Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   372 / 642
(#) Remci hozzászólása Márc 18, 2020 /
 
Üdv!
Érdekel valakit egy HP 4 Gb-os mágnesszalag és egy 120Mb-os bontatlan flopi? Úgy kaptam őket, de úgy sem tudnám mire használni. Ezenkívül van még 20- 30 db Schneider Asfora családhoz tartozó 1-es keret.
(#) dolargaan válasza Remci hozzászólására (») Márc 18, 2020 /
 
Szia!

Az adathordozók érdekelnének. Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Márc 18, 2020
(#) Remci válasza dolargaan hozzászólására (») Márc 18, 2020 /
 
Szia! Rendben.
(#) elektrogubera hozzászólása Márc 21, 2020 1 /
 
Egyáltalán müködik a rendszer , mert nálam szerda óda nincs beirás
(#) gerenk válasza elektrogubera hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
Itt is érezni a gazdaság megállt, boltok zárva emberek nem mernek kimenni, a hirdetések is visszaestek, el kellene menni a postára fox automatához stb.
(#) elektrogubera hozzászólása Márc 21, 2020 /
 
Erre nem gondoltam,hát igen savanyodik a dolog
(#) proli007 válasza elektrogubera hozzászólására (») Márc 21, 2020 / 2
 
Melyik rendszer? A VHS? Nem jó ötlet manapság a koslatás a vacakokért..
(#) gerenk válasza elektrogubera hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
Itt Debrecenben a Plazaban van egy Fox automata, a napokban 6 körül mentem egy csomagért, a Pláza ahol máskor nyüzsögtek az emberek most egy kihalt várócsarnok volt vagy 20 ember lézengett benne az üzletek bezárva a világítás félgőzön. A használtcikk piac bezárt a facen hírdetnek az eladók hogy helló itt vagyunk ha kell valami keress
(#) Epu2 válasza Remci hozzászólására (») Márc 21, 2020 / 1
 
Nekem meg van meghajtó hozzá. A következő hónapban összeszedem azokat, amik másoknak lehet hasznos. De csak akkor ajánlom fel, ha kitört a béke. Pl. Azt hiszem LS120 flopi drive, Lexmark síkágy, 9,5"-os laptop kijelző, régi Sund Blasterek, Videókártya, meg még sok hasonló.
(#) interferi válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
Az a " 9,5"-os laptop kijelző" jól hangzik már ha lvds es (mert ha jól rémlik egy régi kijelzőt kéne kiváltani újabbra bár már nem teljesen rémlik milyen oldalhosszok vannak a jelenlegi kijelzőn)
(#) lazsi válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
Én is pont így gondolkodom! Miután vége ennek az egésznek, lesz nálam is elvihető cucc...
(#) bitboy95 válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
Ha visszaáll minden, érdekelnének a Sound Blaster kártyák ha PCI-osok, meg a videókártya.
(#) Epu2 válasza bitboy95 hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
A kijelző kivételével minden a tied, ha kivárod a karantén végét.
(#) Epu2 válasza interferi hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
Azt nem tudom mi az az lvds de egy fénykép segíthet. Persze csak a cirkusz után.
FS Amilo mini UI 3520-es LCD kijelző, azt hiszem 195×114 mm Bocsi, de 8,9 "-os. 1024 pixeles.
A hozzászólás módosítva: Márc 21, 2020
(#) interferi válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
Magasságra kicsit kevesebb de szélességre pont jó és lvds nek tünik
(#) otvenkilenc válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
Az LS floppy -t vinném, ha megvan hozzá a szoftver lemez is az lenne az igazi.
(#) Epu2 válasza otvenkilenc hozzászólására (») Márc 21, 2020 / 1
 
Bocsi! bitboy95 -nek elígértem mindent. A kijelzőt meg interferi-nek
(#) otvenkilenc válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 21, 2020 /
 
Értem.
(#) FAZ1 hozzászólása Márc 23, 2020 /
 
Ingyen elvihető - persze elviekben "alkatrész bányának" - egy gyári szélessávú antennaerősítőt.
Elvileg még működhetne, csupán 2 db. (BFR96) tranzisztor, plusz a bemeneti és tápfeszültség csatlakozó (24V) hiányzik belőle.
Aki ma még komolyabban foglalkozik bármiféle antennaerősítővel, vagy a kábelhálózatokon használható bármiféle jelerősítővel - (nagyfrekvenciával) - annak nosza rajta.


Nagyjából így néz ki:
A hozzászólás módosítva: Márc 23, 2020
(#) kobold válasza attika hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
Helyileg Eger mellett, és leginkább szanaszét. Csütörtöktől kezdve nekiállok válogatni (most egyben van csavartól kábelig minden, ahová éppen letettem), és ha kész leszek vele, le is fotózom.
(#) Gafly válasza FAZ1 hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
Idézet:
„Elvileg még működhetne, csupán 2 db. (BFR96) tranzisztor, plusz a bemeneti és tápfeszültség csatlakozó (24V) hiányzik belőle.”

Ez tényleg eléggé elvi, de ingyen vihetőbe belefér.

Hasonló nekem is van: 19' LCD monitor, táp nélkül, megkimélt állapotban, első tulajdonostól. Amikor legutóbb használtam, nagyon jó volt.
Most nem (azért is vihető ingyen ).
(#) FAZ1 válasza Gafly hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
Hehehe - vicces!

Azért írtam, hogy "elvileg", mert ha ismét beletesszük a két BFR96 tranyót, minden bizonnyal ismét működik. Még csak szkóp vagy vobler sem kell hozzá.

Monitor honnan vihető?
(esetleg egy kép?)
(#) rukh válasza rukh hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
Még mindig vihetők a monitorok.
A hozzászólás módosítva: Márc 25, 2020
(#) Gafly válasza FAZ1 hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
XVII.
Az nem vicc, hogy elromlott és nincs hozzá táp (12V DC).
Elvileg javitható, de inkább az igények növekedése (grafikusi irány) miatt veszünk nagyobbat/jobbat...
(#) FAZ1 válasza Gafly hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
Bocsika, de én nem a monitorra írtam ki azt, hogy vicces, hanem az "elvileg működő" szélessávú kábel- és antennaerősítőre.



Hoppácska, éppen tegnap jártam arra (XVII. ker.), mert kinn a telkemen elfagyott a kerticsap.


Igazán tehetnél fel valami képet, egyáltalán milyen monitor az?
(#) Epu2 válasza FAZ1 hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
Kattints az előzményre. 3 db. 15 " körülinek látszó lapmonitorról van szó.
(#) qvasz2 válasza Epu2 hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
Kicsit kevered a szezont a FAZ1-onnal
Ő Gafly monitorjára lenne kíváncsi
(#) FAZ1 válasza qvasz2 hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
Így igaz!
(#) Epu2 válasza qvasz2 hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
OK! Bocsi!
(#) Gafly válasza FAZ1 hozzászólására (») Márc 25, 2020 /
 
Ha már ilyen szépen kérted.

Yakumo.JPG
    
Következő: »»   372 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem