akik szeretnének jönni júliusba. Privátba kaptam egy mailt hogy a szervezés közröhej tárgyát képezi.
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 28, 2019 / 2
 
Én megyek, ha emailt kaptál akkor azt is tudod ki küldte, tedd közzé majd elmagyarázom neki, hogy mivel foglalkozzon!
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Feb 28, 2019 /
 
Álnéven küldte.
(#) gery20 válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 28, 2019 / 1
 
Én megyek, persze ha el is tudok jutni.
(#) Alkotó válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 28, 2019 /
 
A feladó az ott van az e-milben. Attól mert nem egy konkrét név, hanem valamilyen kitaláció, attól még átküldheted Nagy Hoho-nak. A címzett meg fogja kapni amit írni akar neki, és talán megszívleli amit olvas.
(#) jani1987 válasza Alkotó hozzászólására (») Feb 28, 2019 /
 
Már rég töröltem még a kukából is.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 28, 2019 /
 
Én is megyek.
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 28, 2019 /
 
Jani ezt elkapkodtad
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Márc 6, 2019 /
 
Lehet. Összegeztem hogy eddig milyen kaják voltak: pörkölt, pácolt hús. Az idén hurka-kolbász "Laci konyhát" terveztem. Természetesen önerőből. Mit gondoltok?
(#) Inhouse válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 6, 2019 / 1
 
- Mi olyan vegánok vagyunk, akik laktóz, glükóz, fruktóz mentes ételeket esznek... Mit tudna ajánlani?
- Hívok egy taxit...
(#) nagy hoho válasza Inhouse hozzászólására (») Márc 6, 2019 /
 
A rendezvény egy focipálya mellett van, a környék tele van zölddel.
Bocs ezt nem tudtam kihagyni.
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 6, 2019 / 2
 
Ha egy kis sült oldalas is van - pecsenye - mert a hurkát télen nem sűrűn de meg eszem.
Az önerőt el kell felejteni elég Neked a szervezéssel járó ráfordítás. Ki kell tenni egy dobozt ráírni, hogy "hozzájárulás" aztán ki - ki a tehetsége szerint tesz bele valamit.
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Márc 6, 2019 /
 
Merő jószándékból nem kértem sose. Plusz hoztok nekem ezt azt ami nektek valószínűleg pénzbe került. Aki akar úgyis ad. Egyszer kértem tőletek amikor külsős fuvarost hívtam.
Kaszált fű drogosoknak ingyen vihető.
A hozzászólás módosítva: Márc 6, 2019
(#) mohinger hozzászólása Márc 21, 2019 / 3
 
Sziasztok!

Átnézve a művelődési ház foglaltságát, az idei, immáron II. Viharsarki Hobbi Elektronika Találkozó július 20-án, szombaton lenne megrendezve.
Ki, mit szól hozzá, kinek jó az időpont, ki jönne szívesen?
A program a tavalyihoz lenne hasonló, annyi különbséggel, hogy most a nagy teremben lennénk bepakolva, mert a klubterem kicsinek bizonyult a 25 fő részére. A klubterem, ha lesz rá igény, akkor a hallgatózásnak lesz berendezve.

Üdv: mohinger
(#) Gafly válasza mohinger hozzászólására (») Márc 21, 2019 / 1
 
Tekintve hogy kötelező megjelenés ezen felül június 8 szombaton (Pesten a BURABU), július 20 szombat Békéscsaba tökéletes időzítésnek tűnik számomra.
Azt nem tudom, hogy az idén tartunk-e "nagy" HE találkozót, de ha igen, még akkor is eléggé előre vagyunk az időpont kijelöléssel.
Javaslom a "kőbe vésést".
(#) Frankye válasza Gafly hozzászólására (») Márc 21, 2019 /
 
Bocs, hogy így, kívülállóként belevaú, de ahogy Topitól olvastam, nem valószínű, hogy lesz Budapesti, "nagy" HE találkozó. (Persze nem 100%, hogy nem lesz, de elég nagy a valószínűsége.) Azonban ha netán mégis lenne, akkor az - közkívánatra - szeptembernél korábbra nem igen tervezhető.
(#) nagy hoho válasza Frankye hozzászólására (») Márc 21, 2019 / 2
 
Miért lennél kívülálló, szeretettel várunk Békéscsabára. Ismerd meg az ország keleti felét is.
(#) nagy hoho válasza mohinger hozzászólására (») Márc 21, 2019 / 2
 
Nekem jó az időpont, ott a helyem.
(#) Mrscottt21 hozzászólása Márc 21, 2019 / 1
 
Sziasztok!

Szeretnék végre én is eljutni idén. Nem tudom... drótszamárral messze van. Addig még sok víz lefolyik a Dunán. Lehet hogy valaki épp Kecskeméten keresztül haladva felvesz? Ha emlékeim nem csalnak, akkor múltkor is egyik kedves fórumtárs felajánlotta.
A hozzászólás módosítva: Márc 27, 2019
Moderátor által szerkesztve
(#) jani1987 hozzászólása Márc 22, 2019 / 1
 
Nem kétséges hogy ott leszek.
(#) Gafly válasza Mrscottt21 hozzászólására (») Márc 22, 2019 / 3
 
Idézet:
„Lehet hogy valaki épp Kecskeméten keresztül haladva felvesz? Ha emlékeim nem csalnak, akkor múltkor is egyik kedves fórumtárs felajánlotta.”

A két feltételből az egyik illik rám.
Pestről M5, Kecskemétnél bal kanyar logikus választás.
Ugyan még nem nyilatkoztak, de gyanitható, hogy Gery78 és Granpa is jönnek, és akkor még van a bal hátsó ülésen egy pozició Kecskeméttől.
Bár erősen gondolkodom a vonaton, ha nem kell sok motyót vinni mert akkor visszavonva...
Ha csak egyedül megyek, egy táskával, akkor esélyes a vonat...
A hozzászólás módosítva: Márc 22, 2019
(#) Mrscottt21 válasza Gafly hozzászólására (») Márc 22, 2019 /
 
Hát figyelj csak... Ha az időpontig meg lessz még a kocsiban az a bizonyos ülés (nem dobod ki), és nem kell dolgoznom sem, akkor tuti megyek! A Vonat ellen sincs kifogásom. Max. beöltözöm kallernek és megspórolom a jegyárat, amit felajánlok a "Laci konyha" javára!

Üdv, Laci
A hozzászólás módosítva: Márc 27, 2019
Moderátor által szerkesztve
(#) jani1987 válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 22, 2019 /
 
Régi rádio antenna csatlakozót elfogadok. Addig lehet kívánság listát írni.
(#) devergo74 hozzászólása Márc 22, 2019 / 4
 
Sziasztok.
Ha lehet, akkor én is mennék a találkozóra Hmvhelyről. Egyedül megyek autóval, tehát 3-személynek még lenne hely.
(#) BarnaPili hozzászólása Márc 22, 2019 / 3
 
Csaba nincs messze, ha nem akkor megyünk nyaralni, én is mennék a Viharsarki találkozóra.
Következő: »»   53 / 205
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem