Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)
Lapozás: OK   68 / 205
(#) keszeg01 válasza keszeg01 hozzászólására (») Júl 20, 2019 /
 
(#) Mrscottt21 válasza mohinger hozzászólására (») Júl 20, 2019 / 2
 
Ahan.... Szóval pápárazzia fotók is készültek?
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 20, 2019 /
 
A csoport képet várom tovább küldésre.
(#) keszeg01 válasza EcoPityu hozzászólására (») Júl 20, 2019 /
 
Jó estét.
Nekem sx8800h van .
(#) nagy hoho hozzászólása Júl 20, 2019 / 5
 
Utolsók:
(#) mnyugger válasza mohinger hozzászólására (») Júl 20, 2019 / 3
 
A zenekarról lemaradtam. Hol volt a színpad?

Jól éreztem magam. Köszi.
(#) szikorapéter hozzászólása Júl 20, 2019 / 4
 
Sziasztok. Végül mi is hazaértünk épségben. Nagyon jó volt a találkozó köszönöm a szervezőknek egy élmény volt.
Kissé hosszú volt az út de bírtuk. Faterom is jól viselte a körülményekhez képest az utat, neki is külön köszönetem fejezem ki amiért elkísért egy ilyen hosszú útra, remélem érdekes és szórakoztató volt neki is a társaságunk.
Külön köszönetem még Madzagos kollégának a meglepetés csövekért, pontosan ilyenekre gondoltam!
(#) Gafly válasza mnyugger hozzászólására (») Júl 20, 2019 / 4
 
Jó volt, családias volt, köszönet érte.
Attól tartok, hogy ebből kezd hagyomány lenni, ami kihívás is egyben...

Azon nagyon meghatódtam, hogy mennyi mindent kaptam ajándékként/ingyen
(#) gery20 hozzászólása Júl 20, 2019 /
 
Olyan kár hogy csak egy kis időre sikerült el jutnom.
(#) Inhouse válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 21, 2019 / 2
 
Csak sikerült a kép amit csináltam!
Tényleg családias lett. A csövek mindent uraltak.
A hozzászólás módosítva: Júl 21, 2019
(#) mohinger hozzászólása Júl 21, 2019 / 5
 
A legfontosabbat ki is felejtettem:

Köszönöm Topinak és az oldal üzemeltetőinek, hogy ez és a korábbi a rendezvény létrejöhetett. Mert bizony nélkülük nemigen ismerhettük meg volna egymást sem "virtuálisan", sem személyesen.

Reményeim szerint jövőre is lesz Viharsarki Hobbi Elektronika Találkozó és bízom benne, hogy akik itt voltak, újra eljönnek és akár még többen is kedvet kapnak majd a részvételhez.
(#) mnyugger válasza Gafly hozzászólására (») Júl 21, 2019 / 1
 
Jövőre akár bográcsolhatnánk is.
Van állványom, van gázpalack égővel, de akár veszek tűzifát a telepen, van mobil tűzrakóhelyem, hogy ne piszkoljunk. Csak nagy bográcsom nincs.
(#) Mrscottt21 válasza mohinger hozzászólására (») Júl 21, 2019 / 2
 
Én biztosan megyek jövőre is!!!
Kitudja, talán építek én is valamit Arduino/robot kategóriában. Szervezhetnénk robot autó versenyt is vagy vonalkövetéssel, vagy szimpla BT irányítással. Így hátha sikerülne még többmindenkit oda csalni, és nem mellesleg jó szórakozás is lenne mindenki számára!

Én nagyon várom, és remélem találkozhatok ismét veletek!

Üdv, Laci
(#) Mrscottt21 válasza mnyugger hozzászólására (») Júl 21, 2019 /
 
A bográcsot megoldom (buszon kicsit fura lesz, de majd azt mondom a sofőrnek, hogy rohamsisak) Valahogy majd csak elviszem, ugyhogy a bogrács szerintem pipa!
(#) szikorapéter hozzászólása Júl 21, 2019 / 1
 
Valaki esetleg tudja idén lesz-e nagy találkozó amúgy? Jövőre is Békéscsaba ez tuti
(#) jani1987 válasza szikorapéter hozzászólására (») Júl 21, 2019 /
 
Amíg a finanszírozást és a helyszínt nem fixálják addig nem. Jobb híján Közép-Magyarországra kell tenni a hivatalos találkozót ahol barátibb árak vannak.
(#) nagy hoho válasza mnyugger hozzászólására (») Júl 21, 2019 / 1
 
Ne akarj bográcsolni! Én főztem egy pesti találkozón ráment a napom szinte semmit nem láttam. Még szerencse, hogy Granpa és néhány hölgy segített így is 16,00 körül lett kaja.
A hozzászólás módosítva: Júl 21, 2019
(#) mnyugger válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 21, 2019 /
 
Gondolom Pesten nagyságrenddel több volt a résztvevő.
De nem akarok bográcsolni. Engem könnyű lebeszélni a munkáról.
(#) nagy hoho válasza mnyugger hozzászólására (») Júl 21, 2019 /
 
A színpad a másik színpaddal szemben volt. A csoportképre kicsit későn került sor, akkor már néhányan távoztak.
(#) nagy hoho válasza mnyugger hozzászólására (») Júl 21, 2019 /
 
Akkor 70 főre főztem.
(#) mohinger hozzászólása Júl 21, 2019 / 1
 
A helyszínen sajnos nem lehet bográcsozni.
Mivel egy négy emeletes tömbház tövében van a művház, a lakók percek alatt ránk hívnák a hatóságokat(jogosan).
Bográcsos kaját viszont lehetne enni, ha valaki háznál elkészítené és az elkészült kajával teli bográcsot a helyszínre hozná. Így volt ez két éve Janinál is, Zsákán.
Nem vitás, hogy egy bográcsozásnak is meg van a maga remek hangulata. Ahogy viszont nagy hoho mondja, a készítője lemarad az esemény javáról, kivéve, ha pl. egy profi szakácsot bízunk meg a főzéssel, akit nem a találkozó érdekel.
(#) mnyugger válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 21, 2019 /
 
Tudok egy helyszínnek való helyet. Lakitelek népfőiskolától nem messze egy tanya. Turizmusra kialakítva, szálláshely is egyben. Vannak szobák is és sátorozni is lehet.
(#) szikorapéter válasza mohinger hozzászólására (») Júl 21, 2019 / 1
 
Fater pont mesterszakács (nagy magas fickó napszemüveggel) ő gyorsan tud készíteni igen nagy mennyiségben és igen jó minőségben ételt. (talán ezért mesterszakács? )
Lehet meg kéne kérnem hogy a következő találkozóra készítsen ő ebédet mindenkinek.
Következő: »»   68 / 205
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem