Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   326 / 642
(#) bitmixer válasza Kera_Will hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Kösz, majd figyelem a fejleményeket.
(#) rockersrac válasza antiktelefon hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Szia! A 3. képen látható ledes lámpáktól esetleg megválnál-e? Érdekelnének azok, csak nem mindig van időm/erőm feljárni ide, és lecsúsztam róla.
(#) rockersrac válasza Pulyka hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Az arduino paneleknek mi a baja?
(#) antikzsolt válasza Kera_Will hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Harmadiknak jelentkeznék. Hátha.
(#) lóri válasza Kera_Will hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Negyediknek jelentkeznék, sose tudni.
(#) elektrogubera válasza Kera_Will hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Harmadiknak jelentkeznék hátha ki tudja ?
(#) vargaf válasza elektrogubera hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
(#) CirkoUser hozzászólása Okt 16, 2019 /
 
Sziasztok!
A XVII. kerületből elvihető ez a Tesla lemezjátszó. Elvileg megy, de tű vsz.VALÓSZÍNŰLEG kell bele, a strobi nem megy rajta.

Ez nem egy chat oldal!
A hozzászólás módosítva: Okt 17, 2019
Moderátor által szerkesztve
(#) doktor válasza CirkoUser hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Szia!
Érdekelne, köszönöm.
(#) antiktelefon válasza rockersrac hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Szia!
Ismerősöm már megelőzött téged, és elkérte az álló kivitelűt, de ha gondolod, a fényvető alakút, amiben 2 led haldoklik és a másik 10W-ost odaadom.
Meg egy akad még beültetett, de nem forrasztott panel is, ha már jössz.
A hozzászólás módosítva: Okt 16, 2019
(#) Szasza9668 válasza CirkoUser hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Ha más nem jelenzkezik, akkor alkatrésznek elfogadom.
(#) GARFIELD13 válasza CirkoUser hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Szia!
MC400!
Egy bronzérmes sorszámot tépnék azért, hátha...
A tányér hogy áll rajta? Az volt beépített gyári hiba ezeknél.
Üdv.
(#) CirkoUser válasza doktor hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Szia!

Akkor a tied! Ha mégsem kéne, akkor Szasza és Garfield a sörrend

Átvehető Rákoskeresztúron a Kaszáló lakótelepen, vagy az M0 Liget és Budakalász közti szakaszán a reggeli vagy esti órákban valamelyik kihajtónál, vagy napközben Budakalászon. A részletekért dobj egy privát üzenet, megbeszéljük ott...

Üdv, Gábor
(#) CirkoUser válasza GARFIELD13 hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Szia!

Nem tudom, milyennek kéne lennie. Normálisan néz ki, de nem nagyon foglalkoztam vele, nem igazán értek hozzá...

Üdv, Gábor
(#) doktor válasza CirkoUser hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Szia!
Írtam már a topic után magánba, ott folytatjuk.
Köszönöm.
Üdv
(#) lóri válasza CirkoUser hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Ha mindenki meggondolja magát, mert lehet olyan is, akkor érdekelne.
(#) rockersrac válasza antiktelefon hozzászólására (») Okt 16, 2019 /
 
Köszi, az is megfelel.
(#) FAZ1 válasza CirkoUser hozzászólására (») Okt 17, 2019 /
 
Ez valamikor nagyon nagyon jó kis lemezjátszó volt, de csak tűt hozzá már a '90-es években is elég nehéz volt hozzá szerezni.

Vagy lehetett venni a karba komplett Shure dinamikus fejet - potom19 ezerért.
(#) burgdavid válasza Szasza9668 hozzászólására (») Okt 17, 2019 /
 
Ha még nem vitte senki, akkor igényt tartanék rájuk
(#) FAZ1 válasza FAZ1 hozzászólására (») Okt 17, 2019 /
 
Ma végre lementem a pinyóba és megnéztem őket.
Az egyik tápegység 200 W-os, a másik pedig 300 W.

Mindkettőjük működik (és ráadásul mindkettő retro), valamint ATX-es tudása van.
A 300 W-os gyártásilag valójában egy Mercury KOB AP4300X 300CE 300W-os, amit egy jó darabig még én is használtam.
A P4-es procikat alapfelszerelésű gépeken még elég simán viszi

Mellesleg - ma találtam 2 db. - ami aztán igazán retró "gumiruhás" (de én már a nevükre sem emlékszem) wincsesztert,
amiket én egyszer eljuttattam valami leányvári nosztalgiázós fazonnak Dorogra, de ő onnan sohasem vitte el!
Így aztán később visszajutott hozzám, oszt még mindig itt van - úgy becsomagolva.
Az egyikük (csakis emlékezetből írom, mert én azért nem csomagolom ki)
- ha jól emlékszem
6,2 GB, a másik pedig 6,4 GB-os tudású.
(#) hege88 válasza FAZ1 hozzászólására (») Okt 17, 2019 /
 
Szervusz!
Ezért a 2 db HDD-ért, és két tápért jelentkeznék. Van egy Bpi barátom, azt megkérem hozza el.
Kérnék privátban elérhetőséget.
(#) FAZ1 válasza hege88 hozzászólására (») Okt 18, 2019 /
 
Viheted!
(#) mohinger hozzászólása Okt 19, 2019 / 1
 
Békéscsabáról, a városközpontból ingyen elvihető két db hiányos, alkatrésznek való régi készülék. Az egyik egy Orion TYP331, a másik egy Terta magnóval egybeépített rádió. Mindkettőből hiányoznak a csövek és a transzformátorok. A magnó is eléggé hiányos, viszont az összes hangszóró benne van, a skálaüvege is tökéletes. Csak személyes átvétel, méretük és súlyuk miatt nem tudom sehová elvinni őket. A magnós rádiónak meg van a hátlapja és az alsó takaró lapja is. Pár hét múlva lomtalanítás, ha addig senkinek nem kell, mennek a kukába.
(#) xitibi válasza Kera_Will hozzászólására (») Okt 19, 2019 /
 
A mai napon sikeresen haza sikerült vinni. Még egyszer köszönöm.
(#) rockersrac válasza mohinger hozzászólására (») Okt 19, 2019 /
 
De szép az az Orion rádió. Kár hogy Bp-n lakom. Telekocsival, vagy valami hasonlóval sem lehetne elküldeni?
(#) bbb válasza rockersrac hozzászólására (») Okt 20, 2019 / 1
 
Idézet:
„Csak személyes átvétel, méretük és súlyuk miatt nem tudom sehová elvinni őket.”

Békéscsabán van Foxpost automata, ahol a mérete és súlya miatt egyenként talán az "L", vagy "XL" méretbe férnének bele. Viszont ehhez az kellene, hogy egy kartondobozba be legyen csomagolva és mohinger még többet foglalkozzon vele, amit viszont nem várhatsz el tőle.
Létezik viszont olyan is, hogy a futárt te rendeled meg házhoz, hogy hozza el neked tőle a csomagot, ez esetben is meg kell kérned a felajánlót, hogy csomagolja be. A pmpexpress (Bővebben: Link) segítséget adhat a számoláshoz.
A hozzászólás módosítva: Okt 20, 2019
(#) antikzsolt válasza bbb hozzászólására (») Okt 20, 2019 / 1
 
Jól mondod. ha becsomagolja és leméri súly és méret részen a cimzett rendelheti is a futárt. ha kell olcsó és jó futár írj privátban.
(#) jani1987 válasza mohinger hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
Ha meglenne a trafó is akkor elhoztam volna. Más gépet építettél belőle?
A hozzászólás módosítva: Okt 20, 2019
(#) Gafly válasza antikzsolt hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
Aki ingyen kér valamit, az ne követelőzzön.
Ha meg nem tudja megoldani, akkor *********.
Bocsánat...
A hozzászólás módosítva: Okt 20, 2019
Moderátor által szerkesztve
(#) mohinger válasza bbb hozzászólására (») Okt 20, 2019 /
 
A kisebbik még beleférne a Foxpost automatába, de a nagyobik csak, ha kettéfűrészelem Annak a batárnak még dobozt keríteni sem egyszerű...

Jani1987: így kaptam őket. A héten is akartak rám sózni egy ilyesmi stílusú lemezjátszót, de vissza kellett utasítanom, helyhiány miatt. Nincs szívem őket kidobni, viszont nem tudom őket tárolgatni, szeretném, ha jó helyre kerülnének, akár pl. szoba/kocsma dísznek, vagy egy restaurátorhoz donornak.
Következő: »»   326 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem