Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   386 / 649
(#) skakuk válasza granpa hozzászólására (») Jún 8, 2020 / 1
 
Szia!
Rendben
(#) rockersrac válasza kocsgab002 hozzászólására (») Jún 8, 2020 /
 
Ha esetleg megmarad, lesz még ilyen gondolj rám is kérlek.
(#) ftirius válasza skakuk hozzászólására (») Jún 9, 2020 /
 
Szia!
A TV-ket elhoznám, ha nincs más érdeklődő.
(#) skakuk válasza ftirius hozzászólására (») Jún 9, 2020 /
 
Rendben a Tiéd
(#) lazsi hozzászólása Jún 10, 2020 /
 
Orion T2835S STX Silver TV + távirányító, hibátlan állapotban (az előbb teszteltem) ingyen elvihető.
Egyetlen szépséghibája van, hogy a burkolatának a tetején egy kevés barna ragasztószalag-maradvány van, ami bizonyára leszedhető, de én nem akartam ezzel foglalkozni. Szeretném, ha használatra kérné valaki és nem bontásra, mert megérdemli, hogy használják...
Nem postázom! A jelentkező (vagy megbízottja) kezébe adom és viheti (72 cm-es képátlójú CRT, tehát autó erősen ajánlott hozzá...). Helyileg Csepel-szigeten, az M0-tól pár utcányira van (pontos címet magánban).
(#) compozit hozzászólása Jún 11, 2020 / 1
 
Ingyen elvihetők, csak személyesen, Gödöllő mellől a fényképen, az asztalon látható kütyük. Csak személyesen.
(#) compozit válasza compozit hozzászólására (») Jún 11, 2020 /
 
Előbb nem írtam le, de csak egyben, az egész vihető.
(#) Gafly válasza compozit hozzászólására (») Jún 11, 2020 /
 
Idézet:
„de csak egyben, az egész vihető”

Beleértve a bontott ásványvizeket, üditőt, cellux-ot és cigarettát is.
(#) otvenkilenc válasza Gafly hozzászólására (») Jún 11, 2020 2 /
 
A polcot se hagyd ki
(#) compozit válasza Gafly hozzászólására (») Jún 11, 2020 /
 
Az nem üdítő, hanem bor. Ha akarod, azt is viheted... végül is azt írtam, hogy ami az asztalon van.
(#) Remci válasza otvenkilenc hozzászólására (») Jún 11, 2020 2 /
 
Meg a dobos hosszabítót sem.
(#) compozit válasza otvenkilenc hozzászólására (») Jún 11, 2020 /
 
Az nem polc, hanem ablakpárkány és nem az asztalon van.
(#) compozit válasza Remci hozzászólására (») Jún 11, 2020 /
 
Látom, itt mindenki nagyon jó megfigyelő... a hosszabbító sem az asztalon van.
A hozzászólás módosítva: Jún 11, 2020
(#) Remci válasza compozit hozzászólására (») Jún 11, 2020 2 / 1
 
Azt írtad hogy " a fényképen, az asztalon van ".
Igaz hogy nem az asztalon, hanem a fényképen van, tehát az egyik teljesült
De ne szőrszál hasogassunk tovább
(#) compozit válasza Remci hozzászólására (») Jún 11, 2020 / 2
 
Bölcs döntés!
(#) szalamandra válasza compozit hozzászólására (») Jún 11, 2020 /
 
Szia, engem érdekelne. Köszönöm.
(#) 06smici hozzászólása Jún 12, 2020 /
 
Sziasztok!
Elvihetőek az alábbi dolgok, ha valaki lát benne fantáziát: üres PC táp dobozok, dugaljak

helyileg Bp. XX.kerület
(#) Kera_Will válasza 06smici hozzászólására (») Jún 12, 2020 /
 
Szia !Engem érdekelne minden!

Kösszi!
7végén érte tudnék menni ...Szombat du / este ...
PÜ ment.
A hozzászólás módosítva: Jún 12, 2020
(#) xxxyyy hozzászólása Jún 13, 2020 /
 
Hátha jól jön valakinek, egyébként kukázom:
Bp. XVI. kerületből ingyen elvihető egy cca 30 éves Toshiba szövegszerkesztő maradéka:
- a mechanikában 2 db léptetőmotor van.
- az angol-japán nyelvű tasztatúra gyanúm szerint hall nyomógombokból van összerakva (nyáklemezre forrasztva), de nem igazán értek hozzá.

Akár külön is.
(#) compozit hozzászólása Jún 13, 2020 /
 
Ingyen elvihetők. Egy rakás régi hangszóró, magas sugárzó ( 8 db, újak ), egy csomó fénycső, van köztük jó is, de inkább bontásra, régi tv távirányító, Senao AP, van belőle még egy, ha megtalálom az is elvihető lesz, billentyűzetek, valami antennaerősítő, elektromos fűnyíró kapcsolója,stb.

Csak személyes átvétel, Gödöllő mellől.

( A kábeldobon levő hosszabbító nem tárgya a felajánlásnak! )
(#) doktor válasza compozit hozzászólására (») Jún 13, 2020 /
 
Egy rakás régi hangszóró, magas sugárzó ( 8 db, újak ),
valami antennaerősítő, elektromos fűnyíró kapcsolója
Szia!
Köszönettel a fentiek érdekelnének.
(#) janigel válasza compozit hozzászólására (») Jún 13, 2020 /
 
Idézet:
„A kábeldobon levő hosszabbító nem tárgya a felajánlásnak!”

És a papucs ???
(#) compozit válasza janigel hozzászólására (») Jún 13, 2020 /
 
Ha az asszonykádnak szüksége van rá, akkor azt külön félreteszem neked...
(#) gernerakos válasza compozit hozzászólására (») Jún 13, 2020 /
 
A billentyűzetek közül a bal felső egy IBM model M? Ha igen, azt elvinném. Persze csak ha lehet külön vinni.
(#) compozit válasza gernerakos hozzászólására (») Jún 13, 2020 /
 
Van köztük egy IBM, hogy ez M vagy nem, azt nem tudom. Doktor megelőzött, alkudozzál vele, hátha pont ez nem kell neki.
(#) orbana válasza compozit hozzászólására (») Jún 13, 2020 /
 
Szia! Látok egy olyan billentyűzetet, ami angol nyelvű és a backspace gombja pici fajta. Nagyon régóta üldözök ilyet. Használni szeretném, de nem lehet ilyet kapni sehol. Illetve a legalsó a kupacban is lehet, hogy ilyen, de nem látszik teljesen. Szeretném elkérni. A többit meghagynám másnak.
Üdv: Árpi
(#) doktor válasza compozit hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Idézet:
„Egy rakás régi hangszóró, magas sugárzó ( 8 db, újak ),
valami antennaerősítő, elektromos fűnyíró kapcsolója”

Személy szerint, csak a fentiek érdekelnek.
(#) compozit válasza compozit hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Sajnos, elkövettem valamit, illetve nem írtam le, hogy csak egyben vihető el minden. Ezért elnézést kérek. Nekem arra nincs időm, hogy tételenként adjak át többeteknek dolgokat. Esetleg megszervezhetitek, hogy kinek, mi kell, egyvalaki mindent elvisz, aztán valahol szétosztjátok. Ha ezt nem tudjátok megvalósítani, akkor megy a cucc a hulladékudvarba.
(#) Karcsi59 válasza compozit hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Ebben az esetben én elhoznék mindent, de csak akkor, ha ezért cserébe én választhatok közülük először, és a maradék tőlem vehető majd át. Az egyes részeket pedig elsősorban a XVI. és a IV. kerületben vehetnék át tőlem azok, akik itt már egyébként is jelezték az igényüket. Ha ez így megfelel neked, és a szabályoknak is, akkor hová kell mennem, és mikor? Persze ezt már privátban írd légyszíves.
(#) compozit válasza Karcsi59 hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Nyilván, aki elviszi a cuccokat, az választ először belőlük. A szétosztás is rád hárul. Nekem csak annyi a lényeg, hogy sikeres legyen a lomtalanítás. Ha komolyan gondolod, hogy mindent elviszel, akkor a tied. Még lesz a későbbiekben elviendő dolog.
Következő: »»   386 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem