Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3148 / 3550
(#) Karesz 50 válasza Topi hozzászólására (») Máj 4, 2020 /
 
Köszönöm a korrekt választ!
Azért bízom benne, hogy az utolsó három mondatodban nem rám céloztál...
(#) jani1987 válasza Karesz 50 hozzászólására (») Máj 4, 2020 /
 
Nyitsz egy másikat hasonló címmel vagy írsz a kezdő elektrósokba.
(#) Czukor24 hozzászólása Máj 4, 2020 /
 
Köszi szépen!
(#) Karesz 50 válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 4, 2020 /
 
Köszönöm, ez jó ötlet! A kezdő "elektrósokba" fogok írni...
(#) Topi válasza Karesz 50 hozzászólására (») Máj 4, 2020 /
 
Nem rád céloztam, és nem is a zűrzavar topik a fő probléma. A fő indok a csöves+trafós topik volt, ott kevésbé is voltál aktív, de sok csövesben randalírozó a zűrzavar topikban is csak zűrzavart okozott állandóan, azért jártak oda, hogy trollkodjanak.

Szerk: Sőt, Te rengeteg munkádat bemutattad már, de a sok troll semmit nem tudott felmutatni, csak bizonyíték nélkül jobban értett mindenhez.
A hozzászólás módosítva: Máj 4, 2020
(#) Karesz 50 válasza Topi hozzászólására (») Máj 4, 2020 /
 
Köszönöm... és gratulálok az egy perceseidhez, jó ötlet volt!
(#) Skori hozzászólása Máj 4, 2020 /
 
DJ.-k előnyben, meg tudja valaki mondani ennek a zenének az előadóját, címét stb..: Bővebben: Link ? Sajna a shazam nem imseri fel, hogy mi ez.
(#) elektroncso hozzászólása Máj 4, 2020 / 8
 
Sziasztok!
Megvagyok, köszönöm hogy gondoltatok rám!
Nem vagyok beteg (még) maximum műhelyvágyam van, mivel a határzár Budapesten fogott így lassan két hónapja nem tudtam egy jóízűt barkácsolni. A vírusjárvány miatt munkahelyen is meggyarapodott a munka (12-14 órás műszak, de volt már 24 órás is) ráadásul a főiskolán is lassan viszgaszezon, sem időm sem hangulatom nincs nincs a fórumozásra. Ráadásul itt BP-n csak mobilnetem van, szóval minden nélkülözhető aktivitással leálltam (a tanulmányaim éppen eléggé fogyasztják így is az internetet).

A másik ok ami miatt utóbbi időben hanyagoltam a fórumozást az kicsit szomorúbb dolog. A fórum morális lezüllése egyáltalán nem tetszik, vagyis bizonyos tagok etikai és kulturális megnyilvánulásai kiakasztották nálam a műszert, így megfogadtam, hogy csak OFFLINE követem a fórumot, nincs kedvem beszálni a f...méregetésbe ami 1-2 hetente előtör pár általam korábban rendszeresen látogatott témában. Csak indokolt esetben szólok hozzá, pl. ha olyan kérdés merült fel amire biztosan tudom a választ.
Az egyéb beszélgetős témákat pedig teljesen ignorálom, mert nincs hangulatom az "Akkor is nekem van igazam, aki meg nem ért egyet velem az meg menjen a búsba!" típusú vitákhoz.
Természetesen ha tudok akkor továbbra is segítek a lehetőségeimhez mérten.
(#) Gafly válasza elektroncso hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Esetedben ez:
Idézet:
„mivel a határzár Budapesten fogott”

nagy szivás, vagy nem. Mert ugye forditva sem lenne ám jobb...
Örülök hogy jól vagy, és vigyázol a/z(mentális) egészségedre is.

Számomra ez nagy tanulság volt:
Idézet:
„(a tanulmányaim éppen eléggé fogyasztják így is az internetet)”

Régen azt mondtuk, hogy ha villany van, akkor minden van.
Most azt mondom, hogy, két alapvető közmű van:
- Villany
- Internet
(#) Ódenka válasza Skori hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Így elsőre Ravel: Bolero lakodalmas feldolgozás 16x-os sebességen-nek tűnik.
(#) soos csaba hozzászólása Máj 5, 2020 /
 
Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy mikor lesz fel oldva újra a Csöves erősítő készítése nevezetű topik?.
Van egy CHZ féle csöves erősítőm amit most rakok öszefele, és volna néhány kérdésem.
(#) Gafly válasza soos csaba hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Első körben szerintem soha.
Át lett keresztelve "Hifisek topikja" névre.
Új élet, új név....
(#) soos csaba válasza Gafly hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Szia Gafly!
Most komolyan mondod hogy át lett keresztelve a topik neve?, de remélem ami ott le zajlott eddig, mármint a rajzok stb meg maradtak?
(#) soos csaba válasza Gafly hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Amúgy van egy ilyen topik, de ott nem a csöves erősítőkről van szó... ITT
(#) Ge Lee válasza soos csaba hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
A topik lekerült (gondolom hosszabb időre) a süllyesztőbe a többi közé, mivel hozzászólás nem lesz benne, egyre lejjebb kerül. A CHZ-t pedig eléred privátban is, ha az övét építed gondolom tud érdemben tanácsot adni.
(#) gyerek67 válasza Ge Lee hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Sajnálom, ha egy lényeges, többek érdeklődésére számot tartó szak-topic (még ha engem személy szerint nem is érdekel, mert más az érdeklődési köröm) pár meggondolatlan hozzászóló miatt megy a lecsóba...

Amúgy, kérdésem a Modikhoz:
Hogy a bánatban vagytok képesek felügyelni egy ekkora fórum számtalan topicjába érkező hozzászólást mind "szintaktikailag, mind szemantikailag"?
Nem értek ezekhez a dolgokhoz, ezért kérdezem, hogy milyen eszközeitek vannak a hozzászólásaink moderálására, hogy olvastok el ennyi hozzászólást?
Ha nem publikus, legalább egy mailt küldjetek:
Köszönet és üdv:
Viktor
(#) sany válasza gyerek67 hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Szerintem a moderátor(ok), nem minden esetben vesz(nek) észre mindent. Ezért van a közösség.
(#) Karesz 50 válasza Gafly hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Ez nem csöves erősítős topik, nyissanak maguknak újat ők is.
(#) Topi válasza Karesz 50 hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Idézet:
„nyissanak maguknak újat ők is.”


Inkább ne, pár oldalt se fog megélni, mert utána biztosan ugyan azok egymás hajába kapnak. Mi meg ugyan úgy fagyasztani fogjuk. Annyi más hely van, ahol kiélhetik a vitázási kedvüket.
(#) Karesz 50 válasza Topi hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Éppen ezt nem szeretném, hogy ebben a topikban éljék ki magukat. Megígértem, hogy itt nem lesznek acsarkodások és ha csak rajtam múlik így is lesz.
A hozzászólás módosítva: Máj 5, 2020
(#) Topi válasza Karesz 50 hozzászólására (») Máj 5, 2020 / 1
 
Valószínűleg az lesz, hogy ki fogjuk tiltani a topikból azokat, akik egyszer is megsértik - odatévednek balhézni. Olvashatják, de read-only módban csak.
(#) Karesz 50 válasza Topi hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Köszönöm!
(#) CHZ válasza Topi hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Nem lenne jobb és egyszerűbb megoldás a trollok eltávolítása?!
Ha a fertőzött sebet nem tisztítjuk ki, tovább terjed más helyeken is, amputálás elkerülhető lenne.
(#) Topi válasza CHZ hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Távolítjuk el folyamatosan, nagyon-nagyon hasznos a telefonos hitelesítés, tömegével szűrtük ki a trollokat.
(#) CHZ válasza Topi hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Szerintem ha jóval a bezárás előtt megtörtént volna az eltávolításuk, nem kellett volna lezárni az oldalt. Persze jobb későn, mint soha..
(#) Topi válasza CHZ hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Jóval a bezárás előtt megtörtént az eltávolításuk, nagyjából 20-szor. Aztán sokuknak elfogyott a telefonszáma.
(#) CHZ válasza Topi hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Akkor hogyan alakulhatott ki buta vita még a bezárás napján is? Új regisztrált tagot nem láttam egyet sem akkor.
(#) Topi válasza CHZ hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Nem mindenkire a regisztráció után jön rá az öt perc. Egymást hozták ki a sodrukból. Erről talán ők tudnak pontosabbat mondani. Engedd meg nekem, hogy ne magyarázzam meg más viselkedés problémáját, csak ő tudja miért.
(#) CHZ válasza Topi hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Csöves topik nekem nem hiányzik, nem ezért próbálom megérteni a bezárását.
Sokan vannak akik hiányolják, privát üzeneteim ezt igazolják.
(#) Ge Lee válasza CHZ hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Van olyan egyén akit az erősítő mindig-es topikból már háromszor kitiltottak az elmúlt 10-12 évben, és a mai napig itt van, ha jól tudom még mindig van 2 elhasználható nick-je. Vissza is lehet keresni az 1-2 évvel ezelőtti szinte anyázásba fajuló vitáját (nem biztos hogy abban a topikban volt), ha jól emlékszem még moderálva sem lett. A stílusukról megismered őket, más fórumokon is ugyanezt csinálják.
Következő: »»   3148 / 3550
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem