Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3149 / 3552
(#) CHZ válasza Ge Lee hozzászólására (») Máj 5, 2020 / 1
 
Friss regisztrációkat lehetne jobban is ellenőrizni, szerintem.
(#) Topi válasza CHZ hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Van ellenőrizve bőven. Gép által is, embert által is. És lehetne jobban is betartani a szabályokat és lehetne nem trollkodni is. Aztán ugye mégis megtörténik.
(#) Skori válasza Ódenka hozzászólására (») Máj 5, 2020 / 1
 
Komolyan kérdeztem, hátha valaki tudja mi ez.
(#) sany válasza Skori hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Biztos zeneszámból van?
(#) Gafly hozzászólása Máj 5, 2020 /
 
Reiko
Felénk bezzeg nem rakják le ilyen szépen a bontási törmeléket a munkások.
(#) gkari válasza Gafly hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Hát, én kötésbe raktam volna, nem ilyen ócska "hálóba".
(#) bbb válasza Skori hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Nem tudom ezt honnan szedted, de a shazam vagy négy féle találatot is hozott rá Persze egyik se ez szerintem, de van, ami hasonlít... Fülre nekem hasonlósági sorrendben.
Age Of Passion: Scarborough Fair (Trance Mix)
Thanasis: Through The Time
ZUNTATA: Special Magic "Mr.Mikata"
Karaoké Playback Français: Stach Stach - Karaoké Playback Avec Choeurs - Rendu Célébre Par Bratisla Boys
(#) Moderátor hozzászólása lgbokoska hozzászólására (») Máj 6, 2020
 
Egyfelől a hirdetéseknek csak az Apróhirdetési részlegben van helyük, másfelől pedig - a rosszindulatú tevékenységek elkerülése érdekében nevet, telefonszámot, lakcímet e-mail címet soha, semmilyen formában, semmilyen okból nem szabad nyilvános oldalon közzétenni.
(#) Skori válasza bbb hozzászólására (») Máj 7, 2020 /
 
Köszi délután megnézem melyik lehet. Az az érdekes, hogy és is próbáltam Shazam-al, de nekem azt írta, hogy nincs találat...
(#) Skori válasza sany hozzászólására (») Máj 7, 2020 /
 
Ez egy internetes rádióból származó felvétel töredéke.
(#) Bakman válasza Skori hozzászólására (») Máj 7, 2020 /
 
Lehet valamilyen mix is, azt pedig kb. lehetetlen megtalálni. Pláne akkor, ha valamilyen élő műsor volt.
(#) bbb válasza Skori hozzászólására (») Máj 7, 2020 /
 
Elsőre nekem se hozott találatot, aztán lejátszottam neki újra, meg újra, s végül ezt a négyet hozta ki, de véletlenül se sikerült neki kétszer ugyan azt egymás után
(#) Ódenka válasza bbb hozzászólására (») Máj 7, 2020 /
 
Csak szabadulni akart, kínjába csinálta...
(#) Kovidivi hozzászólása Máj 8, 2020 /
 
Hello.
Lenne egy kérdésem.
Üvegkerámia főzőlapot használunk. Vásároltam nemrég néhány edényt (nem a piacon), és azt vettem észre, az aljuk vagy homorú, vagy domború kicsit (2-4mm az eltérés középen). Ez azt jelenti, hogy a palacsinta lassabban sül, az olaj hőmérséklete alacsonyabb marad, a víz lassabban forr fel, a másik sütőhöz viszonyítva, amelyiknek egyenes az alja. a görbület miatt a hőátadás kisebb felületen megy végbe, a levegő pedig szigetel...
Leellenőriztem a régi edények alját, ott fele-fele arányban egyenes és görbe az aljuk. Csak üvegkerámia főzőlapon voltak használva.
Hogyan tudok olyan edényt vásárolni, ami nem fog elvetemedni? Amiket most vettem, nem voltak olcsók, direkt vas aljút vettem (indukciós főzőlaphoz is valót), mert azt erősebbnek gondoltam. Még arra leszek kíváncsi, hogy az edények eredetileg is ilyen görbék voltak, vagy az első használat után történt az alakváltozás (viszek vonalzót, és majd tesztelgetem az edények alját). Másnak is van hasonló tapasztalata? Kizárólag az üvegkerámia főzőlapnál van ilyen probléma! Szóval akinek gáz, vagy indukciós főzőlapja van, fizikailag nem tud ezzel a problémával találkozni.
Köszi.
(#) Ódenka válasza Kovidivi hozzászólására (») Máj 8, 2020 /
 
Idézet:
„(viszek vonalzót, és majd tesztelgetem az edények alját)”

Alaposan megnézni!
(#) Frankye válasza Kovidivi hozzászólására (») Máj 8, 2020 /
 
Mi már jó néhány éve használunk üvegkerámia lapos tűzhelyet, és többféle forrásból származó edényt, de eddig nem tapasztaltunk vetemedést (sem az olcsóbb, sem a drágább kategóriás edények esetében).
(#) Kovidivi válasza Frankye hozzászólására (») Máj 8, 2020 /
 
Milyen márkát használtok? Eddig nekem sem tűnt fel (6 évig), de most az új palacsintasütőnél vettem észre, hogy billeg, és fele olyan lassan sül a pali, mint a másik seprenyőben (kettővel sütöm egyszerre). Azért érdemes lenne neked is vonalzóval megnézned, mert tökéletesen egyenes edényem csak nagyon kevés van, mindegyik görbül valamerre
(#) Frankye válasza Kovidivi hozzászólására (») Máj 8, 2020 /
 
Megnézem majd, de szemmel látható eltérést ne láttam egyiknél sem. Egy Privileg gyártmányú főzőlap+sütő kombót használunk, de már jó pár éve, nagy megelégedéssel.
(#) Kovidivi válasza Frankye hozzászólására (») Máj 8, 2020 /
 
Bocsi, én az edények márkájára gondoltam. Szemmel nem látható ez a pár mm, még a 4mm sem. Vagyis én biztosan nem látom, még fényképezni is nehéz (nem égett még rá elég zsír ).
(#) pucuka hozzászólása Máj 8, 2020 /
 
Kéremszépen, nálunk megindult a "havazás". A társasházunk előtt van négy jókora méretű nyárfa. Ezek a fehér szöszök meg csak gyünnek, csak gyünnek, mindenfelé, még az orromba is, itt a karanténban.
A hozzászólás módosítva: Máj 8, 2020
(#) nedudgi válasza pucuka hozzászólására (») Máj 8, 2020 /
 
Érdekes, hogy ott északon, a hegyek között csak most kezdi. Nálunk már egy hónapja tart.
(#) kaqkk válasza pucuka hozzászólására (») Máj 8, 2020 / 1
 
Idézet:
„még az orromba is, itt a karanténban”
Vedd fel a maszkot vazze !
A hozzászólás módosítva: Máj 8, 2020
(#) pucuka válasza kaqkk hozzászólására (») Máj 8, 2020 /
 
De akkor levegő helyett az megy az orromba.
(#) sany válasza pucuka hozzászólására (») Máj 8, 2020 /
 
Itt az Alföldön már lezajlott, szerencsére a múltkori esősebb hètvégen volt a tetőzése.
(#) kaqkk válasza pucuka hozzászólására (») Máj 8, 2020 /
 
Hát nem egy örömünnep a maszk használata , nekem éppen ma volt először az arcom előtt (üveggyapottal dolgoztam) Útálatos egy dolog az már biztos
(#) sany hozzászólása Máj 9, 2020 /
 
Azt mondjátok meg, hogy egy zenelájtszó alkalmazásnak,miért kellenek a helyadataim?
A hozzászólás módosítva: Máj 9, 2020
(#) sargarigo válasza sany hozzászólására (») Máj 9, 2020 / 1
 
Mert a bigdata kéri, hogy profilozhasson, meg személyre szabjon. Amúgy az nem zenelejátszó, hanem adatgyűjtő ami tud zenét is játszani.
(#) sany válasza sargarigo hozzászólására (») Máj 9, 2020 /
 
Mindig elfelejtem, hogy okostelefont használok.
(#) Gafly válasza sany hozzászólására (») Máj 9, 2020 /
 
Pont azért, amiért a zseblámpa applikációnak root jogra a telefonon.
A hozzászólás módosítva: Máj 9, 2020
(#) sany válasza Gafly hozzászólására (») Máj 9, 2020 /
 
De már hányszor ellophatták már ez engedélyem nélkül is.
Következő: »»   3149 / 3552
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem