Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   359 / 651
(#) ptibor válasza velegiistvan hozzászólására (») Feb 10, 2020 /
 
Szia!
Jelentkeznék a netbookra. Kereslek privátban.
(#) Mrscottt21 válasza velegiistvan hozzászólására (») Feb 10, 2020 /
 
Szia!

Kérhetek képet? Ha benne vagy, és lehetőséget biztosítasz rá, akkor postával érdekelne.
Természetesen a posta díját állom!
Amennyiben nem lehet postázni (nincs időd, nem akarsz rohangálni, rosszban vagy a postás nénivel/bácsival , stb.), akkor abban az esetben átadom másnak a lehetőséget!

Hálás köszönetem!

Üdv, Laci
(#) Mrscottt21 válasza Mrscottt21 hozzászólására (») Feb 10, 2020 /
 
De jó... küldés után jelent meg nekem is, hogy beelőztek!
@ptibor, bocs! Nem ellened irányúlt!
(#) DannyTorrence válasza Mrscottt21 hozzászólására (») Feb 10, 2020 / 1
 
Ezt én is észrevettem. Láttam velegiistvan hirdetését 1:33-kor, utána nem volt újabb hozzászólás amit furcsának is tartottam, ezért F5-tel újratöltöttem a lapot és akkor jelent csak meg az újabb 3 hozzászólás. Nagyon zavaró lehet, eddig nem kellett újratölteni az oldalt manuálisan, hogy a legújabb hozzászólások töltődjenek be. Egyébként a Figyelővel léptem be a témára, lehet, hogy valami hiba miatt nem a legfrissebb hozzászólásokat mutatja. Érdemes lenne utánanézni, mert pont itt ez egy nagyon zavaró hiba annak, aki azt hiszi hogy időben jelentkezett, pedig nem is.
(#) Rosszmáj válasza DannyTorrence hozzászólására (») Feb 10, 2020 /
 
04:00- kor én is így jártam. Láttam a figyelőben, "lecsaptam" rá a fórumom, gyorsan írtam egy privátot. Mikor visszamentem, akkor láttam #ptibort.
(#) janigel válasza Rosszmáj hozzászólására (») Feb 10, 2020 /
 
Ott volt a jelentkezés.
Szerintem azért nem láttad, mert nem váltottál a következő oldalra.
(#) elektrogubera válasza velegiistvan hozzászólására (») Feb 10, 2020 /
 
Engem
érdekelne
(#) Rosszmáj válasza janigel hozzászólására (») Feb 10, 2020 /
 
Valószínűleg így történt.
Ez a hajó már elment. De attól még integetni lehet utána :wave:
A hozzászólás módosítva: Feb 10, 2020
(#) Mrscottt21 hozzászólása Feb 10, 2020 /
 
Mindegy is emberek. Itt valami baki van. Haza értem kb. 1 órája. Nem egyszer megnéztem ezt a topikot. Az egyik frissítés (F5) után ezt produkálta ami a képen van. Az időt nézve már az én hozzászólásom is igen csak pár órája fent van. Ráadásul frissítés előtt még láttam is. Az oldalak száma se stimmel. 358-at jelzett, miközben 359-nél járunk. Jó lenne ha valaki az oldal üzemeltetői közül ránézne erre, mert ez így ebben a formában nem elfogadható! Nem mellesleg kellemetlenséget is okoz ezáltal!
A hozzászólás módosítva: Feb 10, 2020
(#) granpa válasza Mrscottt21 hozzászólására (») Feb 10, 2020 / 2
 
Lap alján; hiba jelentése.
(#) Mrscottt21 válasza granpa hozzászólására (») Feb 10, 2020 /
 
.... Meg is volt!

Köszönöm, hogy fel nyitottad a szemem! (Pedig olyan jót aludtam )
(#) Topi válasza Mrscottt21 hozzászólására (») Feb 10, 2020 /
 
Nem az téveszt meg, hogy az értesítés a legelső friss hozzászólásra mutat amikor rákattintasz? Utána lehet akár lapozás is egyből, és a többi hozzászólás másik oldalon folytatódik.

Technikailag nincs semmiféle késleltetés, vagy köztes proxy a hozzászólásoknál. Maximum akkor, ha Te üzemeltetsz valami olyan programot, ami proxy-zik (akár tudod akár nem, proxyzhat némelyik). Szerver oldalon nem lehet nem megjelenő, később odakerülő hozzászólás, technikailag is kizárt.
(#) DannyTorrence válasza Topi hozzászólására (») Feb 10, 2020 /
 
Még 17 hozzászólás és kiderül. Mielőtt betelik az oldal kilépek, aztán megvárom, amíg jön 2-3 újabb hozzászólás és belépek újra. Ha megint az előző oldalt mutatja de alul ott van az újabb, akkor nincs hiba.
(#) DannyTorrence válasza Topi hozzászólására (») Feb 10, 2020 /
 
Neked volt igazad.
Ha új oldal kezdődik, miközben az ember értesítést kap az előző oldalra eső kommentekről, akkor csak az oldal frissítésével jelennek meg a legújabb kommentek. A képen jól látszik. Nem hiba, sőt. Csak az ember a Figyelőre kattintás után rögtön lát valamit, ami érdekli és izgalmában elfelejt frissíteni vagy lapozni. Én is futottam már ebbe. Minden rendben az oldallal.

nemhiba.jpg
    
(#) Bubuka57 hozzászólása Feb 11, 2020 /
 
Sziasztok. Sárszentmihályról személyesen ingyen elvihető 5 darab műholdas beltéri egység egyben, háromhoz van távirányító is. Alkatrésznek, doboz ,táp, trafó, stb.
Skype beltérihez nincs külső táp.
Mindegyik gyári állapotban, nincs szétbarmolva.
(#) janigel válasza Bubuka57 hozzászólására (») Feb 11, 2020 /
 
Érdekes, hogy még nem vitték el pedig már az előző oldalon feltetted ide.
(#) Bagodi válasza Bubuka57 hozzászólására (») Feb 11, 2020 /
 
Elviszem. Holnap jelentkezem.
(#) Gab_Bee hozzászólása Feb 13, 2020 / 1
 
Sziasztok, az alábbi képeken látható számítástechnikai "hulladékok" ingyen vagy 1-2 tábla nagy csokiért elvihetőek. Méretük és súlyuk miatt postázás nem megoldható. Ha jössz érte, akkor javasolt egy kisbusz vagy zárható utánfutó. Helyileg Fehérgyarmaton található. Ha lehetőség engedi, főként egyben, de kisebb csoportokban is elvihetőek!

Tartalmaz többek között:
- Régi alaplapokat (többféle) hibás / ismeretlen állapotú
- Szünetmentes tápokat (bontott, akku hibás, egyéb problémával küszködő, de trafójuk megvan)
- Vegyes PC házakat, általában csak házak, de némely rejti még alaplapját és egyéb alkatrészeit - állapotuk ismeretlen, de van ami még működik
- Egy rakat nyomtató, főként tintasugaras (mechanikai hibával, fej beszáradással, elektronika nélkül némelyik), lézer nyomtató blade hibával, de üzem képes állapotban
- Rossz vagy talán működő régi videókártyák
- CCFL vagy panel hibás monitorok
- Hibás noti optikák
- Halom tápegység (hibás, bontott)
- Hibás HDD-k 3,5"-os IDE,Sata
- Hibás, bontott noti alaplapok (régebbiek)

Gondolom érthető okokból nem nézem meg, hogy hány darab van belőle, meg melyik működik vagy sem.
Ha jössz személyesen válogathatsz belőle.

Több helyen is megvan hirdetve. Mindenképp írj előtte, hogy megvan-e még!

Üdv,
Gábor
A hozzászólás módosítva: Feb 13, 2020
(#) Gab_Bee válasza Gab_Bee hozzászólására (») Feb 13, 2020 /
 
Még egy pár kép.
(#) DannyTorrence válasza Gab_Bee hozzászólására (») Feb 13, 2020 /
 
Üdv, kisebb postacsomag sem játszik?
(#) Gab_Bee válasza DannyTorrence hozzászólására (») Feb 13, 2020 /
 
Szia, Ne haragudj, de nem tudom vállalni a csomagolást, szállítást. Mint írtam, lehetőleg egyben szeretnénk megválni ezektől.
(#) DannyTorrence válasza Gab_Bee hozzászólására (») Feb 13, 2020 /
 
Semmi gond, megértem, csak nekem oda-vissza 800 km lenne, az azért húzós.
(#) Bubuka57 válasza Bagodi hozzászólására (») Feb 13, 2020 /
 
Rendben
(#) Gab_Bee válasza DannyTorrence hozzászólására (») Feb 13, 2020 /
 
Elhiszem. Sajnos eléggé eldugott helyen vagyunk errefelé.
(#) TreasureHunter válasza Gab_Bee hozzászólására (») Feb 13, 2020 1 /
 
Esetleg abból a dobozból amiben a régi alaplapok vannak megnéznéd, hogy vannak-e benne kerámia procik? Azokat ugyanis gyűjtöm!
(#) alex0 válasza Gab_Bee hozzászólására (») Feb 13, 2020 /
 
Szia!
A szünetmenteseket és a régi videókártyákat szívesen fogadnám.
Üdv:
Alex
(#) Gab_Bee válasza TreasureHunter hozzászólására (») Feb 13, 2020 /
 
Helló. Sajnos procik azok ki lettek mentve és felhasználásra kerültek még anno.
(#) Gab_Bee válasza alex0 hozzászólására (») Feb 13, 2020 /
 
Rendben. Megoldható. Mikor tudnál érte jönni?
(#) Szasza9668 hozzászólása Feb 14, 2020 /
 
van nálam 2 pc ismeretlen állapotban mini tower házban ha kell valakinek.
(#) antiktelefon válasza Szasza9668 hozzászólására (») Feb 14, 2020 /
 
Esetleg képed van róla? Csak hogy a hardvert kb be lehessen lőni.
A hozzászólás módosítva: Feb 14, 2020
Következő: »»   359 / 651
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem