Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autódiagnosztika és adapter
 
Témaindító: bodoo, idő: Ápr 3, 2006
Lapozás: OK   41 / 44
(#) molnarp válasza Lezli46 hozzászólására (») Okt 4, 2019 / 1
 
Annyit tudok neked mondani ezzel kapcsolatban, hogy nem minden microSD-vel működik. A kisebbeket szereti. Ha érdekel megnézem milyennel sikerült működésre bírni.
(#) Lezli46 válasza molnarp hozzászólására (») Okt 5, 2019 /
 
Szia!

Nagyon megköszönném , ha konkrétan tudnál irni .sikeres kiprobáltat pl.
(#) Lezli46 válasza Tomi111 hozzászólására (») Okt 5, 2019 /
 
Bocsi..,most vettem észre a kérdésed.., irj, ha még aktuális akkor megkeresem a két " garantált" eredeti chipes Elm327 gyártót., amit a programkészitők ajánlottak------ sikeresen!!!!
(#) Tomi111 válasza Lezli46 hozzászólására (») Okt 5, 2019 /
 
Szia! Írtam privátot!
(#) molnarp válasza Lezli46 hozzászólására (») Okt 6, 2019 /
 
Nekem ezzel megy a flight recorder.
(#) Lezli46 válasza Tomi111 hozzászólására (») Okt 10, 2019 /
 
Reggel megkeresem..., bocsi., sajnos elfelejtettem.
(#) Lezli46 válasza molnarp hozzászólására (») Okt 10, 2019 /
 
Köszi! Kiprobálom.
(#) Lezli46 hozzászólása Okt 10, 2019 /
 
Sziasztokt
Ez volna a kérdésem: BMW, E46,320 D , 2001. használt Grundmodul cserénél kell- kodolni a teljes funkcióju müködéshez??? Nem kompatibils verzió probálgatása tényleg okozhat problémát a hálozatban???
Nem találtam idáig teljesen egyértelmü választ erre!!!! Ha igen akkor free Bmw- c progikból melyikkel sikerült ténylegesen?

Kôszi és üdv
(#) Lezli46 hozzászólása Jan 10, 2020 /
 
Sziasztok!
Tudna valaki segiteni???
Letöltöttem a Toyota techstream programot a kinai clone interface-hez..., sikeresen müködik Obd2 és autotipus/vezérlők szinten is..,de sajnos, óriási meglepetésemre pont az aktuális autótipust az Avensist egyáltalán nem találom a Toyota autólistában. Probálkoztam automata felismeréssel és alvázszámbeirással is ---ugy sem jelenik meg egyetlen Avensis tipus sem!!! Ha volna valakinek fölrakva, megnézhetné hogy őnála is igy van-e??? Ha lát Avensist ., akkor milyen verziós stb-stb? Vagy mit bénázok valahol??

Köszönöm és üdv!
A hozzászólás módosítva: Jan 10, 2020
(#) Tardief hozzászólása Márc 12, 2020 /
 
Sziasztok!

OBD2 interfészhez keresek IC-t.
Mindenképpen csak IC-re van szükségem és nem készre szerelt boardra.
Honnan lehetne beszerezni ELM327-et vagy STN1110 IC-t SMD formában?
Esetleg tudtok más alternatíát ajánlani?
(#) bbalazs_ válasza Tardief hozzászólására (») Márc 12, 2020 /
 
Leszeded egy kész boardról.
Az elm327 amúgy egy felprogramozott pic. Progit honnan szerzel hozzá?
Én anno külföldről rendeltem 323-ast - lehet, hogy még most is él a lehetőség...
(#) Tardief válasza bbalazs_ hozzászólására (») Márc 12, 2020 /
 
Valószínűleg az lesz.
Milyen progra gondolsz?
(#) bbalazs_ válasza Tardief hozzászólására (») Márc 12, 2020 /
 
Amit a PIC-be kell égetni, hogy működjön elm327-ként.
(#) bbb válasza Tardief hozzászólására (») Márc 12, 2020 /
 
ELM327-et a gyártótól tudsz rendelni Kanadából. Szerintem nem volt drága, s a kínai klón IC-jét ha kicseréled rá, akkor egy tényleg jó eszközt kapsz.
(#) Tardief válasza bbb hozzászólására (») Márc 12, 2020 /
 
~15 ezer forint lenne két darab IC szállítással. Diplomamunkához lenne, ezért nem szívesen költenék ennyit rá.
A klón ezek szerint nem tudja ugyan azt, mint az eredeti?
(#) bbb válasza Tardief hozzászólására (») Márc 12, 2020 /
 
Miért tudná?
A klón egy régi lopott verziót tartalmaz, aminek az utasításkészlete nem tartalmazza az azóta (tizenév) kijött változásokat/javításokat.
Akár jó is lehet a klón, csakhogy én azt tapasztaltam, hogy pl. az OBD forgalom figyelésekor jött puffer túlcsordulás, s a kommunikáció sebességét se lehetett feljebb állítani. Érdekes mód a csere után ezek a gondok megszűntek, s lehet, hogy csak a verzióváltás miatt (a klónokban ha jól emlékszem, az 1.2 van, azt lopták el és írták át 1.5e, 1.4f, meg hasonló fantázianevekre, amilyen hivatalos verzióként nem jelent meg).
(#) bbb válasza Tardief hozzászólására (») Márc 12, 2020 /
 
Ha diplomamunkához kell, és még drágállod az eredeti árát, akkor nézz utána a Microchip CAN illesztőinek! MCP2515 és MCP2551 IC-khez találhatsz Arduino mintát is: Youtube
(#) Lezli46 válasza molnarp hozzászólására (») Ápr 19, 2020 /
 
Szia!

Még mindig nem sikerült a Flight Recordert beizgatnom... a 4 GB -s micro SD., FAT32 vagy NFTS-re legyen állitva ???

Köszi és üdv
(#) molnarp válasza Lezli46 hozzászólására (») Máj 22, 2020 /
 
Nem néztem, de biztos, hogy fat
(#) airady hozzászólása Jún 2, 2020 /
 
Sziasztok!
Lenne egy fvdi 2018 as inteface amit sajna nem müködik.
Esetleg vki ha tudna segíteni ..... inteface-t nem látja a számítógép .
Köszönöm.
(#) Lezli46 hozzászólása Júl 10, 2020 /
 
Sziasztok!

Rõvid de tömör volna a kérdésem : Melyik az a auton is kiprobált , Toyota Techstream verzió amely egy MINI VCI J2534. 14.1f.w.- u készüléken müködni is fog! Egy müködő letöltési link is nagy köszönettel van fogadva. Gép Win7.32bit.

Köszönöm és üdvözlettel.
(#) roland0619 hozzászólása Júl 14, 2020 /
 
Sziasztok! Ha még aktív ez a topik akkor a segítségeteket szeretném kérni. Vettem egy op com ot és egy átalakító kábelt. 95 ös x16xel motorkodu f astrat szeretnék olvastatni vele ezidáig sikertelenul. Nem csatlakozik. Gondolom rosszul van gyárilag bekotve a csatlakozó mivel már olvastam itt korábban hogy ilyen eset elofordulhat. Abban kérném a segítségeteket hogy le tudnátok írni hogy szín szerint melyiket 1-16 hova kell átkötnii hogy jó legyen? Köszönöm.
(#) mlaci989 válasza roland0619 hozzászólására (») Júl 19, 2020 /
 
Tessek.
(#) misi93 hozzászólása Okt 4, 2020 /
 
Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy Dacia Logan 2006 hoz keresek diagnosztikát, láttam alin a renolink nevezetű kütyüt, de nem találok róla infót, hogy tudja-e diagnosztizálni?
Erről van infótok?
Köszönöm!
(#) bubuszoft hozzászólása Dec 26, 2020 /
 
Sziasztok.

Ezzel a termékkel kapcsolatban nem találtam semmilyen leírást, ezért indítottam el. Csak ez a termék érdekel. Tudom, hogy a fotón lévő olvasó diagnosztika, képes a Wow Whürt, és a Delphi (ds100e, Ds150e) pc-s szoftverekkel kommunikálni. Tudtok Mobil applikációt, ami tutira működik vele?
Köszi a segítséget

5555.jpg
    
(#) Joe_001 válasza bubuszoft hozzászólására (») Dec 26, 2020 /
 
Szia!
Ezt találtam.
Én egy kicsit drágábbat (Autel Maxikom 808TS) használok. Kiolvasásra mindent tud, töröl stb. Érdemes áldozni egy picit rá.
Van egy kábelhibák, meg egy CANBUS-os csoport is.
A hozzászólás módosítva: Dec 26, 2020
(#) bubuszoft válasza Joe_001 hozzászólására (») Dec 26, 2020 /
 
Szia. A Gyári pc-re lévő software megvan. De én mobilon, Bluetooth-on keresztül akarom használni.
A hozzászólás módosítva: Dec 27, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) Joe_001 válasza bubuszoft hozzászólására (») Dec 26, 2020 /
 
Kérdezz rá a "Vag-com-hex interfész (kábel hibák)" csoportban. Ők elég sok eszközt, és hozzá tartozó szoftvert ismernek. De az OBD kulcsszóra is 8 topikot dob fel a belső kereső.
(#) bubuszoft válasza Joe_001 hozzászólására (») Dec 26, 2020 /
 
Ezeket próbáltam, progiba nem kommunikál
(#) Joe_001 válasza bubuszoft hozzászólására (») Dec 26, 2020 /
 
Passz!
Következő: »»   41 / 44
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem