Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   793 / 967
(#) nagym6 válasza tothbela hozzászólására (») Feb 17, 2019 / 1
 
Idézet:
„A feteket meg a "tandem" kerékpár mintájára szerelték.”
Ez az apa és anya fet szerelése.
(#) Secret válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 17, 2019 / 1
 
Én már a pirossal karikázott részt sem értem.
(#) SALáta válasza Secret hozzászólására (») Feb 17, 2019 / 2
 
Ez olyan német precizitás, ha nem tévedek nagyot!
A hozzászólás módosítva: Feb 17, 2019
(#) Johnycorp válasza Secret hozzászólására (») Feb 17, 2019 / 1
 
Gondolom a szorgos kínaiak "összefotoshoppolták" a képet. Esetleg egy létező kisebből készült a nagyobb "termékfotója". A valóságban a csavarral rögzített alkatrészek helyén jó eséllyel valami gagyibb van.
(#) sonajkniz válasza Johnycorp hozzászólására (») Feb 17, 2019 / 1
 
Jaj!
Miért kell mindjárt fotoshopra, meg csalásra gyanakodni?
Mi van akkor, ha ezek sziámi ikrek?
(#) nagym6 hozzászólása Feb 28, 2019 /
 
Már sokszor volt ilyen, én is mellékelek egyet a képen.

izzikaled.jpg
    
(#) Remci hozzászólása Márc 1, 2019 / 2
 
Ma kaptam a képet

Névtelen.jpg
    
(#) sany válasza Remci hozzászólására (») Márc 1, 2019 /
 
Itt az elektromos egércsapda.

Lehet jobb, mint a darazsak.
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2019
(#) nedudgi válasza Remci hozzászólására (») Márc 1, 2019 1 /
 
A GU-80 anódköre meg is süti...
(#) proba válasza Remci hozzászólására (») Márc 1, 2019 /
 
Mire nem vetemednek a betörők, már idomított egerekkel hatástalanítják a riasztót. Ez a példány lehet rossz vezetéket 'vágott' /rágott el.
(#) zsoltee0001 hozzászólása Márc 10, 2019 /
 
Szerintetek mi legyen? Számoljak átlagot?
(#) Johnycorp válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Márc 10, 2019 /
 
Szerintem vegyél még párat belőle, és úgy számolj átlagot.
Ahogy az okosok mondják: görbéhez 3 pont kell, két ponttal csak egy vonal.

De a hőmérsékletet legalább jól méri. Legalábbis a kettő hasonlót mutat, ami nem fedi a valóságot feltétlenül.
(#) zsoltee0001 válasza Johnycorp hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Amelyik többet mér az tűnik jónak véleményem szerint.
Mivel lehet leellenorizni?
(#) Frankye válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Mondjuk egy harmadikkal?
(#) Remci válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Márc 11, 2019 /
 
Az érzékelőt csavard be nedves törölközőbe, pár perc után nézd meg, kilencven-pár százalékot kellene ki írmia.
(#) Skori hozzászólása Márc 16, 2019 /
 
Nem tudom szabad-e ilyet betenni, de döntsétek el ti, hogy vicces-e: Bővebben: Link
(#) zsoltee0001 válasza Skori hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
nincs ezzel semmi gond, ennyi az ára, annak a 3 órás munkának amivel elkészítette.
(#) nedudgi válasza Skori hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Te mit tartasz viccesnek (esetleg mókásnak) benne?
(#) Skori válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Nem akartam itt kifejteni, mert embere válogatja, hogy kinek mi a vicces, és ha már el kell magyarázni akkor a poént megette a fene, de legyen... Sok dolgot gyárilag így csomagolnak, és esetleg az így becsomagolt dolog olcsóbb, mint amennyiért ezt a csomagolást árulják. Ezért először megfordult a fejemben, hogy ez a hirdetés önmagában is egy vicc, vagy hogy talán ennyire hülyének nézi valaki a hirdetést olvasókat, de nem ez a lényeg, igazából az a vicces, hogy ez teljesen komoly - ez valóban ennyibe kerül (persze a postát is tartalmazza az ár). Nos, én ez utóbbi miatt tartom viccesnek.
A hozzászólás módosítva: Márc 16, 2019
(#) tothbela válasza Secret hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Nem volt egy tokba integrált fet array, így adott méret esetén csak 3D technikával lehetett megoldani. De lehet hogy a harmadik dimenzió nem a vertikális egymásra építés, hanem időmultiplex módon lett megoldva. Ugyanaz a fet ugrál az időben több fizikai hely között, így időben integrálva tőbb párhuzamos fetnek minősíthető. Én is kezdem tanulni hogy lehet megoldani hogy a munkahelyen töltött idő alatt a magánügyeimet is el tudjam intézni. A főnökömnek már sikerült, majd kikérdezem hogy csinálja.

sla.jpg
    
(#) Skori válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Az előzőhöz kiegészítésként: pl. nemrég vettem 9db graetz-et, ami a kép szerinti csomagolásban jött..
Amúgy a graetz-tároló doboz baráti áron eladó -de mielőtt elküldene valaki az apróba: ViccElek nem gondoltam komolyan
A hozzászólás módosítva: Márc 16, 2019

graetz-ek.jpg
    
(#) nedudgi válasza Skori hozzászólására (») Márc 16, 2019 1 /
 
Szerintem teljesen piacképes, és szükséges az a termék. Van, akinek sok-sok csöve van, ömlesztve. Esetleg az eredeti doboz elázott, elszakadt, elkoszolódott. A vevő nem tud kartonra nyomtatni, kézzel rajzolni meg elég macerás.
(#) Udvari Zsombor válasza tothbela hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Nekem ramaty Photoshop munkának tűnik, fizikai képtelenség hogy azok úgy elférjenek. Vagy a képen látható széles többlábú kell bele és valamit eléggé félre Photoshopoltak, vagy... Döntse el az aki kitalálta...
(#) tothbela válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
No majd egyszer forrasztok én olyat hogy no. Nem dobáltam ki az elpukkant félvezetőket, hanem egy dobozban vannak. Azokból lehetne ilyen semmire se jó áramkört kreálni.
(#) Skori válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 16, 2019 / 1
 
Rendben, akkor bizonyára elkel előbb-utóbb Ha igen akkor esetleg majd felteszem a graetz tároló dobozaimat is az apróba, vagy az ingyenesbe - a kereslet függvényében, de majd még átgondolom.
Azért ettől függetlenül, egy tipp annak aki nem tud kartonra nyomtatni: sokan ezt a kérdést úgy oldják meg, hogy öntapadós címkére nyomtatnak, és utána ezt ragasztják a kívánt helyre (pl. a kartonra).
(#) Skori válasza tothbela hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Elpukkant alkatrészekből sokan forrasztgatnak jópofa dolgokat.
Bővebben: Link
Bővebben: Link
(#) tothbela válasza Skori hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Jó ötlet. Viszont konkrétan ez a fenti morbid fethalom izgatott fel.

Egyébként ha már az üres dobozok is eladóak, nekem is van tojásos doboz. Van 10 darabos, meg 18 darabos is. Azokba is belefér éppen egy ECC83, vagy hasonló. De mehet bele kondenzátor, sőt 10 fordulatú helopotenciométer is. Felirat meg nem is kell, mert aki nem tudja mi az ami benne van, annak mindegy mi van benne.

doboz.jpg
    
(#) pucuka válasza tothbela hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Figyú! csak vigyázz, a kondikon nem látom az állategészségügyi számot. A helipotoknak biztos az alján van.
(#) tothbela válasza pucuka hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
A kondikat nem eszem meg, főleg hogy G-Luxon nem a kedvencem. A potikat meg szerencsére nem kell kézzel érinteni, azért van rajta a 3 számjegyes dial.
De nem is az alkatrészek eladóak, hanem a doboz.
(#) pucuka válasza tothbela hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Ok, de a doboz tetejében ott a magyarázat a tartalmáról, több nyelven is.
Következő: »»   793 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem