Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   321 / 649
(#) Skori válasza Skori hozzászólására (») Szept 17, 2019 / 1
 
Mivel user1914 kolléga nem jelentkezett az alaplapért, továbbra is szabad préda.

Kell valakinek egy használt Ford ablakmosó szivattyú? Az autómban szolgált, aztán egyszer csak nem működött. Vettem újat, de gondoltam a kiszerelt szivattyút megnézem mi lehet a baja. Nagyjából 1 csepp olaj a motor tengelyére, és már működik is. Autóba persze már nem szerelném be, de játszani, vagy pl. mini szökőkutat építeni esetleg jó lehet. Ha senkinek sem kell akkor pár nap múlva kidobom.
(#) mnyugger válasza TreasureHunter hozzászólására (») Szept 17, 2019 /
 
Köszi.
(#) Frankye válasza Skori hozzászólására (») Szept 18, 2019 /
 
Ha másnak nem kell, akkor jelentkeznék érte, de ha valaki más szeretné, átengedem.
(#) Skori válasza Skori hozzászólására (») Szept 18, 2019 / 1
 
User1914 kolléga elvitte az alaplapot, és az ablakmosó szivattyút.
A hozzászólás módosítva: Szept 18, 2019
(#) FAZ1 hozzászólása Szept 19, 2019 /
 
Helló!

Akadt néhány vasmagos trafó a műhelyemben, ámde nekem már nem igazából kell. Autó-akkumulátor töltőbe még bármelyikük ideális lehet.
Kidobni viszont sajnálom ...

1 db. középleágazásos, 15 V, azaz 2x 7,5 V. (típusa 430-2072)
1 db. középleágazásos, 15 V, azaz 2x 7,5 V. (típusa 430-2063D)

2 db. 220 V/12 V 1,6 A (20 VA) /28 W/ (típusa TE-12170N)
1 db. 230 V/ 12 V 8,75 A (105 VA) (típusa ETL 105)

+ mindenféle kis méretű egyenáramú villanymotor - magnóba, CD lejátszóba, nyomtatóba, stb.


Akit érdekelne - INGYEN ELVIHETŐ!
(#) ronin75 válasza FAZ1 hozzászólására (») Szept 19, 2019 /
 
Szia, a trafókra szeretnék jelentkezni. Köszönöm.
(#) Remci válasza sargarigo hozzászólására (») Szept 19, 2019 /
 
Szia!
Nekem van egy marékkal ha érdekel, úgyis csak pakolom egyik helyről a másikra.
(#) granpa hozzászólása Szept 19, 2019 /
 
Kb. 30 db. (lehet, hogy több) VHS kazetta elvihető Zuglóból.
A hozzászólás módosítva: Szept 19, 2019
(#) Gafly válasza granpa hozzászólására (») Szept 19, 2019 /
 
Érzékeny részeket előtte töröld le!
(#) sargarigo válasza Remci hozzászólására (») Szept 19, 2019 /
 
Érdekelne, köszönöm!
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Szept 19, 2019 /
 
Á, csak filmek a, TV-ből, többnyire. Házimozi nincs; nem volt kamerám.
(#) pana-papa hozzászólása Szept 20, 2019 /
 
Üdv mindenkinek.

Asszonyra rájött a takarítási mánia, hogy ami 10 éve a polcon, vagy a fiókban van, azt ő elviszi a hulladékudvarba. A válaszom az volt, hogy na ezt NEM! Lehet, hogy nekünk értéktelen kacatok, de esetleg másnak kincset érnek. Itt van pl. ez:

SA-HT845 fejegység. Kb 250 lemezt játszottam le vele, amikor lehalt a végfok IC. 15 rúgóért kicseréltem, majd 25 film után megint zárlatra ment a végfok IC. Na akkor dobta le az agyam az ékszíjat és azt mondtam, hogy ott dögölj meg, ahol vagy. 10 éve áll a polcon, előtte az írott DVD-ket , CD-ket hibátlanul olvasta. A felajánlás tárgya csak az, ami a képen látható. (csak a távirányítóját láttam egy internetes piactéren kb. 11.000,-Ft-ért)

Technics M205 deck. Ezt is kb. 10 éve használtam utoljára, akkor működött, most bekapcsolva kazetta nélkül lejátszás, oda-vissza tekercselés megy, de valószínű, hogy a szíjakat cserélni kell.

Mercury hálózati eszköz. Nem tudom, mit csinál, de fesz alá helyezve lefuttatja az öntesztet, végig villogtatja a 8 led-et aztán szépen csendben van.

Régi traffipax jelző. Szerintem a mai lézeres traffik-hoz már köze sincs, de játszani még jó.

Kábelek: USB kábel, annyira használt, hogy még a zacsija sincs felbontva. Régi Sony-Ericsson töltőkábel, Sony-Ericsson headset bontatlanul, ugyanaz, csak nem zacskóban és szintén Sony-Ericsson töltő-adatkábel gyári állapotában.

Végül egy Videoton CRT tv távirányító (meg nem mondom melyikhez való) akinek ilyen kell, úgyis ráismer.

A cuccok Salgótarjánban vannak, de ha nem sürgős, 1-2 héten belül fel tudom juttatni Bp XVII kerületbe. Nem szívesen postáznám, ha már ingyen adom, ne bajmolódjak már csomagolással, meg feladással.
Köszönöm a megértést.
(#) antiktelefon válasza pana-papa hozzászólására (») Szept 20, 2019 /
 
Üdv! A deck érdekelne Budapesten.
Köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Szept 20, 2019
(#) pana-papa válasza antiktelefon hozzászólására (») Szept 20, 2019 /
 
Szevasz!

Te igazán gyors vagy! A leírásból kimaradt, hogy néhány csavar hiányzik belőle, pl a burkolat rögzítő 2 db csavar, illetve mintha a mechanika is egy kicsit lötyögne. Ha ez nem zavar, akkor a tiéd.

Üdv: István
(#) otvenkilenc válasza pana-papa hozzászólására (») Szept 20, 2019 /
 
A traffipax és a távírányító érdekel. Budapesten.
(#) zsozso72 válasza pana-papa hozzászólására (») Szept 20, 2019 /
 
Szia!
Igaz azt írtad hogy nem szívesen postázol, és meg is értelek, ha a Panaszonic SA-HT845 fejegységet mégis be tennéd egy csomag konténerbe, érdekelne.
Üdv. Zsolt
(#) pana-papa válasza zsozso72 hozzászólására (») Szept 22, 2019 /
 
Tisztelt Érdeklődők!

Elnézést a késői reagálásért, de igencsak hektikus a (munka)időbeosztásom. Mindannyiótoktól kérnék egy e-mailt, hogy mire tart igényt és egy elérhetőséget, hogy ha már Bp-en lesznek a cuccok, értesíteni tudjalak titeket.

zsozso72!

Már keresem a megfelelő méretű kartondobozt, de ugye szerinted is alapvetés, hogy a szállítási költség a tiéd lesz. Tőled is várok e-mailt neveddel, címeddel, elérhetőségeddel.

Mindenkinek további szép napot!
(#) Gafly válasza pana-papa hozzászólására (») Szept 22, 2019 /
 
Idézet:
„de ugye szerinted is alapvetés, hogy a szállítási költség a tiéd lesz”

Én már futottam bele abba itt, hogy hosszas kérlelés után meghiteleztem ingyen vihetőhöz a futárt.
Azóta annyi történt, hogy volt még egy fórum hozzászólás, hogy "király a cucc" , vagy valami hasonló lelkendezés, és azóta eltünt az illető a fórumról...
Bár simán lehet, hogy csak nevet váltott.
(#) Moderátor hozzászólása Szept 23, 2019
 
Jó néhány hozzászólás eltávolításra került, az érintettek nyilván tudják, miért.
(#) antikzsolt hozzászólása Szept 23, 2019 / 1
 
Kedves modi. Tudom nem ide való a veszekedés, viszont a vége az példaértékű volt. Így maradhatott volna a véleményem szerint.
(#) FAZ1 válasza antiktelefon hozzászólására (») Szept 23, 2019 /
 
Teljesen hasonló kinézete van az egyik valamikori Videoton HiFi toronyba beillesztett
AKAI CS-M01 kazettás magnódeckhez.
(#) FAZ1 válasza ronin75 hozzászólására (») Szept 23, 2019 /
 
Viheted!

Válasz ment priviben.
(#) lóri válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 23, 2019 / 1
 
Sajnos azt mondtam Gafly-nak, hogy úriember, valakit ez zavarhatott. Elnézést.
(#) antikzsolt válasza lóri hozzászólására (») Szept 23, 2019 / 1
 
Olvastam a félreértést. És a vége példaértékű volt. És nagyon tetszett.
(#) zsozso72 válasza Gafly hozzászólására (») Szept 23, 2019 /
 
Minden bizonnyal vannak igen nagy számban ilyen és hasonló emberek, aki ismer tudja hogy nem vagyok ilyen, aki nem az csak feltételezi, elég rosszul.
(#) janigel hozzászólása Szept 23, 2019 /
 
Sziasztok !

Kábelek kép, Mikro végállás kapcs kép még elvihetőek innen
Motor mechanoka kép még elvihető innen

Személyesen, posta nincs !!
Érdeklődést ide várok.
Nézd meg az adatlapomat.
(#) janigel hozzászólása Szept 23, 2019 /
 
Továbbá ezek is.
Személyesen, posta nincs !!
Érdeklődést ide várok.
Nézd meg az adatlapomat.
(#) DannyTorrence válasza janigel hozzászólására (») Szept 23, 2019 /
 
Jelentkeznék a félvezetők képen lévőkre.
(#) Patópali hozzászólása Szept 23, 2019 /
 
Sziasztok!
Ingyen vihető a képeken látható TOSHIBA laptop roncs. A kijelző ,dvd, elvileg működik.
A gép kóla vagy kávé áldozata lett.
Alkatrészként, ha érdekel írj privátban.
Nem viszem sehova, érte kell jönni.(Bp. Csepel).
(#) janigel válasza DannyTorrence hozzászólására (») Szept 23, 2019 /
 
Félvezetők a tiéd.
Következő: »»   321 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem